Rozmiar penisa... - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#229 2013-11-27 20:05:19

Abizer
Net-facet

Re: Rozmiar penisa...

Viggo napisał:

W tym temacie nie, w innym tak-i czar pozostał lol

Jakie są zatem szanse, że podzielasz myśl zawartą w wyedytowanym przeze mnie poście wyżej? big_smile

Ostatnio edytowany przez Abizer (2013-11-27 20:06:12)

Niszczyć swą zdobycz — kakij smysł?
Na czarne — „białe” mówić nada, bo to przemawia do Zapada; na knuty, kaźnie i tortury —że to gumanne manikiury!
Nada ich przekonywać mudro, że wojna — mir, że chlew to źródło, że okupacja — wyzwolenie, a będą cieszyć się szalenie!
A kiedy z wolna, po troszeczku w tej dialektyce się wyćwiczą, to moją staną się zdobyczą.

#230 2013-11-27 20:13:28

Gość_forum
Gość Netkobiet

Abizer napisał:

Viggo napisał:

W tym temacie nie, w innym tak-i czar pozostał lol

Jakie są zatem szanse, że podzielasz myśl zawartą w wyedytowanym przeze mnie poście wyżej? big_smile

Jestem za, a nawet przeciw big_smile Poniemajesz? smile

#231 2013-11-27 20:16:00

Abizer
Net-facet

Tak toczna! So You think, that das ist eine gute Idee? big_smile

Ostatnio edytowany przez Abizer (2013-11-27 20:17:19)

Na czarne — „białe” mówić nada, bo to przemawia do Zapada; na knuty, kaźnie i tortury —że to gumanne manikiury!
Nada ich przekonywać mudro, że wojna — mir, że chlew to źródło, że okupacja — wyzwolenie, a będą cieszyć się szalenie!
A kiedy z wolna, po troszeczku w tej dialektyce się wyćwiczą, to moją staną się zdobyczą.

#232 2013-11-27 20:20:08

Gość_forum
Gość Netkobiet

Meiner Meinung nach, das ist sehr schlechte off-top big_smile

#233 2013-11-27 20:25:24

Abizer
Net-facet

Miałem się zapędzić po francusku, ale że oprócz zwrotów grzecznościowych znam tak naprawdę tylko jedno słowo- "merde"- to się powstrzymam jednak big_smile

Viggo napisał:

Meiner Meinung nach, das ist sehr schlechte off-top big_smile

Maybe, but who cares...big_smile

Ostatnio edytowany przez Abizer (2013-11-27 20:25:59)

#234 2013-11-27 20:28:21

Łógiń
Net-facet

Hechicera napisał:

To akurat nie jest istotne... najważniejsza jest porządna erekcja, a nie taki pół obwisły flaczek big_smile

Wiesz, najtwardszy ołówek nie dorówna mniej, ale również twardemu ogórkowi że tak niezbyt finezyjnie wyjaśnię. tongue Nie żebym pomijał istotność mocnego wzwodu ale co? Że lepiej abym nim drapał w kółko, byleby twardym, niż porządnie wypełniał?

Hechicera napisał:

Kobiety nie lubią wiecznie jęczących chłopaczków, o płaczliwej naturze, skupiających się na swoim problemie lub kompleksie...
Taka postawa odpycha. Lubimy facetów pewnych siebie i wyczuwamy ich niepewność. Szukając partnera wybieramy "lwa", zwycięzcę, a nie roztkliwioną "panienkę" - w końcu to my mamy być w związku te delikatniejsze big_smile

Nie przejawiam takiej natury ale wiem, że w końcu któraś mnie wyczuje. Potrafię grać, do tej pory się udaje.

Viggo, Abizer - świene posty wnoszące wiele do tematu. big_smile
Abizer, who cares? Moderator. tongue

#235 2013-11-27 20:32:08

Abizer
Net-facet

Łógiń- mea culpa, już będzie finito big_smile Najwyżej sobie drugie konto zrobię tongue

Viggo- messaggio privato big_smile

Ostatnio edytowany przez Abizer (2013-11-27 20:32:49)

#236 2013-11-27 20:36:09

Hechicera
Dobry Duszek Forum

Por favor, no hablar en lenguas extranjeras, porque el tema es serio ... como un cadáver en un ataúd! lol

Søren Kierkegaard:
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu."

#237 2013-11-27 20:40:11

Abizer
Net-facet

Hechicera- Ty to powinnaś "się przejść" do "płomyka" i mu tak liścia stabilizującego na facjatę strzelić. Może by się otrząsnął wreszcie big_smile

#238 2013-11-27 20:48:10

Hechicera
Dobry Duszek Forum

A tak mi teraz przyszło do głowy... ten "Łógiń" to jest od słowa "ogień", czy może od "login" ze wszystkimi możliwymi "doczepkami" (ogonkami)? big_smile

Søren Kierkegaard:

#239 2013-11-27 20:56:20

Hechicera
Dobry Duszek Forum

Abizer napisał:

Hechicera- Ty to powinnaś "się przejść" do "płomyka" i mu tak liścia stabilizującego na facjatę strzelić. Może by się otrząsnął wreszcie big_smile

Dwa razy nie mów smile

http://0.s.dziennik.pl/pliki/4006000/4006820-cios-piescia-w-twarz-900-612.jpg

Søren Kierkegaard:

#240 2013-11-27 20:58:09

Gość_forum
Gość Netkobiet

Abizer napisał:

Łógiń- mea culpa, już będzie finito big_smile Najwyżej sobie drugie konto zrobię tongue

Viggo- messaggio privato big_smile

Du hast zwei private message! Luken big_smile

#241 2013-11-27 20:58:11

Abizer
Net-facet

Ad.1 Nie wiem, w moich stronach starsi ludzie którzy mówią gwarą na ogień mówią "łogiń" (np: "rozpolić łogiń" big_smile), więc takie miałem pierwsze skojarzenie, ale Twoja teoria z loginem wydaje mi się bardziej prawdopodobna. Edit: Widać co niektórzy frazę "stabilizujący liść" interpretują jako "obezwładniającą plombę", no ale to tak poza konkursem big_smile

Ad.2 Ja woll! big_smile

Ostatnio edytowany przez Abizer (2013-11-27 21:01:23)

#242 2013-11-27 21:12:00

Hechicera
Dobry Duszek Forum

Abizer napisał:

Widać co niektórzy frazę "stabilizujący liść" interpretują jako "obezwładniającą plombę"

No... ok lol

http://gameplay.pl/galeria/ilustracja/111_88525510.jpg

big_smile http://pawelmucha.blogspot.com/2011/12/ … pracy.html

Søren Kierkegaard:

#243 2013-11-27 21:45:56

vinnga
Moderator

Przypominam, że miejsce na luźne pogawędki jest w netkafejkach. Tutaj proszę o posty bardziej zbliżone do tematu wątku

#244 2013-11-30 01:57:33

Łógiń
Net-facet

No i zrobili sobie z poważnego tematu kafejkę. :P

Hechicera napisał:

A tak mi teraz przyszło do głowy... ten "Łógiń" to jest od słowa "ogień", czy może od "login" ze wszystkimi możliwymi "doczepkami" (ogonkami)? :D

Dokładnie tak. Nie miałem pomysłu na nick, wpadłem na to i uznałem, że to niegłupie.

Hechicera napisał:

Abizer napisał:

Widać co niektórzy frazę "stabilizujący liść" interpretują jako "obezwładniającą plombę"

No... ok :lol:

http://gameplay.pl/galeria/ilustracja/111_88525510.jpg

Dzięki i za plombę, i za liścia. :D Ale mi to niewiele dało, ja dalej wiem swoje. :D

Wracając do tematu...
Przeczytałem właśnie na jednym z for dotyczącym akurat odchudzania pewien temat. Temat w którym nie widać (poza końcówką) samców i kobiety same dzielą się swoimi spostrzeżeniami. W ten temat chyba już nie wierzę, za dużo kręci się tu facetów z problemem, wliczając mnie, których nie chcecie urazić.

Przeczytałem np. takie ciekawostki:
- "ma znaczenie. Teksty "liczy się technika" wymyślili faceci z małymi. Nie mówię, ze ma to być maczuga Hekulesa, ale z 13 cm w wzwodzie to i święty boże nie pomoże- pozostaje leżeć i myśleć o ojczyźnie tudzież kontemplować sufit. "
- "jasne, ze ma znaczenie, ale dla mnie wazniejsza jest chyba grubosc, niz dlugosc sprzetu. mialam kiedys partnera z malym przyrodzeniem i bardzo sie nudzilam... w sumie rownie dobrze moglabym gazete w tym samym czasie czytac :) obecnie jest ok, ale czasem zastanawiam sie, co bym zrobila, gdyby moj facet, ktory bez watpienia jest miloscia mojego zycia, mial malego... jezu, to bylby dylemat..."
- "na co komu maly penis? Ci co mowia, ze wielkosc nie ma znaczenia maja malego fiuta i koniec."
- "z moich doświadczeń: oboje dobrzy w łóżku, pierwszy - mniejszy, drugi - większy (dobrze, że taka kolejność) i z całą pewnością mogę powiedzieć, że wielkość ma znaczenie:)"
- "mój były twierdził że ma 24, nie mierzyłam ale wierzę ze tak było i właśnie od tego momentu wiem że wielkość zdecydowanie ma znaczenie."
- "Mój ma chyba sredniego takiego... nie mierzyłam :D Może marzył mi się wiekszy ale kocham i takiego :)"
- " powiem wam, ze ja mam orgazm tylko wtedy, jak facet ma grubego..."
- "22 cm - tego wlasnie potrzebowalam i znalazlam  "
- "Ale fakt, gdyby koleś miał np 13 cm w zwodzie... hm, nie wiem, ale przypuszczam że nie byloby takiej przyjemnosci.."
- "mam porownanie teraz, moj eks nie mial sie specjalnie czym popisac, moj obecny- wrecz przecienie! Roznica jest ogromna."
- "Dużego porównania nie mam, ale mój ex miał małego i pamiętam, że stwierdziłam, że seks jest przereklamowany. Mój teraźniejszy facet ma się czym popisać i już jest ciekawiej :D Rozmiar ma znaczenie! Jakby stało się coś, a mam nadzieję, że nic złego sie nie zdarzy, ale jakby tak było, że znów musiałabym sobie kogoś szukać to jednak zwracałabym uwagę na to, czy mi dobrze z facetem w łóżku. Jeśli w łóżku "pozostaje leżeć i myśleć o ojczyźnie tudzież kontemplować sufit" to smutno jest w związku... To jest jednak ważna sfera. "
- "Nie mogłabym być z facetem, który ma małego fiuta. Poza brakiem przyjemności z seksu, to taki ktoś jest dla mnie mało męski i kompletnie traci w moich oczach. Bo ile można bawić się z wibratorem, no ile? "
- "przecietnego rozmiarku typu 15-16cm i nieduzy obwod w ogole nie czuje
sredni czyli z 19 cm, ze 14 obwodu bywa w niektorych pozycjach ok, a taki z obwodem ze 16cm ideał"
- "Miałam różnych facetów. I powiem wam że wielkość ma ogromne znaczenie! Wyszłam za największego  (18cm sama mierzyłam)"

Wygląda mi to na znacznie bardziej szczerą dyskusję niż tutaj, nikogo się nie bały, mogły mówić otwarcie bo faceci omijali raczej to forum. Po przeczytaniu tego zacząłem się zastanawiać nad zakupem porządnego sznura...
@!$$%, po co wymyślono ten internet.

#245 2013-11-30 08:48:24

Vian
Redaktor Działu Psychologia

Bogowie, czytając niektóre te cytaty mam wrażenie, że przynajmniej część z tych pań byłaby najszczęśliwsza jakby im w pochwę włożyć rękę albo i nogę. O.o Jaką kobieta ma pochwę, że 16 cm penisa w sobie nie czuje...

#246 2013-11-30 09:12:51

nieznajoma85
Przyjaciółka Forum

A ja się zastanawiam ilu partnerów tych kobiet dodawało sobie kilka cm big_smile

Poza tym zgadzam się z Vian.

Łógiń, a niby jaki miałby mieć ktoś tutaj cel, żeby kłamać? Jak bym uważała inaczej, napisała bym to i w doopie bym miała czy będziesz urażony czy nie.

Co do tamtego forum, to coś mi się wydaje, że kobiety trochę fantazjowały. A przynajmniej spora część.
Oczywiście są zwolenniczki dużych pensów, ale wydaje mi się, że to mniejsza część.
Jedna, czy druga napisała, że jej facet ma taaaakiego dużego i każda kolejna nie chciała czuć się gorsza, ani wyśmiana, więc same pododawały partnerom centymetrów, żeby nie czuć się gorszymi smile
I wcale bym się nie zdziwiła, jak by tamto forum było w stylu "kółeczko wzajemnej adoracji". Tutaj tego nie ma i dlatego tak mi się podoba smile

Ostatnio edytowany przez nieznajoma85 (2013-11-30 09:14:19)

#247 2013-11-30 10:10:01

vinnga
Moderator

Nie wiem, naprawdę nie wiem, skąd te barwne opowieści o maczugach między nogami. Aż sobie wpisałam w google "średnia długość penisa".
Pierwszy link, oczywiście ciocia Wikipedia: "średnia długość prącia to 12,5 - 15 cm.
Drugi link - znacznie bardziej szczegółowa rozpiska dla poszczególnych krajów.
No i wychodzi, że średnia długość penisa to 17,31 cm, ale w Ghanie big_smile
Polska ma 14,31 cm.
Hiszpanie uchodzący za gorących kochanków mają niecałe 14.
USA - 12,9
Tureccy lowelasi mają troszkę mniej niż Polacy - 14,11.

Ale, oczywiście, statystyki pewnie na psach robili, bo WSZYSCY, wg autora mają wielkie penisy, a on ze swoją średnią ma miniaturkę...
A jeśli jednak statystyki są prawdziwe to zapewne zdecydowana większość kobiet sfrustrowana i niezaspokojona chodzi, bo przecież 14 cm nie może zadowolić kobiety big_smile

#248 2013-11-30 11:19:06

nieznajoma85
Przyjaciółka Forum

vinnga napisał:

A jeśli jednak statystyki są prawdziwe to zapewne zdecydowana większość kobiet sfrustrowana i niezaspokojona chodzi, bo przecież 14 cm nie może zadowolić kobiety big_smile

Dzięki Tobie oświeciło mnie tongue
Ha! To ja już wiem dlaczego tyle kobiet jest aseksualnych big_smile
Pewnie wychodzą z założenia, że penis 14 - 15 cm ich nie zadowoli, więc wolą wcale nie uprawiać sexu big_smile big_smile big_smile

#249 2013-11-30 11:22:28

vinnga
Moderator

nieznajoma85 napisał:

vinnga napisał:

Dzięki Tobie oświeciło mnie tongue
Pewnie wychodzą z założenia, że penis 14 - 15 cm ich nie zadowoli, więc wolą wcale nie uprawiać sexu big_smile big_smile big_smile

I tylu facetów jest aseksualnych, bo wstydzi się wyjąć zawartość spodni big_smile

#250 2013-11-30 12:41:35

Łógiń
Net-facet

Vian napisał:

Bogowie, czytając niektóre te cytaty mam wrażenie, że przynajmniej część z tych pań byłaby najszczęśliwsza jakby im w pochwę włożyć rękę albo i nogę. O.o Jaką kobieta ma pochwę, że 16 cm penisa w sobie nie czuje...

A mi się wydaje że to normalne opinie. 16cm pewnie większość z nich czuje ale wspomniany był też niewielki obwód. A chodzi o to by czucie było jak największe, nie?

nieznajoma85 napisał:

A ja się zastanawiam ilu partnerów tych kobiet dodawało sobie kilka cm big_smile

Większość dokonywała pomiaru własnoręcznie.

nieznajoma85 napisał:

Łógiń, a niby jaki miałby mieć ktoś tutaj cel, żeby kłamać? Jak bym uważała inaczej, napisała bym to i w doopie bym miała czy będziesz urażony czy nie.

Nie wiem, chęć zapobiegnięcia samobójstwu? big_smile Albo po prostu jesteście wyjątkowo kulturalne. smile

nieznajoma85 napisał:

Oczywiście są zwolenniczki dużych pensów, ale wydaje mi się, że to mniejsza część.

Mi odwrotnie. W tamtym temacie trafiły się może 3-4 takie przez 25 stron.

nieznajoma85 napisał:

Jedna, czy druga napisała, że jej facet ma taaaakiego dużego i każda kolejna nie chciała czuć się gorsza, ani wyśmiana, więc same pododawały partnerom centymetrów, żeby nie czuć się gorszymi smile
I wcale bym się nie zdziwiła, jak by tamto forum było w stylu "kółeczko wzajemnej adoracji". Tutaj tego nie ma i dlatego tak mi się podoba smile

Więc mały penis może sprawić że kobieta czuje się gorsza od swojej koleżanki, która ma hojnie obdarzonego faceta? Bo ona ma to szczęście, że tż ma możliwość jej dogodzić. Co do kółka wzajemnej adoracji - niewykluczone, w końcu to forum o odchudzaniu.

vinnga napisał:

Nie wiem, naprawdę nie wiem, skąd te barwne opowieści o maczugach między nogami. Aż sobie wpisałam w google "średnia długość penisa".
Pierwszy link, oczywiście ciocia Wikipedia: "średnia długość prącia to 12,5 - 15 cm.
Drugi link - znacznie bardziej szczegółowa rozpiska dla poszczególnych krajów.
No i wychodzi, że średnia długość penisa to 17,31 cm, ale w Ghanie big_smile
Polska ma 14,31 cm.
Hiszpanie uchodzący za gorących kochanków mają niecałe 14.
USA - 12,9
Tureccy lowelasi mają troszkę mniej niż Polacy - 14,11.

Ale, oczywiście, statystyki pewnie na psach robili, bo WSZYSCY, wg autora mają wielkie penisy, a on ze swoją średnią ma miniaturkę...

Nie wiem, może dominanta jest jakoś szczególnie drastycznie przesunięta wobec średniej arytmetycznej chociaż też by mi nie pasowało bo takiego jak mój albo mniejszego to spotyka się rzadko. Moja była miała 3 partnerów seksualnych przede mną i żaden nie był taki jak mój, mieli nawet sporo więcej. Jak to się mówi są trzy rodzaje kłamstw: małe kłamstwo, duże kłamstwo i statystyka.
No i także idąc za statystykami, także wikipedia: "Jednocześnie 40% ze 323 przebadanych szkockich studentek zadeklarowało, że penis dłuższy od 15,5 cm jest niezbędny dla nich do osiągnięcia orgazmu pochwowego."
A co powiecie na to? Ogólnie określenia kategorii są dość lajtowe ale wynik między 2/5 a 3/5 w moim przypadku nie rokuje za dobrze.
http://z5.kowbojki.pl/940c49d66241358b13ed6148918b7835/penis.png

vinnga napisał:

nieznajoma85 napisał:

I tylu facetów jest aseksualnych, bo wstydzi się wyjąć zawartość spodni big_smile

Właśnie często rozważam całkowitą rezygnację z życia seksualnego, bo nie widzę w tym za dużo sensu. No i bardzo się wstydzę, unikam aktualnie zbliżeń.

#251 2013-11-30 14:16:25

yumper
Zaglądam tu coraz częściej

Dziewczyny piszecie ze grubosc jest wazna. Ile penis powinien miec w obwodzie?

#252 2013-11-30 15:25:02

Abizer
Net-facet

Następny?... big_smile

Ostatnio edytowany przez Abizer (2013-11-30 15:30:57)

#253 2013-12-01 00:07:22

AniolZInnegoSwiata
Zbanowany

Dla mnie mnie sredni   PENIS   zaczyna sie  od 19 cm ,a duzy zaczyna sie od 21 cm .

Faceci wmowili kobietom ze niby juz 16 cm to duzy... sami dla wlasnych korzysci porobili sobie takie statystyki wink

Ostatnio edytowany przez AniolZInnegoSwiata (2013-12-01 00:08:48)

" Kto w życiu piękno przedkłada nad pożytek, z pewności w końcu, jak dziecko, które przedkłada słodycze nad chleb, popsuje sobie żołądek i bardzo kwaśno na świat patrzeć będzie " 

Tak NAPRAWDE ludzie bardzoo zakompleksieni ,najbardziej zwracaja uwage na wyglad ,czasami wrecz OBSESYJNIE..chca byc idealni dla innnych i to oni najczesciej WYSZUKUJA TYLKO WAD w innych ludziach.

#254 2013-12-01 00:24:45

truskaweczka19
100% Netkobieta

AniolZInnegoSwiata napisał:

Dla mnie mnie sredni   PENIS   zaczyna sie  od 19 cm ,a duzy zaczyna sie od 21 cm .

Faceci wmowili kobietom ze niby juz 16 cm to duzy... sami dla wlasnych korzysci porobili sobie takie statystyki wink

Oczywiście, masz prawo do swojego zdania, ale mam zupełnie inne zdanie niż Ty. 19 cm to dla mnie duży penis, a średni dla mnie to już tak od ok 13-14 cm. 21 cm to byłby już dla mnie bardzo duży, z 18 cm moim czasem boli, a tutaj to dopiero by były problemy yikes:

Lógin, serio, nie piszę tego, by komukolwiek poprawić humor. Na serio uważam, że 16 cm to porządny penis, porządnie go czuć. To, że ktoś lubi większe, to już kwestia gustu, dla mnie taki jest całkowicie wystarczający i nic mu nie brakuje.

Nie ma sensu, byś specjalnie wyszukiwał wypowiedzi dziewczyn, które lubią jeszcze większe, bo widzisz, gusta są różne, a Ty zamiast skupić się na tym, że jest naprawdę wiele dziewczyn, jak nawet nie większość, dla których ten rozmiar jest super, całkowicie satysfakcjonujący wyłapujesz specjalnie wypowiedzi dziewczyn, które wolą jeszcze większe.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#255 2013-12-01 01:23:39

czerwonakurtka
Wkręcam się coraz bardziej

dziewczyny a jaki obwód penisa jest dla was odpowiedni ? bo zaczynam miec niezle kompleksy przez to. Wpadam we wlasna dziewczyne jak w studnie mimo ze od pol roku twierdzi ona ze cwiczy miesnie kegla. Nawet jesli ona odczuwa jakas satysfakjce to ja ja ledwo co czuje. dodam ze mam 13 cm obwodu. chcialbym poznac Waszą opinię ile dla Was jest idealnie bo zastanawiam sie nawet nad lekkim powiekszeniem obwodu co jest mozliwe poprzez wstrzykniecie zmodyfikowanego silikonu a sam zabieg ponoc nie jest skomplikowany (tak twierdzi przynajmniej jeden z najlepszych urologow w Polsce).

#256 2013-12-01 01:24:12

Łógiń
Net-facet

truskaweczka19 napisał:

Lógin, serio, nie piszę tego, by komukolwiek poprawić humor. Na serio uważam, że 16 cm to porządny penis, porządnie go czuć. To, że ktoś lubi większe, to już kwestia gustu, dla mnie taki jest całkowicie wystarczający i nic mu nie brakuje.

Na początek to fajnie by było tyle mieć. big_smile Niestety mam o 2 mniej jak pisałem wcześniej, moim zdaniem te 2cm to zawsze by było coś. Nawet niezłe "coś" jeśli proporcjonalnie podskoczyłby obwód.

truskaweczka19 napisał:

Nie ma sensu, byś specjalnie wyszukiwał wypowiedzi dziewczyn, które lubią jeszcze większe, bo widzisz, gusta są różne, a Ty zamiast skupić się na tym, że jest naprawdę wiele dziewczyn, jak nawet nie większość, dla których ten rozmiar jest super, całkowicie satysfakcjonujący wyłapujesz specjalnie wypowiedzi dziewczyn, które wolą jeszcze większe.

Nie trzeba wyłapywać, w niektórych miejscach roi się od takich wypowiedzi. tongue Często jest tak, że dominują posty łagodne aż w końcu któraś z pań się wyłamie i reszta nie wstydzi się już wyrazić swojego prawdziwego zdania.

Akurat kwestie pani AniolZInnegoSwiata nauczyłem się ignorować, nawet jeśli ma rację to celowo trolluje, starczy spojrzeć na jej posty w innych tematach i sygnaturę. smile

#257 2013-12-01 01:29:25

xYxAngelxYx
Przyjaciółka Forum

yumper napisał:

15 to na dzień dobry,do tego 22 długości i jest powiedzmy idealnie smile - Oczywiście mówimy o rozmiarach podczas wzwodu.

Vian nie oszukujmy się 16cm długości to bardzo mało (ja preferuję podobną grubość,więc...)hmm Niewiele kobiet by to satysfakcjonowało.Ja bynajmniej nie mogłabym byc w związku z facetem z małym przyrodzeniem,byłoby to frustrujące.

Ostatnio edytowany przez xYxAngelxYx (2013-12-01 01:31:39)

#258 2013-12-01 01:40:34

nieznajoma85
Przyjaciółka Forum

Łógiń, Ty jesteś taki głupi, czy tylko udajesz?

Już wszystko powiedziałam w temacie, inni też...
Szczerze - nie widzę potrzeby kontynuowania tematu.

Hehe, a te które uważają, że 16 cm to mało, to są baaaardzo rozciągnięte. No ja po dwójce dzieci, gdzie to mniejsze ważyło prawie 4 kg i obydwoje rodziłam naturalnie, to nie mam tak wielkiej cipki.
Cipka jest rozciągliwa, ale to kobieta powinna dbać o to, żeby wróciła, w miarę do wcześniejszych rozmiarów - skoro nie wróciła, to znaczy, że babki są bierne.
To jest moje zdanie, ale uważam, że jeśli były by czynne i nie były tylko egoistkami, to same robiły by coś ze swoim ciałem.
Z resztą nawet egoistki, a w szczególności egoistki dbają o siebie.
M. in. ćwicząc mięśnie kegla, ćwiczymy pośladki - ale większość myśli po co? Bo przecież niektóre uważają, że to facet powinien się starać, a one nie...

Ostatnio edytowany przez nieznajoma85 (2013-12-01 01:51:34)

#259 2013-12-01 02:20:25

truskaweczka19
100% Netkobieta

xYxAngelxYx napisał:

yumper napisał:

15 to na dzień dobry,do tego 22 długości i jest powiedzmy idealnie smile - Oczywiście mówimy o rozmiarach podczas wzwodu.

Vian nie oszukujmy się 16cm długości to bardzo mało (ja preferuję podobną grubość,więc...)hmm Niewiele kobiet by to satysfakcjonowało.Ja bynajmniej nie mogłabym byc w związku z facetem z małym przyrodzeniem,byłoby to frustrujące.

Dlaczego niby "nie oszukujmy się"? Dla mnie to jest średni rozmiar, a nie mały, nie mam Twoim zdaniem prawa tak uważać? Swoją wypowiedzią jakby narzucasz, że inni muszą uważać tak jak Ty, jakby jak Ty napiszesz "że 16 cm to mało" to tak jest. A przykro mi, dla mnie to nie jest mało, a np 22 cm to dla mnie już bardzo dużo. Nie widzisz, że to kwestia względna i że to co Tobie pasuje może mi np nie pasować?

Łógin, 14 cm to też ok, pisałam, że dla mnie średni penis to tak od ok 13 cm. 14 cm to moim zdaniem żaden powód do wstydu, piszę Ci to całkiem szczerze. W Internecie zwłaszcza zawsze jestem szczera, nie ma żadnego powodu, dla którego bym miała kłamać. A pisałam, że 16 cm ok, bo AniołZInnegoŚiata pisała, że mały, to skomentowałam, że mam inne zdanie, że dla mnie to średni i satysfakcjonujący całkowicie smile No, ale jak pamiętasz wcześniej też pisałam, że 14 cm też jest ok i że ta różnica 2 cm to niewiele, to standardowa wielkość w Polsce itp generalnie, a większość kobiet moim zdaniem spokojnie czuje takiego penisa.

Nieznajoma85, masz rację, to też kwestia nastawienia kobiety. Moim zdaniem jednak nie tylko, bo ja praktycznie nigdy nie ćwiczyłam mięśni Kegla, stosunków za sobą mam sporo, bo były i obecny partner, współżyję już praktycznie 7 lat, dość często, a za każdym razem czuję dobrze, czy to był penis jakieś 15 cm byłego czy 18 cm obecnego- to oba czułam bardzo dobrze.

A tak jak mówię praktycznie nie ćwiczyłam Kegla. Także nie wiem, może kwestia indywidualna, może mimo częstego współżycia nie jestem tak rozciągnięta, że tak powiem wink Może kwestia budowy itp, nie wiem. Jednak wielu kobietom spokojnie 14-15 cm wystarczy, a i mniej też wystarczy smile No, ale mówię, ja bym na 14-15 cm nie narzekała, bo 15 cm zawsze czułam dobrze, więc faktycznie też mnie dziwi mówienie, że to mały penis- no, ale oczywiście to kwestia względna.

Co do obwodu to się nie wypowiem, bo wiem tylko jak pisałam, że były 15, obecny 18, a obwodu nie znam i nie interesuje mnie. Moi chcieli się "pochwalić" i mierzyli przy mnie, toteż wiem, że tyle mają tongue Sama bym nie mierzyła, bo po co. Oczywiście, jak było pisane to długości w wzwodzie. A obwodów nie znam, ale też wydaje mi się, że nie jest to takie ważne, niemniej przyznaję, na obwodach się nie znam. Przeciętną długość to penisa znam, według mnie te 13-15 cm to już jak najbardziej ok, ale na obwodach akurat się nie znam i tutaj nawet przeciętnego obwodu nie znam, jaki występuje u facetów.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#260 2013-12-01 02:23:44

AniolZInnegoSwiata
Zbanowany

xYxAngelxYx napisał:

yumper napisał:

Rowniez jestem tego zdania

" Kto w życiu piękno przedkłada nad pożytek, z pewności w końcu, jak dziecko, które przedkłada słodycze nad chleb, popsuje sobie żołądek i bardzo kwaśno na świat patrzeć będzie " 

Tak NAPRAWDE ludzie bardzoo zakompleksieni ,najbardziej zwracaja uwage na wyglad ,czasami wrecz OBSESYJNIE..chca byc idealni dla innnych i to oni najczesciej WYSZUKUJA TYLKO WAD w innych ludziach.

#261 2013-12-01 02:35:57

xYxAngelxYx
Przyjaciółka Forum

nieznajoma85 napisał:

Już wszystko powiedziałam w temacie, inni też...
Szczerze - nie widzę potrzeby kontynuowania tematu.

Hehe, a te które uważają, że 16 cm to mało, to są baaaardzo rozciągnięte. No ja po dwójce dzieci, gdzie to mniejsze ważyło prawie 4 kg i obydwoje rodziłam naturalnie, to nie mam tak wielkiej cipki.
Cipka jest rozciągliwa, ale to kobieta powinna dbać o to, żeby wróciła, w miarę do wcześniejszych rozmiarów - skoro nie wróciła, to znaczy, że babki są bierne.
To jest moje zdanie, ale uważam, że jeśli były by czynne i nie były tylko egoistkami, to same robiły by coś ze swoim ciałem.
Z resztą nawet egoistki, a w szczególności egoistki dbają o siebie.
M. in. ćwicząc mięśnie kegla, ćwiczymy pośladki - ale większość myśli po co? Bo przecież niektóre uważają, że to facet powinien się starać, a one nie...

No chyba sobie żartujesz,dzieci nie rodziłam,rozciągnięta też nie jestem,po prostu lubię czuć że coś tam jest,nie powiem często boli(trochę poobijane narządy wewnętrzne smile ale coś za coś)

truskaweczka19
Nikomu nic nie narzucam smile Ile kobiet tyle zdań i opinii na ten temat,ważne żeby każda strona miała satysfakcję ze stosunku. Może zbyt ogólnikowo napisałam w każdym bądź razie każdy ma to co lubi,albo lubi to co ma wink

#262 2013-12-01 04:06:41

Łógiń
Net-facet

xYxAngelxYx napisał:

Szanuje Twoje zdanie ale teraz mi powiedz - co mają zrobić Ci pokarani, co mają te 16cm czy mniej? Czy gdyby w przyszłości Twój potomek miałby podobne przyrodzenie - życzyłabyś mu podobnego losu i chciała byś by natrafił na swojej drodze na podobnie myślące kobiety?

nieznajoma85 napisał:

Pod tym względem jestem może nie tyle głupi co ogłupiały.

truskaweczka19 napisał:

Łógin, 14 cm to też ok, pisałam, że dla mnie średni penis to tak od ok 13 cm. 14 cm to moim zdaniem żaden powód do wstydu, piszę Ci to całkiem szczerze. W Internecie zwłaszcza zawsze jestem szczera, nie ma żadnego powodu, dla którego bym miała kłamać. A pisałam, że 16 cm ok, bo AniołZInnegoŚiata pisała, że mały, to skomentowałam, że mam inne zdanie, że dla mnie to średni i satysfakcjonujący całkowicie smile No, ale jak pamiętasz wcześniej też pisałam, że 14 cm też jest ok i że ta różnica 2 cm to niewiele, to standardowa wielkość w Polsce itp generalnie, a większość kobiet moim zdaniem spokojnie czuje takiego penisa.

Ależ wierze Tobie, w końcu preferencje są różne. Chociaż wciąż mam wrażenie że Ty czy nieznajoma85 jesteście jednymi z nielicznych. Niemniej dziękuje wam za krzepiące słowa.

#263 2013-12-01 07:41:11

vinnga
Moderator

Łógiń napisał:

co mają zrobić Ci pokarani, co mają te 16cm czy mniej? Czy gdyby w przyszłości Twój potomek miałby podobne przyrodzenie - życzyłabyś mu podobnego losu i chciała byś by natrafił na swojej drodze na podobnie myślące kobiety?

Znaleźć sobie jedna z milionów, które uważają, że 14cm to wystarczający penis.
Skupić się na tym, żeby kobietę przyciągać i fascynować czymś innym niż pornolowym przyrodzeniem.
Przyjąć do wiadomości, że kobiety nie wybierają partnerów (zdecydowana większość) kierując się wielkością penisa.
Pojąć, że udany seks w niewielkim stopniu zależy od rozmiarów prącia.

Łógiń napisał:

Ależ wierze Tobie, w końcu preferencje są różne. Chociaż wciąż mam wrażenie że Ty czy nieznajoma85 jesteście jednymi z nielicznych. Niemniej dziękuje wam za krzepiące słowa.

Musisz mieć jakąś specyficzną wadę wzroku, skoro nie widzisz stada im podobnych...

Dla mnie 16cm to ŚREDNI penis tylko dlatego, że wiem, że są większe, więc trzeba im jakąś nazwę zarezerwować. Miałam do czynienia ze sporą liczbą penisów i 2 największe miały po 17cm. I tu tak trochę dziwnie, bo z jednym nie można było poszaleć (ból), z drugim szaleć można smile Istnieje jeszcze prawdopodobieństwo, ze pierwszy jakiego moje oczy widziały na żywo był większy, ale możliwe też, że moje niedoświadczone oczęta tylko tak go postrzegały. Więc naprawdę nie wiem, skąd wypowiadające się wcześniej zwolenniczki wielkich penisów takowe brały smile Pecha miałam, czy co? big_smile
Moja siostra wymierzyła swojemu eksowi 18cm. To był jej pierwszy partner seksualny. Nie narzekała na życie seksualne. Porównań nie miała smile Kiedy się z nim rozstała i poznała swojego obecnego partnera - pamiętam jak w czasie pogaduszek w damskim gronie zastanawiała się jak będzie z seksem "bo on ma tam malutko". Kiedy w końcu do seksu doszło - sister skomentowała z błogą miną: "wcześniej nie miałam pojęcia jak powinien seks wyglądać".
Mam podobne doświadczenia. 2 najmniejsze penisy, z jakimi miałam do czynienia, należały do 2 facetów, których spokojnie mogę zaliczyć do grona świetnych kochanków. To były naprawdę maleństwa, takie cienkie +/-10 cm. I faktycznie takiego nie czuje się zbyt mocno. Ale to co ich właściciele umieli zrobić z kobietą sprawiało, że do łóżka (abstrahując od jakichkolwiek uczuć i wyższych emocji) wybrałabym właśnie małego członka z super obsługą zamiast większego z obsługą przeciętną.
Penisa powyżej 17cm bym nie chciała. To jest moja granica. Lubię bliski kontakt w czasie seksu, a nie trzymanie mnie na odległość wielkiego penisa i kontrolę, żeby nie zaszaleć za bardzo. Podobno uderzenie w szyjkę macicy sprawia taki sam ból jak uderzenie w jądra (nie mogę porównać bo nie mam jąder). W każdym razie - boli cholernie, sprawca ląduje znokautowany na podłodze i może iść sobie samodzielnie skończyć w łazience, jeśli jeszcze ma ochotę na zakończenie...

Nigdy nie mierzyłam obwodów. Jeśli po złączeniu opuszka kciuka i palca wskazującego penis przylega do tej "obrączki" - jest bardzo ok. Nie mam jakiś specjalnie długich paluchów tongue

#264 2013-12-01 09:00:53

yumper

Vinnga zeby dobrze wypelnial ta obraczke to powinien miec 15cm, srednia to 12,6.

#265 2013-12-01 09:06:34

yumper

xYxAngelxYx napisał:

yumper napisał:

Takiego 22 to ma mniej niz 5%.Jakby twoj facet mial 30 to pewnie o 22 pisalabys tak jak teraz o 16.hehe
Jak 16 czyli minimalnie powyzej sredniej moze byc nazwany bardzo malym? To tak jakby powiedziec ze 181cm to niski wzrost.

Ostatnio edytowany przez yumper (2013-12-01 09:09:04)

#266 2013-12-01 10:59:15

Abizer
Net-facet

Idąc tokiem rozumowania osób które twierdzą, że nie mogłyby być w związku z facetem który posiada członka o jakichś tam rozmiarach, to jednym z pierwszych pytań ze strony kobiety podczas  rozmowy/flirtu dwóch osób które ledwo się znają i "wpadły sobie w oko" powinno być pytanie właśnie o długość członka (najlepiej poparte unaocznieniem big_smile). Drugim pytaniem (to z innego wątku) "na wejściu" powinno być to o preferencje seksualne i "łóżkowy temperament" ( i tu też przydałby się sprawdzian... big_smile). Nie daj Bóg, aby facet był jeszcze przed sławetną inicjacją- wtedy to już trzeba uciekać, bo to przecież "niewiadoma" - no bo po co w ogóle rozwijać znajomość i chemię, odkrywać osobowość tego człowieka i inne jego życiowe zalety, skoro jeśli "rozmiar nie odpowiada" i "z góry wiadomo, że się nie dopasują" będzie się i tak skazanym potem na ból rozstania... big_smile
Ja akurat kobiety z głową o takiej zawartości myślowej omijałbym szerokim łukiem, ale to tylko mój "stosunek" big_smile

Ostatnio edytowany przez Abizer (2013-12-01 11:09:38)

Stopka forum