Co jest ze mną nie tak? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Co jest ze mną nie tak?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Co jest ze mną nie tak?

W szkole spodobał mi się chłopak. Ja wcale go nie znałam, ale mimo tego stworzyłam sobie z nim relacje w mojej głowie. Potem wsadziłam mu do kurtki list w, którym napisałam , że chcę się spotkać. On przyszedł a ja dziwnie i stresująco sie zachowywałam. Szybko skonczyliśmy rozmowe, ale ja czułam, że nie powiedziałam mu wszystkiego czego chciałam. I spowodu tego że nadal sie wstydziłam i jeszcze do tego ludzie mieli mnie wtedy za nawiedzoną, bo za bardzo wierzyłam w Boga i byłam nadwrażliwa włożyłam mu do kurtki drugi list ale tym razem nie przyszedł. Dużo osób mi mówiło o jego miłym usposobieniu i fajnym charakterze. Ogólnie miałam wtedy 2 przyjaciółki które nadal są przy mnie. Stworzyłam iluzje jego i chciałam zeby ktoś mnie pokochał. Często nie dawałam sobie rady i płakałam aż spuchły mi oczy. Od tego roku jest w innej szkole we wrześniu i październiku było dobrze ale od listopada jak znowu go zobaczyłam zrobiło sie źle. I ja mając dość swoich uczuć chciałam pomocy od niego dlatego poszłam do jego domu ale go nie zastałam. Jego ojciec dał mi numer do niego. No to ja zadzwoniłam i umówiląm sie na spotkanie chodz za bardzo niby nie miał czasu. Ogólnie chodziło mi tylko o całkowicie szczerą rozmowe i aby dal mi rade jak mam sobie pomóc wtedy nie widziłam innego wyjścia. Gdy chciałam tylko przełożyć rozmowe i znowu zadzwonilam powiedzial ze wogóle raczej czasy nie ma wiec powiedziałam mu o wszystkim przez rozmowe telefoniczną. On był bardzo miły i taki super. Myślałam że jest szczery. Po czym mnie zablokował na fb i mój numer. Poczułam sie strasznie przecież ja już nie chciałam sie z nim kontaktować. Zadzwoniłam z innego numeru i odebrał na początku zaprzeczal temu że mnir zablokował. W końcu się przyznał i powiedział ze sie przestraszył tamtych listów do niego i nie chce mieć ze mną kontaktu. No i jeszcze że ma dziewczyne. Nic mnie nie zrozumiał, ale przynajmniej przeszło mi to co do niego czuje. Problem jest taki że czuje sie winna. Może faktycznie to co zrobiłam było chore. Jest mi przykro przez niego. I do tego co jest ze mną nie tak ze zakochałam się tak w nim jak go nie znałam. Co ja mam robić? Czuje się do niczego. Pomocy.
Ps:Przepraszam za błędy pisałam szybko.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co jest ze mną nie tak?

Ile masz lat? Zakładam że jesteś jeszcze bardzo młoda. Zauroczenia i miłości mają to do siebie, że w latach nastoletnich potrafią się rodzić i gasnąć bardzo szybko. smile Czasem uczucia lokują się w znanych aktorach, czasem w kolegach ze szkolengo korytarza, których widziało się tylko raz.

Chłopak mógł się troszkę wystraszyć, to fakt. Ale nie zawracaj sobie tym głowy. Młodość ma swoje prawa wink

3

Odp: Co jest ze mną nie tak?

Może kiedyś jeszcze porozmawiacie, musisz przeboleć tą sprawę i zobaczysz, że wszystko się ułoży.

Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Co jest ze mną nie tak?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018