jestem znowu w ciąży - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » jestem znowu w ciąży

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 84 ]

1

Temat: jestem znowu w ciąży

po wielu trudach, cierpieniach, nieprzespanych nocach, poronieniu, zabiegu-dalej-po "wypalance"..jestem-dziwna sprawa- wciazy jestem-tak wskazal test-dwie kreski-sama nie wierze-juz raczej przyzwyczailam sie za tam na gorze ktos chce abym nie miala dziecka, aby tym wlasnie skopac mi tylek-bo to najczulszy moj punkt..lekarz juz zaliczony-wczoraj-ale nic nie wykazalo-nie ma nawet pecherzyka, ze jest tam dziecko..nic..nie ma -czy to znow jakas pomylka??okres brak test pozytywny..lekarz mowi ze moze za wczesnie-jeszcze na usg nie widac-jade do szpitala- na badania-w czwartek-mysle i mysle-chyba zwariuje..jest to mozliwe, aby nic nie bylo widac??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jestem znowu w ciąży

Możliwie... Czasem natura lubi płatać nam figle...

Proponowała bym Ci - choć wiem że to trudne ... TROSZKĘ WYLUZOWAĆ  .

Myśleć inaczej - co ma być to będzie. A nie czuć się już skazana na brak dzidziusia.

3

Odp: jestem znowu w ciąży

Witaj od 4-5 tygodnia lekarz może stwierdzic już czy fasolka żyje wiem bo miałam robione usg do pochwowe ta metoda jest jak najbardziej wiarygodna.Na marginesie czasami bywa też tak że organizm płata figle nie przechodziłas ostatnio stresów?ale jeśli jestes w ciąży to suuuper!!!:-)

4

Odp: jestem znowu w ciąży

wszystkie testy pozytywne..objawy tez..brak okresu od 3tyg..

5

Odp: jestem znowu w ciąży

ciesze sie po cichu...jest pecherzyk, wprawdzie maly ale jest..poczatek wczesnej ciazy:))))huraaaaaaaa

6

Odp: jestem znowu w ciąży

Więc bądź dobrej mysli, daj znać jak sie bedziesz czuc.

7

Odp: jestem znowu w ciąży

jedyne objawy, to straszne bole piersi, wiekszy apetyt, lekkie pobolywanie w podbrzuszu i swedzenie skory..no i brak @...jakos nie moge w to uwierzyc..

8

Odp: jestem znowu w ciąży

wink oby było jak najlepiej ! ; D
Trzymam kciuki ;*

9

Odp: jestem znowu w ciąży

super, 3mam kciuki smile

10

Odp: jestem znowu w ciąży

Czyli jak nic ciąza miałam identyczne objawy i jestem w siódmym miesiącu ciązy:) gratuluje!

11

Odp: jestem znowu w ciąży

dzis bylam u innegho lekarza..ot tak..dla lepszego samopoczucia..jest serduszko!!az sie boje cieszyc..dzidzia ma niecale 2cm..jestem szczesliwa:))

12

Odp: jestem znowu w ciąży

gratulacje!!!!!!!!!!!

13

Odp: jestem znowu w ciąży

tak jak myslalam..zbyt piekne aby bylo prawdziwe..zastanawiam sie dlaczego ja-tak jak inne kobiety-nie moze cieszyc sie ciaza-chodzic,wykonywac podst czynnosci...dlaczego drugi raz mnie to spotyka...znow musze lezec-dostalam plamienia-tabletki i lezenie-do 17 tego lutego..jak mam myslec pozytywnie??teraz boje sie o dziecko, czy wszystko bedzie z nim dobrze, czy nie poronie..mysli tysiac..a wiary jakos coraz mniej:((

14

Odp: jestem znowu w ciąży

czarna, im bardziej będziesz się zamartwiać, tym gorzej!
Oglądnij jakiś ulubiony film, posłuchaj relaksującej muzyki, prześpij się... Daj szansę sobie i dziecku.

15

Odp: jestem znowu w ciąży

Ogladaj ulubione filmy, sluchaj muzyki, nie zamartwiaj sie.

16

Odp: jestem znowu w ciąży

czarna i jak samopoczucie?

17

Odp: jestem znowu w ciąży

powoli do przodu-choc latwo nie jest-wprawdzie plamienia ustaly ale psychika robi swoje-w sobote jade na usg genetyczne-wtedy wszystko sie okaze..mam stracha ogromnego!!ostatnio na takim badaniu lekarz wykryl ze serduszko przestalo bic-wiec co ja moge sobie myslec..nikt nie zrozumie kobiety-ktora przeszla przez to co ja-chyba ze sama byla w takiej sytuacji.Staram sie ..byc dobrej mysli...

18

Odp: jestem znowu w ciąży

czarna bedzie dobrze!badz dorej mysli:) sciskam mocno:)

19

Odp: jestem znowu w ciąży

A ja po prostu się za Ciebie i za Twoje malenstwo pomodle! Napisz co powiedział lekarz!!!!!

20

Odp: jestem znowu w ciąży

czesc kobietki!
bylam na usg genetycznym-dziecko rozwija sie prawodlowo, nie ma zadnych chorob(a tego sie strasznie obawialam-mierzy juz pawie 85 cm, serce bije-nawet fika!!:))jak wyszlam od lekarza, to lzy mi lecialy ze szczescia..bardzo sie ciesze, choc po cichu-to juz 12 tydzien a termin mam na 12 wrzesnia..pozdrawiam

21

Odp: jestem znowu w ciąży

No to super!!!! Ale jak na 12 tygodni do duże 85cm:-).  Pisz nam częściej! Jak się czujesz? Jakie były pierwsze objawy Twojej ciąży?

22

Odp: jestem znowu w ciąży

hehehe..no widzisz Dorota24..tak sie zakrecilam!:)oczywiscie ze 5cm!
a jak sie czuje??zalezy od dnia-dzis np jestem senna i wszyskich wokol bym pozabijala!!mam mdlosci-ale nie wymiotowalam jeszcze i zastanawiam sie czy to normalne..kazdy na poczatku wymiotuje a ja nic...poza tym ja od poczatku czulam ze jestem w ciazy-razem to planowalismy i w koncu wyszlo..i co mnie przerazalo-to za jadlam na potege-wszystko!!przytylam juz 5 kg!!teraz moj apetyt sie unormowal, ale poczatki byly koszmarne-w dodatku towarzyszyly temu okropne gazy-az wstyd:((

23

Odp: jestem znowu w ciąży

Fasolka rośnie smile:) narazie wielkość dłoni smile
Czarna to będzie taki dzienniczek- Twój wątek?
to dobrze że nie masz mdłości smile
Pozdrawiam!!

24

Odp: jestem znowu w ciąży

takk..moj watek-ale co do tych wymiotow to nie wiem..niektorzy mowia ze lepiej jak sa bo wtedy dziecko sie dotlenia..musze zapytac lekarza..dostalam tez uplawy-mimo ze mialam zabieg usuniecia nadzerki-uplawy powrocily-biore kapsulki wiec narazie jest ok:)

25 Ostatnio edytowany przez vinnga (2010-03-08 17:31:30)

Odp: jestem znowu w ciąży

Kobieto, co Ty za głupoty o tych wymiotach piszesz? To indywidualna sprawa organizmu - mnie nawet raz nie zemdliło w ciąży, w ogóle czułam się rewelacyjnie a dziecko urodziło się dotlenione na 10 punktów smile I w ogóle z mojego licznego grona dzieciatych koleżanek tylko jedna wymiotowała jak kot, kilka innych odczuwało lekkie mdłości a większość przeszła ciążę bezobjawowo. Więc nie doszukuj się problemów tam gdzie ich nie ma. Ciesz się fasolką, która Ci rośnie w brzuchu. Trzymam kciuki!!!

26

Odp: jestem znowu w ciąży

to super ze wszystko ok, trzymam kciuki za was big_smile

27 Ostatnio edytowany przez Dorota24 (2010-03-09 15:41:52)

Odp: jestem znowu w ciąży

Powodzenia:-)

28

Odp: jestem znowu w ciąży

Czarna, gratuluję ci i trzymam za ciebie i maleńswto kciuki. A co do wymiotowania , to ktoś nagadał ci bzdur . Każda z kobiet jest inna i nie każda wymiotuje , a tym bardziej wymioty nie mają  nic wspólnego z dotlenianiem organizmu dzidzi . W ciąży  zwiększone jest stężenie hormonów płciowych we krwi i to wywiera bezpośrednio drażniące działanie na błonę śluzową żołądka, wywołując odruch wymiotny. Na szczęście nie u każdej ciężarnej . Ja byłam w  ciąży dwa razy i nie wymiotowałam , a nawet mnie nie mdliło . Dzieci mam zdrowe , teraz to już nastolatki . Pozdrwaiam !!!

29

Odp: jestem znowu w ciąży

15 tydzien..oby tak dalej..trzymajcie kciuki:))

30

Odp: jestem znowu w ciąży

Czarna to już najgorsze masz za sobą:-). Podobno do 12 tygodnia jest najgorzej. Teraz będzie już lepiej. Napisz jak się czujesz?

31

Odp: jestem znowu w ciąży

gratuluję i wierzę, że tym razem się uda! trzymam kciuki!!!

32

Odp: jestem znowu w ciąży

teraz czuje sie juz znacznie lepiej:)) lekarz kazal odstawic mi luteine, moge chodzic, ale w ciagu dalszym uwazac na siebie..jedyne z czym mi zle to to, ze od poczatku ciazy przytylam 10 kg.Nie dlatego ze az tyle, tylko ze czuje sie z tym zle:(( jest mi ciezko wykonywac jakiekolwiek czynnosci, np wstac z lozka:((-teraz juz sie troszke to poprawilo-wiecej sie ruszam i nie mam az takiego apetytu, ale za wesolo nie bylo:(
byle do przodu:))

33

Odp: jestem znowu w ciąży

coraz lepiej smile smile
mozesz spróbować gimnastykę dla cięzarnych- będziesz sprawniejsza smile

34

Odp: jestem znowu w ciąży

dzieki za rady..chociaz z ta gimnastyka to sie nie pytalam lekarza..i troche sie obawiam-napewno nast razem zapytam:))

35

Odp: jestem znowu w ciąży

Czarna wczoraj wczytałam się w to,co tutaj napisałaś i bardzo się cieszę,że jest wszystko ok i bardzo Ci gratuluję !!! smile Zobaczysz będzie dobrze i zostaniesz szczęśliwą mamusią smile
Znam ten niepokój,który siedzi Tobie i ciągły strach o to,żeby wszystko było dobrze z dzidziusiem,żeby prawidłowo się rozwijało. Miałam tak samo,ponieważ mojemu drugiemu dziecku też przestało bić serduszko i ciąże miałam usuniętą.Były to ciężkie chwile dla mnie,ale dałam radę i po miesiącu okazało się,że los sprawił mi niespodziankę i okazało się,że jestem ponownie w ciąży chociaż jeszcze tego nie planowałam. big_smile Skończyło się szczęśliwym rozwiązaniem.W tej chwili jestem mamą dwóch dziewczynek. I u Ciebie też będzie dobrze. Dbaj o siebie kochana i jeżeli będzie coś Cię niepokoić to zawsze pytaj lekarza prowadzącego,a nam zdawaj relacje;) Fajny  ten wątek.Tak sobie myślę,że to będzie taki Twój wirtualny dziennik.:) Będę z ciekawością tutaj zaglądać.Buziolki dla Ciebie. smile

36

Odp: jestem znowu w ciąży

dzieki bardzo Oliwka!takie slowa naprawde podnosza na duchu..mam wsparcie w moim ukochanym, jednakze slowa od kobiet sa mi rowniez potrzebne-wtedy czuje sie taka lekka-ze wszystko jest mozliwe i napewno dam rade:))pozdrawiam

37

Odp: jestem znowu w ciąży

piaty miesiac..samopoczucie dobre..waga wzrosla o 11 kg!teraz tylko czekam na usg i plec dziecka..nie mozemy sie doczekac!

38

Odp: jestem znowu w ciąży

Trzymamy tu kciuki za Ciebie i Dzidzię:) :*

39

Odp: jestem znowu w ciąży

ja również i jestem ciekawa jak sie czujesz smile 3mam kciuki za dzidzie i Ciebie...

40

Odp: jestem znowu w ciąży

bedzie dziewczynka-zawsze o niej marzylam-chyba Bog wynagradza mi to wszystko przez co przeszlam:)
jest zdrowa, rozwija sie prawidlowo i wazy 360 g:)

41

Odp: jestem znowu w ciąży

Czarna gratuluję,a wagą sie nie przejmuj. Teraz najważniejsze jest dziecko i tylko o tym myśl.Po porodzie stracisz te zbędne kg.
Ja przy pierwszy i drugim dziecku przytyłam 23 kg. Po pierwszej ciazy po 4 miesiącach znow ważylam 50 kg. drugie dziecko urodzilam  1 w czerwca,a w sierpniu  juz latalam szczupła na basenie w stroju dwu częściowym i nie stosowałam zadnych diet.Samo zeszło.
Myśle ze najgorsze juz za Tobą. Trzymajcie sie dzielnie:)

42 Ostatnio edytowany przez ewzaj80 (2010-05-05 22:43:27)

Odp: jestem znowu w ciąży

Czarna !

Wzruszylam sie okropnie jak czytalam Twoj post.... Gratulacje takie ogromne smile)) Ja mam dwie dziewczynki smile Dziewczynki sa super he he smile Pisz caly czas co u Ciebie i pamietaj bedziemy z Toba az do "dnia porodu " :)Sciskam cieplutko Ciebie i to malenstwo pod Twym serduchem smile

43

Odp: jestem znowu w ciąży

23 tydzien-moja zabka kopie jak zwariowana-zwlaszcza wieczorami..jak sie nie odzywa to robie sie zaniepokojona, troche poglaszcze brzuch, pogadam do niej i jest ok..

jestem blizej niz dalej:))

44

Odp: jestem znowu w ciąży

Taki stres  szkodzi. Trzeba wyluzować. Powodzenia smile)

45

Odp: jestem znowu w ciąży

Czarna, znam ten ból, też się strasznie niepokoję jak mnie mój dzidzi nie kopie, ale też przeważnie pogłaszczę, pogadam, mąż ponasłuchuje i od razu kopie wink

46

Odp: jestem znowu w ciąży

powoli wchodze w 7 miesiac-czas ucieka i rozwiazanie coraz blizej..po kontroli ogolnie dobrze, ale musze pilnowac diety-zero cukrow, a wiecej zelaza..zelazo..czy ktoras z was kobietki byla na takiej diecie??zaczelam czytac na temat cukrow i oszalalam-generalnie nic..teraz probuje znalesc cos na temat owocow, ale mam wrazenie ze w kazdym znajduje sie mnostwo cukru..

47

Odp: jestem znowu w ciąży

Czarna moja mama miała ten sam problem jak była w ciąży z moją siostrą. Z tego co pamiętam, to z owoców jadła jabłka.

48

Odp: jestem znowu w ciąży

Czarna już coraz mniej czasu zostało smile
Owoce z mniejszą il. cukru: jabłka, grapefruity, kiwi.
Warzywa: ogórki, szparagi, kalafiory, kalarepa, rzodkiewki, marchew, pomidory, sałata.
Uważaj na soki  owocowe! najlepiej zebyś je sama robiła - dodaje się do nich mnóstwo cukru albo słodzika.
Żelazo: żółtka jaj, wątroba, mięso, płucka, kaszanka, czarny salceson, fasola, brokuły, groch, szpinak, orzechy, suszone brzoskwinie, owsianka.
Zielona pietruszka, szpinak - zawiera dużo wit. C- łatwiej sie wchłania żelazo.
Życzę dużo zdrowia smile

49

Odp: jestem znowu w ciąży

Przeczytałam od począku do końca watek  i sie poryczalam ze wzruszenia, ciesze sie ze juz tak bliziutko do rozwiazania u ciebie czarna:)
Ja jestem na początku tej drogi, wiec sie boję jak nie wiem co:)
Pozdrawiam Was dziewczyny, zdrowia smile)

50

Odp: jestem znowu w ciąży

nie martw sie Kamila89..tez sie balam-jeszcze gorzej niz za pierwszym razem..teraz tak szybko mi zlecialo te 7 mies., mialam do zrobienia duzo rzeczy..a i tak pewnie nie dam rady wszystkiego zrobic..

trzeba bardzo chciec i byc spokojnym:)
powodzenia

51

Odp: jestem znowu w ciąży

Bardzo chcę i bardzo chce byc spokojna:) Super Czarna zdawaj nam relacje na biezaca:)

52

Odp: jestem znowu w ciąży

relacje..relacje..lekarz pozwolil mi na wyjazd nad morze..bylismy 3 dni..a jak glupia cieszylam sie bardziej jak wtedy gdy na wakacje wyjezdzalismy na tydzien w dodatku w upale..teraz bylo spokojnie, bez stresu..spacery, rozmowy..chyba polubilam ten stan:)))

dziekuje

53

Odp: jestem znowu w ciąży

Czarna gratulacje!!! Wszystko bedzie ok. A co do owocow, to moja mama jadla duzo grejfrutow doslownie ile chciala

54

Odp: jestem znowu w ciąży

37 tc..czekam z niecierpliwoscia kiedy mala zaba wyjdzie na swiat..wszytsko juz przygotowane.
Mala kopie, nie daje spac w nocy mamie, pojawil juz sie pierwszy pokarm, obnizyl sie brzuch,a w nocy czuje bole krzyza-podobne do okresowych..
Probuje zajac sie czymkolwiek, ale czasami sprawia mi to klopot..jest ciezko..najbardziej jak juz sie urodzi moj skarb bedzie mi brakowac kopów, jakie fundowala..generalnie przez cala dobe..az zastanawiam sie, czy Ona kiedykolwiek spi:))
Czeklamy na Ciebie malutka:))

55

Odp: jestem znowu w ciąży

Czarna, gratulacje smile Lubię cieszyć się szczęściem razem z przyszłymi mamami smile

Bedzie dobrze smile Ile jeszcze czasu zostało? Na kiedy masz termin?

3maj się Złotko smile Z twoich postów bije taka  pozytywna energia smile

56

Odp: jestem znowu w ciąży

10 wrzesnia dokladnie..ale juz bym chciala..jest mi ciezko i malej tez chyba niewygodnie..mysle ze jeszzce z tydzien i pojade..:PP

57

Odp: jestem znowu w ciąży

Czarna super że to wszystko opisujesz:) naprawdę ... łzy lecą jak się to czyta życzę dużo szczęścia i zdrowia:)Musisz teraz dużo odpoczywać i nabrać siły na poród:) i już za niedługo maleństwo będzie przy Tobie po drugiej stronie brzusia:)

58

Odp: jestem znowu w ciąży

i jest..40 tydzien a tu nic..mala nawet sie nie kwapi aby wyjsc..pozostało mi cierpliwie czekac, moze Jej sie odmieni:))generalnie na ndz mam termin, i "cud musialby sie stac", abym urodzila do tego 12-tego...-słowa mojego lekarza..takze od ndz jezdze na ktg..tak do czwartku.

Pozostanie mi czekanie:)

59

Odp: jestem znowu w ciąży

czarna trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie smile pozdrawiam

60

Odp: jestem znowu w ciąży

3mam kciuki tez:)

61

Odp: jestem znowu w ciąży

jestem po 1-wszym ktg.
Dzidzia ma sie swietnie, ale skurczy brak..
Ciagle czekamy..i nic nie pomoga, aby wyszla szybciej:(

62

Odp: jestem znowu w ciąży

i wyobrazcie sobie laski, ze mala nie chce wyjsc..w dodatku jezdze na ktg i za kazdym razem mam nadzieje ze bede miala juz to za soba..a nic bardziej mylnego!
lekarze uwazaja ze mam czas choc to juz 41 tc..
ja sie denerwuje, moj narzeczony tez, spac nie moge..i martwie sie o corcie..co powinnam zrobic???

63

Odp: jestem znowu w ciąży

ojej a moze ci po prostu termin porodu zle wyliczyli:)
moze sprobuj jakis wysilek - to podobno przyspiesza porod:)

64

Odp: jestem znowu w ciąży

szczesliwego rozwiazania !
Nie martw sie.. pamietasz jak sie martwilas ze stracisz ta ciaze? ciesz sie nia smile A corcia tak czy siak musi wyjsc smile
Trzymam kciuki !

65

Odp: jestem znowu w ciąży

Zaglądałam tu codziennie, bo tak mnie wciągnęła Twoja historia , już myślałam ,że po wszystkim , że jesteście już w domu - a tu ....nic
Ja też nie mogę się doczekać mojego dzidziusia - chociaż termin mam dopiero na koniec lutego - pozdrawiam mocno - i cierpliwości życzę i żeby nie bolało smile

Posty [ 1 do 65 z 84 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » jestem znowu w ciąży

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024