III EDYCJA KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ CHOINKĘ NETKOBIET - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » III EDYCJA KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ CHOINKĘ NETKOBIET

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 78 z 78 ]

77

Odp: III EDYCJA KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ CHOINKĘ NETKOBIET

Laski, czy w tym roku też będzie konkurs na najładniejszą choinkę/stroik? big_smile

Wina była znajomym strojem, który od początku wisiał w jej szafie i który wkładała każdego ranka. Bez niej czuła się naga. Majgull Axelsson
Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

Odp: III EDYCJA KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ CHOINKĘ NETKOBIET

Nie ukrywam, że rozważałam tę możliwość, ale ostatecznie podjęłam decyzję, że w tym roku konkursu nie będzie. Jeśli jednak byłoby zainteresowanie, to jestem skłonna tę kolejną edycję migiem zorganizować wink.
Jest zainteresowanie? big_smile

Edit:
Cyngli, specjalnie dla Ciebie, ale z zachętą i zaproszeniem dla wszystkich: http://www.netkobiety.pl/t101031.html smile

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

Posty [ 77 do 78 z 78 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » III EDYCJA KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ CHOINKĘ NETKOBIET

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016