Manicure klasyczny czy hybrydowy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Manicure klasyczny czy hybrydowy?

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 82 ]

39

Odp: Manicure klasyczny czy hybrydowy?

to zależy też od tego jak szybko rosną paznokcie. u mnie hybryda trzyma się i wygląda estetycznie przez trzy tygodnie.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Mnie z kolei paznokcie rosną bardzo szybko, dlatego optymalny czas noszenia "zrobionych" paznokci to dwa tygodnie, dwa i pół to maksimum.

małgorzata.dobrowolska napisał/a:

W jednym z komentarzy jest mowa o odwiedzaniu salonu w celu uzupełnienia odrostów. To by conieco wyjaśniało, ale mojego problemu to nie rozwiązuje, bo uzupełnia się zapewne tym samym kolorem.

Tak, o ile ktoś nie życzy sobie zmiany, to uzupełnia się tym samym kolorem. Niemniej i tak przecież konieczna jest kolejna wizyta.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

41

Ja polecam hybrydę.
Nie jest dla mnie problemem, że kilka tygodni ma ten sam kolor.
Cenię sobie brak odprysków. Hybrydę robię co 3 tygodnie - to dla mnie optymalny czas.

jestem kobietą niezależną ..................... nikomu na mnie nie zależy tongue
Reklama

42

Hybryda to wygoda, bo robimy raz na 2-3 tygodnie, ale zdrowie paznokci kosztem hmm lenistwa? (lenistwem nazywam robienie paznokci raz na 2-3 tygodnie niz malowanie na nowo co kilka dni). Zdecydowanie obstaje przy zwyklych lakierach, sa zdrowe, nie wysuszaja plytki paznokcia i tez utrzymuja sie dlugo wink (ja uzywam głownie lakierow od golden rose i jak nie zmywam naczyn to spokojnie do 5 dni sie trzymaja bez odpryskow).

43

Jak robi się hybrydy i raz na jakis czas daje odpocząc paznokciom, to się nie niszczą.

Reklama

44 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-10-17 17:52:00)

No właśnie nie należy zapominać o odpoczynku od tej całej chemii, jeśli chodzi o wzorki to mi się podobają takie syrenki [nieregulaminowy link] które pewnie teraz można kupić w większości sklepów nie tylko w internecie. Ale nawet w salonach kosmetycznych i fryzjerskich.

[tu był nieregulaminowy link]

45

Hybryda ma swój duży plus w postacie tego, że dużo dłużej się utrzymuje. Chciałam tylko uczulić na wybranie hybryd dobrej jakości.. Tyle się ostatnio słyszy o uczuleniach po hybrydzie, głównie jednej firmy.. Pamiętajmy, że to, że nakładamy produkt "tylko" na paznokcie, nie znaczy, że możemy używać byle czego.. Wiele firm jako zamienników używa strasznie złej jakości składników, które są straszne dla naszego organizmu.. Zwracajmy uwagę na jakość, na składniki, to naprawdę bardzo ważne..

46

Dal mnie manicure hybrydowy to w tej chwili jeden z najczęściej wybieranych. Oczywiście musi być zrobiony na markowych lakierach, które są bezpieczne dla płytki.  W końcu hybryda to kompromis po między trwałością żelu uv a delikatnością manicure klasycznego.

Kosmetologia to moja pasja!

47

Według mnie manicure hybrydowy. Robię go sama od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Płytka wbrew pozorom nie jest zniszczona.

48

Ja od niedawna  robię hybrydę i bardzo mi się podoba efekt. Jest bardzo naturalny.

49

Ja hybrydy nie lubie, bo nie podoba mi sie efekt odrastajacych paznokci, wyglada to nieestetycznie hmm a placic 60 czy 70 zł co tydzien (bo po tygodniu wlasnie przstaja byc ladne) to troszke przesada sad Jestem przyzwyczajona do klasycznych lakierow, bardzo fajne sa marki golden rose, kilka serii, kazda ma ogromne wybory w kolorach, duzy wybor kolorow idealnych na jesien.  Fajne lakiery sa z serii prodigy-utrzymuja sie 5-7 dni i wygladaja jak hybryda, a kosztuja wiele mniej. Kolor 03-naturalny zamsz idealny na jesien, albo zawsze modne czerwienie.

50

Zawsze można nauczyć się robić samodzielnie. Odpadnie przepłacanie. wink

51

Ja sobie nie wyobrażam teraz życia bez hybryd. Kiedyś tez latałam do kosmetyczki, a od 3 lat robię sama w domu. Testuje różne lakiery, pyłki, naklejki, folie. Ogólnie lubię bawić się z paznokciami smile czasami robię też mamie i koleżankom

52 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-12-09 15:09:54)

Hybryda jest fajna, bo długo trzyma, ale mi osobiscie nie podoba sie odrost, jest nieestetyczny i pojawia sie juz po 7 dniach, a tyle samo trzyma mi sie na paznokciach [spam] i tego odrostu tak nie widac smile Wiec, nie wiem czy zelowy lakier to  manicure klasyczny, ale wlasnie za takim jestem smile Hybryda u mnie odpada.

53

Zdecydowanie wolę klasyczny. Jedynym plusem hybryd jest to, że wkładasz paznokcie pod lampę i po chwili są suche. Przy zwykłym lakierze tak dobrze nie ma, ale poza tym, w hybrydach widzę same wady ;P

54

Hybryda jest w moim przypadku wygodniejsza, bo dłużej się trzyma, a zwykły lakier odpryskuje mi z reguły po 3-4 dniach... Tylko minus hybryd jest taki, że u mnie mocno osłabiają paznokcie, zaczęły mi się bardzo łamać i rozdwajać, więc musiałam zrobić sobie przerwę

55

Ja też tak miałam na początku jak używałam złej jakości lakierów (tych tanich, dołączonych do zestawu) i złego acetonu. Jak kupiłam lepszej firmy to od razu lepiej lakier zaczął schodzić i nie mam już z tym problemu. Kiedyś to aż musiałam go zeskrobywać. Tragedia...

56

Klasyczny! Zdecydowanie klsyczny! Niedawno sprzedalam swoj sprzet do hybryd bo moje paznokcie byly w oplakanym stanie i powrocilam do ulubionych klasycznych lakierow-color expert z golden rose. Wszystkim chyba znane, bardzo lubiane. Dobrze kryja, nie smuza i dlugo sie utrzymuja. Paleta kolorow znow zostala powiekszona o piekne kolory. Zreszt same malowanie i zmywanie nie trwa długo, wiec kazda kobieta co 3-4 dni znajdzie napewno 10 minut na zmycie i pomalowanie na nowo.

57

wole zdecydowanie hybrydowy, ale nie chce niszczyc paznokci

Ja wolę klasyczny smile

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

59

czy nie macie zniszczonych paznokci po hybrydach? czytałam że można je zmywać tylko acetonem, a od tego miałam kiedyś masakryczne paznokcie i od tamej pory mam zmywaczy witaminowy i natłuszczający bez acetonu, boję się że po hybrydzie paznokcie znowu będą pękać sad

[tu był niedozwolony link]

60

kamillson napisał/a:

czy nie macie zniszczonych paznokci po hybrydach? czytałam że można je zmywać tylko acetonem, a od tego miałam kiedyś masakryczne paznokcie i od tamej pory mam zmywaczy witaminowy i natłuszczający bez acetonu, boję się że po hybrydzie paznokcie znowu będą pękać sad

Wlasnie o tym pisalo kilka dziewczyn wyzej. Aceton to zlo! Nie tylko dla paznokci ale tez dla skorek wokol nich. Dodam jeszcze, że na rynku jest teraz tak duzo pieknych lakierow, kolorow i wogole ze wcale nie tesknie za hybryda, teraz np mam na paznokciach efekt holo za pomoca holographic nail color z golden rose. Jak wczesiej wspomnialam te lakiery lubie za trwalosc i fajna konsystecje (bo niestety np bell ma konsystencje tak kiepska ze nowy lakier od razu wyladowal w koszu). Ten jest akurat nieco drozszy, ale dla pieknego blyszczacego efektu warto!

61

Słuszna uwaga, ale w wątku jest kilka wypowiedzi podkreślających trwałość lakieru hybrydowego i takie liczby padają: od dwóch, do nawet ośmiu tygodni. Nie jest dla mnie do końca jasne, co by to miało oznaczać w praktyce. W jednym z komentarzy jest mowa o odwiedzaniu salonu w celu uzupełnienia odrostów. To by conieco wyjaśniało, ale mojego problemu to nie rozwiązuje, bo uzupełnia się zapewne tym samym kolorem. A ja lubię zmieniać kolor i styl w zależności od okazji i tego, co mam na sobie.

Tak można uzupełniać odrosty, gorzej natomiast z częstą zmianą kolorów. Manicure hybrydowy u mnie przynajmniej wytrzymuje ok. 3 tygodnie, później zwykle zmieniam kolor. W Studiu do którego chodzę w Krakowie to koszt jedyne 65 zł. Ale jak myślisz o częstej zmianie kolorów to lepszy zdecydowanie byłby zwykły lakier.

62

Ja z kolei słyszałam, że po 2 tygodniach płytka się przesusza od hybrydy i że lepiej nie nosić jej dłużej. To prawda?

63

Kochane.
Hybrydy robię sobie od roku, wcześniej pół roku chodziłam do kosmetyczki. Ale zainwestowałam w swój zestaw. Hybrydę zmieniam co 2 tygodnie, szybko rosną mi paznokcie. Po tak długim czasie moje paznokcie nie są w gorszym stanie - mam lekko przepiłowaną płytkę, ale to się zdarza początkującym, należy wszystko robić z wyczuciem. Co to wypowiedzi "lenistwo kosztem zdrowia paznokci" - paznokieć ma do czynienia z acetonem raz na dwa tygodnie, czasem trzy. Przy normalnych lakierach co chwilę zmywamy i malujemy od nowa. Więc co wydaje Wam się zdrowsze? Ja acetonem nie ściągam - ściągam frezarką, aceton mi szkodził. Lubię przez 2 tygodnie mieć paznokcie, gdzie nie ma odprysków, nie muszę zmieniać koloru za każdym razem jak robię porządki w domu, paznokcie pod hybrydą są super mocne (z natury mam łamliwe, nigdy nie mogłam zapuścić), nie łamią się. Nie będę nikogo przekonywała, co kto woli. Ja uwielbiam hybrydy i na pewno z nich nie zrezygnuję, bo po 1,5 roku dalej nie widzę w nich żadnych wad.

64

Kupiłam sobie niedawno zestaw w jakiejś promocji, więc od 1 czy 3 miesięcy robię sobie hybrydy, póki co nic złego mi się z płytką nie dzieje.

65

Ja tam wolę manicure hybrydowy, co prawda szybko rosną mi paznokcie i po 2 tygodniach muszę robić nowe ale mam szczęście że moja koleżanka prowadzi salon w Krakowie  i zawsze mnie wciśnie na jakiś wolny termin. Zdecydowanie więc jestem za manicure hybrydowym.

66

Jbc podrzucam jeszcze zdjęcia manicure hybrydowego, który zrobiła mi ta koleżanka http://www.efektmotyla-krakow.pl/manicure-hybrydowy/ Prawda że pięknie wyszło smile

67

AniaKrk napisał/a:

[

Tak można uzupełniać odrosty, gorzej natomiast z częstą zmianą kolorów. Manicure hybrydowy u mnie przynajmniej wytrzymuje ok. 3 tygodnie, później zwykle zmieniam kolor. W Studiu do którego chodzę w Krakowie to koszt jedyne 65 zł. Ale jak myślisz o częstej zmianie kolorów to lepszy zdecydowanie byłby zwykły lakier.

Ja wlasnie jestem taka osoba, ktora uwielbia zabawe kolorami i czestee zmiany big_smile Nawet zdarzylo mi sie nie raz, ze rano w pracy mialam zupelni inny kolor niz wieczorem i znow na rano inny smile Jestem troche taka maniaczka smile Dla mnie duzo wazniejsze jest krycie lakieru anizelijego trwalosc smile Lakiery z golden rose, zarowno holo o ktorych wczesniej pisalam jak i inne, np ice chic swietnie kryja. Teraz sie zakochuje w neonach big_smile Dobrze, ze ice chic sa takie tanie, to mog szalec z kolorami do woli smile Szkoda, ze nie umiem wrzucic zdjecia to bym wam pokazala moja pokazna kolekcje smile

68

Też jestem za hybrydami, dla mnie wygoda i trwałość są głównymi zaletami. A w kolorach jest taka różnorodność, że każdy powinien sobie dogodzić wink Lubię też śledzić nowości z Neo Nail, czasami fajnie spróbować czegoś nowego, innego. Ale żeby tak kilka razy w ciągu dnia, to dla mnie przesada tongue

69

Ja mam hybrydę i ładnie się prezentuje, ale słyszałam, ze u niektórych się słabo trzyma.

70

Zależy czego oczekujesz, jeśli lubisz trwały i nienaganny manicure przez miesiąc to hybryda, ale jeśli co 3 dni zmieniasz kolor to zwykłt

71

Hybrydowy zdecydowanie najlepszy, dużo dłużej trzyma, dużo lepszy. Szkoda, że cenowo trochę droższy ale i tak się bardziej opłaca bo 2 razy dłużej zostanie piękny!

72

Nie znoszę malowania paznokci zwykłym lakierem - zawsze mi się wszystko rozmazuje, a później jeszcze trzeba siedzieć w pozycji ,,bezbronna kobieta'' czekając aż wyschnie, tylko po to by po godzinie zobaczyć, że zrobił się odcisk na lakierze, a po dwóch dniach połowa odeszła big_smile I tak sobie żyłam zupełnie nie malując paznokci (od święta jakiś kolor albo bezbarwny), aż odkryłam hybrydy i przepadłam. Dla takiego beztalencia i niecierpliwca jak ja, to jest po prostu doskonałe big_smile

Każda ingerencja coś za sobą niesie, ale myślę, że hybryda robiona, np. raz w miesiącu nie powinna zaszkodzić. Najważniejsze to nie zdzierać na siłę, tylko po dwóch tygodniach zmyć niezależnie od tego czy zaczyna samo schodzić czy nie.

73

Hybryda jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Chyba się od niej już uzależniłam. Ale na moich paznokciach nie trzyma się długo. Nawet po tygodniu potrafi wyglądać naprawdę źle. Dlatego szukam tutaj alternatywy. NAjgorzej, że jak zacznę sprzątać, czy zmywać to zwykły lakier zejdzie od razu, a jak  tu tego nie robić?

74

Wole  klasyczny. Tez mi szybko rosną paznokcie i również z tego powodu  jak miałam akryle to musiałam często uzupełniać.

75

Ja  mam teraz hybrydę  i  w moim przypadku  to najwygodniejsza opcja zdecydowanie.

76

ja ostatnio kupiłam sobie lampę i się zakochałam, już nie wracam do normalnych lakierów ;p

Posty [ 39 do 76 z 82 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Manicure klasyczny czy hybrydowy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016