Wakacje 2016 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wakacje 2016

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 83 ]

39

Odp: Wakacje 2016

Minky - tak, dokładnie o tej wycieczce Itaki mówię. Moim zdaniem ekstra propozycja. Bezpiecznie, pięknie i cuuudne widoki. No i masz pewność, że Cię biuro nie oszuka i nie zostawi gołej i nieco mniej wesołej w obcym kraju smile A z tym wypoczynkiem nad polskim morzem to trafiłaś w sedno tongue My mamy jedną, w miarę zjadliwą miejscówkę (Karwia), bo nocleg w pensjonacie, który prowadzi znajoma, blisko do piaszczystej plaży i w sumie nie ma aż takich tłumów jak w innych miejscowościach obok. Ale tak czy inaczej - ceny przerażają. W zeszłym roku się zdenerwowałam, bo zgubił nam się kapelusz dla dziecka, a drugi jak na złość został zalany jogurtem (tak, nieszczęścia chodzą parami) i szukałam czegoś w tych kioskach z akcesoriami na plażę. Znalazłam - za 79zł. Myślałam, że gościa uduszę gołymi rękami. 79 złotych za kawałek materiału - nieusztywniany tongue W tym roku jak Luby wpadnie na pomysł wyjazdu - choćby na weekend - nad polskie morze, to zażądam rozwodu z orzeczeniem o winie tongue

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

no to ostatnio się zastanawiałam co, gdzie pojechać a już mam- kupiłam. Tym razem wykupiłam Bułgarię. Myślę, ż eto dobry kierunek. Był ktoś? Powiedzcie co polecacie zobaczyć w bułgarii? Złote piaski? Co kupić, jakie pamiątki? Jakie są ceny?

41

nie byłam w bułgarii ale opinie słyszałam pozytywne, i cenowo jest porównywalna ponoć do polskich wakacji, mnie się marzy Meksyk, może kiedys

Reklama

42 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2016-02-27 17:24:28)

in_ka napisał/a:
ColdMary napisał/a:

Myśleliście o Bułgarii?

piękny Nessebar, zależy co kto lubi?
hotele i plaże - Złote Piaski, Słoneczny Brzeg, czy właśnie starą Bułgarię, ja byłam w Sozopolu - super i plaże i stare miasto, polecam smile
a smak owoców wygrzanych, w słońcu - niepowtarzalny i na dodatek tanio, na wszystko człowieka stać wink

Ach,Sozopol.Przez wiele lat jeździłam co roku.Najczęsciej do hotelu Aqua w nowej części miasta.Na te wakacje mam już rezerwację ogromnego apartamentu na najwyższym piętrze z wielkim tarasem i widokiem na plażę.

Złote Piaski i inne kombinaty polecam omijać szerokim łukiem.

Na ostatnim pobycie całkiem przypadkowo odkryłam Koprivszticę-cudowne małe miasto-skansen
Nie można nie zwiedzić także Bełogradczika-jest to pięknie położony fort.W forcie jest obserwatorium astronomiczne.

Wypoczywałam też w Bałcziku-spokojne,nieduże miasteczko z pięknym ogrodem botanicznym i w Achtopolu-tego niestety nie polecam,mimo,że w przewodnikach piszą o najpiękniejszych plażach tam się znajdujących.

"Brak seksu flustruje" smile
z cyklu: mądrości forumowe smile

43

daenerys7 napisał/a:

Wydaje mi się, że nad polskie morze najlepiej jechać w czerwcu (ale nie pod koniec, tylko bardziej początek). Ładnie, ciepło, pogoda w miarę stabilna i nie ma tłumów, osobiście mam duży sentyment do Helu. Ładne plaże - owszem, ale także spory kawałek ścieżek rowerowych, więc można się przejechać na sam koniec. Ścieżka bardzo ładnie odizolowana od ulicy sporym pasem zieleni, do dzisiaj pamiętam zapach dzikiej róży, która kwitła. A od drugiej strony oczywiście Zatoka Pucka. smile

Niestety, rodzaj wykonywaj pracy + dziecię w wieku szkolnym wyklucza dla nas wyjazd w terminie czerwcowym. Ja tez bardzo lubię Hel i Kuźnicę nad Zatoką Pucką. Natomiast wypatrzyłam na stronie Itaki zniżkę dla dzieci 50% do 15 marca - może ktoś skorzysta (http://www.itaka.pl/promocje/dla_dzieci/). Dziś spędziłam pół niedzieli na wyszukiwaniu atrakcyjnego obozu dla dziecka w godziwej cenie - porażka

Reklama

44

Teraz to strach za granice jeździć. Zwiedzajmy Polskę bo tu też uroków mamy sporo. Mi się bardzo podobało w Szczawnicy, ale to może też zależeć od osób, które z nami są.

45

Polecam Czarnogórę.
Mozna samolotem i samochodem. Szczególnie warto zobaczyć Kotor i Budwę. Jeżeli lubicie góry to jedzcie do Zabljaka - kanion Tary. Dawna stolica Cetnije. Jezioro Szkoderskie. Wszystko w zasięgu kilku godzin samochodem. Kraj ma 160 km wybrzeża, można rano byc na 2600 wysokości w górach i wieczorem wykąpac się ciepłym morzu. Możecie spróbować naturyzmu na wyspie Ada Bojana. Jeżeli dalej macie watpliwości czy tam jechać zobaczcie stronę czarnogora.net
Pozdrawiam

46

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to w obecnych czasach polecam jednak Polskę wink Pisałaś, że zależy Ci na relaksie, pływaniu i zwiedzaniu, więc nie przychodzi mi nic innego do głowy jak Krynica Morska gdzie bywam dość często na urlopie. Jest tam pięknie, morze, lasy, więc jest gdzie pływać jest gdzie chodzić. Jeżeli finansowo nie ma ograniczeń i lubicie wygodę to polecę hotel continental, bo jest bardzo wygodnie czysto i ma piękne widoki bo morze aż wchodzi w okna. Nic tylko pojechać, może się tam spotkamy bo sama się tam wybieram w te lato smile

47

Niestety, teraz wybór miejsca najbardziej wiążę się z kwestią bezpieczeństwa. Ktoś pisał że mu się marzy Meksyk, to jest także moje marzenie;) W Europie chyba teraz najlepiej Hiszpania lub Portugalia;)

"Ze wszystkich rzeczy wiecznych - miłość jest tą, która trwa najkrócej. "

48

ojj ja to bym z chęcią wybrała się na jakieś bora-bora. oczywiście marzy mi się też japonia, ale na to to i tak za późno bo podobno tam najlepiej jechać pod koniec lub na początku roku.

49

albania to może niekoniecznie dobre miejsce na odpoczynek, ale za to chorwacja piękne miejsca i widoki. rewelacyjna pogoda wink

50

Zdecydowałam się na wycieczkę objazdową. Zarezerwowałam wyjazd do Czarnogóry wraz ze zwiedzaniem Macedonii, Chorwacji, Serbii, Bośni i Hercegowiny oraz Albanii. Czy się boję? Wszędzie może czyhać na nas jakieś zło i niebezpieczeństwo. Nie popadam w paranoję tylko jadę i będę się świetnie bawić. Wyjazd zorganizowany przez wytwórnię wypraw, która jest mi już znana. Ciekawy program zachęca do wyjazdu.

51

Edyta_W napisał/a:

nie byłam w bułgarii ale opinie słyszałam pozytywne, i cenowo jest porównywalna ponoć do polskich wakacji, mnie się marzy Meksyk, może kiedys

Jeżeli chodzi o Bułgarię to widziałam że itaka znowu ma ciekawe promocję nawet za 1300zł. Sama się zastanawiam bo lubię akurat z ich usług korzystać byłam już kilka razy z nimi i wszystko zawsze jest załatwione idealnie.

52 Ostatnio edytowany przez luc (2016-04-28 11:03:55)

gusia_k napisał/a:

albania to może niekoniecznie dobre miejsce na odpoczynek, ale za to chorwacja piękne miejsca i widoki. rewelacyjna pogoda wink

Ależ dlaczego?
Piękniejsze wybrzeże niż w Chorwacji, cieplejsze morze (dużo cieplejsze), przyjaźni ludzie, dużo taniej. Świetne miejsce na wypoczynek. Zwiedzać także jest co.
Same plusy.
Chorwacja ma na pewno jedną przewagę nad Albanią - lepsze drogi.

Byłam na majówce rok temu w Darłowie w hotelu, fajny klimat, morze i relaks, duuuużo relaksu smile hotelenadmorskie.pl  tu są oferty między innymi tego hotelu. Naprawdę mogę polecić smile

54

Ja też jestem za Albanią. Warto zobaczyć Kanion rzeki Osum  o długości 15 kilometrów i wysokości 100 metrów. Tutaj, najlepiej dotrzeć z Beratu, następnie do Corovodi, ok. 7 kilometrów od kanionu.  Kanion można przejść po dnie rzeki Osum w trakcie suszy, a po ulewnych deszczach (marzec-maj) można skorzystać z atrakcji jaką jest spływ pontonem (ok 10 km długości spływu). Te widoki będę zawsze pamiętać. 2 lata temu byłam tam na wycieczce z Wytwórnią wypraw. Organizacja bardzo dobra

55

Proponuję Rumunię. Coraz więcej turystów przekonuje się do tego kraju. Mnie osobiście to nie zaskakuje. Wspomniana w komentarzu wyżej Wytwórnia Wypraw organizuje wycieczkę autokarową na 15 dni. Byłam już na takiej i moje wrażenia z niej są tylko i wyłącznie pozytywne. Polecam wszystkim. Wrażenia są niesamowite. Pamiętam je do dziś. Najbardziej zapamiętałam wizytę w Sapancie. To wesoły cmentarz.  W Sybinie czy Wilkowie też było fajnie. Zresztą wszędzie mi się podobało. Cała trasa znajduje się na stronie biura podróży Wytwórnia Wypraw.

56

Cześć smile W Polsce mogę polecić rejon Beskidu Sądeckiego. Jeśli lubicie chodzić po szlakach i zwiedzać to dobrą bazą wypadową będzie Muszyna. Co do basenów - są zarówno kryte jak i otwarte, więc o ochłodę w gorące dni nie ma się co martwić. Z konkretnych miejsc noclegowych mogę polecić hotel albo pensjonat Klimek, będziecie mieli wstęp wolny do Aquaparku, groty solnej, saun i strefę SPA pod ręką.
A z dalszych kierunków - Chorwacja, szczególnie Split, Zadar, Baska Voda, jeśli wolicie bardziej dzikie klimaty to może zainteresuje Was wyspa Pag.

Blue_bird napisał/a:

Cześć smile W Polsce mogę polecić rejon Beskidu Sądeckiego. Jeśli lubicie chodzić po szlakach i zwiedzać to dobrą bazą wypadową będzie Muszyna. Co do basenów - są zarówno kryte jak i otwarte, więc o ochłodę w gorące dni nie ma się co martwić. Z konkretnych miejsc noclegowych mogę polecić hotel albo pensjonat Klimek, będziecie mieli wstęp wolny do Aquaparku, groty solnej, saun i strefę SPA pod ręką.
A z dalszych kierunków - Chorwacja, szczególnie Split, Zadar, Baska Voda, jeśli wolicie bardziej dzikie klimaty to może zainteresuje Was wyspa Pag.

Dziękuję za wymienienie Zadaru smile Dzikie klimaty można bez trudu odnaleźć, także w Parku Narodowym Paklenica.

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

58

bylam we Wloszech, polecam z calego serca. piękny kraj, wspaniali ludzie, niesamowite jedzenie (!!!) i wszyyystko! na pewno jeszcze nie raz tam wpadnę, dlatego baaardzo polecam. ale jeśli szukasz czegoś bardziej egzotycnego to moze Grecja, Hiszpania albo jakies hiszpanskie wyspy? zajrzyj sobie na magazyn.startholidays.pl - ja tam przegladalam informacje na temat krajów, najpopularniejsze atrakcje itd. jest sporo ciekawych i rzeczowych artykułów :-)

59

Ja byłam na południu Włoch - doskonałe warunki do wypoczywania. Murowana dobra pogoda, plaże, śródziemnomorski klimat, mili Włosi i Włoszki.
Jeśli macie ochotę też na trochę klubowego szaleństwa polecam też grecką Wyspę Grzechu - Zakynthos. w Laganas jest dużo klubów, na plażach beach bary, dużo młodych ludzi i wszechobecny luz. Aby zwiedzić lepiej wyspę i zobaczyć Zatokę Wraku i inne atrakcje warto wynająć auto (ja rezerwowałam przez travel-experts). Udanego urlopu!

Codina napisał/a:

Ja byłam na południu Włoch - doskonałe warunki do wypoczywania. Murowana dobra pogoda, plaże, śródziemnomorski klimat, mili Włosi i Włoszki.
Jeśli macie ochotę też na trochę klubowego szaleństwa polecam też grecką Wyspę Grzechu - Zakynthos. w Laganas jest dużo klubów, na plażach beach bary, dużo młodych ludzi i wszechobecny luz. Aby zwiedzić lepiej wyspę i zobaczyć Zatokę Wraku i inne atrakcje warto wynająć auto (ja rezerwowałam przez travel-experts). Udanego urlopu!

Czytając ciepłe komentarze tyczące się Włoch, zastanawiam się, dlaczego mnie one nie urzekły w żadnym stopniu? smile Po prawdzie spędzałem tam tylko raz urlop. Rozczarowały mnie: kolor Adriatyku (znam zupełnie inny), pizza i lody. Kompletnie dobił widok suszących się jaskółek. Z początku z dużej odległości pomyliłem je z żywymi nietoperzami.

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

61

Ja byłam w Zakopanem i w tym roku dla odmiany jadę nad polskie morze. W następnym roku chyba w końcu wybiorę za granicę. Chociaż w Polsce jest tak pięknie, że aż nie chce się wyjeżdżać smile Poza tym łatwo znaleźć nocleg w rozsądnej cenie. Ofert szukam przeważnie na portalach, bo są tańsze (w tamtym roku na nocujznami.pl, w tym roku też planujemy tam szukać). Przez biura podróży jeszcze nie próbowaliśmy, zawsze na własną rękę i nie wychodzi źle smile

62 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2016-05-23 16:56:31)

Ja w tym roku wybieram się na NEUM. Piękne miejsce:) Jeśli któraś z Was jest zainteresowana tym miejscem polecam stronę [tu była reklama]. Kilka ciekawych propozycji podróży smile

63

Z całym szacunkiem,ale możesz wybrać  się DO Neum a nie na Neum:)
Bo chodzi Ci zapewne o to miasto w BiCh?

64

Cześć kochana smile Mam podobny dylemat. Zwykle jeżdżę za granicę, ale w tym roku raczej obstawiam Polskę, i to niedaleko od domu. Trzeba poznawać swoje tereny. tongue Zakwaterujemy się z mężem pewnie w Muszynie i stamtąd będziemy robić wypady po okolicy, szlakiem architektury drewnianej, szlakami górskimi po schroniskach czy samochodem - do Krynicy, Piwnicznej-Zdrój, Nowego Sącza. Jeśli chodzi o możliwość pływania, w Muszynie są bardzo fajne baseny otwarte i Aquapark. A jak komuś mało to można się popluskać w Popradzie wink
A z kierunków zagranicznych - tutaj się nie wyłamię, Chorwacja jest przepiękna, ale dużo dobrego słyszałam też o Bułgarii. Dawniej częściej jeździłam do Włoch, niestety jest tam teraz znacznie drożej.

65

ja w tym roku wybrałam się ze StartHolidays do Grecji - już teraz jest tam pięęękna pogoda :-) poza tym super widoki, jedzenie też pyszne, dosyć niedrogo - czego chcieć więcej. no i za hotel zapłaciłam niewielkie pieniądze, ale to akurat dzięki pośrednikowi - baaardzo go polecam :-D

66

a my będziemy wypoczywać na Majorce. Pochwalę się hotelem bo jest cudowny zobaczcie na stronie biura Bestour hotel APARTAMENTOS HABITAT. Niestety nie mogę dodać linku... I napiszcie co sądzicie

67

A co sądzicie o Tunezji? Znajomi niedawno wrócili, mówią, że pięknie i zdjęcia rzeczywiście mają niesamowite. Był ktoś kiedyś?

68

Minky napisał/a:

A co sądzicie o Tunezji? Znajomi niedawno wrócili, mówią, że pięknie i zdjęcia rzeczywiście mają niesamowite. Był ktoś kiedyś?

Tunezja jest krajem zagrożonym zamachami.Ja z pewnością się nie wybiorę.
Sprawdź sobie na stronie MSZ.

69

Minky napisał/a:

Nie byłam, ale oglądałam filmiki. Plaże, targi no i oczywiście Sahara... Dla mnie bomba big_smile Muszę chyba popatrzeć na wycieczki tam. Bo kraj piękny.

70

Wstyd przyznać, ale pierwszy raz wybieram się do ciepłego kraju na plażowanie. Byłam wcześniej we Włoszech, ale na północy i raczej zwiedzanie.
Teraz padło na Korfu. Też planujemy trochę pozwiedzać, ale też i poleniuchować na plaży.

Człowiek ma dwa życia... To drugie zaczyna się, gdy uświadomi sobie, że ma jedno.

71

Jesli chodzi o zagraniczne podroze Portugalia jest przepiekna ! big_smile w Polsce kilka razy postawiliscmy z kolei na Zalew Wislany i Krynice Morska - to z kolei klimat spokoju i zdecydowanie mniejsze koszty smile ze swojego doswiadczenia moge polecic tam hotel continental, super miejsce i przystepne ceny

72

Ja polecam wypad pod namioty smile Obcowanie z naturą, rozpalanie ogniska krzesiwem, zbieranie drewna na opał i noc w lesie, to naprawdę cudowne przeżycie smile Taka wycieczka na pewno Was bardzo zbliży.

,,W dzień, gdy najsilniejsza światła moc, ma miłość się ukrywa, bo jest sową. Nigdy, nigdy się nie dowiesz, jak wielki to ptak, bo w twym sercu gniazdo wije wróbel."

73

Ja ze swojej strony mogę polecić ośrodek jałowce, jeżeli oczywiście nie macie do przejechania do niego pół polski wink (to ten: jalowce.pl) Mieszkam niedaleko, bywam tam kilka razy w roku i powiem szczerze, że to rewelacyjne miejsce na chill - chociaż jak ktoś lubi aktywny wypoczynek, to też coś dla siebie znajdzie wink

74

Byłam w zeszłym roku na Majorce - polecam! Piękne plaże, ciepłe morze. My byliśmy w Can Pastilla.

75

Zna ktoś jakieś strony z last minute i all exclusive z dobrymi cenami do 2000 zł ??

76

W przyszłym roku planuję Malediwy, w tym byłam w Rumunii. Polecam, bardzo ciekawy kraj. Ja sama organizowałam wycieczkę, więc koszty były inne niż z biurem podróży. Przede wszystkim wolałam sama zdecydować jakie miejsca chcę zobaczyć smile Loty udało mi się znaleźć w promocji już dużo wcześniej, ale noclegi rezerwowałam przez bookapart - i co ciekawe - ceny wcale nie różniły się od tych w Polsce.

Posty [ 39 do 76 z 83 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wakacje 2016

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016