Benefity - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Benefity

Witam . Mam pytanie. Zyje i pracuje w anglii juz 7  lat. Chcialbym zciagnac tu moja dziewczyne z dwojka jej dzieci ( 1 i 5 lat ) Obawiam sie niestety czy dam rade sam utrzymac tyle osob. Czy mozemy liczyc na jakas pomoc od panstwa. Dodam ze ona nigdy tu jeszcze nie byla i nie pracowala. W Polsce nie otrzymuje zadnych alimentow, jedynie 500 +. Z gory dziekuje za odpowiedz. Marcin.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Benefity

Jeśli Ty tu jesteś pracujesz 7 lat i płacisz podatki to oczywiście że tak. Dziewczyna musi w Pl zamknąć wszystkie dofinansowania w tym rodzinne i 500+, przenieść ośrodek życia do UK nie wiem jak teraz ja składalam pismo w skarbowe ale to było 14 lat temu. Przyjeżdża tu i załatwiacie na dzieci child benefit jednocześnie aplikować możecie o Child tax credit i zależnie od Twoich dochodów working tax credit. Nie pomogę z Nin nie wiem czy ona musi mieć i czy załatwi nie pracując. Jak ogarnięcie te 3 benefit to możecie aplikować o housing benefit i pomoc w płaceniu podatku. Jak znajdziecie dzieciom żłobek i szkole albo nianie aplikować możecie o zwrot kosztów opieki do 80%. Jeśli miasto w którym mieszkasz ma już Universal credit aplikowac możecie o ten benefit on obejmuje wyżej wymienione w formie wypłaty raz w tygodniu. Później tylko naniesiecie zmiany jak dziewczyna podejmie pracę. Powodzenia.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018