PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW- dobry wybór? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW- dobry wybór?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW- dobry wybór?

Mam porozdwajane koncowki. Czy na takie da sie ''doczepic'' tamte wlosy? Zawsze marzylam o dlugich do pasa wlosach. One rosna mi do pewnej dlugosci a dalej juz nie!!

Życie jest zbyt krótkie by się zamartwiać
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW- dobry wybór?

z tego co ja się orientuje, to włosów nie doczepia sie do końcówek, tylko u nasady
jesli chodzi o rozdwojone końcówki, to z takimi najlepiej wybrać się do fryzjera na strzyżenie, będą napewno lepiej wyglądały

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

3

dokładnie przedłużanie/zagęszczanie polega na doczepianiu pasm włosów u nasady naturalnych a nie do ich końcówek
porządek z rozdwojonymi końcówkami wręcz zalecany

"Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem."
Reklama

4

Do końcówek to najlepiej serum takie tłuste, wiele firm ma takie. A co do przedłużania to jest wiele różnych metod, ringi, pasemka, clip ip itd. Ja miałam np. zrobione w HM i jestem bardzo zadowolona.

5

Co to hm?

Reklama

6

ja miałam Clip ip i powiem Ci, że nawet, nawet ;d kiedy chciałam ściągałam, ich aplikacja trwa ok 5 minut,
Ale co do tych metod nie polecam zgrzewów, przyjaciółka miała i przy ich ściąganiu powypadało jej trochę włosów, do tego zgrzewy było bardzo widać- może błąd fryzjerki
Co do ringów- jak dla mnie najlepsza metoda, rzekomo powiadają, że włosy wtedy wypadają- to nieprawda, ringi w środku posiadają silikon,a on utrzymuje te włosy.
A co do końcówek to koleżanki powiedziały wszystko
Pozdrawiam

Mój Skarbek 22.03.15 <3

7

HM - klinika Handsome Men. wpisz w google to znajdziesz ich stronę bo nie chcę tu na forum robić reklamy linkowej wink.

8

Witam, chciałam poinformować osoby, które zdecydują się na usługę przedłużania włosów w firmie Hair and Nails w Warszawie. Podobno jest to metoda jedyna w Polsce osoba wykonująca przedłużanie zachęca wszystkich na forum, allegro i zapewnia o super efekcie. Powiem tak skusiłam sie na przedłużenie tą metodą. Niestety po założeniu włosów tego samego dnia kilka kępków włosów mi spadło. Codziennie zostawiałam wszędzie kępki włosów. Zadzwoniłam zgłosiłam reklamację byłam na tzw. poprawce dwa razy. Na koniec mogę dodać, że włosy nadal codziennie wypadają. Jeden plus, że nie musze iść  teraz do salonu na ściągniecie bo już ich nie mam. Po miesiącu od założenia włosów zapisałam sie do dobrego salonu fryzjerskiego na koloryzacje Panie pracujące w tym salonie załamały sie jak tak można było komuś przedłużyć włosy. Jedyna ich tez rada była ,aby jak najszybciej ściągnąć. Jeszcze dodam, że włosy indyjskie są  okropne w dotyku. Nikomu ich nie polecam jak tez przedłużania metoda na klej u Blanki w hair and nails -Tarchomin.....;-(.Włosy przedłużone miałam zaledwie2-miesiące.

9

magdaban napisał/a:

Witam, chciałam poinformować osoby, które zdecydują się na usługę przedłużania włosów w firmie Hair and Nails w Warszawie. Podobno jest to metoda jedyna w Polsce osoba wykonująca przedłużanie zachęca wszystkich na forum, allegro i zapewnia o super efekcie. Powiem tak skusiłam sie na przedłużenie tą metodą. Niestety po założeniu włosów tego samego dnia kilka kępków włosów mi spadło. Codziennie zostawiałam wszędzie kępki włosów. Zadzwoniłam zgłosiłam reklamację byłam na tzw. poprawce dwa razy. Na koniec mogę dodać, że włosy nadal codziennie wypadają. Jeden plus, że nie musze iść  teraz do salonu na ściągniecie bo już ich nie mam. Po miesiącu od założenia włosów zapisałam sie do dobrego salonu fryzjerskiego na koloryzacje Panie pracujące w tym salonie załamały sie jak tak można było komuś przedłużyć włosy. Jedyna ich tez rada była ,aby jak najszybciej ściągnąć. Jeszcze dodam, że włosy indyjskie są  okropne w dotyku. Nikomu ich nie polecam jak tez przedłużania metoda na klej u Blanki w hair and nails -Tarchomin.....;-(.Włosy przedłużone miałam zaledwie2-miesiące.

Ha ha miałam dokładnie to samo ! Ale na moje szczęście trafiłam na fajną dziewczynę do której dostałam namiar od mojej znajomej.Pozbierałam skrupulatnie wypadające włosy i zamówiłam samo założenie.Zmieniłam metodę na ringi silikonowe bo jak mnie zapewniała jest trwalsza.To był strzał w 10 bo włosy nosiłam prawie 3 miesiące bez najmniejszej straty a potem umówiłam się na podciągniecie.Dodam,że za usługę zapłaciłam 150zł z dojazdem.

Szczerze więc POLECAM Panią Magdę z Anina i podaje namiar do niej tel.507-55-66-06

10

Przedłuża się u nasady a nie na końcówkach.

Ale radzę udać się do fryzjera na podcięcie.

Musisz wzmocnić włosy przed doczepianiem.

Samo doczepianie zniszczy Ci włosy, więc warto je zregenerować przed zabiegiem wink

Jak wykonać przepiękny warkocz francuski
http://www.youtube.com/watch?v=HL9yjD8hrw0

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW- dobry wybór?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016