Szukam pomocy i porady - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Szukam pomocy i porady

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez Gosia8887 (2018-12-01 11:03:22)

Temat: Szukam pomocy i porady

Witam
Szukam pomocy!!!!!!
Od 18 września przebywam wraz z 3 dziećmi w ośrodku dla osób które doznały przemocy domowej. Od grudnia ubiegłego roku mój jeszcze mąż pracuje za granicą w Niemczech. Od lutego tego roku mam wstrzymane: zasiłek rodzinny oraz 500+, w Lublinie rozpatrują moje dokumenty aby przesłać je do Niemiec. Od października mąż przysyła po 200zł na każde dziecko alimenty, łączna kwota to 600zł. Nie mam pracy ani mieszkania. Nie mam za co utrzymać dzieci i siebie. Poszukuję pracy nawet dorywczej lecz w tej miejscowości co się znajdujemy jest bardzo ciężko. Do 15 grudnia pani kierownik przedłużyła nam pobyt i do tego czasu muszę coś znaleźć. Mam dzieci w wieku szkolnym- 6,9,11lat. Więc mogę iść do pracy, zaznaczam że nie mam doświadczenia, odbytego stażu ani szkoleń. Jestem zarejestrowana w Urzędzie Pracy. Przez 11 lat zajmuje się wychowaniem dzieci, nie miałam możliwości podjąć stażu czy pracy.
Myślałam aby wziąść pożyczkę i mieć na wynajem mieszkania lecz niestety nikt mi nie pożyczy. Bo jedną pożyczkę już spłacam.
Proszę doradźcie!!!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam pomocy i porady

A gdzie mieszkałaś do 18-ego września? Czy to mąż używał wobec ciebie przemocy? Czy masz rodzinę która mogłaby ci pomóc? Jeżeli miałabyś możliwość zamieszkać, przynajmniej na jakiś czas u rodziny, to mogłabyś podjąć jakąkolwiek pracę, np. sprzątanie. Nie wiem jak daleko masz do miasta, ale tam mogłabyś zatrudnić się w jakimś hipermarkecie. Przeszkolenie nic nie kosztuje. Powinnaś udać się do ośrodka pomocy społecznej i przedstawić sytuację. Nie możesz przecież zostać bez dachu nad głową!

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Szukam pomocy i porady

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018