Mam mętlik, seksualność-religia-dziewczyna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Mam mętlik, seksualność-religia-dziewczyna

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 40 z 40 ]

39

Odp: Mam mętlik, seksualność-religia-dziewczyna
Grasse napisał/a:
pawel321 napisał/a:

Możesz jaśniej? Nie rozumiem, co masz na myśli. smile

Nawet na tym forum pisałem. Dziewczyna "religijna" do tego stopnia, że na FB subskrybowała stronę "Tak dla intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski". Oczywiście w naszym związku miała czekać (tutaj nie ma "na") ten pierwszy raz. Najpierw oczywiście ideał, w końcu jej powiedziałem, że ideałów nie ma, a ja bywam niekiedy nadmiernie troskliwy. Pojechaliśmy do jej koleżanki na urodziny. Koleżanka, która hajtnęła się z ponad 10 lat starszym Niemcem, który traktuje ją tak, że nawet feministki by na to nie wpadły - ale ma majątek - uświadomiła moją byłą (teraz już na szczęście) dziewczynę, że nieprzedmiotowe traktowanie kobiety jest równe zaborczości.

Jakiś czas temu dowiedziałem się o wspólnego znajomego, że znalazła sobie innego - z grubszym portwelem, z własnym mieszkaniem, u którego zamieszkała po około dwóch miesiącach znajomości. Ale wobec mnie padał zarzut, że się śpieszę.(dzisiaj już wiem, co oznacza tekst "nie chcę się śpieszyć").

Serio mam wierzyć, że tamtemu też każe czekać do ślubu? Naprawdę. Ale nie chcę, skreślać Twojej dziewczyny, może faktycznie należy do tych 5%, które nie kłamią powołując się na religijne pobudki abstynencji.

True, uważajcie na to. Dorzucę kamyczek: znajoma 6 lat z kolesiem i nic. Wszyscy mówili, że cóż za wspaniała z nich para i w ogóle on też wspaniały, bo szanuje jej zdanie. Podszedł na ulicy koleś z kratą na brzuchu i dziewictwo uleciało na pierwszej randce za plecami (już wtedy) narzeczonego.

-
Zobacz podobne tematy :

40

Odp: Mam mętlik, seksualność-religia-dziewczyna

Pomijając oczywiście taką "drobnostkę", że tego typu relacja jest obarczona olbrzymim ryzykiem pomówienia o przestępstwa seksualne. Dziewczynie w końcu się zachce, biologia weźmie górę, dojdzie do stosunku a potem dziewczyna zacznie sobie wmawiać, że nie chciała i nie daj boże powie, że ją zgwałciłeś - a nie zapominaj, że w pace od gwałciciela gorzej ma tylko policjant i pedofil, a nawet jak się wybronisz, to łatkę Ci przypną.

Pamiętaj, ze strony tego typu kobiet zawsze pojawi się sugestia, że robisz coś wbrew jej woli.

Posty [ 39 do 40 z 40 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Mam mętlik, seksualność-religia-dziewczyna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018