seriale - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » seriale

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 69 z 69 ]

39

Odp: seriale

Jestem zachwycona Forever. Póki co mój numer jeden, chociaż znalazłam tylko 1 sezon. Fabuła opowiada o dr. Henrym Morganie, który pracuje jako koroner i próbuje poznać sekret swojej nieśmiertelności.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Nie ma więcej Forever. Anulowali. Szkoda, bo pomysł mi się podobał, a główny bohater był czarujący smile

41

rzeczywiście, to był bardzo przyjemny serial.
kto wie, może twórcy jeszcze zmienią zdanie.

Reklama

42

Chirurdzy, uwielbiam ten serial! A niedługo kolejny sezon.... smile

43 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-09-14 21:25:05)

Ja dzisiaj zamierzam oglądać nowy serial  Sila: odnaleźć przeznaczenie [nieregulaminowy link] Zapowiada się ciekawie to już o 12.00 czekam z niecierpliwością:)

Reklama

44

Serial Sila: odnaleźć przeznaczenie jest bardzo fajny smile Ja uwielbiam i oglądam z przyszłą teściową nawet big_smile Więc serial dla każdej kobiety hehe

45

American Horror Story - wszystkie serie (6)

Doctor House - wszystkie serie

Kryminalne zagadki Las Vegas - wszystkie serie

Chirurdzy - wszystkie serie

Gra o Tron - wszystkie serie

Znakomite kino Hollywoodzkie!!

46

Pamiętniki Wampirów, The Originals, Once upon a time, supernatural smile

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.

47

ja tam lubię seriale w stylu Agenci NCIS - póki co leci na puls2 w każdy czwartek o 20:00

48

A ja ostatnio obejrzałam cały "Babylon 5". Bardzo ciekawe, tylko pod koniec było takie smutne i nostalgiczne.

49

Mój ulubiony to "Przyjaciele"

Czekam na nowy polski serial "Wojenne dziewczyny" ,który ma być wyemitowany wiosną smile

"Podziwiać należy wielkie czyny a nie wielkie słowa"

50

czy ktos jeszcze pamieta hicior nad hiciory czyli Cudowne lata? Wielu dorastalo razem z Kevinem smile Tyle popoludni spedzonych przed tv z rodzina Arnoldow.... az zal, ze bylo, minelo....

51

Majka24 napisał/a:

ostatnio fajny serial oglądałam i polecam Broadchurch dwa sezony i most nad sundem są trzy sezony rewelacyjne

Obydwa seriale naprawdę dobre!
Ostatnio skończyłam oglądać trzy sezony "Broadchurch" i naprawdę polecam - świetny kryminał. Najlepszy jest sezon pierwszy, ale dwa pozostałe również godne polecenia.
Ocena na Filmwebie to 8,0.

52

narcos big_smile

"Ja gonię wciąż za hajsem, a nie gonię za babami
Bo goniąc za hajsem baby same przyjdą"

53

Ja lubie te wszystkie kryminalne/śledcze seriale:) Moje ulubione to CSI, czy Agenci NCIS i teraz czekam do poniedziałku bo na pulsie 2 zaczynają 9 sezon puszczać.

54

Ja oglądam bardziej seriale dla młodzieży,  tak mi się wydaje oczywiście. Ale z całego serca polecam.

Teen Wolf- Prawdopodobnie pokochałam ten serial przez postać Stilesa.
Shadowhunters- Chociaż gra Katherine McNamara jest okropna, da się do tego przyzwyczaić.
The 100- Przypadkowe grzebanie po Netflix i nawet taki serial wpadł mi w ręce. Cały czas mnie miło zaskakuje.
Trzynaście powodów- Serial był tak nagłaśniany, że nie dało się tego po prostu nie obejrzeć.

I w sumie to tyle, choć nadal szukam czegoś co mogłoby mnie miło zaskoczyć.

You laugh at me because I'm different, I laugh at you because you're all the same.

55

majestatyczny napisał/a:

narcos big_smile

tez mi się bardzo podobał, a juz 1  września premiera III sezonu.

56

Ja polecam Wikingowie

Filmy i seriale https://www.kinoman.co

57

Ja bardzo polecam serial The 100. Bardzo mnie wciągnął, kilka sezonów, do tego wątki romantyczne i sci-fi.

Kochać, a potem utracić to, co kochaliśmy - to wpisane jest w nasza naturę. Jeśli nie potrafimy znieść utraty, pochłania nas zło.

58

Ja prawie w ogóle nie oglądam. Ostatnio "Diagnoza", "Belfer".

59

Uwielbiam seriale big_smile Nie slyszalam o the 100, musze poszukac!

Polecam:

- Opowiesci podrecznej
- Big little lies
- 13 reasons why
- Dark
- Black mirror
- Pozostawieni

60

Ja w tym momencie oglądam:
Oglądam
1. Modern Family (sezon 9)
2. Jane the virgin (sezon 4)
3. Riverdale (sezon 2)
4. American Housewife (sezon 1)
5. Przyjaciele (sezon 4 albo 5)
6. Unreal (sezon 2)
7. Everything sucks (sezon 1)

61

Jestem świeżo po skończeniu "Młodego papieża" i pod ogromnym wrażeniem. Rewelacja i totalna niespodzianka !! I piszę to z punktu widzenia osoby niereligijnej. Jude Law w roli Piusa XIII jest mistrzowski. Jeśli ktoś jeszcze tego nie oglądał to bardzo polecam smile To nie jest tania sensacja, kryminał, ani opowieść o ciemnych tajemnicach Watykanu.

62

Oj tak... również uważam, że ten serial jest doskonały. Dla mnie prawdziwa wizualna uczta. No, ale to cały Paolo Sorrentino ... smile

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

63

wilczysko napisał/a:

Jestem świeżo po skończeniu "Młodego papieża" i pod ogromnym wrażeniem. Rewelacja i totalna niespodzianka !! I piszę to z punktu widzenia osoby niereligijnej. Jude Law w roli Piusa XIII jest mistrzowski. Jeśli ktoś jeszcze tego nie oglądał to bardzo polecam smile To nie jest tania sensacja, kryminał, ani opowieść o ciemnych tajemnicach Watykanu.

Ten serial jest po prostu za-je-bis-ty big_smile jeszcze nigdy nie oglądałam takiego serialu, który w tak świetny sposób łączyłby różne gatunki - komedia, dramat, psychologiczny itp.

64 Ostatnio edytowany przez Mirirale (2018-05-08 16:40:19)

Supernatural
iZombie
Orange is the new black
Grey's Anatomy
Jane the Virgin (jeżeli ktoś lubił amerykańską brzydulę, ten serial również powinien mu przypaść do gustu.)
Modern family
American horror story

"Jako nastolatka sądziła, że jeszcze zbyt wcześnie, by wybierać. Jako młoda kobieta była przekonana, że już zbyt późno, by cokolwiek zmienić."

65

Banshee
Queer as Folk
How to Get Away with Murder
Westworld
Riverdale
Will & Grace

66

Gra o tron
Lucyfer
Sense8 - baaardzo polecam smile
Black mirror
The OA
Stranger things

No i zachęciliście mnie do obejrzenia Grimm i Once Upon a Time smile

67

Ja właśnie zaliczam komedię "Seria niefortunnych zdarzeń " i kocham ten rodzaj humoru lol

Chyba się skuszę i sięgnę po książki, chociaż to dla dzieci ;D

68

wilczysko napisał/a:

smile)) o tak, rewelacyjny potwierdzam.. to była uczta.. smile

"Jesteś przyjacielem, ponieważ jesteś węzłem, który łączy, lecz nie zniewala. Przyjacielem, ponieważ jesteś podmuchem, który uspokaja, lecz nie usypia. Przyjacielem, ponieważ jesteś bratem, który poprawia, lecz nie upokarza. Przyjacielem, ponieważ jesteś wzrokiem, który śledzi, lecz nie osądza. Przyjacielem, ponieważ jesteś ręką, która prowadzi, lecz nie ciągnie na siłę. "

69

Malutko oglądałam.

Z tych, które naprawdę warte są polecania, to tak:

Podkomisarz Brenda Johnson (The Closer) - najlepszy! Pozytywny i bardzo wciągający,
oraz działający pobudzająco serial Pitbull.

Jakiś czas temu odkryłam czechosłowackie z lat 70 seriale: Pod jednym dachem i Kobieta za ladą. Są fantastyczne i godne polecenia.
Lubię też Big Bang Theory.

Próbowałam się wkręcić w Robota, jednak przedumanie i patetyczność są tam na poziomie gimnazjum. Na trzecim odcinku skończyłam.
Próbowałam też obejrzeć  Wielkie kłamstewka, ale aktorka miała zbyt wysoki głos i dużo gadała, padłam po niecałym odcinku.

Posty [ 39 do 69 z 69 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » seriale

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2018