Najbrzydsze miejsca na Ziemi - gdzie nie polecacie jechać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Najbrzydsze miejsca na Ziemi - gdzie nie polecacie jechać?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 44 z 44 ]

39

Odp: Najbrzydsze miejsca na Ziemi - gdzie nie polecacie jechać?
CatLady napisał/a:

Katowice. Bez wątpliwości.

To fakt. Katowice są po prostu brzydkie. Duży, szary moloch.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa
Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Ej no, ja chciałam napisać o Katowicach!

Dobrze, że ostatni coś się wreszcie zmienia i próbują jakoś upiększyć to miasto. Tak do końca się pewnie nie uda, ale niektóre efekty (dworzec, rynek, rondo przy Spodku) są już całkiem niezłe.

41

Do Sosnowca i do Łodzi.

Reklama

42 Ostatnio edytowany przez Excop (2016-12-11 14:54:32)

Moim zdaniem, różnicowanie atrakcyjności turystycznej pod względem miejsca położenia lub historii, nie jest zbyt szczęśliwie ujęte w tytule.
"Najbrzydsze" znaczy, że tam nie warto się zapuszczać.
Wątek jest więc swoistym rankingiem.

Nie wiem, czy któreś z Państwa oglądało skecz "Biuro podróży" kabaretu "Ciach", w starym składzie jeszcze.
Zblazowany milioner ma głęboko gdzieś wypoczynek w miejscach, w których nazwy zwykłym śmiertelnikom często nic nie mówią, a które dotąd odwiedzał.
Gość zażyczył sobie zatem Bytom.
Z jego, stereotypowo najbardziej złej strony. Przy czym, podobne źródła wzrostu adrenaliny miały mu towarzyszyć podczas podróży ku Bytomiu.
Skąd do siedziby "Szombierek" miał się przemieszczać, taktownie w skeczu nie wspomniano. smile

Idzie o to, że to, co dla jednych jest zapuszczonym ich zdaniem końcem świata, dla drugich może być paradoksalnie atrakcyjnym miejscem wypoczynku.
Zgodnie z powiedzeniem "Cudze chwalicie, swego nie znacie". smile

Ze swej strony zapraszam więc w rejon Puszczy Zgorzeleckiej i w ogóle, Borów Dolnośląskich.
Znajdziecie wszystko. Łącznie z atrakcyjnym przedstawieniem  typowego tzw. zadupia w wydaniu "zachodnim". smile

facet po przejściach

43

Każdy będzie miał inne zapatrywanie na świat, mnie ogólnie odrzucają duże miasta, a naturę, morze, góry wprost uwielbiam więc pewnie takie miejsca będę sławić. Najgorsze doświadczenia to na pewno większa część UK, Berlin, Maroko i inne kraje arabskie, co do Neapolu, Wenecji, Paryża, Madrytu, Warszawy zgodzę się z koleżankami wyżej, zatłoczone i przyprawiające o ból głowy, jednak mimo wszystko mają swój urok i charakter tylko trzeba go odnaleźć,  wszystko zależy od naszego gustu i  zainteresowań...

Reklama

44

Nigeria, bardzo smutne miejsce.

Posty [ 39 do 44 z 44 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Najbrzydsze miejsca na Ziemi - gdzie nie polecacie jechać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016