Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 155 ]

1

Temat: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

A może jest ktoś z Łodzi, kto chciałby się spotkac w realu i pogadać o wszystkim i o niczym. Przy dobrej kawce, albo piwku czasami łatwiej się wygadac niż przed monitorem. Zapraszam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Nasza Kami90 jest z Łodzi smile

3

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Hej chomej smile ja jestem z łodzi to moje gg jak chcesz to napisz smile : 7109158

4

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Hej, ja tez jestem z Lodzi, chetnie sie spotkam, kasia - GG 380231

5

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Witam. Łódź - piękno i brzydota w jednym wink Osobiście jestem za tym pierwszym. Łódź i okolice to moje rewiry wink Zatem kto wie? Może mały meeteing w przyszłości? smile

6

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Wieczny plac budowy. Witam, no ja bardzo chętnie, nie wiem tylko jak reszta?:)

7

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Teraz po Łodzi jazda to masakra. Ale myślę, że warto się pomęczyć. Później będzie tylko lepiej - do momentu jak nie zamkną Łodzi Fabrycznej tongue

8

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Tak to sie będzie działo. Mi juz wystarczy zamknięty Plac Wolności. Ehh zycie Łodziaka nie jest łatwe...

9

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Jestem za spotkaniem

10

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

To może jakiś wyskok do kina w 2 dzien świat, albo przerwie między świetami a sylwkiem? Co wy na to?

11

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Ale Łódź uśpiona na forum wink Chyba poczekamy do wiosny z tym spotkaniem co? smile Pozdrowienia dla netłodzianek i netłodzian smile

12

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Siema net łodzianie, co tak cicho:P a moze jednak jakieś spotkanie, w końcu manu stoi otworem tongue a jak nie to chociaz jakimiś newsami sie wymieńmy tongue bo tak nudno tongue

13 Ostatnio edytowany przez dorinda (2010-02-09 10:11:26)

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Ja z okolic Łodzi, i w Łodzi bywam codziennie to i na kawkę bym poszła wink Jak nas mało, to spotkanie będzie kameralne smile A wiosną to drugie można zorganizować smile
GG: 9533179

14

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Witam serdecznie smile
Ja nowa na forum, ale mam nadzieję się zadomowić big_smile I też jestem z Łodzi.

15

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Witaj martucha smile

16

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

witam , ja z okolic Łodzi , ale mam bliziutko , więc na spotkanko chętnie się piszę :-)

17

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Hej, dawno do was nie zaglądałam, co tam u was, wiosna już piękna się narodziła, może za jakiś czas udało by się nam spotkać smile
I witam serdecznie wszystkie nowe duszyczki big_smile

Koperkowa, z okolic Łodzi a bliżej której części Łodzi, bo ja to ostnio okolice Łodzi poznaje przez znajomych, a sama mieszkam na obrzeżach Łodzi smile

18 Ostatnio edytowany przez koperkowa (2010-04-28 11:24:38)

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

kami a blisko osiedla zielony romanow to w aleksie jest

19

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Była Łodzianka się zgłasza wink

20

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Koperkowa, to mnij więcej kojrze, bo mój kolega na Rąbieniu mieszka, A ja mieszkam na janowie, czyli drugi koniec smile
Łączy te mijsca jeden autobus nocny big_smile

21

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

no Rąbień to troszku za miastem , ale bliziuteńko

Kami i wszystkie Łodzianki , Łodzianie hmm , teraz robi sie coraz cieplej więc może jakieś grupowe spotkanko w realu ? jeśli sami to może Manufaktura ? a jeśli rodzinnie (czyt. z dziećmi) polecam botanik , chyba każdy zna ?

22

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Kurcze za póżno trafiłam na to forum ;p hehe
mieszkałam w Łodzi 4 lata i własnei do miesiąca ponownie wróciłam do swojej stolicy ;p ale jak bede w Łodzi czemu nie jak będziecie coś ogranizowac to ja chętnie smile Bo uważam że w Łodzi jest nie powtarzalny klimat i fantastyczni ludzie big_smile

23

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Karolcia_M zapraszamy smile

24

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Witajcie smile
Coś tu strasznie cicho. Gdzie Wy się wszyscy podziewacie??? big_smile
Ja tam może z Łodzi nie jestem, ale ze Zgierza. W każdym razie pozwoliłam sobie tutaj napisać i dać znać, ze istnieję smile
Pozdrawiam Was wszystkich :*

25

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

wita netlodzianka.......
odezwijcie sie....

26

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Siema Izabelunia smile

27

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

cos tu bardz cichutko....

28

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Cześć. Jestem z Łodzi. Chętnie powiększę grono znajomych. Piszcie

29

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Ja też jestem z okolić Łodzi. smile Chętnie poznam kogoś nowego. smile

30

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

To i ja się przywitam, a co wink Witajcie Łodzianie i Łodzianki smile

31 Ostatnio edytowany przez Kami90 (2011-04-19 16:08:16)

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Widzę że coś się ruszyło
Co słychać u forumowych Łodzian big_smile ?

Jak Wam się podoba wiosenna łódź smile?

32

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Łódź jak zwykle, śmierdzi. smile

33

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Czy ktoś prócz mnie widzi w Łodzi to co ja, czyli piękno, klimat, wyjątkowość i zieleń.?
Ja nie mówię ze to miasto marzeń, ale lubię je, uważam że jest wspaniałe i ma duży potencjał.

34

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Wiesz Kami, wszystko zależy od miejsca. Są w Łodzi przestrzenie, których nie lubię - na przykład zabetonowane centrum. Ale przedmieścia, gdzie jest więcej zieleni są znacznie ciekawsze i przyjemniejsze smile Generalnie ścisła zabudowa jest nieco klaustrofobiczna.

35

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

To fakt, Łódź w samym centrum gdzie z wyższych punktów widać zniszczone kamienice i budynki pamiętające komunę są nieco przytłaczające, ale zielone przedmieścia, odrestaurowane kamienice, jakieś ciekawe wnętrza są bardzo klimatyczne i mają wiele uroku smile przynajmniej dla mnie.
A z zielenią ma m do czynienia na co dzień, mieszkam na obrzeżach Łodzi, i mimo że budują tu ciągle bloki to i tak jest dość cicho miło i spokojnie, tylko do centrum daleko tongue zwłaszcza zimą gdy wszystko stoi, zamarza i zakopuje sie w zaspach smile jak dobrze że jest ciepło smile

36

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?
chomej napisał/a:

A może jest ktoś z Łodzi, kto chciałby się spotkac w realu i pogadać o wszystkim i o niczym. Przy dobrej kawce, albo piwku czasami łatwiej się wygadac niż przed monitorem. Zapraszam.

ja jestem z turku wink

37

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Witaj Tygrysico w naszym skromnym gronie big_smile

38

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

witam po przerwie,

to spotykamy sie jakos? byloby milo smile

39

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Witajcie smile

No właśnie wszystko w Łodzi zależy od miejsca z jakiego na nią patrzymy. Z góry widok centrum jest przytłaczający - te szare kominy, zrujnowane kamienice. Ale wystarczy zmienić perspektywę, a wszystko się zmienia smile Cieszy mnie bardzo, że wreszcie ruszyło się coś w kwestii renowacji kamienic.

Kami, skąd ja to znam tongue Również mieszkam na przedmieściach, powiedziałbym, że wręcz na peryferiach, i wszędzie mam daleko wink

Miłego dnia

40

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Ostatnio się śmiałam że u mnie asfalt na noc zwijają, ale chyba nie jest tak źle bo nocny jeszcze dojeżdża, szkoda tylko że tramwaju brak tongue

No miłego dnia, czas ruszyć z miejsca załatwić parę spraw tongue

41

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Haha, do mnie od jakiegoś czasu nocny też dojeżdża. Ja to się śmieję, że u mnie prąd w kablach zawraca lol

Radosnych i pogodnych Świąt dla wszystkich Łodzianek i Łodzian smile

42

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Luqi Tobie też zdrowych i pogodnych świąt smile

To w której części Łodzi Ty mieszkasz że od jakiegoś czasu nocny dojeżdża tongue ?

Bo tu na moim zadupiu (Olechów- Janów) to już od dawna dojeżdża (chyba od dawna, na pewno od tylu lat ile tu mieszkam tongue ) tongue

43

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

I po Świętach. Jak Wam upłynęły?

Kami, mieszkam trochę na wschód od Ciebie. Dojeżdża do mnie co któryś kurs N1 smile

44

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

O to kojarzę okolice big_smile

Moje święta nudne, ale da sie przeżyć smile
Teraz dużo wolnego i próby zrobienia czegoś pożytecznego, ale chyba bardziej odpocznę przed sesją tongue

A jak Twoje smile ?

45

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

No widzisz, nie tak daleko big_smile

Moje upłynęły mi po staropolsku tongue Dużo jedzenia i oczywiście napojów... wszelkiej maści. Generalnie dosyć spokojnie smile Sesja... Ach te wspomnienia tongue Co studiujesz?

46

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Pracę socjalna Na UŁ wydział ekonomiczno-socjologiczny smile

Pozazdrościć staropolskich świąt. smile

47

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Kami90 ojciec jest za ŁKS... ale córkę to ma całkiem całkiem. smile

48 Ostatnio edytowany przez luqi (2011-04-26 20:28:44)

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Powiem Ci Kami, że nie mam pojęcia co to za kierunek. Ale teraz ostatnio się tyle tego natworzyło.

A święta były staropolskie w sensie nieustającego jedzenia i picia wink W sumie o dziwo, nawet rodzina mnie nie zaczęła irytować big_smile

49

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Luqi mój kierunek to zawodowe pomaganie ludziom. Pomoc społeczna, polityka społeczna i te sprawy.

AVO, ja też jestem za ŁKS  tongue ;]

50

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Domyśliłem się, heh. Tylko nazwa niecodzienna wydała mi się.

No i znów wychodzi na to, że jestem dziwny tongue Jakoś ani jedna, ani druga drużyna mnie nie przyciąga.

51

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Luqi to i bardzo dobrze big_smile lepiej tak niż narażać się którejś stronie , czyli mi lub AVO big_smile tongue hehe

52 Ostatnio edytowany przez luqi (2011-04-28 18:13:14)

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Skoro tak mówisz.

Cóż... Udanego weekendu, niezależnie od planów jego zagospodarowania smile

53

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Dziękuję Luqi Tobie również i innym też smile

54

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Dziękuję również smile

I pierwszy dzień z głowy. Zakończony przyjemnym wypadem rowerowym za miasto. Nie ma to jak przejechać się po lesie i odpocząć po pracy. Szkoda tylko, że mamy w mieście mało ścieżek rowerowych, a kierowcy MPK nie wpuszczają do autobusów z rowerami roll

55

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Ja rowerek nie jeżdzę chyba że na działce swoją drogą którą mam nie daleko (Wiśniowa góra śtróża) ale ogólnie nie lubię roweru, wolę na nogach gdzieś iść lub jechać autobusem... jestem fanką wszelkiej motoryzacji, mogła bym życie spędzić w samochodzie lub autokarze, autobusie tongue dziwna jestem wiem ;D

Mi wczoraj zaczął się prawdziwy relaks i było super, dziś wino tv i ja tongue piję z kompem tongue

56 Ostatnio edytowany przez luqi (2011-04-30 21:21:15)

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Rower pozwala fajnie spożytkować nadmiar energii smile Pieszo zdarza mi się czasem też pochodzić, zwłaszcza w soboty, jak autobusów brakuje.

Ja zasadniczo lubię jeździć wszystkim co "szynowe" i "drogowe" wink

Też siedzę sobie z drinkiem przed TV, ale muszę uważać, bo praca jutro na mnie czeka tongue

57

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Jeśli komuś nie odpisałem na wiadomość, a tych osób jest niestety sporo, to przepraszam. Padł mi Thunderbird i tylko część wiadomości udało mi się odzyskać. Tak więc jeśli ktoś z Was do mnie pisał, a odpowiedzi nie otrzymał to zapraszam do ponownej próby kontaktu. Pozdrawiam

58

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Co słychać u łodzian? smile
Jak Wam mijają takie gorące dni w naszym zacnym mieście smile ?

Ja na nowo odkrywam uroki tego wspaniałego miasta. Doszłam do wniosku z kumplem że Łódź jest naprawdę wspaniałym miastem z duszą tylko by to zrozumieć trzeba dojrzeć. smile
A no i Park 3 Maja, jest przeuroczy o tej porze roku, tylko to cholerne błoto na ścieżkach ;p trzeba uważać żeby nie wpaść w nie tak jak ja, buty czyściłam dwa dni big_smile

pozdrawiam Was serdecznie smile

59 Ostatnio edytowany przez Don Pedro (2011-06-04 19:25:57)

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?
Kami90 napisał/a:

Ja na nowo odkrywam uroki tego wspaniałego miasta. Doszłam do wniosku z kumplem że Łódź jest naprawdę wspaniałym miastem z duszą tylko by to zrozumieć trzeba dojrzeć. smile

pozdrawiam Was serdecznie smile

Wiecej takich osób i wypromujemy Łódź bo naprawdę ma sporo do zaoferowania. Znam wielu Łodzian, którzy też tak myślą, szkoda, że mało wsparcia jest ze strony władz.

Tak nawet ostatnio rozmyślałem w gronie pewnych osób: w TV były już spoty wielu miast czy regionów ale Łodzi nie widziałem. A szkoda, bo dla wielu osób Łódź to brud, ciasnota, stare, rozpadające się kamienice, "wszędobylskie" tramwaje  i bezrobocie. A to naprawdę fajne miasto, w którym aby w pełni poczuć klimat, trzeba zanurzyć się głębiej w jego historię smile

Kurcze, korci mnie żeby zostać przewodnikiem po Łodzi - kto wie, kto wie...? tongue

60

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Don Pedro, Łódź właśnie dzięki mieszance stylu i klimatów jest tak wyjątkowa, komuna miesza się z nowoczesnością i pięknem zabytków. Parki błyszczą zielenią a miasto nocą sprawia że chce się żyć. Wiele osób twierdzi ze boi się Łodzi po zmroku że wcale nie ma tu klimatu, a ja twierdze inaczej, jasne super bezpiecznie nie jest, ale miasto ma to coś gdy gaśnie światło dzienne i zapalają się światła smile
Chętnie zrobiła bym coś dla tego miasta by wyszło z cienia reszty Polski i pokazało że centrum Polski wyróżnia się świetnym klimatem smile
Niestety coraz mniej ludzi uważa tak jak My, a wtedy trudniej cokolwiek zrobić...

61

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Cieszę się, że nie mieszkam w bloku - chyba bym zwariował, bo jak dla mnie trochę za gorąco się zrobiło.

Ja odkrywam Łódź na nowo - głównie zza szyby autobusu/tramwaju. I widzę, że wiele się zmienia. Denerwuje mnie bezsilność władz. Choćby w sprawie wymierania Piotrkowskiej.

Don Pedro napisał/a:

Tak nawet ostatnio rozmyślałem w gronie pewnych osób: w TV były już spoty wielu miast czy regionów ale Łodzi nie widziałem. A szkoda, bo dla wielu osób Łódź to brud, ciasnota, stare, rozpadające się kamienice, "wszędobylskie" tramwaje  i bezrobocie. A to naprawdę fajne miasto, w którym aby w pełni poczuć klimat, trzeba zanurzyć się głębiej w jego historię

Spoty były, ale po angielsku, bodajże w zeszłym roku na BBC. Szkoda, że tylko tam. A tramwaje, to część historii tego miasta. I wara mi od nich wink

Ostatnio zauważyłem, że mamy problem z planowaniem przestrzeni w mieście. Jak zobaczyłem te puste obszary w okolicach Della, to yikes

Zastanawiam się, czy przypadkiem jak zaczną przebudowę Fabrycznego, nie obudzimy się z gigantyczną piaskownicą  w centrum.

62

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

No i nie mam z kim iść na wesele do znajomych. Jest chętna? smile Wymagania: mająca blisko do Łodzi lub jej okolic, singielka, nie starsza niż lat 26, mniejsza niż jumbo jet i okrąglejsza niż patyczak, pijąca tyle ile wypada, dbająca o siebie, kulturalna, miła, nie przypominająca Michała Szpaka. smile Zgłoszenia wraz z fotką i koniecznie opisem przyjmuję na e-mail. smile

63

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?
AVO napisał/a:

nie przypominająca Michała Szpaka. smile

Ej, długie włosy Ci się nie podobają? smile Ja lubię - w przeciwieństwie do szpaków. Źle mi się kojarzą z dzieciństwa bo wyjadały mi czereśnie z drzewa tongue

64

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Don Pedro, oj to niedobre szpaki były tongue

AVO i co jakieś oferty na meilu już się zjawiły smile ?

Taka ładna pogoda a ja w domu siedzę. I w dodatku nad nauką. Mogło by popadać trochę to może więcej chęci by do nauki było tongue

Ale co tu narzekać, tydzień temu był uroczy spacer na obcasach od Silvera do parku Poniatowskiego, stamtąd to parku Źródliska i następnie na zacny przystanek na skrzyżowaniu Marszałków tongue tak, tak, te wiosenne spacery big_smile

Avo lepiej żebyś nie miał nic do długich włosów bo zrobi mi się przykro bo ja owe posiadam tongue

65

Odp: Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Rany boskie! Niedługo miesiąc minie od wpisu Kami tongue Czyżby wszyscy forumowicze z Łodzi już wyjechali na wakacje? smile

Posty [ 1 do 65 z 155 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Łódz forum - Łodzianki, a może któraś z Was jest z Łodzi?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024