moje cudowne życie po rozwodzie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » moje cudowne życie po rozwodzie

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 321 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 12,168 ]

77 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond (2016-06-26 22:24:18)

Odp: moje cudowne życie po rozwodzie

Witaj, Gelwiro smile

Wspaniale, że coś drgnęło i zajrzałaś do nas smile

Jest jeszcze przed północą, zdążysz edytować swój post. big_smile

Złe myśli i energie zostawiamy w dziale "rozstanie" - tu panuje luźny, muzyczny klimat, celem wątku jest naładowanie ludzi pozytywną energią smile

Wszyscy jesteśmy po przejściach smile

Mam zadanie dla Ciebie:

1. Przeczytaj dwie pierwsze strony - i ...chłoń klimat smile
2. Napisz nam, co ostatnio dobrego przydarzyło się w Twoim życiu smile*

*Jeśli zapomniałaś wink, wróć do postu, gdzie zostawiłam Ci zaproszenie i ... wracaj jak najszybciej!

Czekamy smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

Yolo ekipa smile
Astral jak ja Tobie zdrowo zazdroszczę z tym Woodstockiem. Aż tak, że popsuje Tobie motur tongue Hyhyhyhyh
W tym roku terminowo mi nie wyszo, ale za rok jade na bank. To tak pewne jak, że UK w EU zostanie tongue
Dobrej zabawy tam! Gdybys miał mocne biwkowanie w planach to zakup dla siebie w aptece Magek B6 - mleczan magnezu + B6.

I_see - czekaj, czekaj nasza Kobitko, jak to jest? Masz talie składającą się z 20 kart, coś tam piszesz o wróżeniu, ale tarota nie rozkładasz. Hm... ciekawość rośnie. Zdradzisz co nieco?

Gelwiro - jest dział "rozstania, flirty, zadry" tam jest narawdę sporo mądrych ludzi, załóż może wątek, coś się doradzi.
Tutaj wszyscy mają bana na zamulanie! Ech, jak mnie głowa boli po wczorajszym dniu...  tongue

https://www.youtube.com/watch?v=iyLdoQGBchQ   -  na poniedziałek, stara, ale jara tongue

"Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego,
kim samemu było się wcześniej".
Tak naprawdę szczęscie to dobre zdrowie i krótka pamięć wink

79

krych23 napisał/a:

Yolo ekipa smile(...)
Dobrej zabawy tam! Gdybys miał mocne biwkowanie w planach to zakup dla siebie w aptece Magek B6 - mleczan magnezu + B6.

I_see - czekaj, czekaj nasza Kobitko, jak to jest? Masz talie składającą się z 20 kart, coś tam piszesz o wróżeniu, ale tarota nie rozkładasz. Hm... ciekawość rośnie. Zdradzisz co nieco?

https://www.youtube.com/watch?v=iyLdoQGBchQ   -  na poniedziałek, stara, ale jara tongue

Yolo, Główny Energetyku wink Tak się wszyscy zastanawiali, gdzie się podziewasz, ja mówię - spokojnie, Krych23 realizuje założenia wątku, pobalanguje i wróci naładowany pozytywną energią, żeby zdać relację wink I jeszcze koledze konkretne recepty podsunie! hi hi

Oczywiście, że zdradzę. To moja specjalność wink Wczoraj zgodnie z obietnicą weszłam na inny wątek, RELIGIA-DUCHOWE POSZUKIWANIA, pierwszy niewinny post - i ... od razu strzał w dziesiątkę wink Wyjątkowo nie "trójka"! Why, oh, why? wink

Tak, Krych23, dla Ciebie też mam kartę od losu. Nie mogę się jeszcze jednak zdecydować, która to karta. A stawiam wyłącznie trafne prognozy wink Poproszę o jeszcze trochę czasu!

Stara, ale jara* - to powieszę sobie przy lustrze, jakby mnie gorszy dzień naszedł, Chłopcy i Dziewczęta...

Kawałek super, jak zwykle. Ciekawe skąd wybór? wink

Ja, dla tych, którzy nie lubią poniedziałków, trochę przekornie wstawiam poniższy klasyk - tym bardziej, że dziś mam ... wolny dzień smile I to, co pokazane na klipie, widzę na co dzień, nie tylko oczami wyobraźni .

*Rozumiem, że czasem, ktoś, kto czyta moje posty myśli: Oj, jara, ona, jara. I to nieźle!

Reklama

80

Lato, ludzie, prawdziwe lato!!! Dzieciaki mają wakacje! Ja też - mentalne hehe smile

81

Ram - i bardzo dobrze! Od tej codziennej gonitwy, również mentalnej, trzeba sobie zrobić przerwę smile

Dla tych, którzy mają dzieci, małe bądź większe, polecam miejsce bliskie w nazwie temu wątkowi - Energylandia .

Myślę, że i Rodzice coś dla siebie znajdą smile Sprawdzałam osobiście - działa jednakowo pozytywnie na dzieci i ...dorosłych wink

Niektórym znane są te klimaty - są też wersje soft, dla wrażliwszych żołądków wink

Nie robię reklamy temu konkretnemu miejscu, ale żeby dać posmak tego, o czym mówię, wstawiam przykładowe, krótkie video. Jest tu wszystko co lubię terapia śmiechem i terapia wokalna smile

Reklama

82

Dzisiaj zapodam wam  to https://www.youtube.com/watch?v=ZLthJDXbq6Y  \m/

" Rzuć mnie na pożarcie wilkom  a powrócę dowodząc watahą "

83 Ostatnio edytowany przez krych23 (2016-06-27 22:59:09)

I_see jesteś zajarana życiem tongue, tak trzymaj! (nie martw się, wielu osobom thc spływa jeszcze z bańki tongue )
Oj taaak, swiat jest piękny, szczególnie latem tongue
Lato! Już odliczam dni do urlopu. Jeszcze troszke pracy, kilka meczy Euro smile i wła la! 2 tygodnie urlopu big_smile Rampa odpoczywaj!

"Tak, Krych23, dla Ciebie też mam kartę od losu. Nie mogę się jeszcze jednak zdecydować, która to karta. A stawiam wyłącznie trafne prognozy wink Poproszę o jeszcze trochę czasu!"  - będę cierpliwie czekał.

"Stara, ale jara* - to powieszę sobie przy lustrze, jakby mnie gorszy dzień naszedł, Chłopcy i Dziewczęta..." - Hhyhyhyhyhyhy, dobre to było! big_smile Odrobinka dystansu do siebie jeszcze nigdy nie zaszkodziła wink

Pozdrawiam ekipe. Dobra wiadomość - za parę minut kończy się nasz ulubiony poniedziałek. No na jakiś dzień musiało paść tongue
Na energetyczny wtorek proponuje to, o proszę:
https://www.youtube.com/watch?v=qvYQ1TNbf2g

P.S I_see jak wklejasz całe filmiki z YT? Kurka, zapomniałem jak to sie robi.

84 Ostatnio edytowany przez krych23 (2016-06-27 23:02:42)

Test, test :
<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/qvYQ1TNbf2g" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Test niewypał tongue

85 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond (2016-06-28 00:32:57)

Hej wink

Oto sekretny klucz: [youtube]skopiowany adres z paska[/youtube]

A więc szalej z filmami i muzyką!

Wybrałeś fajny kawałek na wtorek! Tanecznym krokiem wejdę do pracy wink

Owszem, szaleję, szczególnie na wątku u Astrala wink A co mi tam, podobno zaczyna się druga, lepsza połowa* mojego życia!

Ja to sobie w ogóle myślę, że jak nasz Ojciec_Założyciel_Watku_Astral zrealizuje swój drugi założony tutaj cel, a więc wykończy dom, to my tam wpadniemy do niego na parapetówkę! Astral, zgadzasz się?

U mnie odpowiedzi zawsze są tylko dwie:
a. TAK
b. NIE

Energetyczne kawałki powoli się zbierają, z jakiś czas powinna się tu zrobić całkiem przyzwoita PLAYLISTA. Ja już mam pomysły na kolejne numery do tej unikalnej składanki!

Mogę zająć się dekoracjami, Astral smile

Zaczęłabym ...od neonu nad dachem Twojego domu. Może być?... wink

http://12monthsofneonlove.blog.com/files/2011/04/DSC_0960.jpg

*Co do Euro, wypowiadam się w poście poniżej tongue

http://www.netkobiety.pl/p2858382.html#p2858382

86

Odpowiedź A  big_smile

87 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond (2016-06-28 08:57:19)

Astral Shadow napisał/a:

Odpowiedź A  big_smile

Uwaga, jest to ... bardzo dobra odpowiedź, Astral_Johnny_B !

Piąteczka big_smile

No to, szykuj się, kolego, bo:

Wszystkie dotychczasowe klimaty muzyczne mi odpowiadają, ale ... mam w domu taką kieckę, której dawno nie wkładałam. Jako Gospodarz tej imprezy musisz Cioteczce_Dobra_Rada zapodać też coś lżejszego. Na górę wrzucę moją skajkę-niepękajkę, wiadomo, na czas podróży.

Na forum lubię wszelkie wariacje na temat oczu roll, muzyczne też. Więc poproszę o ... jeden klasyk, wiesz, dla zaprezentowania tej sukni... Of course . Dziewczyny wiedzą o co chodzi smile

Astral, rozkręcimy w końcu ten wątek! big_smile

PS1 Lubicie wyzwania?... wink

PS 2 Krych23 - tak, stara;) ale jara. Ćwiczę się w formułowaniu krótszych wypowiedzi. To taki odpowiednik "Codziennie budzę się piękniejsza, ale dzisiaj to już przesadziłam . Uznałam jednak, że to zbyt banalne - ten tekst krąży po fejsie, jest na koszulkach, kubkach i innych gadżetach.

Odkopałam więc ... klasyk. Jak zwykle, z przymrużeniem oka wink

Pozdrawiam!

88

A teraz zapodam mój ulubiony cytat: " Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę."

Odp1 oczywiście że lubię wyzwania smile

Ja też jestem już po 30 ale od kilku miesięcy czuję sie na 20  niczym młody bóg big_smile

89 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond (2016-06-28 22:04:34)

Astral Shadow napisał/a:

Odp1 oczywiście że lubię wyzwania smile

No to ... zadanie dla Ciebie, na Twoją własną parapetówkę, Johnny smile.

Na wstępie zorganizujemy ... mały pokaz umiejętności. Proponuję, żebyś już zaczął ćwiczyć kawałek:

Go go
Go Johnny go!

Ja już ćwiczę odpowiedni układ wink Oczywiście, w ukryciu!

http://badnewsblairs.tumblr.com/post/59449052140

Astral, mała korekta wink Ja jestem dopiero po 30 wink

Słowa mają moc, pamiętaj smile

PS Grasz na gitarze?

90

Więc jeśli chodzi o taniec to słabo tańczę , najlepiej wychodzi mi pogo hehehe.

NIestety nie gram na gitarze bo mam skopany słuch ale to długa historia wink

91 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond (2016-06-29 19:56:32)

Ale ja to wiem, Astral wink Spokojnie smile Nie podejrzewam faceta w kasku, który od początku zapodaje ciężkie brzmienie, że będzie się wyginał jak Johnny Castle ;-) Łączy Was tylko ...nick wink

Ale impreza to impreza. Dziewczyny lubią tańczyć. Tak mamy. Niestety. big_smile A jak się jest taką Dziewczyną_po_przejściach jak ja - to jeden z najlepszych sposobów na rozładowanie stresu - bo co mam zrobić roll...?

Obić komuś gębę - z łapanki, na ulicy?? Warunków fizycznych na złapanie siekiery też niestety nie mam wink Wypłakałam, co miałam wypłakać, to sobie chociaż pośpiewam i potańczę ;)Choćby ... wirtualnie wink

I chyba planujesz jeszcze zaprosić jakieś ...500 osób, co? Nie musi być tak, że gospodarz tańczy z każdą dziewczyną Time of my life ! big_smile

Pogo ...tańczyłam parę razy w ogólniaku, a jakże smile Ale ... zamieniłam martensy na inne obuwie. Wymóg w pracy smile

Na parapetówce Ty się możesz zająć ... drinkami. Jakiś konkretny typ?

Jakby Ci się nudziło kiedyś, dawaj tę historię ze skopanym słuchem.

Na chwilę obecną słucham smutnej historii męża coś a la "Żałuję..?". Chętnie zmienię płytę smile Tym bardziej, że jest dość ... zdarta.

92 Ostatnio edytowany przez krych23 (2016-06-29 20:55:58)

Zawsze możesz zakupic stary gramofon tongue
Jutro ważne wydarzenie jak pewnie wszystkie Panie i wszyscy Panowie wiedzą. Gramy o wielka stawkę tam gdzie bramki dwie i jedna piłka.
I_see dawaj, wyciągnij kartę i pisz jaka wróżba dla naszych...
Ode mnie bojowy kawałek - Siła 100 mężczyzn

Dzięx za klucz wink

93

Cześć wszystkim, nie wytrzymałam i wpadłam  big_smile

Mogę na chwilkę?

I_see chyba się nie złamiesz?

A co do meczu ostatnio PRAWIE przewidziałam wynik, obstawiłam 2:1 dla naszych oczywiście, ale mało nie wyszłam z siebie jak widziałam jak się chłopaki męczą w drugiej połowie i dogrywce.

Pst.. mam nadzieję, że Krych nie pamięta tego co napisałam na Jego wątku big_smile

"Nie utraciłem żadnego z Tych, których mi dałeś".
"Zamiast ciągle na coś czekać, zacznij żyć właśnie dziś. Jest o wiele później niż Ci się wydaje."
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie mam zamiaru przepraszać za to, że żyję i mam się dobrze big_smile

94 Ostatnio edytowany przez krych23 (2016-06-29 22:15:26)

Cześć Lilka............................................
Hyhyhyhyhyhyh tongue
A wiesz pamietam tongue ALE się zreflektowałaś i zapominam, pasuje?
Mądroć nr 178... : "odpuszczanie to jeden z sekretów bycia szczęśliwym" smile
Ty taka sama impulsywna i wrażliwa franca jak ja (pamiętam wpis z klawiatura i głową tongue) wink (z dobrym sercem) wink 1:1
Sorki, My tu rozluźniamy języki tongue
Witamy, bardzo fajnie, ze wdepłaś. Wpaść możesz z Kimś innym tongue

Jakie masz przeczucia na jutro Lilko? Aljementy lipcowe chcę postawić u buka hyhyhyhyhyhyh.

Pst..... Ale ma jazebiaszczy avatar smile

95 Ostatnio edytowany przez Lilka787 (2016-06-30 08:01:33)

krych23 napisał/a:

Cześć Lilka............................................
Hyhyhyhyhyhyh tongue
A wiesz pamietam tongue ALE się zreflektowałaś i zapominam, pasuje?
Mądroć nr 178... : "odpuszczanie to jeden z sekretów bycia szczęśliwym" smile

Pasuje smile

krych23 napisał/a:

Ty taka sama impulsywna i wrażliwa franca jak ja (pamiętam wpis z klawiatura i głową tongue) wink (z dobrym sercem) wink 1:1
Sorki, My tu rozluźniamy języki tongue
Witamy, bardzo fajnie, ze wdepłaś. Wpaść możesz z Kimś innym tongue

Podoba mi się to tongue

krych23 napisał/a:

Jakie masz przeczucia na jutro Lilko? Aljementy lipcowe chcę postawić u buka hyhyhyhyhyhyh.

Nad tym muszę jeszcze pomyśleć, co byś zarobił a nie stracił big_smile

krych23 napisał/a:

Pst..... Ale ma jazebiaszczy avatar smile

Dzięki, długo szukałam odpowiedniego, aż trafiłam na ten i stwierdziłam że do mnie psuje...

A dlaczego Ty jeszcze nie masz?

"Zamiast ciągle na coś czekać, zacznij żyć właśnie dziś. Jest o wiele później niż Ci się wydaje."
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

96

Hej Lilka787,

Powiem Ci, że … brakowało mi Twojej obecności na tym wątku wink Tak jak już wcześniej pisałam, tytuł „po rozwodzie” nieco ogranicza grono odbiorców.

Ty wiesz, że ja mocno kibicuję Tobie i Twojemu mężowi i daleka jestem od propagowania rozwodów, ale … impreza u Astrala rozwiązała problem smile - uzbieramy mu te 500 osób!

Astral wyraźnie się zgodził na party big_smile
I … nie stawiał żadnych warunków big_smile

Nie wpadaj na chwilkę, wpadaj regularnie, my Friend!
To jest takie miejsce, gdzie się wzajemnie doładowujemy dobrą energią. To co ja robię na tym wątku i innych też to ...namuzowywanie wink

Krych23 – kawałek : Power Man !
http://static6.comicvine.com/uploads/scale_medium/11/117763/2634831-tumblr_mayft3v5do1qiknbco1_1280.jpg

lilka787 napisał/a:

I_see chyba się nie złamiesz?

Ja przede wszystkim nie złamię słowa danego mojemu mężowi wink
Zakochał się w kici, chciał rozwodu – więc proszę. Spełniam jego marzenie wink Dawno zrozumiałam swoją rolę w tym układzie. I saw it wink

Krych23 napisał/a:

Wpaść możesz z Kimś innym

Ja rozwinę tę myśl. W swoim czasie.
Przygotowuję właśnie swój anons towarzyski – z przymrużeniem oka, jak zwykle wink

W międzyczasie może przygotuję zaproszenie na party u Astrala wink

Lilka787, jak jeszcze popracujesz trochę nad niektórymi koleżankami z działu Rozstanie... itp.itd, ściągnij je na imprezkę . One jeszcze nie są gotowe, ale dom Astrala też.

Zgramy się w czasie. Taka ... synergia smile

PS No właśnie. Krych23 i Astral . Nowy etap w życiu, nowy symbol!

97 Ostatnio edytowany przez Lilka787 (2016-06-30 10:35:32)

Hej
I_see

No pewnie, że rozkręcimy tę imprezę u Astrala big_smile

Zresztą ja już mu reklamę robię od kiedy tylko  założył ten wątek smile

Gelwa, nie jest jeszcze gotowa, ale już niedługo, już niedługo...będzie się działo, będzie zabawa wink

A w ogóle to proponuję zabawę w "znajdź awatar dla Krycha" big_smile

I kto przyjmuje zakłady na mecz?

PS
W tym dawaniu szansy to ja się boję tylko jednego, a mianowicie tego co zrobił jż Kai 77, bo drugi raz dostać taki cios to trzeba być ze stali, aby to przejść. Dlatego ufaj swojej intuicji I_see_beyond.

Tak, zdecydowanie musimy tu przenieść ten muzyczny wątek z działu kultura.

98

Lilka787 napisał/a:

Hej
I_see

No pewnie, że rozkręcimy tę imprezę u Astrala big_smile

Zresztą ja już mu reklamę robię od kiedy tylko  założył ten wątek smile

Wiem, Lilka. Na Ciebie zawsze można liczyć smile W każdej kwestii.

Lilka787 napisał/a:

A w ogóle to proponuję zabawę w "znajdź awatar dla Krycha" big_smile

Ja mam pewien pomysł. Może jednak sam zainteresowany wyjdzie z inicjatywą i znajdzie odpowiedni awatar dla siebie. Ciekawe, czy pomyśli o tym samym co ja! Jak nie będzie miał weny, to mu podpowiemy. Pomysł jest super, Lilka!

Lilka787 napisał/a:

I kto przyjmuje zakłady na mecz?

Niech się zgłosi chętny.
Ja znam magię liczb, ale obecnie skupiam się na równaniu pt You minus me wink - w kontekście spraw osobistych. Mogą mi się rachunki pomylić , nie biorę zakładów na siebie.

Lilka787 napisał/a:

Dlatego ufaj swojej intuicji I_see_beyond.

To jest ten głos, którego zawsze słucham smile

Jeśli chodzi o mnie i moją sprawę, to Game over .

PS Zaproszenie mam już mentalnie mniej więcej zaprojektowane. Czekam tylko, aż się Astral odezwie. Niech mi zatwierdzi treść he he zanim puszczę to w obieg.

W końcu to jego dom wink

See you later!

99

See you smile

100

Oj! (po irlandzku siemka ;-))  dziewczyny momento, holento!
Dajcie mi szanse na wykazanie się z avatarem.
Mam już go w głowie. Z poziomu kibla, tfu pracy go jednak nie wsadze, trzeba w domu obrobić. Dzisiaj będzie. Dzięx za impuls-myśl. Mam zamiar tutaj trochę zagościc, więc z avatarem będzie profesjonalniej ;-)
Btw - Avatar to bardzo fajny filmik :-) Klimatyczna ta Pandora.

1:1 w 90 minutach. Później bedziemy mieć farta i przejdziemy do półfinału.

I_see - miło z Twojej strony, że spełniasz życzenia ;-)

101 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond (2016-06-30 11:35:30)

Natrzaskałam tych postów ... wink

Teraz jestem netbabeczka.

Astral, jako wkład kulinarny na imprezę mogę zaproponować babeczki. To akurat umiem upiec wink

Tylko nie wiem jeszcze, co Ty i pozostali zaproponujecie do picia wink Wiesz, znasz zasadę o niemieszaniu.

http://img.zszywka.pl/0/0432/w_4484/kuchnia/muffinka-urodzinowa--.jpg

Na zdjęciu widoczne są karty, które rozkładam użytkownikom tego forum...

PS Dzięki za update w sprawie meczu wink

102

ładnie sie nakręcacacie  na imprezkę a ona przwdopodobnie bedzie mogła się odbyć za rok latem no chyba że szybciej ukończę  to może rejony stycznia wink

Super babeczka big_smile Sam również umiem piec wink

Co do zasady miesza nia to ona nie dotyczy mnie ja mogę mixy robić i nie mam potem problemów big_smile

łapcie nutkę https://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg

103

Poczekamy Astral tongue
Avatar made by self w czasie Woodstocku. Wgryzłem się w jabłko i zacząłem przyglądać no i widzę buźke tongue Urzekła mnie hyhyhyhyhy.
Myślałem też nad John Wallace z Braveheart, może kiedyś sobie zmienię.

"znajdź awatar dla Krycha" - jak macie ochotę to chętnie lookne smile
Za najlepsza propozycję wirtualne winko tongue

104

Zeby nie było iprezka napewno sie odbędzie , bo obiecałem tyle że nie wiem kiedy dokładnie wink

105 Ostatnio edytowany przez Lilka787 (2016-06-30 18:07:27)

Wow chłopaki macie awatary, ale gdybym miała sama Wam dobierać to mielibyście je na odwrót,
bo... Astral wydaje mi się łagodny, a Krych groźny wrrr...z naciskiem na wydaje mi się  big_smile

Ja obstawiam hm... może 1:0 dla naszych.

Jeśli o mnie chodzi to preferuję whisky, chociaż najbardziej upijam się emocjami big_smile
Tak I_see - niezła babeczka, nawet mnie kusi tongue

106

Jeżeli o mnie chodzi to ja drink em all smile i dostosuje się do tego co wiekszość  wybierze

107 Ostatnio edytowany przez krych23 (2016-06-30 19:12:46)

No Widzisz Ruda (hihihihi) prawie dobrze wyczulas, zauwazylas, ale, czy grozny? Pamiętaj - mojego serca nie znasz :-P (jak poważnie zabrzmiało ;-))
Astrala avatara nie widzę, pisze z tel i nie widać avatarkow. Co tam masz?

Widzisz jak pozory mylą? :-P

Astral - ta impreza to tak na serio?
Hehhehe, patrzymy a za rok mamy zjazd osobistosci:
Po drugiej stronie, Ruda, Rampa, Astral, Krych i....

Come on! Polska!

P.S Astral - Czarna perła i Szarlotka wchodzą w grę? Choć nie wiem, czy sprzedają jeszcze...
P.S 2 - I_see teraz jaka ładna posypka na babeczce smile
P.S 3 - teraz widze avatarka Astrala - Wilku! Dobre! Wrrrrr argh!

108

słowo sie rzekło  no i impreza musi być  big_smile Po za tym mój avatar to herb starków wink no i lubie wiki big_smile

No i cytacik aproppo wilka " Rzuć mnie na pożarcie wilkom  a powrócę dowodząc watahą "

109 Ostatnio edytowany przez Lilka787 (2016-06-30 20:12:31)

Chłopaki mamy golaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....!

Astral dawaj ten cytat do stopki.

Krych byłam dziś u fryzjera i jestem...Ruda (no może miedziana, albo bardziej ognista) big_smile

110

wiem obyśmy tak dalej trzymali big_smile

111

Witajcie, dziś szybko, nad moim domem szaleje burza. Zdążę puścić jeden post zanim najprawdopodobniej wyłączą mi prąd. Tyle w kwestii Euro wink

Dzień pełen emocji - nie tylko dla kibiców.

Dziś dostałam mail od pełnomocnika. Wyznaczono termin pierwszej rozprawy, o której wspominam na innych wątkach.

Tak więc to dowód na to, że nie rzucam słów na wiatr.

Tak więc odliczamy:

Dziś wieczorem czeka mnie wersja unplugged , ale za to przy świecach smile

Dobra, biegnę poszperać w szafie. Może chociaż znajdę ten biało - czerwony szalik wink

Pogadamy jutro. Klik! Wysyłam post i ... na dziś tyle big_smile

112

I_see - widać, że postepujesz tak jak czujesz/widzisz. Cokolwiek nie zrobisz, cokolwiek się stanie GOOD LUCK.

Lilko - no i jest RUDA, ognista RUDA.

Polska! Polska!

113

A już myślałam I_see że przygotowujesz zacier na imprezę...Do jutra.

Do jasnej cholery strzelili nam gola mad

114 Ostatnio edytowany przez Lilka787 (2016-06-30 22:47:37)

Krych rządzisz smile

EDIT: A było tak blisko sad

Posty [ 77 do 114 z 12,168 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 321 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » moje cudowne życie po rozwodzie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016