Krople na zatkany nos-a przedszkole - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Krople na zatkany nos-a przedszkole

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Krople na zatkany nos-a przedszkole

Witam . Syn mój ma 4 lata uczęszcza do przedszkola, niestety od początku zawsze było cos nie tak w tym przedszkolu . Z racji tego że jest bardzo blisko domu i dziecko tez się nie skarży, mój syn dalej uczęszcza do tego a  nie do innego przedszkola. Pi jednym nie miłym i konkretnym incydencie kiedy nauczycielka w czasie zabaw dzieci na terenie przedszkola, nie dopilnowała dzieci i bawiły sie wielkimi kamieniami, po czym jeden drugiemu połamał rączkę, (rada nauczycielka nie poinformowała mnie jako rodzica-dziecka który brał udział w tej zabawie , która nie przeszkadzała nauczycielom)Po interwencji u Pani Dyrektor, Oczywiście moje dziecko jest cały czas pod ostrzałem. a to nie możne przynosić takich zabawek ( w wyznaczony dzień do przynoszenia przez dzieci zabawek) w przedszkolu giną rzeczy-ubrania itd. Moje dziecko ma dolegliwości związane z drogami górnymi. Nie jest chory, nigdy chorego nie pościłam dziecka tylko od czasu do czasu ma zapchany nosek. Pani nauczycielka przez cały rok przedszkolny nie miała żadnego problemu z tymi kropelkami-choć ja jej nie kazałam psikać dziecku on sam sobie to robił.  We wtorek pozostawione krople w szatni zostały skradzione, w sobotę dałam dziecku nowe trzymał w kieszeni -(znam swoje dziecko, przed przedszkolem rozmawialiśmy aby niepotrzebnie nie korzystał, i nikomu nie dawał) i tak też się stało. Pani Dyrektor wzięła zabrała dziecku krople, i dała mi jako rodzicowi reprymendę dotycząca kropel. Tylko ze ja nikogo nie prosiłam żeby mu psikał do nosa, poza tym to są tylko krople na udrożnienie noska. Powiedzcie proszę czy w waszych przedszkolach też jest taki problem, czy Pani Dyrektor zwyczajnie chce pokazać swoją władzę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Krople na zatkany nos-a przedszkole

Nauczyciel nie ma prawa sam podac dziecku lekow( nawet jesli rodzic prosi, nie powinien tego robic). Tymbardziej dziecko samo nie powinno brac lekow( nawet kropel do nosa). Jak powinno sie to zakonczyc? Zabraniem lekow i przekazaniem ich rodzicowi oraz pouczsniem rodzica o jego nieodowiedzialnym zachowaniu.
Nauczyciel za to dziecko odpowiada, a to sa leki i dzieci. Jak wiadomo dzieci maja rozne pomysly. Zastanow sie nad soba

3

Odp: Krople na zatkany nos-a przedszkole

Również wydaje mi się, że 4 -latek nie rozumie jak poważne może mieć skutki  stosowanie lekarstw.
Co jakby kolega lub koleżanka zapytała, co to jest? A Twój syn powiedział, że kropelki na zatkany nos, a koleżanka, że też ma zatkany i syn jej dał psiknąć? A koleżanka miałaby alergię na jakiś składnik?
Kropelki jak i inne leki również mogą być niebezpieczne.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Krople na zatkany nos-a przedszkole

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018