III EDYCJA KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ CHOINKĘ NETKOBIET - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » III EDYCJA KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ CHOINKĘ NETKOBIET

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 78 ]

1

Temat: III EDYCJA KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ CHOINKĘ NETKOBIET

UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! smile

Zachęcone powodzeniem poprzednich edycji KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ CHOINKĘ NETKOBIET, postanowiłyśmy zorganizować jego kontynuację. 

W tym miejscu w imieniu Redakcji Netkobiet mam ogromną przyjemność zaprosić Was do zabawy, której celem jest wybranie najładniejszej choinki Netkobiet 2015 roku oraz po raz pierwszy najładniejszej świątecznej dekoracji. Większość z nas przed świętami dekoruje swoje drzewka, wystarczy więc zrobić ładne zdjęcie, wkleić do tego wątku, zgłosić chęć wzięcia udziału w zabawie i czekać na wyniki. Jeśli jednak ktoś drzewka nie dekoruje, ale przygotowuje stroik, wieniec bożonarodzeniowy lub inengo typu świąteczną dekorację, to tym razem również może wziąć udział w zabawie, zgłaszając konkursową pracę.
Wszystkie szczegóły, w tym terminy i nagroda, opisane zostały w Regulaminie Konkursu, który można przeczytać poniżej. 

http://puu.sh/lX2Jc/2643f3ecb9.jpg

REGULAMIN KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ CHOINKĘ I ŚWIĄTECZNĄ DEKORACJĘ NETKOBIET 2015 ROKU

1. W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany Użytkownik Forum Kobiet Netkobiety.pl.

2. Konkursowe zdjęcia można wklejać w przeznaczonym do tego wątku do godziny 23.59 dnia 27 grudnia 2015 r, zdjęcia wklejone po tym terminie nie będą brane pod uwagę i niestety będą musiały zostać usunięte.

3. Każda z osób biorących udział oświadcza, że konkursowa choinka/dekoracja jest jej własnością, została przez nią ozdobiona/wykonana oraz posiada prawo autorskie do umieszczonego zdjęcia.

4. Każda osoba może do konkursu zgłosić zarówno swoją choinkę, jak i dekorację, w ten sposób walcząc równocześnie o zwycięstwo w obu kategoriach.

5. Zwycięzcy zostaną wybrani w drodze jawnego głosowania. Głosować mogą wszyscy zarejestrowani Użytkownicy Netkobiet, przy czym każdej osobie przysługują dwa równorzędne głosy - po jednym w każdej kategorii. Każda głosująca osoba może wykorzystać dwa głosy albo z jednego z nich zrezygnować. Głosy oddaje się w postach w konkursowym wątku.

6. Zabronione jest głosowanie na własną pracę.

7. Głosowanie odbywać się będzie od godziny 00.00 dnia 28 grudnia 2015 roku do godziny 23.59 dnia 06 stycznia 2016 roku. Głosy oddane w innym terminie nie będą brane pod uwagę.

8. Konkurs ma służyć przede wszystkim zabawie, dlatego bardzo prosimy, aby go w ten sposób potraktować.

9. Zwycięzcą w każdej z kategorii jest osoba, która otrzyma największą ilość głosów. Podliczenie głosów oraz ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej do godziny 20.00 dnia 08 stycznia 2016 r.

10. Nagrodą jest możliwość wybrania sobie dowolnego, aczkolwiek zgodnego z Regulaminem Forum Netkobiety.pl, statusu, który moderacja umieści pod nickiem Użytkownika ogłoszonego zwycięzcą. Wyjątek stanowi status "100% Netkobieta", który jest statusem specjalnym, nadawanym przez Redakcję Forum jako szczególne wyróżnienie. Analogicznie zastrzegamy do naszej wyłącznej dyspozycji status "100% Mężczyzna" (także 100% Net-facet i inne, podobne kombinacje).
W sytuacji, gdy zwycięzcą obu kategorii zostanie ta sama osoba, to z uwagi na techniczny brak możliwości otrzymania obu nagród, jedną z nich będzie mogła przekazać innemu, wybranemu przez siebie Użytkownikowi forum, przy czym jest to decyzja dobrowolna i niewymagana.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY MIŁEJ ZABAWY smile

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: III EDYCJA KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ CHOINKĘ NETKOBIET

http://gifyagusi.pl/images/choinka_55.gif

W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę,
tylko, by nauczyć się..tańczyć w deszczu...

3

Marysiu, czyżby to miała być przedwczesna, konkursowa choinka? cool Od razu dodam, że jest również nieregulaminowa - bo praca musi być własna i realna.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Reklama

4

Faktycznie  big_smile nie doczytałam   wink

W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę,
tylko, by nauczyć się..tańczyć w deszczu...

5

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/v/t1.0-9/10403475_496776413794516_1416373574942663713_n.jpg?oh=46fc03f39577e397f5449c44a75b5a89&oe=5716EE12

to jest moj stroik wykonany własnoreczne przeze mnie

Reklama

6

Elzbieta47, piękny i bardzo pomysłowy! smile

"Kto chce się kiedyś nauczyć latać, musi się najpierw nauczyć stać, chodzić, biegać, skakać, wspinać i tańczyć."
REGULAMIN Forum Netkobiety.pl

7

cslady napisał/a:

Elzbieta47, piękny i bardzo pomysłowy! smile

Oj miałam to samo napisać big_smile

Czasem ratują nas prawdziwe drobiazgi : zmiana pogody, gest dziecka, filiżanka doskonałej kawy.
Jonathan Carroll "Dziecko na niebie".

8

Jestem okropna, bo o ile sam pomysł na stroik uważam za bardzo fajny, to... oczyma duszy mojej widzę tylko zniszczoną książkę... wink
Niestety jestem z pokolenia, gdzie książka była/jest ogromną wartością. Czasy się wprawdzie zmieniły i dostęp do książek jest łatwiejszy, ale mnie jakoś nadmierny szacunek do nich pozostał...

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

9

Pierwsze koty za płoty wink, dziękujemy i czekamy na kolejne zgłoszenia.

10

Volver napisał/a:

Jestem okropna, bo o ile sam pomysł na stroik uważam za bardzo fajny, to... oczyma duszy mojej widzę tylko zniszczoną książkę... wink
Niestety jestem z pokolenia, gdzie książka była/jest ogromną wartością. Czasy się wprawdzie zmieniły i dostęp do książek jest łatwiejszy, ale mnie jakoś nadmierny szacunek do nich pozostał...

A dla mnie taka książka dostała drugie życie,są książki tak rozpadające się że klejenie już nie daje efektu.Dlatego można ją wykorzystać w inny sposób.

Elżbieta pomysł fajny,sama się zastanawiałam nad tym,ale w tym roku weny brak.

Ja też wstawię swoje choineczki i stroik jak tylko ubiorę główną choinkę.

11

Moja choinka smile Najlepsze w niej jest to, że przetrwała na balkonie od zeszłych świąt, więc mam ją już drugi rok. Od dwóch dni znów zdobi nasze mieszkanko smile
https://lh3.googleusercontent.com/-pNlFefyNI_U/Vng0_TehzKI/AAAAAAAAeDc/a7jKZOXv4oo/s512-Ic42/DSC_7152_.jpg

12

Brawo i... prosimy o więcej! smile

Vileno, miałaś problem z przechowaniem choinki od ubiegłego roku? Poza podlewaniem poddawałaś ją jakimś specjalnym zabiegom - przesadzałaś, nawoziłaś?

13

Oto nasze drzewko:

http://images76.fotosik.pl/182/e65b76c10c20d5a3med.jpg

Wina była znajomym strojem, który od początku wisiał w jej szafie i który wkładała każdego ranka. Bez niej czuła się naga. Majgull Axelsson

14

Cyniczna, bardzo gustowne to Twoje drzewko smile

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

15

Volver napisał/a:

Cyniczna, bardzo gustowne to Twoje drzewko smile

Dzięki smile

Wina była znajomym strojem, który od początku wisiał w jej szafie i który wkładała każdego ranka. Bez niej czuła się naga. Majgull Axelsson

16

Vilena, Cyniczna - piękne choinki.

Czekamy na więcej. smile Przypominam, że nasz konkurs trwa tylko do końca tego tygodnia, później odbywa się głosowanie.

"Kto chce się kiedyś nauczyć latać, musi się najpierw nauczyć stać, chodzić, biegać, skakać, wspinać i tańczyć."

17

Elżbieta47, super stroik! Nie myślałaś o zrobieniu kilku może w przyszłym roku i sprzedaży przez internet?

18

zrobiłam w tym roku kilka i rozdalam w prezentach znajomym

19

Witam i ja jeszcze dodam swoje prace.

1.
http://images75.fotosik.pl/183/0a8a1a3ea3074f97.jpg

2.
http://images76.fotosik.pl/184/55043bb6b2550479med.jpg

3. stroik również

http://images77.fotosik.pl/183/5ed80faba486f5c1.jpg

20

Kasandra5, śliczne prace. Urzekła mnie choinka z piór.
Cynicznahipo, jak w poprzedniej edycji (roku), macie piękne, zielone i tradycyjne drzewko. Bardzo gustowne i naturalnie ładne.
Vilena, to nie lada sztuka utrzymać przy życiu świerka na balkonie. Brawo Ty!
Elzbieta47, na Twój stroik będę głosować. Mam nadzieję, że ozdobne stronice nie pochodzą z mickiewiczowskiego dzieła;)
Pozdrawiam odważnych, którzy zdecydowali się tu zamieścić swoje świąteczne dekoracje. Są piękne. Dużo w nich pracy i serca.

rekreacyjnie preferuję chodzenie, często zachodzę w głowę...

21

Witam smile
Obiecałam sobie w zeszłym roku, że w następnym wezmę udział w konkursie.
Dzisiaj wrzucam ozdoby. Co prawda robione w zeszłym roku, ale są własnoręcznie zrobione przeze mnie.
Jutro wrzucę choinkę.

1.
http://images78.fotosik.pl/186/bfe404cca4860604med.jpg

2.
http://images75.fotosik.pl/186/15d52c1085048126med.jpg
http://images75.fotosik.pl/186/4f2cd6e53ca93616med.jpg

3.
http://images78.fotosik.pl/186/8ccbb14139d74e01med.jpg

To nie kwestia tego, kto mi pozwoli. Kwestia tego, kto mnie powstrzyma.

Ayn Rand

22

Nadino, dziękujemy za zgłoszenie, a jednocześnie przypominam, że swoją choinkę możesz "wrzucić" tylko do jutra do północy, bo potem lista zostanie już niestety zamknięta.

Wszystkie pozostałe osoby, które wciąż wahają się lub zbierają na odwagę, oczywiście również serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w zabawie smile. To już naprawdę ostatnia szansa, bo potem zaczniemy głosowanie.

23

Dziękuję Olinko za przypomnienie smile
Oto nasza choinka. Moja 10-letnia córa sama ją ubierała smile

http://images76.fotosik.pl/186/4ec0614ad9802e2emed.jpg

To nie kwestia tego, kto mi pozwoli. Kwestia tego, kto mnie powstrzyma.

Ayn Rand

24

Przypominam, że zostało tylko nieco ponad 6 h na nadsyłanie konkursowych zdjęć. smile

25 Ostatnio edytowany przez strzała (2015-12-27 20:01:09)

Nie wiem, czy się Wam spodoba, ale to ma byc zabawa.
Dorzucam i swoją choinkę smile

http://zapodaj.net/images/de5aaddc9ac1b.jpg

Jakby ktoś umiał pomniejszyc to byłoby mi miło smile

Dziękuję smile

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko...

26 Ostatnio edytowany przez gochnia (2015-12-27 21:55:53)

A oto moja 2,3m choinka. Niestety sztuczna, bo wracam po Nowym Roku i dopiero w styczniu bede na nia patrzec.

http://images78.fotosik.pl/187/3f79ec7b4620112dmed.jpg

1.
http://images76.fotosik.pl/188/4e9695dc28f72a47med.jpg

2.
Kartki to moja pasja. Zostaly mi tylko dwie, oto one.
Bombki to steropian obszyty tasma satynowa, oklejone papierem brokatowym no i cekiny.

http://images76.fotosik.pl/188/e988fa8903825eefmed.jpg

27

Bardzo ładne, zwłaszcza te własnoręcznie robione kartki. smile

28

Uwaga, uwaga, oficjalnie ogłaszam, że zamykamy listę konkursową i zaczynamy... głosowanie! smile

Przypominam, że każdej osobie przysługują dwa równorzędne głosy - po jednym w każdej kategorii. Wykorzystać można dwa głosy albo z jednego z nich zrezygnować. Głosowanie potrwa dokładnie do godziny 23.59 dnia 06 stycznia 2016 roku.

W związku z tym, że niektóre osoby zgłosiły więcej niż jedną pracę, doprecyzuję, że głosujemy na konkretną choinkę albo ozdobę, a nie jej autora. Zatem oddając swój głos wpisujemy na przykład: "ozdoba nr 2 (zdjęcie nr 2) zgłoszona przez tę i tę osobę", co będzie oznaczać, że najbardziej podoba nam się ozdoba pokazana na drugim zdjęciu danego zgłoszenia.

Edit: Dla ułatwienia głosowania i w celu uniknięcia ewentualnych nieporozumień, pozwoliłam sobie poszczególne prace ponumerować.

29

Oddaję swój głos na kartki świąteczne gochni z ostatniego jej zdjęcia, bodajże nr. 2.
Są przepiękne i sama chciałabym takowe dostać.

30

Zatem mamy pierwszy głos, dzięki Cyniczna wink. Zachęcam do oddawania kolejnych, bo przecież prace są piękne i warte wyróżnienia smile.

31

Głosuję na stroik elżbiety.

32

Vilena,
Twoja choinka skojarzyła mi się błyskawicznie ze Śnieżynką smile Doporawdy jest urocza smile

Cynicznahipo,
nigdy jeszcze nie dane mi było dostrzec w choince tyle subtelności.

Kasandro5,
powiem krótko, zazdroszczę wyobraźni.

Nadina,
pojęcia nie mam jak Tobie udało się wykonać tak precyzyjnie kształtne okrąglinki. Do tego ta szyszkowata choinka smile
Córze powiedz, ze Ciebie wymiotła swoją choinką.

Strzało,
Twoje drzewko wystrzeliło odważnie ku górze smile Udało mi się jednak otoczyć ja wzrokiem. Wiedz już, że się podoba. Mnie się podoba.

Gochne,
ożywiłaś tę choinkę wybornie dobranymi bombkami. Jestem pełna uznania,, bo tchnęłaś w nią życie smile A kartki ciekawe.

Kazdej z osobna zazdroszczę pomysłów i chęci w ustrajaniu w takie cuda domów smile

Wybieram jednak stroik Elżbiety. Zwabił mnie ku sobie prostotą, która okazała się być nietuzinkową oryginalnością. A przede wszystkim zapachem długowiecznych kartek smile

Natomiast pośród choinek oddaję głos na drzewko Cynicznejhipo. Uwiodła mnie kruchością smile

Znamy siebie na tyle, na ile zostaliśmy sprawdzeni...

33

Piękne, te Wasze stroiki i choinki. Podziwiam trud i kunszt w nie włożony.
Głosuję na
stroik - Elżbiety
oraz choinkę- Cynicznejhipo
pozdrawiam big_smile

Świat pokryty jest w większości wodą i to najlepiej świadczy, że przeznaczeniem człowieka jest żeglowanie.

34

Swój głos oddaję na choinkę Cynicznej smile

35

Piękne są wszystkie ozdoby i choinki smile Głosuję na stroik Elżbiety i choinkę gochni.Jakby się jeszcze dało jeden głos - to oddałabym na kartki i bombki gochni, bo w sumie to ani stroik ani choinka wink

Czasem ratują nas prawdziwe drobiazgi : zmiana pogody, gest dziecka, filiżanka doskonałej kawy.
Jonathan Carroll "Dziecko na niebie".

36

Głosuje na stroik Elżbiety 47. smile

37

głosuje na choinę  CynicznejHipo - cudowna lol
no i drugi głos na stroik  Eli lol

tym stroikiem byłam zachwycona od momentu wklejenia go na cafejkę  lol
chciałam sobie zrobić taki - ale dużo rzeczy mi brakowało ...
ale z gazety zrobiłam piękniutkie choineczki
pokazałabym - przecież nie na konkurs  smile
ale nie mam wklepanych zdjęć do kompa ....  ....

Nie zmieniaj się ! ... to najlepszy komplement - jaki można usłyszeć od drugiej osoby .... 

Piękny stroik Elżbiety-taki inny,pomysłowy.Oddaję swój głos.
Choinka najpiękniejsza( jak na mój gust) ....... Oddaję swój głos na choinkę Cynicznejhipo-za najbardziej naturalną-aż pachnie smile

Jedyne co w życiu musisz to umrzeć
Reszta zależy od Ciebie.

Posty [ 1 do 38 z 78 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » III EDYCJA KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ CHOINKĘ NETKOBIET

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016