Co zrobic zeby przytyc? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 80 ]

Temat: Co zrobic zeby przytyc?

wiem, wiem, wiem, wiekszosc z Was chce schudnac, ja natomiast cierpie na inny problem-chcialabym przytyc i po prostu marze o tym by miec choc troche kobiecych kraglosci jak, np. Jennifer Lopez:) a ja zwyczajnie jestem chuda jak patyk mimo,ze sporo jem. Jesli macie podobny problem, prosze pomozcie mi i poradzcie co zrobic zeby nabrac troche ciala?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co zrobic zeby przytyc?

To nie takie proste, ja mialam ten sam problem i mimo,ze jadlam wiecej i czesciej,slodycze tluszcze, ale to nic nie dawalo, poszlam wiec do lekarza i okazalo sie ze to probelm z nadczynnoscia tarczycy!!!Ostatnia rzecz, o jakiej bym pomyslala, a tu prosze odezwaly sie hormony!!!Wiec Tobie rowniez radze pojsc do lekarza, i sprawdzic czy to nei problem z tarczyca. Poobserwuj cialo, czy nie masz problemow w wlosami, cera, poceniem sie?To wszystko jest ze soba powiazane i dotyczy funkcjonowania tarczycy!!!No chyba ze masz tak genialna i wrodzona przemiane materii:))czego Ci zapewne zazdroszzcá inne kobiety:)

3

Mam ten sam problem bardzo bym chciała przytyć,a czym więcej się staram to mam mniej na wadze.Z tarczycą wszystko u mnie ok.Kiedyś brałam metanabol i rzeczywiście udało mi się przytyć,miałam wtedy ogromny apetyt.Jednak była i druga strona medalu.Nabawiłam się torbiela na jajniku.Jednak jeśli ktoś zna jakiś sprawdzony sposób niech się z nami nim podzieli.

Reklama

4

niestety tu muszę cię troszkę zasmucić, bo raczej nie ma sprawdzonych sposobów na przytycie, bo diety to raczej na schudnięcie.
Jedynie moze pomóc wizyta u lekarza i porady od niego lub innego specjalisty
no i cieszę się, że ktoś chce przytyć a nie tylko chudnąć

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

5

Hehehe...też miałam ten problem;) jadłam tyle, że potem nie miałam sił...ale miałam wtedy jakies 14-15lat...i jak koleżanka miałam nadczynność tarczycy...potem do tego anemie, krwotoki z nosa-poprostu ciężkie dorzewanie;)Potem jakoś przytyłam, a potem juz sama sie odchudzalam...teraz stabilizacja wagowa na szczescie;D
  Ja w sumie przytyłam jakies 10kg po tym jak zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, ale to tak na marginesie...Przebadaj się lepiej i mam nadzieję że dojdzisz do wymarzonej wagi...choc my-kobiety zawsze jestesmy niezadowolone ;D Pozdrawiam

Być jak płynąca rzeka...
Reklama

6

cześć mam ten sam problem mam 175cm wzrostu i waże 54kg najgorsze to jest to ze jem  i jem duzo a nie potrafie przytyc , bardzo zle sie ztym czuje a co najgorsze to ludzie doprowadzaja mnie do kompleksow na kazdym kroku slysze jaki to ze mnie wieszak i chudzielec dla kobiety to bardzo przykre nie wiem co mam zrobic . Jestem zalamana ;[

7

Zanim się załamiesz to najpierw tak jak radzą dziewczyny idź do lekarza,zrób badania,sprawdź czy to nie genetyka,czy nie hormony,a potem będziemy myśleć dalej:=)

Pozdrawiam.

8

Ja tez mam problem z wagą.. ważę 43 kg a mierze 158.. Byłam u lekarza , zrobiłam badania tsh i z moja tarczycą wszystko w porządku, lekarz nawet robiąc mi usg tarczycy zrobił zdjęcie mojej gdyż stwierdził ze tak świetnie wszystko na niej widać, ze weźmie to jako przykład dla studentów... Tak więc jestem zdrowa! Miałam tez badania na jakąś przysadkę mózgowa czy coś takiego ale wyniki dobre.. Wydaję mi sie ze taka już moja natura- moja siostra starsza o kilka lat waży zaledwie 3 kg więcej ale jest troszkę niższa ,więc inaczej wygląda. Wszyscy mówią ,że np w USA większość jest otyła bo żywi się samymi fast-food'ami.. Ja jem ich sporo i jakoś nie potrafie przytyć... Brałam kiedyś jakieś krople na wzmożenie apetytu ale jakoś nic nie dało- może i jadłam więcej ale waga stała w miejscu!Jak już jakimś cudem przytyłam 4 kg jakis czas temu, to na wyregulowanie okresu lekarz przepisał mi tabletki anty które miały też spowodować przybranie na wadze, jednak efekt był odwrotny i schudłam jeszcze bardzije niż wcześniej, odstawiłam tabletki i teraz juz za żadne skarby nie mogę przytyć. NIe wiem już co mam robić bo jem, jem i nic to nie daje...

BO TUTAJ JEST JAK JEST - PO PROSTU

9

Mam 2 siostry- jedna waży 45 kg,druga 70 kg..... a ja chociaż z Nich najmłodsza.... wagę mam po środku.Ta siostra,która waży najmniej- mogła by konia z kopytami zjeść- a waga ani drgnie w górę,druga - ciągle się odchudza- z efektem jojo........ Rzeczywiście...... nie ma mądrych na te sprawy.Mąż gdy zaczął gwałtownie chudnąć- okazało się,że ma cukrzycę.Może faktycznie przebadajcie się jak coś nie gra....... no chyba,że taki Wasz urok.

ja slyszalam, ze jak czlowiek duzo je, a pomimo tego nie tyje, to  moze miec problemy z tarczyca

"Prosiłam o wszystko by cieszyć się życiem,
Dałeś mi życie bym cieszyła się wszystkim."

<3

11

Ja mam 17 lat mam 164cm wzrostu i waże 42 kg.Badałam się i jestem całkowicie zdrowa,ale nie mogę w żaden sposób przytyć.POMOCY!!!!!!!!!!!

12

To dziwne że nie możesz przytyć . Może zapytaj lekarza żeby Ci coś przepisał na apetyt czy też coś poradził w tej sprawie ,  może jakieś badania o ile nie miałaś np. zbadaj kał na pasożyty czy coś innego . Jeżeli nocne objadanie nic nie da to może skonsultuj to z jakimś specjalistą , nie wiem co Ci doradzić .Ja np. jak się objadałam w nocy i jadłam bardzo dużo pączków itp. to szybko przytyłam .

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

13

Dziewczyny a jak myslicie- zielona herbata moze mi zaszkodzic jezeli chce przytyc? bo slyszalam, ze sprzyja ona odchudzaniu

porąbana jak łajno w tartaku

14

miałam ten sam problem.Z mojego punktu widzenia po czasie wiem że mam po pierwsze dobra przemiane materii a po drugie wydawało mi się że jem duzo a wcale tak nie bylo.Wszyscy zreszta mi mowili ze jem duzo no bo ba dwie bulki  ogromne na sniadanie do tego drozdzowka batonik itp.Ludzie ktorzy sa szczupli jedza czesto i male porcje(jadlam malo na obiad i kolacje).Udalo mi sie przytyc gdy sie zawzielam i jadlam dwa obiady tak ze bylo mi niedobrze,dwie kolacje dwa sniadania(ilosc zwiekszylam dwukrotnie).Bylo mi az niedobrze od jedzenia siedzialam i kazda nastepna lyzka jedzenia byla dla mnie meka.Po czasie tak dwoch miesiecy udalo mi sie przytyc tak 3 kg ale jestem zadowolona bo wygladam bardziej kobieco.

15

moja rada to lepiej przytc powoli a zdrowo np dokladac trzy zmiemniaki (czy jeden ziemniak) wiecej do obiadu,wiecej miesa itp.Jesc tak samo czesto ale wiecej.Tak ja przytylam ,nie wiem czy jest to dobra metoda w kazdym razie tak mi sie udalo przytyc

16

tez miałam dosyć komentarzy" jaka to jestem chuda itp.Ludzie sobie nie zdaja sprawy z tego jak moga komus przykrosc zrobic.Ludziom przy tuszy sie nie mowi ze sa "grubi"itp a najgorzej wspominam gdy na forum czytalam ze lepiej byc grubym  a nie "wieszakiem"itp.

17

slyszalam ze sterydy wplywaja na mase tak widocznie mozna po nich przytyc ale czy to prawda sama nie probowalam.Ja takze mam klopoty z waga tzn waze 70 kilo mam 169 cm i naprawde swietnie sie tak czuje tak zostalo mi po porodzie ,a kiedys bylam chuda jak patyk  wazylam 50 .zauwazylam jednak ze z miesiaca na miesiac ubywa mi moich kilogramkow a tego tak sie boje  bo chcem byc taka jak teraz.slyszalam o tabletkach anyty z wieksza iloscia hormonow ciekawa jestem czy one mi pomoga bo obecnie biore takie ale efektu nie widac

18

A może chodzi o porę jedzenia. Ja jestem osobą która ma problemy raczej w drugą stronę i wiem, że tyję dużo jak jem na wieczór nabiał czy słodycze albo kaloryczne owoce (banany czy winogrona). Może którejś z pań pomoże opychanie się na wieczór?:) Podobno skłonności do tycia mają też osoby nie jedzące śniadań lub jedzące skromne śniadania.

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

19

Witam!
Ja pracuje w firmie Herbalife. Nie wiem czy slyszeliscie o tym wczesniej czy nie. Jest to firma zajmujaca sie zdrowym odzywianiem komorkowym. Dieta naprawde dziala a efekty sa stabilne. Zajmujemy sie tutaj nie tylko odchudzaniem ale rowniez dzieki nam mozesz przybrac na wadze. Gwarantuje ci fachowa opieke wiec nie zostaniesz z ta dieta sama. Jesli bylabys zainteresowana i chcialabys porozmawiac to odezwij sie na moje gg 8419008 inne zainteresowane osoby rowniez prosze o kontakt smile pozdrawiam

20

Przede wszystkim dieta bogata w białko smile trochę ruchu żeby ciało dobrze wyglądało i na pewno przybierzesz na wadze. A jak nie to najlepiej zapisz się do dobrego fitness clubu i tam instruktor powinien dopasować Ci odpowiednią dietę. U mnie podziałało, a miałam ten sam problem.

21

Skorzystałam z nr gg podanego przez koleżankę daria88 no i ona zdawała mi mnóstwo pytań n i w końcu stwierdziła, że muszę kupić to , to i to, brać przez pół roku ... koszt takiej miesięcznej kuracji wynosi ok 800 zł i to razy 6 miesięcy wieć jak dla mnie to stanowczo za dużo.

Matanowa piszesz , że aby przytyć trzeba mieć diete wysoką w białko, mój lekarz powiedził, że owszem białko jest bardzo ważne ale znacznie ważniejsze są węglowodany...
A ja muszę się pochwalić , że w ostatnim czasie przytyłam 2 kg smile Jestem z siebie dumna smile Jeszcze z 6kg i będzie ok smile

02.02.2015 ET
09.02.2015 Beta 74
12.02.2015 Beta 323,3
17.02.2015 Beta 2349

22

Od ziemniaków dupa rośnie smile
więc zamiast spożywać ryże, czy kasze jadajcie je tongue

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

23

słyszłam że melisa pita na noc spowalnia metabolizm. też mam problem z przytyciem. Na stronie wizaz.pl na forum w wątku "Akcja tyjemy razem" dziewczyny tak jak my mają ten sam problem i wymieniaja się sposobami na przytycie.

24 Ostatnio edytowany przez Claudymek (2009-09-04 09:00:40)

jeść , jeść, jeść:)

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

25

a czy to jest zdrowe?możesz powiedzieć coś  o tym więcej bo nie mogę znaleźć żadnej informacji o tym suplemencie

26 Ostatnio edytowany przez Claudymek (2009-09-04 09:01:01)

nie wiem

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

27

w jakim czasie i ile przytyła Twoja koleżanka? i ta waga nie spadła po pewnym czasie?

28

Są jakieś tabletki na zwiększenie apetytu. Tylko nie pamiętam ich nazwy.. big_smile

29

najlepiej to zaakceptować siebie, też jestem za chuda a komentarze, ze mogłabym przytyć słyszę zazwyczaj od ludzi z nadwagą.. a próbowałam wielu sposobów, żeby przytyć i nic, jem baaardzo dużo, szczególnie słodkiego i bez efektu więc dałam sobie już z tym spokój :-) jem jak jestem głodna i nie napycham się na siłę, bo to bez sensu, ja akurat mam to chyba w genach :-) a wielki plus, to kupuję super ciuszki po niskich cenach, bo mój rozmiar nie jest za bardzo popularny i często coś upoluję, np. na wyprzedażach :-)

30

monia0045 napisał/a:

Witajcie:)
Zawsze się słyszy,że kobieta chcę schudnąc a ja wręcz przeciwnie, ja chcę żeby mi parę kg przybyło.
Jestem szczupła, zresztą moja mama też była szczupła i moje rodzeństwo też jest szczupłe.
Nie mam kompleksów co do swojej figury,ale chciała bym miec troszeczkę więcej ciała:):).
Czy znacie może jakieś skuteczne sposoby na dodatkowe kg??

31

Witam !
Miło mi słyszec że jest was tyle bo mi razniej i nie jestem sama sad Mam 17 lat, 167cm i waże 45kg.. Kazdy w szkole mówi ze mam przytyc bo jak tak mozna wygladac;/ (jakby to było takie proste) Wszyscy sie ze mnie nasmiewaja ... Juz nie wiem co mam robic. Nie mam problemu z tarczyca.. Mam poprostu taka przemiane materii ze co zjem to zaraz ide do ... wc ... To jest straszne chce przytyc chociaz troszke zeby tych kosci nie bylo widac sad a szczególnie w biodrach i pupie sad Pomozcieee

32

Przeniesiony post

Kleo21 napisał/a:

Jestem bardzo szczupła i chcę przybrac na wadze. Jesli znacie jakies metody to podajcie mi je prosze was baardzo. Czekam na wasze posty:)

Być jak płynąca rzeka...

33

Przeniesiony post

tomeczek21 napisał/a:

Tylko i wyłącznie dieta. Napisz jakie masz dzienne zapotrzebowanie kaloryczne

Być jak płynąca rzeka...

34

Jak już kiedyś pisałam - najważniejsza jest odpowiednia dieta - wysokobiałkowa + ćwiczenia fizyczne - najlepiej siłowe...w ten sposób świadomie można kształtować swoją sylwetkę...

Być jak płynąca rzeka...

35

Ja raczej bez wysilku (:P) przytylam, jak sie bardzo malo ruszalam i codziennie fundowalam sobie jakies slodycze,chrupki.. No ale przypuszczam,ze to nie ejst 'zdrowa' metoda wink I moze nie martwcie sie az tak, ja tam wolalabym byc szczupla niz gruba,ale moze pkt widzenia zalezy od pktu siedzenia.. Zreszta takie czasy,ze teraz jest raczej kult szczuplego ciala.
Najzabawniesjze jest, ze czesto na wielu forach pisza dziewczyny, ktore probuja sie odchudzac majac wasze 'parametry'' (czyli np 55kg/1,75m). Zawsze sie wtedy zastanawiam, jak one wygladaja i jakim ja pasztetem musze byc przy 68/1,7.

Jeszcze jedna prosba do wszystkich 'niemogacych przytyc'. Zawsze BARDZO mnie ciekawilo,ile taka osoba je. Moglybyscie wypisac co w ciagu dnia zjadlyscie i w  jakich ilosciach? wink Po prostu musze dac upust ciekawosci ;p

Screw gravity.

36

Na prztycie dobre jest jedzenie wszystkiego w podwójnej ilości luib chociaż trochę zwiększonej. I jeść co najmniej 5 posiłków w ciągu dnia plus jakieś przekąski, w sumie jeść cały czas:) Nie ma możliwości aby ktoś ZDROWY  jedząc ponad swoje zapotrzebowanie kaloryczne nie przytył, to jest czysta matematyka.

37

ja tez mialam problem z niedowaga cale liceum zero kraglosci:( potem na studiach mi sie przytylo i az zachialo mio sie schudnac. ale wiem jak to jest jak sie ma za malo z tylu czy z przodu. w kazdym razie sprobowalam herbalife i jestem bardzo zadowolona i co wiecej herbalife pomaga takze przytyc!!! uzupelnic wage!!! to naprawe dziala i odzywia organizm; przybywa energii:> a teraz postanowilam zostac dystrybutorem. naprawde polecam:)

38 Ostatnio edytowany przez mariah2118 (2010-02-21 08:54:52)

Cześć jestem piękna, wysoką lecz bardzo szczupłą kobietą. Wyglądam naprawdę źle i również tak się czuję. Mam dość tych kąśliwych uwag na swój temat, tego jak bardzo jestem szczupła, tego czy w ogóle coś jadam. Ta niedowaga uniemożliwia mi wszystko a przede wszystkim swobodne cieszenie się życiem, tym co mam. Nie potrafię nawet spokojnie iść ulicą, bo zaraz odnoszę wrażenie, że wszyscy patrzą na mnie jak na wieszak, że w autobusie wszyscy mówią o mojej wadze a raczej jej braku. Próbuję przybrać na wadze lecz to nie takie proste. Na to potrzeba czasu, a kiedy jeszcze słyszę jakieś uwagi na swój temat to zwyczajnie w świecie tracę apetyt, a nie potrafię się nie przejmować kurcze nie jestem ze stali. 1 powodem mojej niedowagi była nadczynność tarczycy, 2 nerwica, 3 brak apetytu (przyczyna stres). Rzeczywiście od kiedy zażywam te tabletki na tarczycę, ale one mi nic nie dają niestety.

Posty [ 1 do 38 z 80 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016