Co ostatnio oglądałaś ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co ostatnio oglądałaś ?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 42 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 1,596 ]

77

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Na Festiwalu ENH obejrzałam wśród wielu filmów JESTEM TWÓJ - polski!
Bardzo polecam, szczególnie wszystkim wielbicielom bergmanowskich klimatów i rozkwitających, w miar,ę rozwoju akcji filmu, patologii.

Świetnie opowiedziana historia, świetne aktorstwo, nic nie jest tym, czy się na początku wydaje i nikt... wink

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

dzis obejrze "Czlowiek Widmo" Polanskiego

79

Walentynki smile Świetny film xD Nagle zdałam sobie sprawę, że dawno nic fajnego nie oglądałam ..^^

Reklama

80

Agora, właśnie pojawiła się w Nkowe VOD to od razu drapnęliśmy w sobotni wieczór. Podobał mi się, ponieważ porusza problem religii, fanatyzmu, jak z ofiary stać się katem, prześladowcą. Obowiązkowy dla otwartych umysłów.

81

a ja ogladalam step up 3d swietny film smile
i troche starszu w rytmie hip hopu ale go uwielbiam smile

kiedy smieje sie dziecko smieje sie caly swiat smile
Reklama

82

Ostatnio oglądałam Incepcję i baardzo mi się podobał ten film, był dość złożony, ale nie miałam problemu ze zorientowaniem się co i jak, bardzo mnie wciągnął.
Oglądałam też Hierro hiszpański thriller pod polskim tytułem Wyspa zaginionych. Nie był to najlepszy film, ale można obejrzeć. Strasznie nastrojowy, dużo muzyki i morskich krajobrazów .

"Le coeur a ses raisons, que la raison ne connait pas."

83

Właśnie skończyłam "Wake" z Ianem Sommerhalderem w roli głównej. Film przeciętny, ale uwielbiam patrzeć na tego aktora.. wink

84

Wczoraj oglądałam na dvd "Bezsenność" z Al Pacino mogę oglądać z nim cokolwiek smile A dzisiaj na Hbo leciał "Biały myśliwy o czarnym sercu" - przygodowy z Clintem  Eastwood'em (daje się poznać jako ekscentryczny reżyser podczas robienia filmu w Afryce) Będzie parę powtórek np. dzisiaj o 2,40 polecam.

85

Po Incepcji poszłam tropem filmów z Leonardo DiCaprio ( choć wcześniej, tj. przed Incepcją za nim nie przepadałam:P) i obejrzałam "Wyspę tajemnic"! I znów jestem mile zaskoczona. Wciagnęło mnie aż do końca! Ośmielam się polecić wink

86

Wyspa Tajemnic to bardzo dobry film, polecam również smile

"Le coeur a ses raisons, que la raison ne connait pas."

87

"Hallam Foe" bardzo klimatyczny dramat psychologiczny.

88

"Hierro" - krajobrazy piekne, jedna z mniej znanych zreszta Wysp kanaryjskich - tak tytulem wtretu, bo mnie osobiscie film sie podobal...
Ostatnio Spike Lee i "Miracle at Santa Anna" - film dosc trudny ale piekny i wzruszajacy (zreszta nazwisko rezysera mowi samo za siebie), teraz jakis dramato-thriller azjatycki smile

Ktos wspomnial "Hallama Foe" - mnie sie zaraz zapala swiatelko pt brytyjskie dramaty psychologiczne. A jesli juz to Gary Oldman "Nil by Mouth" oraz Tim Roth "The War Zone" - ciezkie, przytlaczajace dramaty - ale wlasnie dlatego doskonale. Dobrzy aktorzy w roli jeszcze lepszych rezyserow.

89

Artemizja napisał/a:

Wyspa Tajemnic to bardzo dobry film, polecam również smile

Zgadzam się smile. Leo, w ogóle ostatnio nieźle się wybił...Aż sobie ostatnio zobaczyłam "Co gryzie Gilberta Grape'a?". W duecie z Johnym Depp'em świetnie zagrał smile

Happiness is only real when shared...:)

90

A ja byłam ostatnio w kinie na "Niezniszczalnych". Mało ambitnie, wiem smile Raz można obejrzeć i zapomnieć.

91

Hm... wczoraj obejrzałam oczywiście cudną ekranizację Pachnidła - nie można było tego przeoczyć. I cóż, że oglądałam po raz kolejny? Ta kolorystyka, muzyka. W ogóle całość na plus. Z innych o których warto wspomnieć, a raczej muszę to Repo man, dobry film z worka s-f, na dokładkę dobry bo akcja jest dynamiczna i co ciekawsze, mimo moich podejrzeń to i tak zakończenie mnie zdziwiło. Zresztą to jeden z lepszych filmów obecnie jakie pojawiły się w nvod. Za chwilę zabieram się za Udręczonych. smile

92

natomiast moje dwa ostatnio obejrzane filmy to:
1. PAMIĘTNIK NIMFOMANKI    i
2. RESIDENT EVIL
całkiem możliwe filmy;)

93

Ja ostatnio oglądałam "Legion" i szczerze polecam.
Walka dobrego anioła ze złymi, wysłańcami czarnego anioła.
Film naprawdę rewelacyjny smile

Daj spokój wspomnieniom. Daj się ponieść marzeniom...

94

Moje ostatnie dwa to również Resident Evil: Afterlife - możliwy, ale spodziewałam się więcej, oraz Ostatni Władca Wiatru - baja dla dzieci, ale pikna big_smile.

95

Ostatnio oglądałam Incepcje, świetny film, naprawdę warty obejrzenia smile
Oglądałam też Niezniszczalnych, jeśli ktoś  chce zobaczyć klasyków kina akcji  to polecam, bo mimo że film nie jest bardzo wysokich lotów to naprawdę fajna zabawa oglądając ten film. Niezła akcja, i jedno wielkie szaleństwo na ekranie, można się spodziewać po takich aktorach smile

Oglądałam też 21 gramów, całkiem niezły film, ale nie wywarł na mnie większych emocji.

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

96

A ja ostatnio obejrzałam "Brzydką Prawdę".

I muszę przyznać, że bardzo dobrze się na nim bawiłam. Film ciekawy, po prostu zabawny, coś akuratnego na jesienny wieczór, aby poprawić sobie humor smile

Niektórzy tak bardzo pamiętają o celu, do którego zmierzają - iż zapomnieli o ruszeniu z miejsca

97

Wczoraj kolejny raz sięgnęłam po G.I Jane. Inaczej teraz odbieram ten film z perspektywy czasu już nie jestem taka zafascynowana nim...Ale Demii Moor ma fascynująca sylwetke w tym filmie, sztab trenerów pracował nad tym..ach...
Aktualnie czekam na przedpremierowy dokument "Czekając na sobotę" - prowincja w głowie i w realu to jest niezapomniane przeżycie duchowe http://www.hbo.pl/movie/czekajac-na-sobote_-69629

98 Ostatnio edytowany przez fammefatale (2011-06-25 16:44:21)

Wczoraj ogladalam Przesilenie(Solstice) -typowy,amerykanski thriller dla nastolatkow, ale akurat mialam chec na cos takiego.Czasem mozna big_smile Nic ciekawego.
Z ostatnich filmow Dom woskowych cial z Paris Hilton big_smile , da sie obejrzec.
Lsnienie , o ktorym bede nawijac pewnie jeszcze z pol roku, bo podobal mi sie big_smile
Activity Paranormal 2- slabiutki.
Turysta Z Johnym Deppem i Angelina Jolie. Nawet fajny.
Ogolnie ostatnio zadnych nowosci chyba nie ogladalam , z tego co pamietam.
W najblizszym czasie mam zamiar obejrzec :
1.Lot nad kukulczym gniazdem
2.Jez Jerzy
3.Co sie zdarzylo  Baby Jane?
4.Melancholia
5.i wiele , wiele innych wink

?-my only love

99

"Hanna" - thiller / film sensacyjny, ale bardziej sensacyjny wink
13 letnia dziewczyna szkolona na profesjonalną morderczynię, by móc obronić się przed agentami wywiadu CIA, dla których pracował kiedyś jej przybrany ojciec i miał z nimi zatargi.
Oceniam 8/ 10. Jedyny minus to na początku nudne, ale potem rozkręca się , jest dużo wartkiej akcji, świetna muzyka wprowadzająca w klimat i świetna gra aktorska.

"Dom woskowych ciał" też widziałam wink  Mnie się nie podobało, nie zaciekawiło mnie. A rola Paris Hilton to już w ogóle porażka big_smile Niektóre piosenkarki nie powinny brać się za granie w filmach.

"Activity" nie widziałam, bo generalnie widziałam np coś podobnego "Blair witch project" i zanudziło mnie, a to chyba też ma taką formułę dokumentu , a nie przepadam za tym w horrorze, to wtedy dla mnie jest takie nudne.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

100 Ostatnio edytowany przez fammefatale (2011-06-25 17:53:49)

Ja wlasnie przeciwnie -lubie motyw dokumentu w horrorze smile
Paris Hilton w Domu Woskowych Cial moim zdaniem zagrala normalnie , a raczej jak na siebie i jej role przystalo big_smile
Podobno rezyser tylko ja widzial w tej roli( nie bez powodu big_smile)
Zreszta ja po niej i tak  sie za wiele nie spodziewam big_smile

Blair Witch Project tez ogladalam i nastawilam sie na cos dobrego , a troche sie rozczarowalam. Film , o ile mnie pamiec nie myli,trwal niecala godzine? i powiewal nuda.
Ogolnie fabula sama w sobie byla ciekawa , ale nie podobal mi sie ten film(nie wiem dlaczego).
Z drugiej strony , po obejrzeniu tego , mimo,iz spalam u chlopaka , to nie moglam zasnac big_smile

Niedlugo chyba wejdzie do kin nowy horror : Grave Encounters , mam na niego chec wink

?-my only love

101

Dom woskowych ciał... nuda smile a Paris Hilton? czekałam aż w końcu ktoś przebije jej ten durny i irytujący łeb. Nie lubię horrorków, gdzie przewija się bezsensowny seks i podteksty. ja mam się bać a nie grzać smile
Blair Witch? film owiany legendą, bo podobno studenci rzeczywiście zaginęli, jednak wiadomo, to nie ich taśmę oglądamy. Mi się nawet pomysł podobał. I cieszy mnie to, ze wiedźmy nie pokazano, bo my film był aż zbyt amerykański i prosty.
Ja jestem dziś do Locie nad kukułczym gniazdem. Gorąco polecam , najlepiej w deszczowy dzień.

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

102

Shanty , napisalam kolejny post pod swoim watkiem Woody Allen , zeby ktos go wreszcie zauwazyl , a Ty piszac tu , znowu ten watek wybilas z glownej strony forum hahaha big_smile
Do tego Lotu nad kukulczym gniazdem przybieram sie od kilku dni. Moze dzis w koncu obejrze.

?-my only love

103

kurcze, wybacz tongue
Lot...? oj, cięzki film na noc smile

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

104

A ja ostatnio byłam w kinie na Szybcy i wściekli 5. Ta seria filmów jest moją ulubioną. Ubóstwiam Diesel'a (aktora oczywiście tongue) kocham samochody, akcję i napięcie. Ten film wciąż zaskakuje, choć to 5. Byłam bardzo zadowolona po seansie, były to dobrze wydane pieniądze. smile

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

105

Ostatnio oglądałam 'Szósty zmysł' oraz 'The Ward' - polecam jeśli któraś z Was nie widziała.

106

Ostatnio oglądałam piękny film pt. ,,Nigdy nie mów żegnaj'' . Polecam.Produkcja Indyjska. Film nakręcony z opracowanym każdym najmniejszym szczegółem. Na zmianę śmiałam się i wzruszałam. Film dający do myslenia,zawiera sporo przesalanek o życiu.I sama historia jest niesamowita.

Oglądałam też ,,Zajście awaryjne'' i ,,Blondynka w koszarach''...takie sobie filmy hmm

-Wszyscy jesteśmy wariatami,tylko nie każdy został zdiagnozowany -

107

Ema napisał/a:

Ostatnio oglądałam piękny film pt. ,,Nigdy nie mów żegnaj'' . Polecam.Produkcja Indyjska. Film nakręcony z opracowanym każdym najmniejszym szczegółem. Na zmianę śmiałam się i wzruszałam. Film dający do myslenia,zawiera sporo przesalanek o życiu.I sama historia jest niesamowita.

Oglądałam też ,,Zajście awaryjne'' i ,,Blondynka w koszarach''...takie sobie filmy hmm

Też oglądałam smile Wprawdzie nie przepadam za filmami Bollywood , lecz ten niezwykle przypadł mi do gustu, chwytający za serce smile

Wisława Szymborska

108

Mnie też mile zaskoczył smile

-Wszyscy jesteśmy wariatami,tylko nie każdy został zdiagnozowany -

109

FuckinPrinsess napisał/a:

Ja ostatnio oglądałam genialny (choć nie najlepszy) film Tima Burtona -Sweeney Tood
Jak to u Burtona nieszczęścia , emo itp ale atutem tego filmu był moim zdaniem młodziutki i pięknie śpiewający Jamie Campbell Bower . Bardzo lubie takie postacie a i akor w moim typie.
Zakończenie mnie troche rozczarowało bo jakby takie troche nie dokończone.

Oglądała któraś z Was ?

Ja akurat co do filmów Burtona uwielbiam Edwarda Nożycorękiego ! Film na którym zadżyło mi sie rozpłakać wink

UWIELBIAM, UWIELBIAM I JESZCZE RAZ UWIELBIAM Sweeney'a Todd'a:D uwielbiam ten klimat. Jamie bardzo fajny, aczkolwiek mnie osobiście bardziej spodobał się śpiewający Alan Rickman jako sędzia Turpin. Ale to może dlatego, że ogólnie lubię Rickmana i zaskoczyło mnie to, że w ogóle śpiewa:) O Johnnym i Helenie nawet nie wspominam, bo to dwoje moich ulubionych aktorów i oczywiście jestem zachwycona ich grą aktorską. A ta scena, gdy Sweeney bierze do ręki brzytwę i mówi "At last, my hand is complete again!". No uwielbiam:) Co do zakończenia, żałuję, że nie pokazali jeszcze, co się stało z Anthony'm, Johanną i Toby'm.

Edward Nożycoręki, jak już pisałam w którymś z tematów, to jeden z moich ulubionych filmów i mam do niego ogromny sentyment. Może dlatego, że jest specyficzny i bardzo podoba mi się ukazanie kontrastu pomiędzy światami: osiedle identycznych, pastelowych domków pełne wścibskich, plotkujących gospodyń domowych i mroczny, dziwaczny Edward, który chce tylko być kochany
Za pierwszym razem też się na nim popłakałam wink

"I'd rather die tomorrow than live a hundred years without knowing you."

110

A nawiązując do tematu, ostatnio oglądałam X-Men First Class, bardziej przez wzgląd na ciekawość, niż na poprzednie części. Niezłe, ale bez rewelacji. Ani ziębi, ani grzeje. Jak ktoś nie oglądał poprzednich części, to i tak raczej się połapie o co chodzi. Plus za Kevina Bacona i Jamesa Mcavoya.

"I'd rather die tomorrow than live a hundred years without knowing you."

111

W nocy po raz czwarty obejrzałam Incepcję.
Uwielbiam ten film. Nolan ma na prawdę ciekawe pomysły. A muzyka.. ach.
Nie ma to jak ciekawa fabuła, świetna muzyka, dobra obsada i..no właśnie, zakończenie które tak na prawdę pozostawia widza w kropce.
Polecam, chociaż film jest bardzo długi.

112

Ja ogladalam Psychoze przedwczoraj.Nie podobala mi sie.

?-my only love

113

Oglądałam "The Canyon" , po angielsku, to mimo niezłej znajomości mało zrozumiałam ( cięzko mi idzie ze słuchu), ale film ogólnie mi się podobał, to takie thiller, moim zdaniem szokujący, ciekawy, realistyczny i dodatkowo masakryczne zakończenie, bardzo zaskakujące, nadal myślę o tym filmie , zapada w pamięć smile

Wisława Szymborska

114

Wyspa Tajemnic

?-my only love

Posty [ 77 do 114 z 1,596 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 42 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co ostatnio oglądałaś ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016