Samotny/pomorskie - 25 lat :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotny/pomorskie - 25 lat :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez tibijska (2019-01-10 19:09:35)

Temat: Samotny/pomorskie - 25 lat :)

Witam,
na początku chciałbym powiedzieć, że to będzie dosyć długa historia. Prosiłbym o nie hejtowanie, po prostu poczułem, że fajnie będzie się podzielić tym na forum. Mam 25 lat, od około roku jestem singlem. Wcześniej byłem w 6-letnim związku, w którym się nam po prostu nie układało, każdy miał swój własny plan na życie i rozstaliśmy się. W czasie tego związku miałem problemy, leczyłem się na depresję i od razu jak wyszedłem z tego stanu stwierdziłem, że nie mogę dalej kontynuować tego związku i zerwaliśmy. Postanowiłem wszystko poukładać sobie od nowa, przeprowadziłem się do innego miasta no i wynająłem pokój, znalazłem nową pracę i nawet podjąłem studia. Problem zaczęła dla mnie stanowić samotność, totalnie nie byłem przyzwyczajony do życia samemu. Na początku jakoś sobie myślałem, że tak po prostu musi być i się przyzwyczaję i z dnia na dzień będzie coraz łatwiej i po prostu kogoś poznam z kim coś razem zbudujemy. Mimo, że jestem dosyć śmiałą osobą i rozgadaną to nie potrafię kogoś ot tak zaczepić na ulicy, bez punktu zaczepienia. Wcześniej było mi łatwiej bo zawsze byłem towarzyską osobą i obracałem się wśród ludzi, lecz po związku byłem trochę "ograniczany" poprzez zazdrość mojej partnerki. Teraz jak jestem starszy jest już mi trudniej. Pomyślałem, że może spróbuję poznać kogoś przez internet (Badoo,Tinder,Sympatia) ale po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że znalezienie tam fajnej dziewczyny to tak jak trafienie w totka. Poznawałem wiele dziewczyn, często się spotykałem ale nigdy nic z tego nie wynikło. Powody były różne, czasami ja się nie spodobałem, czasami ona mi ale najgorsze to były zakłamane dziewczyny co nie wiedziały czego chcą. Spotykałem kobiety, które miały problemy z sobą, chciałem im pomóc znaleźć pracę i w ogóle ogarnąć to mnie po pewnym czasie olewały. Spotykałem samotne matki, dla których byłem również w stanie to zaakceptować, że ma dziecko mimo to mnie też po jakimś czasie olewały. Jestem w miarę przystojny (tak myślę) chłopakiem. Lubię zaaopiekować się kobietą, jestem zaradny, pracuję, jestem towarzyski. Mam znajomych tutaj tylko takich, którzy wolą się napić i latać po klubach a jak wiadomo w ten sposób nie znajdziesz normalnej kobiety (lub jest to bardzo trudne). Czy ktoś mi jest w stanie powiedzieć w jaki sposób można kogoś normalnego co ma takie same potrzeby jak ja? Nie wiem jakoś nie widzę chodzenia samemu do kina czy do pubu, tam zazwyczaj ludzie chodzą z kimś a ja nie będę miał odwagi, żeby podejść i zagadać.  Czy coś ze mną już jest  nie tak ? Chwilami myślę, czy nie powininem iść z tymi problemami do psychologa ale jak na razie jakoś sobie radzę. I żeby nie było nie rozczulam się tak prywatnie, odważyłem się tylko tutaj anonimowo. Jestem ciekawy Waszych opinii, pozdrawiam wszystkich.

PS. Mam nadzieję, że napisałem to w miarę logicznie big_smile
PS2. Dodam, że pochodzę z małego miasta przeprowadziłem się do dużego.

2

Odp: Samotny/pomorskie - 25 lat :)

Bardzo logicznie napisałeś.

Jesteś normalny gość, któremu doskwiera samotność.
Nie poddawaj się przyj do przodu. Twoim atutem jest młodość, więc lajcik.
Prędzej czy później poznasz jakaś fajną, wartościową kobitkę. smile

Do psychologa? Wątpię, chyba że masz problemy, o których nie wspomniałeś, jakieś stany lękowe itd.

Am I bluffing? try me

3

Odp: Samotny/pomorskie - 25 lat :)

Poznać możliwe, że poznam tylko gdzie taką znaleźć (wiem, nie ma na to jedynej recepty ale przecież gdzieś takie kobiety również muszą chodzić a siedzeniem w domu na pewno ich nie spotkam)

4 Ostatnio edytowany przez Marthe (2019-01-14 01:14:10)

Odp: Samotny/pomorskie - 25 lat :)

Może tu popróbuj? U mnie w pracy chłopacy chodzą na siłownię i tam sobie upatrują obiekty ale nie wiem z jakim skutkiem. Generalnie obiekty sportowe - można tam chodzić nawet samemu - wiadomo będzie że osoba tam uczęszczająca raczej prowadzi zdrowy tryb życia i o siebie dba. Mam brata w zbliżonym do ciebie wieku i też zastanawiałam się jak powinien szukać dziewczyny bo ma taki problem jak ty. Może wyjazd na jakąś wycieczkę by pomógł z osobami w twojej kategorii wiekowej? Pielgrzymka? Może zostań wolontariuszem w schronisku dla zwierząt? No tak i kursy językowe - generalnie wszystkie kursy - studia, studia podyplomowe - kierunki żeńskie. Jesli chodzi o portale to szukaj osób z podobnymi zainteresowaniami bo jesli takich brak to marnie widzę
przyszłość takiej relacji - bo uroda to jest na 5 minut. Może na początku staraj się być poprostu kolegą i staraj się zaprzyjażnić - bo przyjażń też ma wartość i kto wie z czasem może przerodzić się w coś głębszego.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotny/pomorskie - 25 lat :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018