Premiery filmowe 2016 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Premiery filmowe 2016

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 55 ]

Temat: Premiery filmowe 2016

Widziałam, że był taki wątek na 2015, więc dodaję, a propo tego roku. Kto był w tym roku, co się podobało, co nie i dlaczego smile

"Carry on my wayward son
There'll be peace when you are done
Lay your weary head to rest
Don't you cry no more.."
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Premiery filmowe 2016

Nawet nie bardzo się orientuje co teraz grają. Jedyne co mi się o uszy obiło to że będą kontynuacje kultowych bajek: Nemo i Epoki Lodowcowej w tym roku. big_smile

3

Najlepszy film jaki widziałam w tym roku - "Zwierzogród". świetna rozrywka dla małych i dużych,  z wartościowym przesłaniem, polecam do obejrzenia zarówno z dziećmi, jak i bez nich.
Widziałam kapitana Amerykę i nowych X-Menów, obiektywnie wydaje mi się, że drugi z tych filmów był lepszy, choć.... Może to zależy od upodobań. To są raczej produkcje dla fanów komiksów Marvela, ja się do nich nie zaliczam, jednak mimo to dobrze się bawiłam. Dobre propoycje na wyjście w gronie znajomych.
Za to Kung-Fu Panda 3 mnie rozczarował, autorom już trochę brakuje pomysłów.
Wyczekuję teraz na premierę "Zanim się pojawiłeś", choć przyznam  że zwiastuny nie zapowiadają dobrego filmu, nawet jak na romans, i obawiam się, że film może mnie rozczarować (choć książka mnie jakoś ogromnie nie zachwyciła, i tak jest to must-see w moim przypadku, głównie ze wględu na świetnie dopasowaną piosenkę Eda Sheerana na ścieżce dźwiękowej).

A,  głośnych premier widziałam też Deadpoola. Nie była to kompletna strata czasu, ale po filmie o "najbardziej szalonym bohaterze Marvela" oczekiwałam, że będzie zabawniejszy.
Dużo sobie obiecuję po "Nice Guys" z Ryanem Goslingiem, ktoś może już widział? big_smile

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej".
Albert Einstein
Reklama

4

Nice guys - paniom sie spodoba, bo gosling, dla mnie spoko, ale bez szału, fabuła mocno kuleje wink Za to na Alicja miła niespodzianka, bo oprócz tego, że wyczekany przez całaą naszą rodzinkę film, to w kinie jeszcze dostaliśmy dla młodej paszport filmowy do zbierania naklejek i ona już sama odlicza następne premiery i cieszy się na nagrody.
W tym roku na pewno pozytywnie zaskoczyła planeta singli - sorry nie jestem fanem kom-rom, a to było spoko i Zwierzgród bardzo, bardzo. Poprzednia animacja, która mi się tak podobała to był Hotel Transylwania wink A jeszcze latem wszyscy idziemy na "zostać kotem " czy coś takiego. Ja też planuję "noc oczyszczenia", "Wołyń" i "7 wspaniałych ".

5

Ja to czekam na "Nice guys",  a moja córka na Epoka lodowcowa 5 smile
Smart guy powiedz mi co to jest za paszport filmowy? jakaś akcja wakacyjna?

Reklama

6

Zuzzanna napisał/a:

Ja to czekam na "Nice guys",  a moja córka na Epoka lodowcowa 5 smile
Smart guy powiedz mi co to jest za paszport filmowy? jakaś akcja wakacyjna?

Szczerze nie spojrzałem dokładnie na daty, ale chyba tak, premeiry dla dzieci w czasie wakcji tam są. Dzieciak w kinie dostaje naklejki, a potem może odebrać nagrody - słodycze i jakieś niespodzianki filmowe. Nasza już z samych naklejek ma radochę, a jeszcze jest konkurs na stronie cinema city jakim kucykiem pony jesteś, męczy nas byśmy ja zgłosili.

7

O! Ale fajna akcja z tymi naklejkami dla dzieci. Ja zazwyczaj chodzę do CC, ze względu na ich promocje środową, ale widzę, że nie spoczywają na laurach i cały czas wymyślają fajne akcje dla fanów kina:)
Smart Guy, a orientujesz się czy wszystkie bajki się wliczają w tą akcję, czy tylko wybrane? My chcemy iść na Dori! smile

8

Ja byłam na Alicji i również otrzymałyśmy paszport. No jest tam ileś bajek i z tego co widzę Gdzie jest Dory jest na liście naklejkowej xD Ja chyba najbardziej czekam na Jak zostać kotem, chociaż to niby akcja dla dzieci xD

"Carry on my wayward son
Don't you cry no more.."

9

Agnie_szka napisał/a:

Ja byłam na Alicji i również otrzymałyśmy paszport. No jest tam ileś bajek i z tego co widzę Gdzie jest Dory jest na liście naklejkowej xD Ja chyba najbardziej czekam na Jak zostać kotem, chociaż to niby akcja dla dzieci xD

Ale mądre przesłanie do rodziców widzę w zwiastunie wink Dziś pogoda tak licha, że zaliczyliśmy trzeci film juz - BFG i darmowy batonik na barze.

10

Wiem, że zaskoczę Was w tym wątku ale ja czekam z niecierpliwością na nową premierę Wojtka Smarzowskiego smile
ps. IDA - przepiękne kino.

11

Agnie_szka napisał/a:

Ah, faktycznie jest lista. Nawet nie oglądałam tego paszportu bo młoda od razu przechwyciła. Dobrze, że wchodzi w sklad również nowa część Epoki Lodowcowej bo dla nas to "must see" smile

12

Jully napisał/a:
Agnie_szka napisał/a:

Ah, faktycznie jest lista. Nawet nie oglądałam tego paszportu bo młoda od razu przechwyciła. Dobrze, że wchodzi w sklad również nowa część Epoki Lodowcowej bo dla nas to "must see" smile

Dzięki tej akcji to przynajmniej mam czas by posprzątac mieszkanie czy zrobic zakupy bo córa się w to wkręciła i tylko mówi mi o premierach odwoże ją do kina i 2 godziny dla siebie smile nam brakuje jeszcze 2 naklejek do nagrody smile a wam ile?

13

Bardzo słaby rok pod względem filmowym, chyba tylko Deadpool był wart uwagi.

14

Deadpool dobry, dobrze mi się na nim spało. big_smile

Zuzanna, brakuje nam jeszcze dwóch filmów do tej wielkiej niespodzianki. wink

15

U mnie Deadpool oglądał mąż a ja tylko tam co jakiś czas zerkałam ale film nie dla mnie, nie lubię filmów na podstawie komiksów.  już wolę chodzić z córka do kina ;p teraz akurat wybieramy się na epoke lodowcową w sobotę bo oczywiście musi być kolejna naklejka do kolekcji ;p

Bardzo chętnie wybiorę się też na Jason Bourne smile

16

Mi też do paszportu dwie zostały. Wybieramy się na pewno na Epokę Lodowcową i to będzie ostatni zestaw z popcornem do kupienia....

Zdecydowanie też, ale to już sama albo w starszym towarzystwie biegnę na Suicide Squad. Trailer jak dla mnie rewelacyjny i chociaż nie jestem fanką Marvelów DC i innych to naprawdę naprawdę mam ochotę spędzić trochę czasu oglądając ten film smile

"Carry on my wayward son
Don't you cry no more.."

17

Planujecie wybrać się też na 5 film, żeby zgarnąć tę większą nagrodę? Jeśli tak, to jakie filmy bierzecie pod uwagę? Mi się podoba ten ze smokiem.

18

Córka woli iść na "jak zostać kotem " smile Nie przepada za bajkami ze smokami

19

My wręcz przeciwnie. Pokochałyśmy "Jak wytresować smoka" więc i wersja filmowa nam bardzo odpowiada.
A jeszcze zwiastun tego filmu (Mój przyjaciel smok) jest tak przepiękny! Widoki będą zdecydowanie przyjemne dla oka - szczególnie dobra wiadomość, skoro planujemy obejrzeć go w kinie. smile

20

Dziewczyny, nie nastawiajcie się tak na dużą nagrodę, bo się możecie rozczarować. Pewnie dadzą mini pluszaka albo batona - tym razem dla odmiany za darmo.
Ja czasem kupuję w Cinema zestawy, ale tym razem powiedziałam: a figę. Batonik warty 1,50 pod warunkiem zakupu zestawu za 19 zł to nie jest żadna okazja, kolejny sposób na wyłudzanie kasy. Podobnie zresztą jak loteria, w której większość nagród to powiększenie średniego zestawu.
Tak więc ja nie czuję jakiejś presji, żeby koniecznie obejrzeć 5 filmów, bo paszport. Ale na "Mój przyjaciel smok" na pewno się wybierzemy. I na zapowiadaną na jesień Veraię (czy jakoś tak).

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej".
Albert Einstein

21

Nawet jak dadzą mini pluszaka to i tak radość mojego dziecka będzie niezapomniana, ona tak się cieszyła jak naklejała każdą naklejkę i tylko liczyła więc tu nie chodzi o  wielkość nagrody smile a i tak w wakacje trzeba było zapewnić jakąs rozrywke w deszczowe dni, a że przy okazji udało się zdobyć niespodziankę to tylki taki miły akcent tego wszystkiego smile

22

Dla najmłodszych całkiem ciekawy repertuar  jest w kinach. Nie będą się nudzić. Ja póki co to sciągam filmy i na telewizorze puszczam, córka jest jeszcze zbyt mała.

23 Ostatnio edytowany przez Kareena (2016-09-05 10:18:02)

Byłam wczoraj na filmie "Kwiat wiśni i czerwona fasola" granym w kinach studyjnych. Film trwa aż 120 minut i jak wszystkie tego typu fabuła dramaty rozwija się wolno. Mimo to polecam, skłania do głębszej refleksji nad życiem i nie jest nawet o minutę za długi.

Albert Einstein

24

Polecam Iluzja 2 : -)

25 Ostatnio edytowany przez Volver (2016-09-06 21:18:46)

"Kwiat wiśni i czerwona fasola", to bardzo przyjemna opowieść o ulotności życia. Myślę, że warto sobie regularnie przypominać o prostych prawdach.  Niby niewyszukana historia, niby nic odkrywczego, a jednak warto obejrzeć. Mnie film również się podobał, chociaż tytuł jakoś mało zachęcający jak na mój gust wink

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

26

Teraz byłem na Kamiennych pięściach z De Niro i bardoz polecam, paniom też się spodoba, ja byłem z trzema. Mniej brutalny chyba niż Rocky wink A przed filmem spodobał mi się trailer siedmiu wspaniałych, wygląda na naprawdę dobre westernowe kino akcji.

27

Ja właśnie zauważyłam gdzieś w zakątkach internetu trailer, którego nigdzie nie widać. A mianowicie nadchodzi kolejna część Underworld: Wojny Krwi! Jestem super podekscytowana! Kate Beckinsale znowu w akcji, i to jeszcze w tym roku! Nie wytrzymam smile Oczywiście wiadomo, że przed seansem trzeba wszystkie części powtórzyć smile

"Carry on my wayward son
Don't you cry no more.."

28

SmartGuy napisał/a:

Mniej brutalny chyba niż Rocky wink

Oooo, Rocky... lubię!

SmartGuy napisał/a:

A przed filmem spodobał mi się trailer siedmiu wspaniałych, wygląda na naprawdę dobre westernowe kino akcji.

Tez widziałam, mam na seans ochotę. Fuqua reżyseruje, a kilka jego filmów widziałam i zapadły mi w pamięć.

4 pory roku: wiosna, lato, lato, wiosna! smile

29

Siedmiu wspaniałych też ostatnio widziałam trailer i jestem skuszona.... Pewnie jakoś weekendowo będzie grana wizyta w kinie... smile

"Carry on my wayward son
Don't you cry no more.."

30

Zbliża się premiera "Wołynia" - 7 października, to chyba będzie najmocniejszy film tego roku.

31

Markizik napisał/a:

Zbliża się premiera "Wołynia" - 7 października, to chyba będzie najmocniejszy film tego roku.

Czekam na ten film i mam zamiar wybrać się na niego do kina już w pierwszych dniach wejścia na ekrany.

32

Dla mnie też „Wołyń” to najbardziej oczekiwana premiera tego roku. Film wzbudza mnóstwo emocji, myślę, że sale kinowe będą wypchane po brzegi. I dobrze, bo taką produkcję po prostu trzeba zobaczyć. Im więcej ludzi, tym lepiej. Pamiętajmy o tych niewinnych, którzy zostali brutalnie zamordowani. Im się ta pamięć należy. Super, że Smarzowski zrobił ten film.

33

John Wick 2 ! <3 Widziałam już nowy plakat i teaser.... Tak mi smutno, że aż do 2017 będę musiała czekać sad

"Carry on my wayward son
Don't you cry no more.."

34

pleple napisał/a:

Dla mnie też „Wołyń” to najbardziej oczekiwana premiera tego roku. Film wzbudza mnóstwo emocji, myślę, że sale kinowe będą wypchane po brzegi. I dobrze, bo taką produkcję po prostu trzeba zobaczyć. Im więcej ludzi, tym lepiej. Pamiętajmy o tych niewinnych, którzy zostali brutalnie zamordowani. Im się ta pamięć należy. Super, że Smarzowski zrobił ten film.

Ja uważam wręcz przeciwnie.Wystarczy,że obejrzą to mądrzy,otwarci ludzie.
Film dla idiotów i ksenofobów jest wręcz szkodliwy bo tylko te szkodliwe cechy będzie nasilał.

"Brak seksu flustruje" smile
z cyklu: mądrości forumowe smile

35

gojka102 napisał/a:
pleple napisał/a:

Film dla idiotów i ksenofobów jest wręcz szkodliwy bo tylko te szkodliwe cechy będzie nasilał.

Trochę jest tak, ze każdy widiz to, co chce...
Dla mnie jest koniecnzym katharsis w stosunkach pol-uk. Poza tym to po prostu dobre, mocne kino w stylu Smarzola.. Sama słyszałam prawdziwą historię jak życie uratowała człowiekowi idealna znajomość języka i pacierza - zupełnie jak w filmie.

Miłość wywraca życie do góry nogami...

36 Ostatnio edytowany przez pleple (2016-10-14 20:32:15)

serducho napisał/a:
gojka102 napisał/a:
pleple napisał/a:

Trochę jest tak, ze każdy widiz to, co chce...
Dla mnie jest koniecnzym katharsis w stosunkach pol-uk. Poza tym to po prostu dobre, mocne kino w stylu Smarzola.. Sama słyszałam prawdziwą historię jak życie uratowała człowiekowi idealna znajomość języka i pacierza - zupełnie jak w filmie.

Dokładnie tak jest. Każdy widzi co chce. Ortodoksi zdania nie zmienią - było tak i tak, i żadne fakty nie zmienią ich nastawienia i podejścia do tych wydarzeń. Ale "Wołyń" skłonił do dyskusji wszystkich - w tym tych, którzy nie dzielą świata tylko na czarny i biały. Super by było, żeby ten film był mostem, nie murem, o czym mówił Smarzowski w jednym z wywiadów. Moim zdaniem to katharsis między naszymi narodami, o którym piszesz, to też potrzebna sprawa. Zwłaszcza wśród nas młodych. No a film jest świetny jako całość.

37

turkusowa napisał/a:

Wiem, że zaskoczę Was w tym wątku ale ja czekam z niecierpliwością na nową premierę Wojtka Smarzowskiego smile
ps. IDA - przepiękne kino.

Idąc za twórczością Smarzowskiego, na pewno warto obejrzeć jego "IDĘ". Kolejna, jego, pozycja wartościowa. Można polecić.

38

Ida nie jest Smarzowskiego, a Pawlikowskiego. Kurcze, widziałam już Wołyń i jestem pod absolutnym wrażeniem. Choć wciąż zastanawiam się, czy wolę jego Różę czy najnowszy film. Oba są mistrzowskie. Wołyń wmiażdża w fotel, ale w bardzo mądry, przemyślany sposób. Pięknie pokazane są wszystkie aspekty tamtej sytuacji. W scenariuszu nie ma chyba żadnej linijki, która kwalifikowałaby się do wykreślenia. Fantastyczny film!

Posty [ 1 do 38 z 55 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Premiery filmowe 2016

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016