Nie wiem co robić... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Nie wiem co robić...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Nie wiem co robić...

Witam
Mam problem i potrzebuję porad.Mój narzeczony od pewnego czasu mnie obraża ,wszystko mu nie odpowiada co robię,mówi że źle sprzątam,źle wyprane ,a jak chce coś ze sklepu to wymusza na mnie żebym poszła i nie wiem czy powinnam ale robię to co On mnie -Niby Prosi a Wymusza- bo miauczy jak kot a ja już nie wytrzymuję.Mam córkę z poprzedniego związku ,jest opóźniona z mową i chodzę z nią po lekarzach dziecko chodzi do specjalnego przedszkola,a Narzeczony ze swoimi rodzicami mnie straszą że mi dziecko odbiorą jak go zostawię i nazwał mnie patologiczną matką a robię co mogę żeby moja córeczka miała w życiu dobrze.Aż płakać mi się chce,już nawet nie mogę  wyjść sama z domu tylko z nim.Czuję się jak pies na łańcuchu.A jeśli nie jest po jego myśli to krzyczy na mnie od rana do nocy,już 2 razy mnie uderzył w twarz i raz przewrócił twierdził że to były żarty ,ale to wcale śmieszne nie było bo to bolało,to powiedział że przesadzam.Dziś np Byliśmy w markecie taka sytuacja: idę z dzieckiem za rękę  a On się na mnie drze na cały sklep że jestem nienormalna a tylko weszłyśmy w alejkę dziecięcą na chwilkę i wszyscy to słyszeli aż wstyd mi było ,tylko słyszałam jak jakaś kobieta powiedziała na mnie Biedna Kobitka z takim tyranem.Poradźcie co robić rozmawiałam z nim wielokrotnie obiecywał że się poprawi.Cały czas w to wierzę ,kocham go Bardzo mocno ale też nie chcę tak żyć nie w taki sposób .Poradźcie coś proszę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie wiem co robić...

Na początku wiedz,  że nikt Ci dziecka nie odbierze, jeśli jesteś dobrą matką.

On nie ma żadnego prawa traktować Cię w ten sposób, podnosić na Ciebie ręki. Powinnaś zakończyć tę znajomość jak najszybciej, bo Twoje dziecko będzie dorastało w tej patologii, a tego chyba byś nie chciała...

3

Odp: Nie wiem co robić...
monisia8810 napisał/a:

Poradźcie co robić rozmawiałam z nim wielokrotnie obiecywał że się poprawi.Cały czas w to wierzę ,kocham go Bardzo mocno ale też nie chcę tak żyć nie w taki sposób .Poradźcie coś proszę.

Twoja ślepa wiara i miłość są przeszkodą w dokonaniu jedynej słusznej decyzji. Musisz odciąć się od jego manipulacji. Może pomoc instytucjonalna, może rodzina. Ale podstawą jest odcięcie się od manipulowania Tobą.

4 Ostatnio edytowany przez Ewi34 (2018-02-05 21:12:04)

Odp: Nie wiem co robić...

Współczuję może zapytaj się prawnika o radę?

5

Odp: Nie wiem co robić...

"Najlepsze rady" płyną od tych, którzy sami nigdy nie znaleźli w sobie odwagi żeby coś zmienić, po prostu zostali porzuceni i teraz widzą przez pryzmat swoich doświadczeń co jest złe, ale nie udzielają porad tylko krytykują. To jest złe,  to powinnaś zrobić, to patologia itp. Gdyby porzucenie dotychczasowego życia było takie proste, nikt by tu nie pisał o tym, ale nie jest proste. Zanim doradcy skrytykujecie, zastanówcie się co piszecie i czy to komuś pomoże, czy go pogrąży.  Oczywiście, że twój partner nie ma prawa tak postępować a tobie byłoby lepiej bez niego. Jeśli go kochasz to jest ci trudniej. Spróbuj porozmawiać z nim, jeśli to niemożliwe spróbuj poszukać pomocy u znajomych, u kogoś tobie bliskiego albo u psychologa. Musisz znaleźć siłę na to by coś zmienić w życiu, np.odejść. Bez pomocy z zewnątrz będzie ci trudno, a tutaj albo cię wgniotą w ziemię, upuszczą sobie jadu i zakrzyczą cię, że nie chcesz słuchać ich "bezcennych" rad.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Nie wiem co robić...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018