Co zrobic zeby przytyc? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#39 2010-05-01 22:58:35

kometa9
Wkręcam się coraz bardziej

Re: Co zrobic zeby przytyc?

paulina20 napisał:

Ja raczej bez wysilku (tongue) przytylam, jak sie bardzo malo ruszalam i codziennie fundowalam sobie jakies slodycze,chrupki.. No ale przypuszczam,ze to nie ejst 'zdrowa' metoda wink I moze nie martwcie sie az tak, ja tam wolalabym byc szczupla niz gruba,ale moze pkt widzenia zalezy od pktu siedzenia.. Zreszta takie czasy,ze teraz jest raczej kult szczuplego ciala.
Najzabawniesjze jest, ze czesto na wielu forach pisza dziewczyny, ktore probuja sie odchudzac majac wasze 'parametry'' (czyli np 55kg/1,75m). Zawsze sie wtedy zastanawiam, jak one wygladaja i jakim ja pasztetem musze byc przy 68/1,7.

Jeszcze jedna prosba do wszystkich 'niemogacych przytyc'. Zawsze BARDZO mnie ciekawilo,ile taka osoba je. Moglybyscie wypisac co w ciagu dnia zjadlyscie i w  jakich ilosciach? wink Po prostu musze dac upust ciekawosci ;p

Na śniadanie max. 2 kromki z jakąś szynką, herbatka
później jakiś soczek lub ciacho
obiad zupa 200ml plus ze 2 ziemniaki i np kotlet, trochę surówki
popołudniu podjadam ale raczej mało, przeważnie słodkości ciasto, owoc
kolacja również 2 kromy  z jakąś wkładką.
generalnie dużo słodzę, jem dużo masła, wieprzowiny i nie stonię od słodyczy.Jestem energiczna , urodziłam dwoje dzieci. W tej chwili rok po porodzie ważę 52 kg przy wzroście 169 i mam dosyc! Muszę przytyc ale to nie jest łatwe. bieoę nawet odżywki węglowodanowo białkowe dla mięśniaków i efekt jest mierny.Waga stoi! co robic???

#40 2010-05-03 15:37:00

basimir
Niewinne początki

Ja też mam problem z przytyciem. Wyniki mam wszystkie w normie, więc chora nie jestem. Pół roku temu byłam w szpitalu na operacji, nie mogłam jeść 2 dni, więc schudłam 3 kilo. Od tamtej pory nie mogę wrócić do swojej wagi, o którą tak ciężko walczyłam. Obecnie ważę 44 kg przy 168 cm wzrostu. Jest to dużo za mało. A powiem, że jem śniadanie zanim wyjdę z domu, potem na uczelni co 45 minut zajadam jakąś kanapkę lub batona (na każdej przerwie!! trochę jedzenia noszę ze sobą przez to) potem obiad w domu (porcja większa niż mojego narzeczonego), no i kolacja jakieś 2 godziny po obiedzie (którym można nazwać obiado-kolacją). Chcąc przytyć i tak mi się to nie udaje.
Może potrzebna jakaś "dieta CUD" ?? Pomocy!!

#41 2010-05-03 16:37:27

Anemonne
Moderator

basimir, może się przebadaj na pasożyty...? Nie żartuję, możliwe że masz jakiegoś robala w przewodzie pokarmowym, który "wyjada" Ci wszystkie składniki odżywcze. A na pewno powinnaś z tym pójść do lekarza, bo Twoje BMI świadczy o bardzo poważnej niedowadze.

#42 2010-05-03 18:09:38

basimir
Niewinne początki

Anemonne, w tym rzecz, że miałam wszystkie badania, nic nie wykryli. Miałam nawet przez moją panią dr skierowanie na usg, żeby zobaczyć, czy przypadkiem nie brakuje mi np. nerki, ale wszystko było dobrze. Tarczyca też w najlepszym stanie. Zastanawiałam się, czy nie iść do dietetyka, może on by ustawił dietę, która pomogłaby dotrzeć do normalnej wagi. Ale dziękuję za radę, może jeszcze raz się wybiorę, może coś ustalą dokładniej.

#43 2010-05-03 18:29:07

Anemonne
Moderator

Dietetyk na pewno jest dobrym pomysłem, jeśli sama nie radzisz sobie ze zwiększeniem masy ciała.
Swoją drogą Twoje BMI wynosi 15,5 - jak przed chwilą sprawdziłam, to najniższa wartość w tabeli, oznaczająca skrajne wygłodzenie... Musisz jak najszybciej sobie pomóc, bo według wszelkiej logiki powinnaś już wymagać hospitalizacji i kroplówki z glukozą... sad

A póki co spróbuj się przerzucić na bardziej kaloryczne jedzenie, ale jednocześnie wartościowe - czyli niekoniecznie batony i inne słodycze, ale np. potrawy mączne, lasagne, tortille, makarony, ryż... Najefektywniej przyswaja się kalorie łącząc w jednym posiłku białko, węglowodany i tłuszcze. Czyli np. jedz całe obiady składające się z mięsa, ziemniaków/ryżu/makaronu i surówki, a na deser np. kawałek słodkiego tortu z tłustym kremem; jajecznica z żółtym serem, kakao na tłustym mleku itd. Takie jedzenie najszybciej sprzyja przybieraniu na wadze. No i oczywiście jedzenie tuż przed snem, aczkolwiek to nie jest już zdrowe.

Ostatnio edytowany przez Anemonne (2010-05-03 18:36:33)

#44 2010-05-03 22:01:35

paulina20
Przyjaciółka Forum

Basimir, to rzeczywiscie nie ejst normalne, szczegolnie, ze jesz kanapke co godzine (!). Cos musi byc nie tak. A w dziecinstwie szczupla bylas?

kometa9 napisał:

generalnie dużo słodzę, jem dużo masła, wieprzowiny i nie stonię od słodyczy.Jestem energiczna , urodziłam dwoje dzieci. W tej chwili rok po porodzie ważę 52 kg przy wzroście 169 i mam dosyc! Muszę przytyc ale to nie jest łatwe. bieoę nawet odżywki węglowodanowo białkowe dla mięśniaków i efekt jest mierny.Waga stoi! co robic???

Kurcze, to niezla ''dieta'' jak na taka wage tongue Ja jem podobnie albo mniej (wieprzowiny w ogole, zadnych slodkich napojow) i waze 15 kg wiecej od ciebie. No i cwicze 2-5 razy w tyg wink (zeby schudnac ;/) Napisalas, ze jestes 'energiczna', uprawiasz jakis sport? Bo to tez metabolizm przyspiesza. Kurcze, no,  zazdroszcze ci. Ciesz sie, ze jestes zgrabna. Myslalam, ze taka waga jst neirealna przy takiej ilosci (czy raczej jakosci - bo to glownie wegle) jedzenia.
Naprawde z dwojga zlego to co male jest o wiele lepsze. Grubi ludzie sa o wiele bardziej pietnowani, a szczuplosc do pewnego momentu jest atrakcyjna. Mozecie objadac sie czym chcecie, delektowac pysznosciami i nie tyc, podczas gdy inni ludzie musza sobie wielu rzeczy odmawiac, katowac sie jedzeniem samego bialka (Dukan ;P) albo zyc w obawie, ze wiele wydarzen w zyciu spowoduje u nich przytycie (ciaza, stres, spowalnainie metabolizmu wraz z wiekiem). Poza tym zadna z was nie bedzie grubsza od swojego chlopaka wink Naprawde, ja wam moge tysiace plusow znalezc tongue
A na zdjeciach pewnie zawsze fajnie wygladacie. Chcialabym sie czasem zamienic  na pare dni, zeby zobaczyc, jak to jest zyc ze szczuplym/zbyt szczuplym cialem, jak wtedy wygladaja zakupy i ubrania na tobie wink

Screw gravity.

#45 2010-05-03 22:19:38

Anemonne
Moderator

Paulinko, być szczupłym a być poważnie niedożywionym to różnica. Zwróć uwagę na BMI basimir(-a? nie wiem jak odmienić ten nick wink)... Mną wstrząsnęło, że można tyle ważyć przy takim wzroście i jeszcze być żywym i normalnie funkcjonować (przepraszam basimir, ale to pierwsze co mi się nasunęło na myśl...). Znałam kiedyś dziewczynę, która ważyła ok. 45 kg, ale przy wzroście ok. 160, i wyglądała jak śmierć na chorągwi... A żeby było śmieszniej, jadła dwa razy więcej niż ja. Więc nie wiem, czy to taki metabolizm po prostu, czy jakieś zaburzenie... ale stawiam na to drugie.

#46 2010-05-04 18:27:24

kometa9

paulina20 napisał:

Basimir, to rzeczywiscie nie ejst normalne, szczegolnie, ze jesz kanapke co godzine (!). Cos musi byc nie tak. A w dziecinstwie szczupla bylas?

kometa9 napisał:

Kurcze, to niezla ''dieta'' jak na taka wage tongue Ja jem podobnie albo mniej (wieprzowiny w ogole, zadnych slodkich napojow) i waze 15 kg wiecej od ciebie. No i cwicze 2-5 razy w tyg wink (zeby schudnac ;/) Napisalas, ze jestes 'energiczna', uprawiasz jakis sport? Bo to tez metabolizm przyspiesza. Kurcze, no,  zazdroszcze ci. Ciesz sie, ze jestes zgrabna. Myslalam, ze taka waga jst neirealna przy takiej ilosci (czy raczej jakosci - bo to glownie wegle) jedzenia.
Naprawde z dwojga zlego to co male jest o wiele lepsze. Grubi ludzie sa o wiele bardziej pietnowani, a szczuplosc do pewnego momentu jest atrakcyjna. Mozecie objadac sie czym chcecie, delektowac pysznosciami i nie tyc, podczas gdy inni ludzie musza sobie wielu rzeczy odmawiac, katowac sie jedzeniem samego bialka (Dukan ;P) albo zyc w obawie, ze wiele wydarzen w zyciu spowoduje u nich przytycie (ciaza, stres, spowalnainie metabolizmu wraz z wiekiem). Poza tym zadna z was nie bedzie grubsza od swojego chlopaka wink Naprawde, ja wam moge tysiace plusow znalezc tongue
A na zdjeciach pewnie zawsze fajnie wygladacie. Chcialabym sie czasem zamienic  na pare dni, zeby zobaczyc, jak to jest zyc ze szczuplym/zbyt szczuplym cialem, jak wtedy wygladaja zakupy i ubrania na tobie wink

UBRANIA NA MNIE WYGLĄDAJĄ TRAGICZNIE, WSZYSTKO ODSTAJE, JEST ZA DUŻE WISI, CYCEK BRAK:)
NIE UPRAWIAM ŻADNEGO SPORTU ALE TO Z BRAKU CZASU. 

I JAK PRZYTYC?????

Ostatnio edytowany przez kometa9 (2010-05-04 18:30:55)

#47 2010-05-05 12:29:48

basimir
Niewinne początki

no ja tak tragicznie aż nie wyglądam, jeżeli chodzi o ubrania, to mam problem, bo biust mam spory na swój wygląd, więc nie mogę dobrać konkretnego stroju. Mam szczupłe nogi, więc to jest ból.

#48 2010-05-06 16:23:48

gosiaczek34
Zbanowany

A nie lepiej udać się do dietetyka najpierw? Samemu można sobie krzywdę zrobić i nabawić się alergii poprzez jednostronne żywienie. Może być różnie.

#49 2010-05-20 13:38:57

Join2Game
Netchłopak

Dziewczyny co wg Was oznacza jeść dużo!?

Odpowiedzcie sobie na pytania...

Ile zjadasz posilków? 2-3? ...zbyt mało

jadłaś sniadanie? tak? jogurt? mało....

Wystarczy podniesc podaz kcal poza zapotrzebowanie...dorzucic aeroby np. bieganie, dla bezpieczeństwa.

A najlepiej rozpisac sobię dietę, nic trudnego... w razie czego mogę pomóc lub odeslac do potrzebnych wskazówek.

Ostatnio edytowany przez Join2Game (2010-05-20 13:39:46)

#50 2010-05-20 23:11:34

kometa9

Join2Game napisał:

Dziewczyny co wg Was oznacza jeść dużo!?

Odpowiedzcie sobie na pytania...

Ile zjadasz posilków? 2-3? ...zbyt mało

jadłaś sniadanie? tak? jogurt? mało....

Wystarczy podniesc podaz kcal poza zapotrzebowanie...dorzucic aeroby np. bieganie, dla bezpieczeństwa.

A najlepiej rozpisac sobię dietę, nic trudnego... w razie czego mogę pomóc lub odeslac do potrzebnych wskazówek.

Masz rację! Ja mam wrażenie czasami,że oszukuję samą siebie a po prostu jem za mało....
Ale jak z tym walczyc....?

#51 2010-05-21 16:47:01

Join2Game
Netchłopak

Jak z tym walczyć? Proponowałbym abys napisała do mnie na gg wtedy jestem wstanie wytłumaczyć ale na potrzeby innych napisze i coś tutaj.

Ważne czy zależy na przytyciu czy nabraniu zdrowej masy...można się zapędzic nie mając planu.
Najlepiej jest zmienic odzywianie na zdrowsze, jeść wiecej niz nasz bilans zerowy wskazuje i przytyć przy jednoczesnej kontroli.

Ostatnio edytowany przez Join2Game (2010-05-21 16:47:47)

#52 2010-05-25 12:23:12

wampirek5
Słodka Czarodziejka

To podaj kilka rad jak przytyć.

#53 2010-05-30 22:22:08

Join2Game
Netchłopak

Najprościej, zwiększyć ilość weglowodanów... "przytycie" niekontrolowane nigdy nie jest zdrowe.

Rady? Ciężko to wypisać wszystko w 5 radach wink

#54 2010-05-31 16:26:17

wampirek5
Słodka Czarodziejka

A cos inego oprócz zwiększenia ilości węglowodanów?

#55 2010-06-03 13:39:31

Join2Game
Netchłopak

A jak chcesz inaczej przytyć? Potrzeba węglowodanów, powyżej własnego zapotrzebowania...jakieś 200-300kcal z węglowodanów więcej niż się powinno zjadać.

200kcal to jakieś 50 gram węglowodanów

1 gram ww = 4 kcal

na wszystkich produktach masz rozpisaną ilość węglowodanów...wystarczy zjeść około paczke ryżu dodając do bilansu.

Jeżeli ogólnie jesz zbyt mało to taka ilość WW może okazać się za mała...bo to ma być nadwyżka zjadanych kcal na "0".

Masz jeść po prostu 200-300kcal więcej niż Ci potrzeba. Przy jakimś tam ruchu fizycznym nie powinnaś przytyć zbyt szybko, więc też nie zaleje Cię tłuszczem aż tak mocno.

#56 2010-06-15 19:09:16

sylka14
Zaglądam tu coraz częściej

Witajcie ja mam ten sam problem 167 wzrostu i 50 kg jestem zdrowa osoba z wilczym apetytem i figura okropna od wielu lat nie moge przytyc moj problem to przedewszystkim rece i klatka piersiowa same koscie byl czas ze sie z tym "pogodzilam", weszlam na forum i czytam ze moze to problem szybkiego metabolizmu. czy znacie jakies naturalne metody i zdrowe zeby to zmienic i czy wogole mozna cos zmienic? 4 kg wiecej i  bylabym osoba szczesliwa.Jak wy sobie z tym radzicie czy ludzie jak wam mowia " jaka chuda" was nie drazni, sama to widze w lustrze, w sierpniu wracam do Polski do domu teraz sie zacznie zjazdy rodzinne i dyskusje na temat mojej figury.Czy tylko czlowiek przy kosci jest zdrowy....pomozcie czy komus udalo sie przytyc zwalniajac metabolizm?Zima jako tako, teraz lato i nie moge spojrzec w lustro

BYC SOBA TO SZTUKA!

#57 2010-06-16 15:00:46

alfaomega
Niewinne początki

Wspieram koleżankę, która założyła wątek. Też mam taki problem, nie mogę przytyć. Przytyłam tylko raz w życiu będąc na emigracji na wyspach, ale nic dziwnego, tam jest takie żarcie napakowane chemicznymi składnikami, że każdy przytyłby. Co na mnie jeszcze działa?  Regularne odżywianie się, o stałych porach. wink

#58 2011-01-04 15:54:02

Rubi ***
Dobry Duszek Forum

hehe wiesz kochanie ja mam prawie 19 lat. Mierze cos kolo 160, waze 48kg i bardzo bym chciala dobic do tego 50 wink tak na oko nie wygladam na straszną chudzine z oświęcimia wrecz przeciwnie - cycki mam w rozmiarze c, tyłka tez mi nie brakuje ale mam niesamowicie ogromny kompleks na punkcie chudych ramion i nóg sad Sa naprawde chude jak patyki ręce tak samo! Niekiedy jeszcze sie zapominam i sie garbie wtedy to wyglada koszmarnie ... Ostatnio na dwoch roznych imprezach uslyszalam ze wygladam na 16 lat no i bardzo czesto jestem pytana o dowod. Strasznie bym chciala wygladac powazniej , moze nie chodzi o twarz ale wlasnie o moja drobniutką figurke smile
Najgorsze chyba w tym wszystkim jest to, ze chcac przytyc zaczęłam sie po prostu obzerac i jesc bez konca i jesli byl widoczny jakis efekt to tylko w brzuchu sad

#59 2011-01-28 12:34:34

Hadeska86
Do zakochania jeden krok

Polecam dietę bogatą w białko i węglowodany, oraz ćwiczyć!!! Białko pochodzenia zwierzęcego, oraz duża ilość "węgli" jest np. w mięsie wieprzowym i na nim można oprzeć dietę!!!smile

#60 2011-01-28 12:36:02

Hadeska86
Do zakochania jeden krok

A gdy będziesz spięta po ćwiczeniach, miała chandrę spowodowaną dietą, to do mięska lampka wina:) polecam!

#61 2011-02-22 16:55:42

netkobietki
Niewinne początki

Witam! ja też mam problem z tym żeby przytyć:(
Powiedzcie mi co moge zrobić, żebym nie była taka szczypła?

#62 2011-02-28 14:20:45

agusiec09
Na razie czysta sympatia

ja też mam problemy z wagą ale zaczęłam jeść regularnie i powoli, powoli zaczynam przybierać na wadze (tylko na razie nic nie widać)

#63 2011-02-28 15:54:39

ona32
Zbanowany

moja znajoma  jadla PERITOL na apetyt jej pomoglo

#64 2011-03-05 14:59:53

Efcia88
Zaglądam tu coraz częściej

Myślałam, że tylko ja mam taki problem... Ja nie potrzebuję tabletek na apetyt, bo mam ogromny apetyt, chora też nie jestem, a mimo to mam 183cm wzrostu i ważę 53 kg . Czytając Wasze komentarze doszłam do wniosku, że chyba jestem w najgorszej sytuacji z Was wszystkich ( oczywiście z nikim tu nie rywalizuję), bo ja nie dość że wysoka to jeszcze chuda. Ile ja się muszę nasłuchać na ulicy komentarzy na mój temat... aż czasami mam ochotę powystrzelać tych wszystkich ludzi, ale to nie pomoże mi w tym, żebym przytyła. Czasami denerwuje mnie to, że w telewizji i innych mediach tyle gadają o odchudzaniu, a o przytyciu to jeszcze nigdy tam nie słyszałam , ani nie przeczytałam. Też to zauważyliście? Mój kolega przytył chcąc nie chcąc przez to, że podjadał w nocy, ale mnie się jakoś nie chce w nocy wstawać i podjadać, poza tym to chyba nie jest zdrowe. Chcę przytyć, ale nie kosztem zdrowia. Proponowali mi już sterydy itp. ale ja tak nie chce chcę naturalnie przytyć !

#65 2011-03-05 15:14:06

Kilroy666
Net-facet

dziewczyny hallo mamy XXI wiek wystarczy zapodać sobie implanty tyłka, piersi i już ma się kobiece krągłości... ;]

Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy zachowywać się jak kretyn zdarzyło się niestety, mając do bliskich pretensje skupiony na używkach i przypadkowym seksie, nie odzyskasz dawnego życia, czasy niewinności mamy dawno już za sobą dziś kolejne słowo o tym że możesz na nowo wystartować, ja nie skreśle z listy ziomków których znam połowe życia, ludzką rzeczą zbłądzić z błędów wyprowadzić boską.

#66 2011-03-07 20:01:30

wikaG
Dobry Duszek Forum

powiem tak-zazdroszcze.... sad

#67 2011-03-08 15:04:00

Domatorka
Dobry Duszek Forum

Rubi ***, Ty masz 19 lat i dają Ci 16, a ja mam 23 i też mi tyle dają. W sumie zaczynam się godzić z tym, że raczej nie przytyję, ale myślę, że za 10 lat będziemy wdzięczne za tak dobrą przemianę materii smile

#68 2011-03-08 18:13:51

Selene1
Przyjaciółka Forum

Ja równiez zazdrroszcze Wam dziewczyny. Wiem, wiem, zaraz mnie tu zbesztacie wszystkie za to:) ale naprawdę wolałabym słyszczec komentarze typu "chudzielec" "szkielet" niż od własnego faceta i nie tylko zresztą słyszeć, ze wygladam tak i tak, zebym cos z soba zrobila. A prawda jest taka, ze niekiedy nie da sie ot tak coś zrobic. Nie wszystkim diety pomagają i nie na wszystkie osoby działają. Ja mam ten problem, ze mam grube kości i pomimo swojej prawidlowej wagi, to wygladam gorzej niż zle sad
Jak przytyć? na pewno zwiększyć ilość węglowodanów, tłuszczów, jesc więcej slodyczy, pić wiecej alkoholu. Jeść po godzinie 18 a najlepiej to przed snem tongue ale wiem, że są tez osoby, które po prstu mają tak dobrą przemianę materii, że przytyć nie mogą. No ale pocieszcie się tym, że za kilka lat zapewne będziecie z tego zadowolone, bo wiadomo z wiekiem przemiana jednak spada, a po ciazy moze nie bedzecie mialy problemu z wróceniem do normalnej wagi:) a moze i nawet przytyjecie i nie wrocicie do tej wagi smile

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

#69 2011-03-08 18:17:09

Nemezys
Redaktor Działu Studentki i Podróże

Dalabym naprawde bardzo duzo, zeby ktos mi powiedzial "jestes za chuda". Naprawde!! Kiedys bylam bardzo chuda i slyszalam teksty "jak stoisz bokiem to cie nie widac", i naprawde to bylo mile... A teraz przytylam i nienawidze sie za to ;/

„Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz”
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

#70 2011-03-10 13:33:48

Dotty
Dobry Duszek Forum

kalina1223543 napisał:

Ja mam 17 lat mam 164cm wzrostu i waże 42 kg.Badałam się i jestem całkowicie zdrowa,ale nie mogę w żaden sposób przytyć.POMOCY!!!!!!!!!!!

Majac tyle lat co Ty tez tak wazylam...Poprawka, majac lat 14-15 mialam 165cm i wazylam 42kg, w Twoim wieku mialam 170cm i wazylam 50-52kg (przy tym wzroscie niedowaga zaczyna sie ponizej 56kg) I za zadnie skarby nie moglam przytyc, ludzie wtedy niejednokrotnie pytali sie czy nie jestem aby na cos chora.
Ale to przeszlo...samo, po 20-tym roku zycia juz przybralam na wadze do normalnego stanu (ok 60kg) i swietnie mi z tym bylo. Ale po ciazy jakos w ogole nie moglam zrzucic zbednych kg i kto by sie wtedy spodziewal, ze kiedys bede musiala sie odchudzac;).

A tak odnosnie tematu zwiekszenia wagi, to ryz w duzych ilosciach, makarony, ziemniaki oraz biale pieczywo pomagaja:) Zwlaszcza ryz.

Wzrost: 170cm
Bylo:78kg
Jest:59,5kg

#71 2011-03-12 00:56:49

ola34177
Niewinne początki

są tabletki i syropy beż recepty ale nie zawsze geny czy tarczyca powoduje że nie można przytyć mieć szybkie spalanie energi czyli to co zjecie po 1godz czy dwóch jest już przetrawione i nie może się odlożyc tluszcz najlepiej wziąśc jeśc przed spaniem wtedy się nie ruszamy jak za dnia i mamy szanse na przytycie życzę powodzenia

#72 2012-03-19 22:38:59

Lodzia
Niewinne początki

Błagam o pomoc! Mam 15 lat 164cm wzrostu i 40kg (to i tak cud bo w przed wakacjami ważyłam 35 kg) pragnę przytyć koleżanki mi wytykają, że jestem taka chuda i we wszystkim źle wyglądam mimo, że jem jak mało który chłopak. Nie wiem co robić potrzebuje tabletek tylko jakich?? Jedzenie chipsów, fast - foodów też nic nie daje, a mam 2 miesiące i wyjeżdżam do New York, a nie chcę na plaży wyglądać jak szkielet w skórze, bo na mnie można śmiało poznawać anatomię człowieka.

#73 2012-03-19 23:05:08

truskaweczka19
100% Netkobieta

Lodzia napisał:

Błagam o pomoc! Mam 15 lat 164cm wzrostu i 40kg (to i tak cud bo w przed wakacjami ważyłam 35 kg) pragnę przytyć koleżanki mi wytykają, że jestem taka chuda i we wszystkim źle wyglądam mimo, że jem jak mało który chłopak. Nie wiem co robić potrzebuje tabletek tylko jakich?? Jedzenie chipsów, fast - foodów też nic nie daje, a mam 2 miesiące i wyjeżdżam do New York, a nie chcę na plaży wyglądać jak szkielet w skórze, bo na mnie można śmiało poznawać anatomię człowieka.

Skoro to nic nie daje, to może wizyta u lekarza?Oni czasem coś wtedy proponują. Twoja waga jest strasznie niska.lekarz na pewno coś doradzi.

Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2012-03-19 23:05:21)

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#74 2012-03-24 09:28:04

czarna w czerwone kropki
Cioteczka Dobra Rada

zaczynam tycie od dziś! smile

biedronka morderca ]:-P

#75 2012-11-11 10:36:07

mysza93
Słodka Czarodziejka

Join2Game - podaj gg smile

Nie wiem czy istnieje cokolwiek, bo przecież nie zaznałam nicości. Zatem poddaję w wątpliwość to co jest, bo nie widzę tego, czego nie ma :-)

Stopka forum