o co jej chodzi? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » o co jej chodzi?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez andrew23 (2016-01-18 00:43:40)

Temat: o co jej chodzi?

poznałem pewną dziewczynę w internecie. wymieniliśmy kilka wiadomości. po pewnym czasie zaproponowałem jej spotkanie - zgodziła się. jednak na dzień przed napisała czy możemy przełożyć to na inny termin bo ma ciężki tydzień. kilka dni później napisała mi że usuwa konto na tamtym portalu, ale zostawiła nr tel. to do niej napisałem, wymieniliśmy kilka wiadomości, napisała że nie ma na razie nic w planach na przyszły tyg wiec w nastepnej wiadomości zaproponowałem ponownie spotkanie, nic nie odpisała - jako że było późno uznałem że pewnie poszła spać. ale następnego dnia nadal nic nie pisała. pod wieczór postanowiłem do niej napisać czy może się już zastanowiła - bez odzewu.
nie wiem zupełnie o co jej chodzi, przecież widziała że mi zależy na spotkaniu. jak nie chciałaby dalej kontynuować ze mną znajomości to usunęłaby konto i tego nr nie zostawiała. nie chcę być nachalny i dalej pisać, ale nie ukrywam, że jestem trochę zdziwiony, co sądzicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: o co jej chodzi?

może nie ma pieniędzy na koncie

Naucz się podłości i bądź w niej mistrzem...

3

Odp: o co jej chodzi?

no dobra odezwała się. nawet umówiliśmy się. sama nawet przesunęła o pół godziny bo jej lepiej pasowało. no i przyszedł dzień spotkania i co oczywiście nie przyszła. i tu już naprawdę nic nie rozumiem. sama przesuwała to spotkanie. co prawda gdy nastepnego dnia po umówieniu się napisałem coś do niej to nie była już taka wygadana jak dzień wcześniej kiedy pisaliśmy, ale mimo to miałem wrażenie że jest ok. potem jak nie przyszła to sie wkurzyłem i napisałem jej co o tym myslę. oczywiście nie odpisała. nie wiem po co to było - mogła mi nie dawać tego nr, mogła wymyśleć jakakolwiek wymówkę że nie przyjdzie, no a ja czekałem na nią i tylko zmarzłem z tego wszystkiego.

teraz juz kilka dni po tym mam takie myśli, że może bała się albo jest nieśmiała i myslała że nie bedzie o czym gadać. czemu tak myślę? miałem problem wyciągnąć od niej jakieś szczegóły życia, ale nie naciskałem, potem sama mówiła. mimo to widać że potrzebowała czasu, może na żywo byłoby jeszcze gorzej a może i lepiej.

tak czy inaczej myślę, że nie była warta mojego czasu i może dobrze że do tego spotkania nie doszło, natomiast zastanawiam się nad motywami jej zachowania.

4

Odp: o co jej chodzi?

Prawdziwą odpowiedź zna tylko ona,ale wydaje mi się,że ona chce się z Tobą spotkać,tylko się boi.O ile traktuje Cię poważnie i się z Ciebie nie zgrywa.Jako nastolatka miałam takie przypadki,że chłopak się umawiał,a potem nie przychodził,ale zauważyłam,że jak raz nie przyszedł to drugi raz też nie i potem takich chłopaków od razu skreślałam.Teraz w dorosłym życiu już mi się takie historie nie zdarzają,na szczęście zawsze przychodzą jak się umawiają smile Ja natomiast zawsze przychodziłam i przychodzę jak się umawiam,bo wiem jakie to jest nieprzyjemne jak stoisz i czekasz na kogoś godzinę,a ktoś nie przychodzi i się nie odzywa.A potem jak gdyby nigdy nic pisze i chce się znów umówić,po czym znowu nie przychodzi.Ja na Twoim miejscu dałabym jej ostatnią szansę,jeśli Ci bardzo zależy,a jak nie przyjdzie to ją sobie odpuść.

5

Odp: o co jej chodzi?

Tylko teraz 0 odzewu z jej strony. Nic zupełnie. Więc ciężko dać jej szansę, jak ona nawet nie chce chyba jej dostać. Może dam jej trochę czasu i odezwę się do niej jeszcze raz, ostatni i zobaczymy czy po pewnym czasie coś się zmieni.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » o co jej chodzi?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018