seriale - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » seriale

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 50 ]

Temat: seriale

Jakie seriale oglądacie?i co moglibyście polecić do oglądania!? smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: seriale

przede wszystkim:
Grimm
Supernatural
Doctor who
to są moje ulubione ale oglądam w necie bo w Polsce w tv nie lecą smile

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"
chcesz pogadać- GG 56542064

3

A no właśnie zapytam odnośnie serialu "grimm"? warty jest obejrzenia? polecasz?! smile

Reklama

4

pewnie ze polecam smile świetny dark fantasy pierwszy sezon bardzo mi się podobał drugi ok ale chyba najbardziej akcja się rozwinęła w 4
no ale od początku trzeba oglądac

5

no fajnie dzięki wiec chyba się skuszę smile

Reklama

6

Ja oglądam!
The walking dead
AGENCI:Na tarczy
flash

7

Blindspot
Agents of S.H.I.E.L.D
Arrow
The Flash
The Vampire Diaries
Gra o Tron
Once Upon a Time
Dr House (nadrabiam)
The Originals
Outlander

Nie trzeba wspinać się na szczyt góry tylko po to, żeby się dowiedzieć, czy jest wysoka.

8

Gra o Tron
Gotowe na wszystko <3
Vikingovie
Breaking Bad
Walking Dead

I telewizyjny co wtorek ogladam Skazane ;D

9

Ja uwielbiam " przyjaciółki "

Dzisiaj miałam sen, chciałabym zatrzymać go w pamięci,
był dobry jak seks z miłości nie dla pieniędzy.

10

warto obejrzeć the walking dead? bo się zbieram jakiś czas

11

Supernatural smile Chłopaki są bezbłędni wink big_smile To jedyny serial, który trzyma mnie przed monitorem laptopa, już od 11 sezonów wink

"Mądrego widać, głupiego słychać."

12

Margolinka uwielbiam to lol z humorem i pomysł maja. poza tym Dean jako ten przystojniejszy big_smile

13

the walking dead polecam, obejrzałam tylko do 4 sezonu, ale fajni bohaterowie,mi się na początku kojarzył z "Zagubionymi", których bardzo uwielbiałam ;D

14

Chloe, to prawda. Z Deana jest niezłe ciacho, na dodatek ze świetnym poczuciem humoru wink Sam we wcześniejszych sezonach też był niczego sobie. Tylko teraz tak jakoś "zdziadział" wink tongue Serial jest mega, nie nudziłam się na ani jednym odcinku. Wszystko fajnie ze sobą połączone i układa się w ciekawą historię. Oczywiście jeśli ktoś (jak ja big_smile) lubi bajki smile

"Mądrego widać, głupiego słychać."

15

tak Margolinka smile i wiesz Grimm jest podobne bo tez fantasy wiec polecam smile i aktor niczego sobie big_smile

16

według mnie the walking dead jest godny polecenia smile

17

Niestety rzadko oglądam seriale... ale bardzo przypadł mi do gustu serial"House of Cards" oraz "Downton Abbey" smile

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

18

Pierwsza miłość
Krew z krwi
Na dobre i na złe

Ulotne są tylko dni

19

A ja poleciłabym coś z seriali kryminalnych np. CSI: kryminalne zagadki las vegas To jeden z moich ulubionych seriali. Aktualnie oglądam 3 sezon na puls 2 i jak na razie jeden z lepszych. Jest to o zespole ludzi z laboratorium kryminalistycznego którzy poszukują dowodów zbrodni podczas rozwiązywania morderstw w las vegas. Niby strasznie brzmi ale wciąga:)

20

Moje ulubione seriale, z których każdy odcinek oglądałam po kilka razy i są tak kultowe, że nie wierzę, żeby znalazł się ktoś, kto o nich nie słyszał:

(kolejność przypadkowa)
- Dr. House
- Breaking Bad
- Castle
- Friends
- Game of Thrones
- Sherlock (z Benedictem Cumberbatchem)

Obecnie jestem w trakcie oglądania (ale już mogę polecić):

- White Collar (z megaprzystojniakiem w roli głównej <3)
- Suits
- Perception
- The Mentalist
- Once Upon A Time (pierwszy raz oglądam serial tego typu, jestem zaskoczona baśniową tematyką)
- Switched at Birth (typowo familijny...ale czasem nie mam ochoty główkować nad zagadkami kryminalnymi, wolę wrócić myślami do czasu, gdy sama miałam 16 lat - jak główne bohaterki - i wszystko było znacznie prostsze wink)

Z mniej znanych polecam też Eye Candy, chociaż nakręcono tylko jeden sezon i czuję po nim ogromny niedosyt, oraz The Town - trzyodcinkowy miniserial z Andrew Scottem (Moriarty z Sherlocka) w roli głównej smile

"Do you believe in forever? I don't even believe in tomorrow. The only thing that lasts forever are memories and sorrow.
Out of sight, out of mind - the motto of betrayal. The prophets preach to forgive and forget ... I'm sorry but I am unable."

21

Oglądam teraz trzeci sezon Black Sails i jest to lepsze niż wszystkie części Piratów z Karaibów razem wzięte. Aktorstwo nie przeszkadza, scenografia też jest fajna no i są piraci. Polecam

22

Ja oglądam różne seriale. The walking Dead albo The fear of walking dead. Oglądam tez Lucyfera i Teen Wolf. Teraz czekam na polski serial który ma być jako premiera jutro. Nazywa się Tajemnice medyczne http://tvpuls.pl/aktualnosci/premiera-n … -w-tv-puls . Coś nowego jak dla mnie więc pewnie zobaczę czy mi podpasuje.

23

Wspaniałe stulecie. Każdy odcinek. Ale w sumie to się już będzie kończyło. Wejdzie podobno na antenę Sułtanka Kossem po Wspaniałym stuleciu. Też chyba będę oglądać.

24

Ja oglądałam ale jak zmienili aktorke od Hurrem to jakoś już trochę mniej. Za to dziś rusza trzeci sezon WIKINGOWIE i na Pulsie tez będzie leciał. Wypiłam kawę i już nie mogę się doczekać. Startuje o 0:40 ale za nic bym tego nie opuściła. Ktoś też ogląda?

25

Ja się właśnie zastanawiam nad Wikingami...warto zacząć oglądać? Słyszałam porównania do Gry o Tron, faktycznie podobne? Dużo wątków wojennych?

"Do you believe in forever? I don't even believe in tomorrow. The only thing that lasts forever are memories and sorrow.
Out of sight, out of mind - the motto of betrayal. The prophets preach to forgive and forget ... I'm sorry but I am unable."

26

ostatnio fajny serial oglądałam i polecam Broadchurch dwa sezony i most nad sundem są trzy sezony rewelacyjne

27

Ja właśnie oglądam "Wikingowie". Wciąga i to bardzo. Zresztą lubię klimat takich seriali. Polecam, jak ktoś jest sowa i chodiz późno spać to jak znalazł big_smile Wrażeń mnóstwo.

28

Zaczelam nowe seriale
Bates motel
Lucifer
Super seriale warte obejrzenia no i Luther ale to mi ciężej idzie wink

29

Grey's anatomy - uwielbiam! Każdy,  z 12 już sezonów. 
Big Bang Theory też ma swój świetny klimat..... Jednak tu polecam z napisami. Po prostu niektóre żarty tracą przy polskim tłumaczeniu

30

areyouafraid napisał/a:

Ja się właśnie zastanawiam nad Wikingami...warto zacząć oglądać? Słyszałam porównania do Gry o Tron, faktycznie podobne? Dużo wątków wojennych?

Cięzko te seriale porównac chociaz podobieństwo jest. Ale to teraz modne w serialach. Jak chcesz oglądac coś innowacyjnego to zacznij ogladac Lucifer tongue Diabeł, który postanowil opuścić piekło i być na ziemi. Poznaje Panią policjant, która go fascynuje. Genialne efekty specjalne, zamysł serialu świetny.

http://cdn.hitfix.com/photos/6204549/Lucifer-set-visit.jpg

31

Pierwsza miłość i Gra o tron - świetne seriale ;-)

32

Zaczęłam tych Wikingów oglądać, ale jakoś nie umiem się wciągnąć, nie trafia do mnie ta tematyka. Zbyt wielu podobieństw z GoT nie widzę.
Podobnie Poldark, którym wszyscy się tak zachwycają - ok, główny bohater jest meeeeeega przystojny, ale historia po prostu nieciekawa.

Za to nałogowo oglądam Stitchers, Humans i Black Box. I jakiś milion innych seriali, ciągle zaczynam coś nowego big_smile

33

Wikingowie i Quantico. Oba genialne wink

"Ze wszystkich rzeczy wiecznych - miłość jest tą, która trwa najkrócej. "

Bylo tych seriali u mnie calkiem sporo, ale przewaznie przerywalam wiekszosc.
Jest za to jeden jedyny, ktorego nigdy nie porzucilam i nawet przez mysl mi to nie przeszlo.
Supernatural smile 11 sezon w pelni. I 12 juz potwierdzony. Warto, jesli ktos lubi tematyke duchow, demonow, aniolow i samego szatana. Historie nie z tego swiata.
A z takich krotkich seriali, polecam 13 bodajze odcinkow "Wyspy Harpera"

35

NCIS i CSI. Lecą jeden po drugim na Pulsie2 wieczorami, które ostatnio spędzam sama...

36

Orange is the new Black - o kobiecym więzieniu, pełen świetnego, przewrotnego humoru - no ale to przecież serial Jenji Kohan, wiec czego innego się spodziewać smile
Episodes - o parze angielskich scenarzystów, którzy jadą do Hollywood robić amerykańską wersję swojego serialu, który odniósł sukces w Anglii (Matt le Blanc gra tam samego siebie)
Jonathan Strange and Mr. Norell - o tym jak magia wraca do Anglii i o dwóch magach. Produkcja BBC. Bardzo dobra.
Gotham - czyli kiedy wszystkie czarne charaktery z Batmana były jeszcze piękne i młode
Community i Parks and Recreation - lekkie i ironiczne. Do tego scenarzyści Community naprawdę pojechali z pastiszem i nawiązaniami do wszystkiego co się da wink
Crazy Ex Girlfiend - forma musicalowa w serialu i ponownie, ironiczny i przewrotny humor, są ujmujące.
Mr. Robot - klimat Podziemnego Kręgu.

37

Odkąd urodziłam córeczkę, stałam się maniakiem serialowym, wcześniej interesowałam się tylko filmem.

Seriale, które oglądam od początku: i tylko te oglądam
Supernatural - z teco co tu widzę to serial ten ma wielu fanów smile nie znam lepszego serialu, 11 sezonów - wzloty i upadki, ale nadal najlepszy !
Bones
Castle
The Originals
The Vampires Diaries

Seriale, które zaczęłam oglądać po urodzenia dziecka:
Stitchers
The 100
Arrow
Beaty and the Beast
Person of interesed
Haven
Hart of Dixie - fajny pogodny serial, ale tylko 4 sezony. Polecam można się pośmiać
Póki co tyle. Jeśli wpadnie mi coś w ręce w oczy to napewno się z Wami podzielę.

...people always leave...

38

sylwia.lestat napisał/a:
areyouafraid napisał/a:

Cięzko te seriale porównac chociaz podobieństwo jest. Ale to teraz modne w serialach. Jak chcesz oglądac coś innowacyjnego to zacznij ogladac Lucifer tongue Diabeł, który postanowil opuścić piekło i być na ziemi. Poznaje Panią policjant, która go fascynuje. Genialne efekty specjalne, zamysł serialu świetny.

http://cdn.hitfix.com/photos/6204549/Lucifer-set-visit.jpg

Sylwia, uwielbiam Lucifer, ale znalazłam na necie tylko 1 sezon, który obejrzałam już dawno i bardzo silnie odczuwam syndrom odstawienia:-(
Wiesz może, czy jest dostępne gdzieś więcej?

Posty [ 1 do 38 z 50 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » seriale

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016