Dziwny ból głowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Dziwny ból głowy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Dziwny ból głowy

Już trzeci dzień boli mnie głowa ból jest tępy, da się wytrzymać. Ale oprócz tego boli mnie głowa w jednym miejscu tak jakbym się w coś uderzyła, na początku ból był słaby, teraz to miejsce jest bardzo tkliwe i jak dotykam czuję się tak jakbym przed chwilą o coś uderzyła. Czasami trochę mnie mdli, dziś rano zakręciło mi się w głowie. Rzeczywiście uderzyłam się w tych okolicach ale było to w poniedziałek i było to raczej lekkie uderzenie (zanurkowałam pod biurko i jak wstawałam przywaliłam o krawędź), chwilę pobolało i przestało.
Czy to możliwe żeby to było od tego uderzenia? Czy to zbieg okoliczności? Dolegliwości zaczęłam odczuwać dopiero w środę więc trochę to dziwne, że po lekkim uderzeniu przez dwa dni nic mi nie było i nagle zaczyna boleć. A z drugiej strony ewidentnie boli jak po uderzeniu i to porządnym.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez interfire (2019-02-08 21:34:35)

Odp: Dziwny ból głowy

Uraz głowy może uwidocznić się dopiero po paru dniach od uderzenia. A to coś poważnego. Jak najszybciej idź do lekarza o wszystkim powiedzieć.

3

Odp: Dziwny ból głowy

Właśnie, może to być krwiak, krew zbiera się tam koło mózgu, czy w mózgu (nie znam się)i może być nie za wesoło. Oczywiście tak być nie musi, ale lepiej pojechać do szpitala.

4

Odp: Dziwny ból głowy

Mam nadzieję, Aekio, że do tego czasu znalazłaś się pod opieką lekarską? Ufam, że to nic poważnego, ale w takich sytuacjach zawsze warto, a wręcz należy, skonsultować się ze specjalistą.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Dziwny ból głowy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018