Czerwone usta u kobiety - hit czy kit? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 62 ]

Temat: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Witajcie! smile

Nie wiem czy to jest dobry dział, żeby zamieszczać tego typu pytanie, ale ostatnio zaczął mnie nurtować pewien temat. A mianowicie to, czy mężczyznom podobają się czerwone, purpurowe, czy jakiekolwiek wyraźniejsze kolory ust u kobiet. Wiem, że wiele kobiet nie ma wystarczająco odwagi lub nie czuje się najlepiej w tych odcieniach, ale jak to jest z Wami, Panowie? Lubicie, nie lubicie? Może jest Wam to obojętne? smile

Z góry dziękuję za odpowiedzi! smile
I oczywiście kobietki też zapraszam do dyskusji big_smile

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez MyNombress (2015-12-15 15:59:01)

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

to zależy, bo nie każdej kobiecie w czerwonych ustach do twarzy. Przeważnie czerwone usta są na plus, ale to zależy od reszty makijażu, ubioru i od urody

dla mnie osobiście dobrze dobrana szminka +10 do wyglądu

3

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Lubie miec czerwone usta.Czesto je tak maluje.Mysle,ze "cos" w tym jest...Ogolnie kobieta uzywajacva takiej szminki zwraca uwage.Widze ten trend na ulicy i podoba mi sie to.Widze,ze mlode dziewczyny tez sie tak maluja-niezaleznie od typu urody,koloru wlosow.

4

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

zależy u kogo i czy nie jest zbyt młoda tongue
ja akurat lubie ale nie pasuja mi za bardzo.
a jeśli chodzi o faceta to woli jak nie ma szminki tongue

5

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Tak bardzo się podobają ale jak jest to robione ze smakiem, a nie jak clown w cyrku smile I pasuje do stroju / karnacji etc. Mega pociągające smile

6

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
ZwykłyFacet napisał/a:

Tak bardzo się podobają ale jak jest to robione ze smakiem, a nie jak clown w cyrku smile I pasuje do stroju / karnacji etc. Mega pociągające smile

A jak sniada brunetka,typu poludniowego,ma tak umalowane usta,podoba Ci sie?

7

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
Ismena1976 napisał/a:

A jak sniada brunetka,typu poludniowego,ma tak umalowane usta,podoba Ci sie?

A wysoki przystojny śniady brunet typu południowego Ci się podoba? smile
trudno powiedzieć, trzeba zobaczyć

8

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
MyNombress napisał/a:
Ismena1976 napisał/a:

A jak sniada brunetka,typu poludniowego,ma tak umalowane usta,podoba Ci sie?

A wysoki przystojny śniady brunet typu południowego Ci się podoba? smile
trudno powiedzieć, trzeba zobaczyć

Pytanie bylo bardzo ogolne.Mozna uruchomic wyobraznie w sekunde -i dpowiedziec.jedni wola brunetki-np typu poludnioweg,inni wola blondynki.

9 Ostatnio edytowany przez chloe2 (2015-12-15 16:28:29)

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Ale nie każdej brunetce będzie pasować, zależy czasem od oczu, kształtu twarzy itd., wiele czynników na to wpływa

10 Ostatnio edytowany przez ZwykłyFacet (2015-12-15 16:36:52)

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
Ismena1976 napisał/a:
ZwykłyFacet napisał/a:

Tak bardzo się podobają ale jak jest to robione ze smakiem, a nie jak clown w cyrku smile I pasuje do stroju / karnacji etc. Mega pociągające smile

A jak sniada brunetka,typu poludniowego,ma tak umalowane usta,podoba Ci sie?

Śniada brunetka typu południowego, jeśli ma pomiędzy 160 a 170 cm wzrostu, podoba mi się nawet z czerwonym nosem renifera jako makijażem wink
Trafiłaś w bardzo czuły punkt wink

11 Ostatnio edytowany przez Mrs.Happiness (2015-12-15 17:37:21)

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

No to ja z kolei jestem brunetką z bardzo jasną karnacją oraz ciemnymi oczami. I na ogół bardzo cenię sobie to, by makijaż był minimalny, ale zawsze mnie ciągnęło do mocniejszych kolorów ust smile

12

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Kocham czerwona szminkę!Mam śniadą cerę, dużo pieprzyków i zielone oczy dużo osób mi  mówi że wyglądam bardzo ładnie.Tylko trzeba dobrać do odpowiedniego stroju żeby nie było "wieśniackiego" efektu.Też uwielbiam  bordową szminke-pięknie podkreśla moje ciemne brwi,ale reszta makijażu musi być delikatna bo, jak nie  to już lekka tandeta.

13

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Myślę, że lubią. Sama czasem lubię delikatniejsze kolory, ale z drugiej strony z delikatnymi wyglądam nieco mdło, bo mam jasną cerę i ciemne włosy, dlatego te czerwienie na ustach pasują mi w sumie.

14

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Ja np. Maluje czerwone usta tylko okazyjnie,randka lub urodziny .Noi wiadomo do tego oczy musza byc delikatnie umalowane zeby nie było tzw efektu clowna ! Ja akurat jestem blondynka o jasnej cerze wiec chyba mi to pasuje haha smile
Ostatnio spodobał mi sie kolor bordowy ale nie wiem czy bede w nim dobrze wyglądać - czy to nie za ciemny dla mnie kolor

15

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
sokulsss napisał/a:

Ja np. Maluje czerwone usta tylko okazyjnie,randka lub urodziny .Noi wiadomo do tego oczy musza byc delikatnie umalowane zeby nie było tzw efektu clowna ! Ja akurat jestem blondynka o jasnej cerze wiec chyba mi to pasuje haha smile
Ostatnio spodobał mi sie kolor bordowy ale nie wiem czy bede w nim dobrze wyglądać - czy to nie za ciemny dla mnie kolor

Spróbuj! big_smile Ja też niedawno poszalałam z takimi kolorami, myślałam, że będzie brzydko i zbyt ciemno, ale wygląda bardzo ładnie i nawet na co dzień potrafię używać tego koloru smile

P.S. Myślicie, że kreski do takich ust to w sam raz, czy dla Was już to byłoby "za dużo"? smile

16

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
Mrs.Happiness napisał/a:
sokulsss napisał/a:

Ja np. Maluje czerwone usta tylko okazyjnie,randka lub urodziny .Noi wiadomo do tego oczy musza byc delikatnie umalowane zeby nie było tzw efektu clowna ! Ja akurat jestem blondynka o jasnej cerze wiec chyba mi to pasuje haha smile
Ostatnio spodobał mi sie kolor bordowy ale nie wiem czy bede w nim dobrze wyglądać - czy to nie za ciemny dla mnie kolor

Spróbuj! big_smile Ja też niedawno poszalałam z takimi kolorami, myślałam, że będzie brzydko i zbyt ciemno, ale wygląda bardzo ładnie i nawet na co dzień potrafię używać tego koloru smile

P.S. Myślicie, że kreski do takich ust to w sam raz, czy dla Was już to byłoby "za dużo"? smile

Kreski będą dobre jeśli będą cienkie nie za długie i z ładnym ogonkiem.Nie wolno przesadzić z eyelinerem bo będzie efekt "misa pandy" smile

17

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Wiem o czym mówisz, czasem mnie to przeraża jak widzę, że dziewczyny połowę powieki mają wysmarowane eyelinerem. Akurat sama też nie preferuję stylu Misia Pandy, więc kreski mam raczej cienkie i staram się, by ogonek wyszedł jak najlepiej. Mam duże oczy, więc w sumie mogę troszkę bardziej z tym poszaleć i nie wygląda to źle smile

18

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

No to ci autorko zazdroszczę smile Bo ja mam tuszkę, małe lekko skośne oczy i musze sie natrudzić żeby nie zginęły, na mojej twarzy pod naporem brwi i ust.A taka, lekka kreseczka od razu uwydatnia moje małe oczka smile

19

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Skośne oczy w niektórych przypadkach są super smile

A próbowałaś już zastosować ten trik z kremową kredką na linii wodnej? Ponoć nie każdemu pasuje, ale jeśli masz odpowiedni kształt oczu, to też sprawiają wrażenie większych smile

20

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
Mrs.Happiness napisał/a:

Skośne oczy w niektórych przypadkach są super smile

A próbowałaś już zastosować ten trik z kremową kredką na linii wodnej? Ponoć nie każdemu pasuje, ale jeśli masz odpowiedni kształt oczu, to też sprawiają wrażenie większych smile

Hmm nigdy o tym nie słyszałam ale spróbuje wink Mam małe migdałowate oczy więc, może coś z tego będzie.Najgorzej jest, jak sie szczerze uśmiecham to zamiast oczu mam 2 poziome kreski>Eh zazdroszczę koleżanka wielkich oczu,przynajmniej nikt je nie wypytuje czy mówią po polsku xD

21

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
Beksaa napisał/a:

Hmm nigdy o tym nie słyszałam ale spróbuje wink Mam małe migdałowate oczy więc, może coś z tego będzie.Najgorzej jest, jak sie szczerze uśmiecham to zamiast oczu mam 2 poziome kreski>Eh zazdroszczę koleżanka wielkich oczu,przynajmniej nikt je nie wypytuje czy mówią po polsku xD

Polecam big_smile Nawet ja czasem tak maluję, chociaż i tak mam już duże oczy. To ogólnie taki trik w stylu Azjatek big_smile A wiadomo, że one są mistrzyniami w naginaniu rzeczywistości xD Swoją drogą, polecam Ci przejrzeć ich triki makijażowe, one tego mnóstwo mają, na pewno znajdziesz coś dla siebie smile

Haha xD Ludzie czasami zero taktu mają xD
Chociaż może ja też mam, skoro mnie to rozbawiło sad
W każdym razie, mi się strasznie skośne oczy u niektórych podobają, nie wiem czemu tak dużo Koreańczyków operuje sobie powieki, by być jak Europejczycy smile

22

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
Mrs.Happiness napisał/a:
Beksaa napisał/a:

Hmm nigdy o tym nie słyszałam ale spróbuje wink Mam małe migdałowate oczy więc, może coś z tego będzie.Najgorzej jest, jak sie szczerze uśmiecham to zamiast oczu mam 2 poziome kreski>Eh zazdroszczę koleżanka wielkich oczu,przynajmniej nikt je nie wypytuje czy mówią po polsku xD

Polecam big_smile Nawet ja czasem tak maluję, chociaż i tak mam już duże oczy. To ogólnie taki trik w stylu Azjatek big_smile A wiadomo, że one są mistrzyniami w naginaniu rzeczywistości xD Swoją drogą, polecam Ci przejrzeć ich triki makijażowe, one tego mnóstwo mają, na pewno znajdziesz coś dla siebie smile

Haha xD Ludzie czasami zero taktu mają xD
Chociaż może ja też mam, skoro mnie to rozbawiło sad
W każdym razie, mi się strasznie skośne oczy u niektórych podobają, nie wiem czemu tak dużo Koreańczyków operuje sobie powieki, by być jak Europejczycy smile

Moje oczy nie są azjatyckie ale skośne,tak po prostu smile Eh mam charakterystyczną urodę  i w ogóle nie słowiańską.Do tego mam kolor oczu trudny do zidentyfikowania big_smile Ostano kupiłam jasno różową szminkę i wygląda dobrze aż sie sama zdziwiłam :>

23

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

piekne prawda smile
http://www.picgifs.com/glitter-gifs/k/kisses/picgifs-kisses-0461670.gif

24

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
Mrs.Happiness napisał/a:

A mianowicie to, czy mężczyznom podobają się czerwone, purpurowe, czy jakiekolwiek wyraźniejsze kolory ust u kobiet. Wiem, że wiele kobiet nie ma wystarczająco odwagi lub nie czuje się najlepiej w tych odcieniach, ale jak to jest z Wami, Panowie? Lubicie, nie lubicie? Może jest Wam to obojętne? smile

Z góry dziękuję za odpowiedzi! smile
I oczywiście kobietki też zapraszam do dyskusji big_smile

Decydując się na czerwoną szminkę powinnyśmy pamiętać, że usta muszą być nią pomalowane nienagannie, bo wszystkie niedociągnięcia będą wyjątkowo widoczne. Warto też wziąć pod uwagę, że jeśli zęby nie są śnieżnobiałe, to intensywnie czerwony kolor uwydatni wszelkie przebarwienia.

Ja sama jestem typową zimą - czarne włosy, jasna cera, niebieskie oczy. Kolor czerwony bardzo dobrze do mnie pasuje, ale choć mam czerwoną szminkę, mam też bordo, to używam ich sporadycznie, na bardzo wyjątkowe okazje.
A czy czerwone usta podobają się mężczyzom? Słyszałam skrajnie różne opinie na ten temat. I żeby nie było - od samych mężczyzn.

25

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

O może ktoś mi podpowie, jaki kolor szminki ja mogę zastosować - kasztanowe włosy, zielone oczy, cera jasna?

26

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Beksaa, rozumiem, w każdym razie skośne oczy to domena Azjatów, dlatego pomyślałam od razu o ich sztuczkach, bo czasem takie cuda potrafią wyczyniać z makijażem, że nawet Copperfield się chowa big_smile
Trudny do zidentyfikowania, czyli masz coś pomiędzy? Zazwyczaj widziałam takie miksy, gdzie ktoś na przykład raz miał bardziej zielone, innym razem bardziej niebieskie albo szare. Czy u Ciebie to jeszcze coś innego? smile

O widzisz, to świetnie smile Tylko się cieszyć wink

Kamoa, górna warga strasznie duża w porównaniu z dolną, u żywych ludzi takie niesymetryczne usta nie są fajne smile Ale czerwień i błysk jest, to na plus big_smile

Olinka, też właśnie często czytałam, że trzeba uważać, żeby nie pogłębiło przebarwień zębów. Jednak nie każda z nas może pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem niczym gwiazdy Hollywood. Dlatego kopałam dalej i doczytałam gdzieś, że są odcienie czerwieni, które robią wręcz odwrotny efekt. Któraś z Was przeprowadzała kiedykolwiek podobny eksperyment? smile

Z urodą mamy podobnie, tylko u mnie trzeba zamienić oczy na ciemnobrązowe smile Uwielbiam czerwienie, bordo i inne, maluję się tak nawet na co dzień, jeśli mam ochotę. Za to strasznie dziwnie czuję się w jasnych barwach, jakby jeszcze dodatkowo odbierały mi kolorów z twarzy.

Zbytdelikatna, ciężko powiedzieć, bo na to się składa dużo czynników, chociaż uważam, że do jasnej cery pasuje naprawdę mnóstwo kolorów. Osobiście zazwyczaj jak nie jestem czegoś pewna, to przeglądam w internecie zdjęcia innych kobiet w makijażu i bazuję na tych, które mają typ urody podobny do mojego. Jeszcze się w ten sposób nigdy nie przejechałam wink

27

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Moim zdaniem spoko.

28

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Wydaje mi się że czerwona szminka tak jak ktoś wcześniej napisał tylko do pomalowanych oczu, bo inaczej makijaż jest niepełny. Ja też używam jej tylko okazyjnie, ale mam koleżankę, która maluje usta na czerwono na co dzień i zyskała przydomek "ta z czerwonymi ustami" wink

29

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Ja mam dość duże usta,szczególnie dolną wargę.Kiedy umaluję usta na czerwono wyglądam jak prostytutka.

30

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
Kamoa napisał/a:

piekne prawda smile
http://www.picgifs.com/glitter-gifs/k/kisses/picgifs-kisses-0461670.gif

Sorry-o-hy-da smile

31

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
gojka102 napisał/a:

Ja mam dość duże usta,szczególnie dolną wargę.Kiedy umaluję usta na czerwono wyglądam jak prostytutka.

hahahahha...to tak jak ja.Dlatego używam stonowanych odcieni.

32

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Ja nie maluję na żaden kolor.Bo nie dość,że duże to naturalnie czerwone jak u dziewczynek z zespołu piesni i tańca Mazowsze smile

33

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

To wszystko zależy jak dana kobiety wygląda całościowo. Jednym to średnio pasuje, u innych kobiet w bardzo ciekawy sposób podkreśla ich urodę. Czasem zdarza mi się trafić na taką kobietę i prawie zawsze zwraca ona moją uwagę między innym ustami właśnie. Generalnie jestem za. wink

34

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Każdej kobiecie można dobrać idealny odcień czerwonej szminki smile Uważam, że czerwona szminka przyciąga spojrzenia Panów, zdecydowanie coś w tym jest smile
Tylko naprawde trzeba trafić z odcieniem- wiele razy moje klientki na analizie kolorystycznej były zaskoczone, że im jakakolwiek czerwień w ogóle pasuje. Tendecją jest też (mówię z własnego doświadczenia big_smile), że Panie wybierają po prostu czerwienie za ostre do ich typów urody, więc w efekcie rezygnują z czerwieni w ogóle. A szkoda smile

35

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Ja używam ciemnej czerwieni taki bordo, matowy, w jasnej nie wyglądam dobrze.

Nawet znalazłam zdjęcie, to ta ostatnia

http://3.bp.blogspot.com/-J14Vyun5fm0/Uw9v73yLwfI/AAAAAAAAE1g/jJ5Q56nHn8c/s1600/DSC_0004.JPG

36

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
Małpa69 napisał/a:

Ja używam ciemnej czerwieni taki bordo, matowy, w jasnej nie wyglądam dobrze.

Nawet znalazłam zdjęcie, to ta ostatnia

http://3.bp.blogspot.com/-J14Vyun5fm0/Uw9v73yLwfI/AAAAAAAAE1g/jJ5Q56nHn8c/s1600/DSC_0004.JPG

Uwielbiam taki odcień, cudny. I Golden Rose-jedne chyba z lepszych szminek, jakie mam w kufrze smile Jeśli będziesz miała okazję, to obejrzyj również ich pomadki- kredki do ust, super są! Trzymają się dłużej niż szminki ( a one są i tak moooocno trwałe smile )

37

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

No właśnie ta szminka jest świetna brakuje mi tylko konturówki do pełni szczęścia ale gr akurat nie mieli do tego koloru smile

Dobrze się trzyma i nie ma zbyt klejącej konsystencji co dla mnie jest bardzo ważne bo nie lubię jak moje usta się przesadnie kleją, a kolor jak dla mnie jest idealny big_smile
Pooglądam przy okazji te pomadki- kredki jak będę w okolicy.

38

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Dla mnie zdecydowany hit, zwłaszcza chłodniejszą porą.
Mój żelazny zestaw to Loreale Collection Exclusive by Ines i by Freida (ten to bardziej róż). Burżuje też bardzo fajne i się nie ścierają. Co do Golden Rose, to nie mogę zdzierżyć zapachu tych szminek i też nie są trwałe.

39

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Z fotki powyżej to chyba 'w ciemno' najbardziej przemawiają do mnie dwie pierwsze pozycje od lewej chociaż te pozostałe też muszą ciekawie wyglądać. wink

40

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
Metyl napisał/a:

Z fotki powyżej to chyba 'w ciemno' najbardziej przemawiają do mnie dwie pierwsze pozycje od lewej chociaż te pozostałe też muszą ciekawie wyglądać. wink

Do mnie przemawia wizja Ciebie w dwóch pierwszych kolorach big_smile Czy możliwe jest zamieszczenie zdjęcia? big_smile

41

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
Klio napisał/a:

Do mnie przemawia wizja Ciebie w dwóch pierwszych kolorach big_smile Czy możliwe jest zamieszczenie zdjęcia? big_smile

Napisałbym coś w odpowiedzi jednakże jest to zbyt perwersyjne i niegrzeczne więc zachowam to dla siebie a Ciebie zostawię z tą myślą, o. tongue

Wracając do meritum - kobiece usta są urzekające, odpowiednio umalowane są bajeczne. Pamiętajcie o tym drogie dziewczyny. wink

42

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Kupiłam czerwoną pomadkę bo chciałam być odważna, ale brak mi odwagi żeby się nią pomalować i leży w szufladzie. Bratowa z którą kupowałam też kupiła i tylko raz w święta pomalowała usta i więcej jej nie użyła.
Trzeba być odważnym!

43

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Ja na co dzień nie maluję, zainwestowałam jakiś czas temu w delikatny makijaż permanentny i jestem zadowolona. Prowadzę zbyt szybkie życie i nie miałbym czasu na malowanie tongue

44

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Według mnie to w dużym stopniu zależy od barwy zębów. Jeśli są przyżółknięte to kompletnie czerwona szminka nie pasuje., powiedziałabym, że to się nawet gryzie. Natomiast do białych zębów to chyba nie ma lepszego koloru jak krwista czerwień.

45

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
aniaana10212 napisał/a:

Kupiłam czerwoną pomadkę bo chciałam być odważna, ale brak mi odwagi żeby się nią pomalować i leży w szufladzie. Bratowa z którą kupowałam też kupiła i tylko raz w święta pomalowała usta i więcej jej nie użyła.
Trzeba być odważnym!

Moze nie nazwałabym tego "odważnym", raczej "pewnym siebie". Często jest też tak, że dziewczyny źle dobierają odcienie czerwieni do siebie- dlatego może się wydawać, że do noszenia czerwieni trzeba być odważną smile Niestety, prawdziwie hollywoodzka czerwień pasuje niewielu kobietom.  A mimo to, właśnie taka czerwień jest wybierana przez większość z nas- stąd powszechne przekonanie, że czerwień mało komu pasuje i trzeba mieć odwagę, żeby ją nosić smile

kat_juszczak napisał/a:

Według mnie to w dużym stopniu zależy od barwy zębów. Jeśli są przyżółknięte to kompletnie czerwona szminka nie pasuje., powiedziałabym, że to się nawet gryzie. Natomiast do białych zębów to chyba nie ma lepszego koloru jak krwista czerwień

Czerwoną szminkę dobiera się do całej osoby, a nie "pod kolor" czegokolwiek (np. właśnie zębów, oczu etc). To jest błędne i mylne założenie, które robi więcej szkód, niż pożytku, bo dopasujemy odcień do zębów, a nie zwrócimy uwagi, że kolor szminki gryzie się z całą twarzą- albo ją zażółca, albo sprawia, że wygląda na trupio bladą, lub ziemistą czy nadto surową smile . A zęby rozbielają wszelkie chłodne odcienie smile Krwista czerwień również delikatnie zażółca zęby.

W ogóle z ta czerwienią to delikatna sprawa- trzeba uważać na wiele czynników- na ogólny pigment w skórze, oczy, na sam wykrój ust, odpowiedni odcień. Znaleźć czerwień na własną rękę jest trudne, ale nie niemożliwe.

46

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Jak dla mnie to hit i do tej pory spotkałam tylko jednego faceta, któremu czerwona szminka się nie podoba. Powód: zostawia za dużo śladów wink

47

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
Mrs.Happiness napisał/a:

Skośne oczy w niektórych przypadkach są super smile

A próbowałaś już zastosować ten trik z kremową kredką na linii wodnej? Ponoć nie każdemu pasuje, ale jeśli masz odpowiedni kształt oczu, to też sprawiają wrażenie większych smile


Potwierdzam! Cielista kredka na linii wodnej to bardzo dobre rozwiązanie i nieważne, czy masz opadającą powiekę, duże, małe, skośne oczy - zawsze będzie pasować! smile

48

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Lubię czerwień. I każdemu z nią do twarzy, jeżeli dobierze odpowiedni odcień tongue Ja uwielbiam czerwień pomidorową, troszkę wchodzącą w pomarańcz. Do tego delikatny makijaż oczu. Achhh cudo. Zdecydowanie HIT!

49

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
domi29.1995 napisał/a:
Mrs.Happiness napisał/a:

Skośne oczy w niektórych przypadkach są super smile

A próbowałaś już zastosować ten trik z kremową kredką na linii wodnej? Ponoć nie każdemu pasuje, ale jeśli masz odpowiedni kształt oczu, to też sprawiają wrażenie większych smile


Potwierdzam! Cielista kredka na linii wodnej to bardzo dobre rozwiązanie i nieważne, czy masz opadającą powiekę, duże, małe, skośne oczy - zawsze będzie pasować! smile

Ja również się pod tym podpisuję. I o ile biała kredka nie dla każdego jest odpowiednia, o tyle nie spotkałam się z opinią, że cielista jest dla wybranych. Moim zdaniem jest absolutnie bezpieczna, a potrafi zdziałać wiele.

50

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Niestety mojemu się nie podobają... mówi, że są zbyt rażące.

51

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

mi się to bardzo podoba, ale mam za wąskie usta i jak je pomaluje na czerwono to wygląda to dość dziwnie.

52

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

uwielbiam czerwone usta!!
ciągle kombinuję z pomadkami, niestety matowe u mnie się nie spisują, wolę coś z lekkim pomysłem, u mnie dobrze sprawdza się pomadka od golden rose sheer and shine- transparentna z wit. 3- nie czuć jej na ustach, ładnie połyskuje.

53

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

fakt, ze czerwień jest modna, ale trzeba patrzeć na to komu pasuje. Nie każda dziewczyna wygląda dobrze w takim kolorze. Moim zdaniem najbardziej to pasuje blondynkom. No i ja uważam tez, ze taki intensywny odcień dodaje lat.

54

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Dziewczyno, jeśli czujesz się dobrze w takim kolorze szminki to go noś! Nie ważne czy podoba się facetom ogólnie. Jeśli czujesz się dobrze w takim kolorze, to będziesz w niej szczęśliwa, a to może przyciągnąć uwagę facetów smile

55 Ostatnio edytowany przez klaudiaa99 (2016-09-21 22:38:34)

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Ja rzadko maluję usta na czerwony kolor, z reguły na jakąś specjalną okazję. Częściej są to odcienie różu albo brązu. Moje ulubione szminki kolorowe to matowe od Bourjois rouge edition velvet albo z Golden Rose Matte Crayon. Mam kilka odcieni, bardzo je lubię właśnie za kolory. Niestety ta pierwsza trochę wysusza usta, z tą golden rose jest lepiej, bo przez to że jest kremowa, to bardziej nawilża i łatwiej się nakłada, ona jest w kredce. No i jest tańsza od tej bourjois

56

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Uwielbiam czerwone szminki, większość moich to właśnie ostre czerwienie smile Choć finalnie używam zwykle tylko dwóch, ale to już kwestia trwałości, nie koloru. Mam dość jasną cerę, jasne, w miarę duże oczy i usta też raczej nie jakieś małe - kreski eyelinerem + mocna szminka to mój ulubiony makijaż. Inna sprawa, że ogólnie lubię kontrasty wink

57

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Dla mnie czerwone pomadki sa bardzo kobiece, uzywam ich, ale raczej nie na codzien, bo nie wyobrazam sobie isc do dklepu po ziemniaki z czerwonymi ustami tongue Mam kilka kolorow od gr z serii matte crayon, bardzo lubie te pomadki, sa trwale i precyzyjne w nakladaniu, koniec zawsze jest ostry, dzieki mozliwosci tempreowania, m.in czerwony mat mam i uwielbiam <3

58

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

nie wiem że aż taki niesmak te czerwone szminki, ale są bardzo wymagające - musisz mieć bielutkie zęby, odpowiedniego kształtu wargi, czystą skórę. z taką szminką bardzo zwraca się uwagę na twarz i jej ewentualne mankamenty

59

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Czerwone usta to klasyka, a golden rose to jedno z moich lepszych odkryć szminkowych!

60 Ostatnio edytowany przez adiafora (2016-09-28 10:16:38)

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

mi sie zdecydowanie nie podobaja takie typowo mocne czerwone usta, bo wygladaja nienaturalnie a czasem nawet karykaturalnie, a wszelkie mocne kontrasty wg mnie nie sluza urodzie. Inna sprawa - male i waskie usta jak i b. duze  wygladaja brzydko w czerwieni, bo mocna czerwien uwydatnia wszystko, zarowno niedostatek jak i nadmiar.  Dobrze w czerwieni jak juz wygladaja naturalnej wielkosci usta o ladnym wykroju, proporcjonalne i symetryczne. Ale nie takiej oczojebnej, tylko bardziej stonowanej.
A juz trudnym do zniesienia widokiem dla moich oczu sa bardzo starsze, wyplowiale panie, ktore maluja sobie usta na ostra czerwien. Pasuje, jak piesc do oka wink
Czyli, odpowiadajac krotko na glowne pytanie watku - dla mnie kit.

61

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?
Bikami napisał/a:

Czerwone usta to klasyka, a golden rose to jedno z moich lepszych odkryć szminkowych!


Który rodzaj szminki z Golden Rose najbardziej lubisz? Też byłam ich dużą fanką! Jakiś czas temu zmieniłam jednak wszystkie swoje przyzwyczajenia i zaczęłam szukać innej marki i znalazłam emani, którą uwielbiam, bo nie wysusza mi ust. Jednak sentyment pozostał smile

62

Odp: Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Nie macie problemu z migrowaniem pomadki poza usta? Bo ja zauwazylam, ze ciemniejsze kolory wlasnie lubia uciekac hmm Znalazlam na to sposob i uzywam niewidzialnej bariery dzieki lip berrier, konturowce z golden rose. Sprawdza sie swietnie, ulatwia malowanie ust i nadaje im ladny ksztalt

Posty [ 62 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Czerwone usta u kobiety - hit czy kit?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024