Ile wodki na pare? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 58 z 58 ]

56 Ostatnio edytowany przez Jesiennowiosenna (2017-10-27 10:26:49)

Odp: Ile wodki na pare?

Tak, decydując się na wesele bezalkoholowe młodzi oczywiście muszą liczyć się z tym, że może się to spotkać z krytyką, choć wydaje mi się, że jeśli gość zrezygnuje z udziału w weselu z powodu braku alkoholu na stole to można zastanawiać się, o co tak naprawdę mu chodziło - o wspólne przeżywanie szczęścia młodych (niezależnie od tego, w jaki sposób postanowili celebrować ten dzień) czy o własną wizję jak taka impreza powinna wyglądać, włącznie z odgórnie przyjętym menu? 

Niemniej jednak słyszałam już o sytuacjach (nie z własnego doświadczenia, ale od bliskich mi osób), że na takim weselu bezalkoholowym goście postanowili sobie "poradzić na własną rękę" i  przynieśli swój alkohol. To już moim zdaniem jest właśnie ta nieumiejętność uszanowania woli państwa młodych o której pisałam, i po prostu kompletny brak kultury.

Olinka napisał/a:

Weźmy też pod uwagę, że te czasy, kiedy ludzie na weselach się upijali, już minęły. Na szczęście.

Olinko, niestety nie wszędzie. Byłam kilkukrotnie na takich większych weselach/rodzinnych imprezach, gdzie ludzie rzeczywiście tracili kontrolę nad swoim zachowaniem po alkoholu.

Zobacz podobne tematy :

57

Odp: Ile wodki na pare?

Ja też byłam na weselach, po których ludzi trzeba było wyprowadzać i pakować do taksówek, bo nawet sami nie byli w stanie powiedzieć, gdzie mieszkają.

Ja się obracam w sumie w środowisku abstynenckim, więc dla moich znajomych naturalne jest to, że ślub jest bez alkoholu i żadne z nich nie spotkało się z falami hejtu, jakoś wszyscy byli w stanie to uszanować i świetnie się na weselach bawili.

Ja po prostu uznaję, że to wybór młodej pary. Mnie nie przeszkadzają ani wesela z ani wesela bez alkoholu. I na jedno i na drugie idę po to, żeby się dobrze bawić z młodymi.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

58

Odp: Ile wodki na pare?

0.5 l na osobę.
Plus jakieś wina nalewki itp.

Posty [ 56 do 58 z 58 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018