Wakacje 2016 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wakacje 2016

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 82 z 82 ]

77

Odp: Wakacje 2016

Ja się zastanawiam nad wycieczką do Rzymu na własną rękę jeszcze w tym roku. Dość monco mi to chodzi po głowie, bo są naprawdę tanie loty z Bydgoszczy, za niecałe dwie stówki już można znaleźć jakiś lot z wliczonym bagażem, więc jakby coś się udało dorwać yto bardzo chętnie, już długo marzę o włoszech a jakoś nie miałam nigdy okazji do nich zawitać

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

My z chłopakiem w tym roku postawiliśmy na Hiszpanię we wrześniu na własną rękę. Jestem podekscytowana, o Hiszpanii marzyłam już od dawna smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

79

Jeżeli chcesz jechać za granicę to polecam Pragę. Jest pięknie, trochę podobnie do Krakowa, niestety bardzo dużo turystów. Dlatego mam jeszcze drugie miejsce w polskich górach - w Muszynie. Jest tam dużo ciekawych miejsc i atrakcji. Przede wszystkim coś co bardzo lubię czyli baseny i zabiegi. Super okazało się też jedzenie, bo nie ukrywam, że kocham jeść. No i te łóżka. MEGA WYGODNE!!!! smile

Reklama

80 Ostatnio edytowany przez Ashely.Leacock (2016-08-04 09:36:55)

Ja polecam Włochy. Jestem zakochana w tym kraju i przy każdej możliwej okazji chętnie się tam wybieram. Cenowo hotele nie wychodzą najtaniej ale dla mnie fajną alternatywą jest camper. Pola campingowe już sa bardziej osiagalne cenowo, a swoją infrastrukturą niejednokrotnie dorównują hotelom bo mieszczą się przy plażach i mają basen smile poza tym jak wypozyczysz campera to nie musisz ograniczać się do jednej miejscowosci tylko możesz co parę dni zmienić miejsce smile Ja wypożyczam regularnie z takiej jednej firmy. Auto jest w dobrym stanie, a do tego ma aneks kuchenny i łazienkę. Podsyłam linka może spodoba Wam się taki pomysł na wyjazd  vantourer.pl/kampery/

81 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-09-01 13:27:13)

no to ideałem może być Krutynianka z opcja spływu kajakowego. [nieregulaminowy link] Miejsce wspaniałe i  nie jest strasznie drogie.

Reklama

82

Polecam noclegi Kąty Rybackie na Mierzei Wiślanej - Między Zalewem Wiślanym a Bałtykiem.
Szerokie i czyste plaże, piękne lasy, przyroda - na spacerki wymarzone miejsce, no i Zalew Wiślany - jak się znudzi plażowanie, to nad Zalewem można bardzo miło spędzić czas. Miejscowość spokojna, bez hałasu do białego rana. Kąty Rybackie wczasy zapewnią na pewno udane.
Tanie noclegi Kąty Rybackie oferują w wielu miejscach, jest w czym wybierać.
A jeśli chcecie coś sprawdzonego, to polecam Apartamenty Kąty Rybackie Willa Turkusowa
willaturkusowa.pl
wygodne komfortowe i niedrogie w przeliczeniu na osobę. My byliśmy we dwie rodziny na jednym dużym apartamencie i wyszło tak samo, jak na kwaterach o dużo niższym poziomie.

Do Krynicy Morskiej macie 10 minut autem, jeśli chcielibyście wyskoczyć na jakąś dyskotekę koncert itp. Podobnie np. do Stegny.
Polecam też rejsy po Zalewie i wypad na całodniową wycieczkę do Fromborka, przez Zalew Wiślany.
Koniecznie trzeba podjechać do Trójmiasta i Malborka. Jest co zwiedzać.

Posty [ 77 do 82 z 82 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wakacje 2016

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016