W czym ten gość chodzi? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: W czym ten gość chodzi?

Dziewczyny, od ponad tygodnia sąsiad nade mną hałasuje, dziwnym czymś. O 5 słyszę jego kroki, jak chodzi w tą i z powrotem. Kupiłam stopery w aptece, ale nadal gdy mała wskazówka zegara zatrzymuje się na cyfrze 5, dochodzi do mojego przewodu słuchowego takie "tutum, tutum, tutum, tutum,tutum". Jego kroki mnie budzą.
Gdyby chodził boso z pewnością dziwne stukanie, nie spędzałoby mi snu  z powiek. Ja używam normalnych kapci, które nie wydają żadnych stukotów. Gdy chodzę to nie słychać - tutum. Chciałabym porozmawiać z sąsiadem, ale nie wiem jak zacząć, bo nie wiem co on ma za kapcie, które tak stukają. I żeby ktoś z Was nie żartował, że ubiera szpilki. Nie. Szpilki stukają inaczej. Więc pytanie jak w tytule tematu.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: W czym ten gość chodzi?

Niektórzy tak tuptają mocno piętami tongue Wiem, bo moja dawna współlokatorka kiedyś zwróciła mi uwagę. A nawet nie byłam świadoma, że hałasuję jak sobie chodzę po domu w nocy.
Po prostu się zapytaj kulturalnie, czy mógłby się ciszej poruszać po mieszkaniu rano.

3

Odp: W czym ten gość chodzi?

Może ma drewniaki big_smile

Odp: W czym ten gość chodzi?

Z pięty daje, albo robocze buty chce rozchodzić ;-) Tak, czy inaczej trzeba z nim pogadać.

5

Odp: W czym ten gość chodzi?

Myślę, że przesadzasz. Jak można sąsiadowi zawracać głowę o taką głupotę? Może zaraz powiesz jak może a jak nie może być ubrany we własnym mieszkaniu?

6

Odp: W czym ten gość chodzi?

może jest piratem i ma drewniana noge

Odp: W czym ten gość chodzi?

Nic nie zrobisz. Proza życia w bloku. A jak jeszcze z wielkiej płyty to ho ho ho.
Wszystko słychać......imprezy, kłótnie, radio, tv, pralki....nawet sikanie i spuszczanie wody. Nieraz miłosne uniesienia smile

Kiedyś jak mieszkałem w 16 piętrowym wieżowcu to nauczyłem się spać przy włączonym radiu. Cicho grało, ale zagłuszało inne dźwięki.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018