Co ostatnio oglądałaś ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co ostatnio oglądałaś ?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 29 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 196 do 260 z 1,838 ]

196

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

''Wielki Mike'' świetny film, taki życiowy

Zobacz podobne tematy :

197

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?
Roskalinda napisał/a:

''Wielki Mike'' świetny film, taki życiowy

zgadzam się, warty obejrzenia

198 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-12-08 01:23:36)

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"Alex i Emma" --> całkiem przyjemna komedia romantyczna. Bardzo spodobała mi się gra aktorska Kate Hudson, fajna aktorka no i ogólnie fajny klimat wink.
Co do najnowszego "Zmierzchu" też słyszałam, że to bardziej komedia, więc raczej nie obejrzę albo obejrzę do pośmiania się big_smile.

199

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?
truskaweczka19 napisał/a:

Co do najnowszego "Zmierzchu" też słyszałam, że to bardziej komedia, więc raczej nie obejrzę albo obejrzę do pośmiania się big_smile.

jak dla mnie najgorsza część sad

200

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Wierzę nici wink

Dziś obejrzałam "Leila i Nick" i "Odrobina nieba".
Pierwszy film o facecie, który zakochuje się ze wzajemnością w pacjentce szpitala psychiatrycznego, którą uratował przed samobójstwem. Niby komedia romantyczna, ale z pewnością niepłytka, z przesłaniem, bardzo fajna.
Drugi film o kobiecie, Marley, młodej singielce, która pewnego dnia dowiaduje się, że ma raka... Wtedy nadchodzi wiele zmian w jej życiu, poznaje sens życia...
Niby banalne, bo wiele takich filmów, ale moim zdaniem bardzo fajne, przyjemnie się oglądało, były momenty dla śmiechu i takie do płaczu, ogólnie bardzo fajny film .

201

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Pogrzebany - strata czasu film toczy się w jednym pomieszczeniu, jeden aktor + zapalniczka i tel 
To znowu ty -polecam przyjemna komedia
żona na niby- film warty polecenia smile

202

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?
niunia92 napisał/a:

Pogrzebany - strata czasu film toczy się w jednym pomieszczeniu, jeden aktor + zapalniczka i tel 
To znowu ty -polecam przyjemna komedia
żona na niby- film warty polecenia smile

Też oglądałam smile
"Pogrzebany" mi się podobał, wczułam się chyba w jego sytuację big_smile
"To znowu Ty"--> myślałam, że będzie lepsze, ale i tak nie było złe.
"Żona na niby"--> superowe, zabawne i uwielbiam Aniston i Sandlera smile . Urocza komedia romantyczna smile.

203

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

ja wczoraj oglądałam "Skrzydlate Świnie" i był słaby. Nie wiem co tam miało być takiego wyjątkowego, żeby aż film kręcić.

204

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"Timer 2009" . Opowieść o świecie, gdzie każdy może sobie wszczepić "timer" taki niby zegarek, który odlicza czas do spotkania drugiej połowy, a po spotkaniu jej pika i u jednej, i u drugiej osoby.
Sam pomysł na film-->super
jednak wg mnie kiepsko dobrani aktorzy, przez to wszystko było dla mnie taką mdłą papką, która nie bardzo ciekawiła, lecz bardzo zniechęcała, szczególnie główna bohaterka, może nie nadawała się do tej roli, a może zwyczajnie nie umie dobrze grać aktorsko. Do mnie nie przemówiła.
Jednak sama idea dobra, może ktoś kiedyś wymyśli takie timery tongue.
Myślę, że można ten film odebrać trochę jako krytykę tej technologii, która coraz bardziej się rozwija, która z jednej strony ułatwia nam życie, a z drugiej strony może ogłupiać.

205

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

A ja dziś oglądałam film "jestem Sam":)nie wiem oglądał ktoś kiedyś?:P:P
Widziałam ten film może z 4 lata temu i jakoś zapadł w mojej pamięci:) Świetna gra aktorska Sean Penn'a i fabuła może dać człowiekowi zdrowemu naprawdę dużo do rozmyślania:) i doceniania swojego stanu zdrowia i co się w życiu posiada:)

206

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"Listy do M." , byłam w kinie.
Super okazja do przypomnienia sobie o tym, że miłość, rodzina, tradycja są najważniejsze - najprostsze potrzeby człowieka, każdego. Nie tylko głęboka psychologia się liczy. Warto sobie przypomnieć, i też popatrzeć, na innych szczęśliwych ludzi. big_smile

207

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Dziś oglądałam "Tylko razem z córką" [1991], dramat obyczajowy opowiadający prawdziwą historię. W tym filmie Betty wychodzi za mąż za lekarza irańskiego pochodzenia. Zamieszkują w USA, są szczęśliwi. Któregoś dnia mąż proponuje kobiecie wyjazd na 2 tygodnie do jego ojczyzny Iranu. Kobieta zgadza się. Okazuje się to tylko jego intrygą, mężczyzna w rodzinnym domu pokazuje prawdziwe oblicze, poniża kobietę i nie pozwala zabrac dziecka [a jak wiadomo w Iranie kobieta ma dużo mniejsze prawa]. Przez to Betty jest niejako uwięziona z córeczką w Iranie, musi zachowywać się jak tamtejsze kobiety.

Naprawdę dobry film, solidna gra aktorska, dzięki czemu razem z Betty przezywamy jej dramat. Doskonale ukazane społeczeństwo, to jak mężczyzni traktują tam kobiety, jak bardzo są zastraszone
Bardzo dobry film, napięcie trezyma do samego końca, najlepsze są końcowe sceny, polecam.,

208

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

A ja zwracam sie z zapytaniem^^jest ktoś fanem kina azjatyckiego?:) poszukuje dramatow dość sporo ich oglądnełam:) szukam czegoś bardziej koreańskiego dramaty romantyczne po dramaty życiowe bez historycznych:):)

209

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

ogladałam ostatnio -''Godsend '' polecam i ''Burleska'' -Ali (Christina Aguilera), dziewczyna z małego miasteczka obdarzona wspaniałym głosem, decyduje się na ucieczkę od codziennych trudów i niepewnej przyszłości i podąża za swoimi marzeniami do Los Angeles. Po serii niepowodzeń, Ali natyka się przypadkiem na The Burlesque Lounge, majestatyczny, ale podupadający teatr, wystawiający rewię. Szokujące kostiumy i śmiała choreografia zachwycają Ali. Zdeterminowana i nieugięta dziewczyna dostaje pracę kelnerki od Tess (Cher), właścicielki klubu i gwiazdy rewii. Wkrótce potem zaprzyjaźnia się z jedną z tancerek (Julianne Hough), znajduje wroga w zazdrosnej o jej talent gwiazdce (Kristen Bell), i zdobywa uczucie Jacka (Cam Gigandet), barmana i muzyka. Dzięki pomocy kierownika sceny (Stanley Tucci) i skrywającego swoją tożsamość płciową gospodarza show (Alan Cumming), Ali pokonuje drogę od baru na scenę. Jej spektakularny głos przywraca The Burlesque Lounge jego dawną świetność, a w międzyczasie pojawia się charyzmatyczny przedsiębiorca (Eric Dane) z atrakcyjną propozycją. super film smile

210

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

The Thing ( 2011 ) strata czasu lepiej pójść na spacer

Immortals : Bogowie i Herosi i tym filmem jestem miło zaskoczona. Podobał mi się i na pewno kiedyś do niego wrócę

211

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Dokument Hbo ?Miliard szczęśliwych ludzi? smile. Zespół disco polo myślący, że w pojedynkę, bez żadnej pomocnej dłoni, można promować swoją muzykę, w totalnie obcej kulturze? Jutro ma być powtórka na hbo2 o 22.30. Jeżeli możecie, zobaczcie smile

212

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Histerie romantyczną historie wibratora na Plus Camerimage - film wchodzi do kin 3 lutego w Polsce i gorąco Wam polecam! Ubaw po pachy i ze smakiem smile mają swój fanpage na facebooku - KobietyWyzwolone i będę konkursy z biletami na premierę i filmami na DVD. Ja się chętnie przejdę raz jeszcze, tym razem już z mężem tongue

213

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Drive , bardzo mi sie podobał smile

214

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?
peyton_oth napisał/a:

Listy do M - bardzo przyjemna polska wersja filmu ' To właśnie miłość' smile

No właśnie "to właśnie miłość" ;-) nie oglądałam, ale z pewnością po Listach do M zrobię to. Mam nadzieje, że oryginał jest chociaż w połowie tak dobry jak nasza polska wersja ;-)

215

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

In time (Wyścig z czasem) - thriller/science - fiction - ludzie są genetycznie zaprogramowani żeby starzeć sie tylko do 25 roku życia. Później włacza im sie licznik czasu i w zależności od tego ile mieli pieniędzy tyle czasu dostają. Za wszystko płaci sie tym czasem, np przejazd autobusem - 2h itp big_smile
Szału nie ma ale można pooglądać tym bardziej że główną rolę gra Timberlake big_smile

216

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ostatnio oglądałam na Fox-life "Killing The", nasz tytuł "Dochodzenie"- klimatem jak "Twin Peaks", kto zabił Rosie Larsen??? rewelacyjny.
Teraz na AleKino jest emitowany duński pierwowzór tego serialu i powiem , że jeszcze lepszy niz wersja amerykańska.
Czy ktoś z was oglądał "Szare ogrody"?? mnie to zawsze wzrusza:) niezapomniana rola Drew Barrymoore.

217

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"Biała masajka" - oglądałam generalnie z zaciekawieniem, ale podobno książka lepsza, muszę przeczytać wink

218

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?
NiobeXXX napisał/a:

Ostatnio oglądałam na Fox-life "Killing The", nasz tytuł "Dochodzenie"- klimatem jak "Twin Peaks", kto zabił Rosie Larsen??? rewelacyjny.
Teraz na AleKino jest emitowany duński pierwowzór tego serialu i powiem , że jeszcze lepszy niz wersja amerykańska.

teraz jestem na etapie oglądania "Ringer", ale nosze się właśnie z zamiarem obejrzenia tego filmu, bo już mi go polecano....a wiesz może jaki jest tytuł tego duńskiego pierwowzoru?

219

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ostatnio oglądałam Listy do M. smile:):)
Niestety było to aż miesiąc temu hmm
ale i tak z filmu dużo pamiętam, Stuhr powala swoim głosem, Karolak oczywiście dowcipem, a Małaszyński całym sobą big_smile:D:D

220

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

* "F/ Niedostateczny"--> opowieść o grupce uczniów, która po godzinach napada na szkołę. Prawdopodobnie z powodu niewystawienia promocji do następnej klasy przez głównego bohatera.
Film niezły, ale tylko niezły. Grupka zamaskowanych uczniów budzi grozę, lecz można by to zrealizować moim zdaniem jeszcze lepiej. Na pewno film przedstawia ważne tematy takie jak: gnębienie nauczycieli przez uczniów, bezstresowe wychowanie dzieciaków i jego następstwa. W końcu takie zachowanie nie bierze się z niczego. Mimo wszystko były momenty nudy i czegoś tu brakowało niestety.

* "Nie zapomnij mnie" [2010]--> komedia romantyczna o dwójce ludzi, którzy dzięki przypadkowi spotykają się jednego wieczora i spędzają mile czas. Na koniec wychodzą sekrety, które uniemożliwią ich bycie razem.
No cóż, film średni. Były podobne filmy do tego, lecz lepsze. Gra aktorska nie powala i ja nie czułam chemii między bohaterami. Wiele dialogów było drętwych i bez polotu. Dlatego dla mnie naprawdę średnio.

*|Garfield festyn humoru --> cóż, drętwe i nieśmieszne, nie polecam.

221 Ostatnio edytowany przez heathcliff (2011-12-31 19:01:19)

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ja ostatnio oglądałam dwa nietypowe filmy SF:

Dark Star - niskobudżetowa prawie-komedia. Prawie, ze względu na nie całkiem typowe (choć spore) poczucie humoru twórców.

Silent Running - (zdecydowanie wyższy budżet) nieco związany z ekologią dramat w kosmicznych realiach.

Oba filmy dziwne, zdecydowanie zasługują na polecenie, ale i nie są dla każdego. Akcji w nich dużo nie ma, nie ma także schematów typowego (zwłaszcza nowego) kina science fiction. Czy to zalety, czy wady, rzecz gustu.

222

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

A ja sobie ostatnio ogladam "Z archiwum X"...

223

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Wczoraj, z przyjaciółką obejrzałam "Alicję z krainy czarów" (1999) i "Drugie ja" albo inaczej "Brzuchomówca (2002).
Jeżeli chodzi o "Alicję z krainy czarów" to jestem bardzo zadowolona z tego filmu. Jest to raczej dokładne odwzorowanie bajki. Moim zdaniem klimat jest świetny i bardzo fajnie wprowadza nas w bajkowy świat. Na pewno były momenty nudne [bo cała bajka trwa 2 godz i 40 min], ale oceniam ją mimo tego na dobrą. Wspaniałe postaci i dialogi  Miodzio

"Drugie ja" to taki ciepły komediodramat. Spodobała mi się bardzo rola Adriena Brody jako takiego zamkniętego w swoim świecie faceta, który ma marzenie zostać brzuchomówcą. Wątek miłosny z jego udziałem też ciekawy, lecz nie jakiś przesłodzony. Jego dialogi z lalką dosyć śmieszne Film nie dłużył się, dlatego uważam, że ma wszystko co powinna mieć komedia.

Oglądałam też z chłopakiem "Garfielda" (2004), ale to nie był pierwszy raz jak to oglądam. To też bardzo fajny film, zabawny, naprawdę polecam.

224

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

LADYBUG

ladybug napisał/a:

In time (Wyścig z czasem) - thriller/science - fiction - ludzie są genetycznie zaprogramowani żeby starzeć sie tylko do 25 roku życia. Później włacza im sie licznik czasu i w zależności od tego ile mieli pieniędzy tyle czasu dostają. Za wszystko płaci sie tym czasem, np przejazd autobusem - 2h itp big_smile
Szału nie ma ale można pooglądać tym bardziej że główną rolę gra Timberlake big_smile

widziałam wczoraj, może i szału nie ma ale wyobraźcie sobie płacić swoim czasem jak pieniędzmi...kawa 6minut...dobre auto 57lat...doba w hotelu 7dni !!!!!!! dla mnie szok, widział ktoś? co myślicie o takim świecie? chciałby ktoś tak?

225

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Timberlake mnie jakoś zniechęca, ale temat bardzo interesujący smile.
Ostatnio oglądałam Pachnidło - genialny thriller. Żałuję, że nie czytałam wcześniej książki.
Marley i ja - bardzo przyjemna komedia, a jako, że przeżyłam stratę zwierzęcia, zakończenie niesamowicie mnie wzruszyło, nie mogłam opanować łez.
Miłość i inne używki - fajny, lecz nie wywołał we mnie większych emocji oprócz lekkiej zadumy. Wiedziałam, że to komediodramat, ale oczekiwałam więcej tego dramatyzmu w chorobie dziewczyny.

226

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

oj Pachnidło, bardzo fajny film wink
Ja ostatnio oglądalam Mission Impossible 4 - i jestem po prostu zachwycona tym filmem! Przyjaciółka mnie namówiła, ja jakoś nie byłam przekonana, ale zmieniłam zdanie już po 10 min w kinie wink Przyjemnie sie oglądało ;D

227

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ostatnio miałam dużo wolnego czasu, więc trochę obejrzałam xD
Wczoraj oglądałam "Zejście II" horror, trzymający w napięciu,
"Ciacho" polski film, ale jak dla mnie to kompletne dno, żałuje,że to wypożyczyłam,
"Jestem na tak" komedia, z Jim Carry, uwielbiam tego aktora!
Wypożyczyłam też "Ciekawy przypadek benjamina buttona" więc, jak obejrze to zdam Wam relację:-)

228

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ja też oglądałam zejście 2 ale takie średnie, za to polecam "bez litości" super horror

229

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Kyaa, polecam "Jang-nan-seu-reon Ki-seu", wprawdzie to nie film, a szesnastoodcinkowy serial, ale naprawdę polecam, można się i wzruszyć i śmiać do rozpuku smile.

Dziś obejrzałam "Chalet girl", nie było to najlepiej wykorzystane 90 minut w moim życiu, ale aż tak beznadziejnie całkiem to też nie było wink. Film na pewno polecam fankom słynnego Chucka Bass'a znanego z "Plotkary". Taka tam kolejna komedia romantyczna, lekkostrawna, z dużą ilością śniegu i sportów zimowych. WIELKIM plusem było to, że film widziałam online z niepowtarzalnymi napisami po polsku. Ktoś tak wspaniale przetłumaczył film, że śmiałam się z każdego zdania, naprawdę smile.

230

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"Hrabina"/ "The Countess" (2009) --> biograficzny film o Elżbiecie Batory. Przedstawiono jej życie od urodzenia do śmierci. Film jest spójny i z tego co sprawdziłam raczej wiernie odtwarza fakty. Ciężko było patrzeć na okrucieństwo jakie wyrządzała hrabina nawet na ekranie. Aktorkę dobrano dobrze. Dobry film.


W kinie- "Alvin 3 i wiewiórki" z moim facetem. Fajny film, moim zdaniem, świetnie mogą się bawić na nim także dorosłi. Super piosenki, zabawne wiewiórki, śmieszne ich teksty i ciągle coś się dzieje, nie ma nudy. Polecam.

231

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Wszyscy Inni - dramat psychologiczny, który został dostrzeżony w Cannes, poza tym dobry, kameralny film, w którym z pozoru nic się nie dzieje, a jednak film pozostaje w pamięci. W skrócie to film o parze, która spędza wakacje na Sardynii i musi zmierzyć się z pewnymi problemami w swojej relacji.

232

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Wczoraj obejrzałam Dziennik Nimfomanki i jestem pozytywnie zaskoczona. Zupełnie inne spojrzenie niż w książce, a więc i zaskoczenie jest in plus. Polecam dla tych, którzy lubią filmy o ciekawych tematach - ten przełamuje pewne tabu.

233

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

ja sobie to muszę ściągnąć smile
a ostatnio byłam w kinie na Kocie w butach i z czystym sumieniem polecam. zabawny smile

234

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Oglądaliście film Kochankowie ?? Jak dla mnie wzruszający, ale prawdziwy...

235

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

nie widziałam. to polski film? czyli polecasz?

236

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

ja ostatnio oglądałam zanim wody odejdą i fujary na tropie smile jak ktos lubi komedie to polecam te dwie smile

237

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Witam ,
  Dołączam do dyskusji ...
Ja oglądałam dwa dobre filmy , które mogę polecić , chociaż dodam że słowo pisane ( książka) oczywiście pełniejsze i lepsze .
Polecam jednak serię
"Millenium: mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet " ( w kinach wersja USA "Dziewczyna z tatuażem") oraz
część II "Millenium: dziewczyna , która igrała z ogniem" .
      Oba to dramaty sensacyjne produkcji szwedzkiej . Nieznani aktorzy więc robią dobre , inne wrażenie niż gwiazdy znane z różnych produkcji . No i filmy te mają specyficzny klimat . Jako że filmy szwedzkie , jak dla mnie jest to nowość , naturalność a więc i bardzo ciekawy odbiór . Dodam tylko , że mimo "wyciszenia" pewnych scen w stosunku do opisu książkowego ... nie polecam oglądać z dziećmi . Mimo wszystko są tu dość drastyczne sceny gwałtu lub erotyczne.
A dla odmiany mogę polecić dwie francuskie komedie , takie bez głębi, tj.:
"Nic do oclenia" i "Jeszcze dalej niż północ".
     Zwłaszcza ta druga jest naprawdę fajna .

238

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?
RoBaCeK78 napisał/a:

nie widziałam. to polski film? czyli polecasz?

Kochankowie(2008) to film produkcji USA, reżyser James Gray. Tak polecam ... Daje do myślenia.

239

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?
monia_3103 napisał/a:

Wczoraj obejrzałam Dziennik Nimfomanki i jestem pozytywnie zaskoczona. Zupełnie inne spojrzenie niż w książce, a więc i zaskoczenie jest in plus. Polecam dla tych, którzy lubią filmy o ciekawych tematach - ten przełamuje pewne tabu.

Oglądałam bardzo fajny film, godny polecienia. Pokazujący życie kobiety, uzależnionej od sexu, która zostaje prostytutką.
Podobny film o tej samej tematycie co wyżej to "Pięknośc dnia" niestety nie widziałam go, ale czytałam gdzieś, że naprawdę warto go obejrzeć.

Widziałam też zanim wody odejdą, ale pierwsza część Kac Vegas była lepsza, nie lubię filmów, w których w 2 części powtarzają to samo co było w 1.

Obejrzałam ostatnio wszystkie części Zmierzchu.Bardzo mnie wciągła pierwsza część, więc postanowiłam obejrzeć wszystkie.Jednak słyszałam że książka jest o wiele lepsza, ale nie czytałam więc nie wiem tongue

240

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Jeśli chodzi o Dziennik nimfomanki to książka o wiele lepsza, a film mnie rozczarował. Tak samo film Kwiat Pustyni czy też Weronika postanawia umrzeć. Książka to jednak książka...

241

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"SENNOŚĆ" -BARDZO DOBRY POLSKI FILM, POLECAM smile

242

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ja akurat wczoraj oglądałam "Dziewczynę z tatuażem". I tak jak spotkałam się z wieloma pochlebnymi opiniami, to mnie zbytnio nie porwał.

243

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"Tydzień z Marylin"--> dobry film, naprawdę miło się oglądało. Ciekawe wspomnienie młodzieńca zakochanego w Marylin. Dobrze dobrana aktorka, która grała Marylin, no pewnie, że nie dorównuje jej urodą czy urokiem osobistym, lecz mimo tego, moim zdaniem zagrała dobrze. Ciekawe zdjęcia, niezłe dialogi, polecam smile.

"Sztos 2" ostatnio--> tego filmu akurat nie mogę polecić. Może komuś się spodoba, ale w mój gust nie trafił. Niezbyt fajne dialogi, kiepska gra aktorska, nuda, nuda, nuda - jak dla mnie. Klimat PRL-u tego nie uratował.

244

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Hostel 3 - jak dla mnie szkoda czasu, niczym nie zaskakuje, nie przeaża

Mission Impossible - Ghost Protocol -  w kinie fajnie się oglądało, non stop coś się dzieje

245

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ostatnio byłam w kinie na Idach marcowych z Clooneyem i Goslingiem.
Przed obejrzeniem filmu przeczytałam i pozytywne opinie, i negatywne. Mi osobiście film się podobał. Nie jest to rodzaj filmu, gdzie wszystko od początku wiadomo. Z reguły omijam filmy związane z polityką, ale tym razem nie żałuję, że obejrzałam. Film pokazuje zepsuty świat polityki, udowadnia że tu liczy się głównie umiejętność manipulowania innymi. Jak to ktoś trafnie określił: "Film bezlitośnie obnażył teatr władzy".

246

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Dziś w kinie z facetem : "Róża". Bardzo dobry, wręcz rewelacyjny jak dla mnie film, ale też smutny, warto mieć przy sobie chusteczki higieniczne! Naprawdę dobry polski film, taki, że wciska w fotel!!

247

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

ja na weekendzie obejrzałam kilka filmów online smile

Ilu miałaś facetów? > bardzo mi się podobał. komedia romantyczna, chyba z 2011 roku, prawie się popłakałam wink

Listy do M. > GE-NIAL-NE big_smile

coś jeszcze oglądałam, ale już nie pamiętam co big_smile ehh, ta pamięć, już nie taka jak kiedyś big_smile:D

248

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?
marteczka napisał/a:

"SENNOŚĆ" -BARDZO DOBRY POLSKI FILM, POLECAM smile

Cudowny, również polecam. Tak "Senność" jak i "Pręgi", chociaż "Senność" bardziej mi się podobała. Polecam też książki, na podstawie których filmy powstały Wojciecha Kuczoka. Tak wracam do tych książek, bo często gęsto są lepsze od swoich ekranizacji, dużo lepsze...

Akurat oglądałam przedwczoraj po raz kolejny....bo normalnie ubóstwiam postać Roberta. Spośród tych trzech historii tam opowiedzianych ta jego i jego żony najbardziej mi podeszła, swoją drogą rola życia, jak dla mnie, Pierzakowej - Orleańskiej. Pisarz bez weny plus toksyczny związek. Muzyka piękna, same plusy i naprawdę film nie nudzi.

Widziałam "Różę" - bardzo dobry, "Big love" tu mnie dopiero wbiło w fotel...ale nie będę spojlerować :-) Polecam rzecz jasna

249

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

THE WEDDING DATE - jak dla mnie cudowne.
MECHANICZNA POMARAŃCZA - bardzo marna ekranizacja książki.
WICHROWE WZGÓRZA (z 70' lat) - jak powyżej.
JAK SIĘ POZBYĆ CELLULITU - fajna, lekka komedia.

250

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

J. Edgar. Rewelacyjny film. Leonadro DiCaprio już dawno rozstał się w rolą z Titanica i naprawdę jest dobrym aktorem. Choć w lekko irytujacy sposób się wsyławia w filmie (mniemam, że to z racji problemów z mówieniem postaci, w którą się wcielał) to uważam, że film jest godny uwagi. Naprawdę dobry.

251

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"Oskar i Pani Róża"--> piękny i wzruszający film, warto mieć przy nim chusteczki.

252

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?
Pamc napisał/a:

Ja akurat wczoraj oglądałam "Dziewczynę z tatuażem". I tak jak spotkałam się z wieloma pochlebnymi opiniami, to mnie zbytnio nie porwał.

a mnie wręcz przeciwnie  ..nie chciałam jakoś specjalnie iść ale w kinie nie było nic ciekawszego Film ŚWIETNY po prostu warto obejrzeć polecam !!!

253

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Witam ,
  Ostatnio oglądałam i bardzo polecam film "Odrobina nieba".
Niby film o smutnym zakończeniu ...ostatecznie śmierc młodej osoby... Ale generalnie naprawdę warto obejrzeć , bo jak dla mnie daje odrobinę optymizmu mimo dość niesympatycznego zakończeni . Mocno przeplatają się w nim elementy komediowe i dramatyczne.  Powiem , że trochę miałam skojarzeń ze świetnym klasykiem pt."Stalowe magnolie" . Tak czy inaczej warto obejrzeć .

254

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ostatnio obejrzałam thriller-dramat "Boy wonder" --> dość dobry, dobrze zrobiony, mocne retrospekcje, ciekawa fabuła i ogólnie dobrze mi się oglądało.
Oprócz tego "Pożegnanie z niewinnością"--> temat filmu ciekawy i ważny, skłania do refleksji, ale sam film moim zdaniem mógł być zrobiony lepiej, był dla mnie zbyt standardowy, niczym nie zaskoczył.

255

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Witam.Tydzien temu bylam w kinie (niestety w DE) na filmie "Intouchables".Jest to Francuski komedio-dramat.Nie wiem czy w Polsce juz leci i czy tytul sie nie zmienil (podalam fran.tytul,w niem.jeszcze inaczej brzmi)Musze powiedziec,ze nie pamietam kiedy ostatni raz sie tak usmialam.Bardzo serdecznie polecam.

256

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

obejrzałam ostatnio "Lonely place to die" (2011) i nawet niezły thriller według mnie. Góry, alpiniści, mała dziewczynka i dla mnie- sporo napięcia. Można się przyczepić, bo było jednak trochę przewidywalne, ale nie wynudziłam się. Generalnie mogę polecić.

a w kinie z moim facetem - "Żelazna dama". Według mnie niezły, ale tylko niezły. Dlatego ocena na filmweb 7.0 w miarę OK, większa moim zdaniem nie byłaby sprawiedliwa- choć z drugiej strony jasna sprawa, są gusta i guściki. Dla mnie forma wspomnień nie jest zła, lecz przez to nie poznamy dogłębnie historii Margaret Thacher. Przez to film dla mnie chwilami był nudny, dłużył się. O tym co działo się wokół nie rozprawię, bo nie znam się zbyt dobrze na polityce. Choć z drugiej strony konwencja nie taka zła,bo widzimy Żelazną Damę z tej 2 strony.. czyli kobiety, która mimo wszystko ma uczucia, gdzieś w środku potrzebuje tej 2 osoby.. gra Meryl Streep dla mnie rewelacyjna i to na pewno ogromny plus tego filmu.

257

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Udało mi się obejrzeć "Big love" (w słabej wersji, bo słabej, ale zawsze). Co mogę powiedzieć? Osobiście uważam ten film za dobry. Poruszył mnie dosyć mocno, analizuje sceny z filmu... Myślę, że dużą zaletą jest to, że każdy może ten film interpretować inaczej, w końcu nie mamy tak do końca wszystkiego podanego na tacy, wszystko zależy od danej osoby jak odbierze daną scenę. Dobrze ukazana toksyczna relacja. Chyba to najbardziej przeraża. To jak ludzie potrafią zatracić swoje życie, zapomnieć o sobie, przy tej innej osobie, bo mają sami jakieś braki.. tzn sami nie wiedzą czym jest miłość i błądzą...

Innym filmem, który ostatnio obejrzałam było "Rogue river" Początek w miarę klimatyczny i miałam nadzieję na dobry thriller, ale wyszło hmm trochę groteskowo, psychiczny facet i jego psychiczna siostra, którzy po jakimś czasie zaczęli mnie bardziej bawić niż straszyć swoim zachowaniem, właściwie zakończenie też nie zaskakuje. Nic ciekawego tak naprawdę

Kolejny film jaki zobaczyłam to : "Apartament"/"Para entrar a vivir" (2006)-- hmm, nie wiem, obejrzałam to chyba z nudów. Bo dla mnie to było jeszcze gorsze niż "Rogue river". Postać zabójczyni raczej mało straszna, zachowanie bohaterów bardzo nielogiczne (oczywiście w innych filmach grozy też tak jest, ale tu to już w ogóle).

258

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Dziś obejrzałam z koleżanką "Jabłka Adama" (darmowy pokaz u mnie w mieście ). Wcześniej nie oglądałam czarnych komedii, prędzej komedie itp, dlatego nie byłam pewna czy taki rodzaj humoru będzie mi pasować.. ale o dziwo, bardzo mi się podobało, chwilami zabawne, chwilami dramatyczne i przygnębiające, pełne refleksji o życiu. I chociaż w tle jest dużo religii, to może ten film obejrzeć każdy i raczej nie poczuje się nakłaniany do wiary. Ciekawa forma resocjalizacji, wielość postaci i ich charakterów. Bardzo ciekawa postać pastora i Adama. Ciekawy motyw z szarlotką, kino inne niż wszystkie, bardzo polecam.
Kolejnym plusem było to, że darmowo dostałam jabłuszko od organizatorów . Byłam z kumpelą smile

259

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"Jak upolować faceta"--> średnie. Mało zabawne, mało wciągające jak dla mnie. Spodziewałam się czegoś lepszego. Czymś w podobie (mniej więcej) było "Dorwać byłą", ale właśnie "Dorwać byłą" wolę niż ten film.

"Kobieta w czerni" (2012)--> niezły film według mnie. Są straszne w miarę momenty, momenty tajemnicy, fabuła nawet mnie zaciekawiła, minusem dla mnie tylko jest chwilami, że się dłużyło, przynajmniej na początku i to trochę odstraszało.

260

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Pan życia i śmierci z Nicolasem Cagem, świetny film

Posty [ 196 do 260 z 1,838 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 29 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co ostatnio oglądałaś ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024