-CH3 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1 2 3 18 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 1,108 ]

Temat: -CH3

Jako, że pewna grupa użytkowników (czuję się współwinny) uwielbia sobie prowadzić rozmowy na różne tematy w wątkach niekoniecznie tego dotyczących, to dobrym pomysłem byłoby chyba przeniesienie się tutaj. O ile administracja nie ma nic przeciwko.

2

Odp: -CH3

A o czym chcesz pogadać big_smile
Dobrym pomysłem byłby też czat, czy shout box, czy jak to się tam pisze.

3 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2015-08-25 13:55:42)

Odp: -CH3

Tylko, że czaty i inne takie ograniczają trochę żywotność samego forum. Generalnie chciałem tu przenieść dyskusję (tą poboczną) z tematu o uzewnętrznianiu zainteresowania przez kobiety.

4 Ostatnio edytowany przez LunaPARK (2015-08-25 21:02:23)

Odp: -CH3

Lol, Burzowy tak nazwałeś ten wątek że nie wiem czy mam Wam odpisać tu żeby tam nie spamować czy to tylko wątek Metylowy hmm

EasyRider88 napisał/a:

Tak to są motocykle Yamaha R1, i R6.

Do motocykli to powoli się zbieram. Mój kolega ma przywieźć w październiku, a że mieszka niedaleko mnie to ma zabierać ze sobą co jakiś czas smile

EasyRider88 napisał/a:

Luna, szkoda  ze jest właśnie tak mało dziewczyn jak Ty. Po sposobie jakim piszesz, i odpowiadasz ludziom na tym forum, wnioskuje że jest miłą, sympatyczną i wartościową dziewczyną. Masz dystans do siebie, i lubisz pożartować. A to, że jesteś tajemnicza to widać tak samo, jak i sprytna. Umiesz tak kota ogonem odwrócić, że zawsze wybrniesz z każdego pytania jak ktoś zada Ci na tym forum. smile

<3 <3 <3 Strasznie mi miło <3. A już myślałam, że same chwasty wśród tych kobiet  lol

5

Odp: -CH3
Burzowy napisał/a:

Tajemnicza? Przecież ona wszystkie karty odkrywa na wstępie;]. Inna sprawa, że to tylko forum i równie dobrze możemy być kimś zupełnie innym poza internetem.

Ech, Burzowy, jak widzisz "tajemniczą kobietę"?

Ta zróżnicowana nomenklatura nas gubi hmm

Hahahaha, mam rozumieć, że poza internetem jestem głupia, niekobieca i nieporządna??? lol Sztucznie emanuję kobiecością w necie big_smile?

6

Odp: -CH3

No to pozdrawia moja córeczka:)
https://lh3.googleusercontent.com/q1m4LroKjL8cz2Jjgy2MOQxcnKFzpuPJF58nJ1t2xEQ=w1186-h667-no

7

Odp: -CH3

Jaka śliczna!!! Uwielbiam niemowlaki <3. Widzę, że różowe ciuszki i myszka Mini już jest wink

8

Odp: -CH3

Burzowy , Ty jednak udany jesteś! lol
Chyba faktycznie masz coś do "naszego" Metyla smile

Rossanka niestety "dała kosza" Metylowi , Metyl "dal kosza" mi, to może do trzech razy sztuka i Wam się uda tongue

9

Odp: -CH3

Raz dziewczynka raz chłopaczek?:P

10

Odp: -CH3
Martainn napisał/a:

Raz dziewczynka raz chłopaczek?:P

Chyba każdy to zna: "żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek":)

11

Odp: -CH3

Burzowy plusuje gimbazową znajomością chemii lol

12

Odp: -CH3
Martainn napisał/a:

Raz dziewczynka raz chłopaczek?:P

Daj żonie odpocząć trochę big_smile

13

Odp: -CH3
LunaPARK napisał/a:

Burzowy plusuje gimbazową znajomością chemii lol


Ale, żeby nie było super pomyślał, dla niewtajemniczonych to będzie zagadka ten tytuł wątku i żeby nie było Metyl też nie może się "czepiać", że to o Nim ten wątek, bo nie ma czarno na białym napisane jak poprzednio "Metyl szuka baby" czy jakoś tak.
A może Metyl nie zna chemii:))))

14

Odp: -CH3
Krejzolka82 napisał/a:

A może Metyl nie zna chemii:))))

A to od czego ma nick??? Uzależniający jak alkohol, ale znacznie niebezpieczniejszy niż typowy (etylowy) lol

15 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2015-08-25 21:28:49)

Odp: -CH3
LunaPARK napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

A może Metyl nie zna chemii:))))

A to od czego ma nick??? Uzależniający jak alkohol, ale znacznie niebezpieczniejszy niż typowy (etylowy) lol

Oj, ale się czepiasz.
A może nie zna symboli chemicznych?

16

Odp: -CH3
Krejzolka82 napisał/a:
LunaPARK napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

A może Metyl nie zna chemii:))))

A to od czego ma nick??? Uzależniający jak alkohol, ale znacznie niebezpieczniejszy niż typowy (etylowy) lol

Oj, ale się czepiasz.
A może nie zna symboli?

Wtedy zdecydowanie zmieniłabym o nim opinię big_smile

17 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2015-08-25 21:31:03)

Odp: -CH3
LunaPARK napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

A to od czego ma nick??? Uzależniający jak alkohol, ale znacznie niebezpieczniejszy niż typowy (etylowy) lol

Oj, ale się czepiasz.
A może nie zna symboli?

Wtedy zdecydowanie zmieniłabym o nim opinię big_smile

Nieładnie tak:)

Nie sądziłam, że Ty taka jesteś.

18

Odp: -CH3
Krejzolka82 napisał/a:

Nie sądziłam, że Ty taka jesteś.

Jestem nazbyt na świeżo z chemią hmm. Młody wiek hmm. Człowiek jeszcze z liceum wszystko pamięta big_smile

19 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2015-08-25 21:39:51)

Odp: -CH3
LunaPARK napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Nie sądziłam, że Ty taka jesteś.

Jestem nazbyt na świeżo z chemią hmm. Młody wiek hmm. Człowiek jeszcze z liceum wszystko pamięta big_smile


Dobra, a możesz zdradzić co studiujesz?


Za jakieś parenaście lat, jak nie będziesz miała styczności to uwierz, że możesz zapomnieć wielu rzeczy o czym się uczyłaś.

Chyba nie jest Ci obce "3xZ"?:)

20 Ostatnio edytowany przez LunaPARK (2015-08-25 21:45:48)

Odp: -CH3
Krejzolka82 napisał/a:
LunaPARK napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Nie sądziłam, że Ty taka jesteś.

Jestem nazbyt na świeżo z chemią hmm. Młody wiek hmm. Człowiek jeszcze z liceum wszystko pamięta big_smile


Dobra, a możesz zdradzić co studiujesz?


Za jakieś parenaście lat, jak nie będziesz miała styczności to uwierz, że możesz zapomnieć wielu rzeczy o czym się uczyłaś.

Nie no wiem. Teraz dopiero przyszło mi to do głowy, że Wy już tego dawno nie mieliście i jestem dla Was za surowa sad.

21

Odp: -CH3
Krejzolka82 napisał/a:

Chyba nie jest Ci obce "3xZ"?:)

Nie jest. Zwracam honor. Wy macie już prawo takich pierdół nie pamiętać big_smile

22 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2015-08-25 21:49:26)

Odp: -CH3
LunaPARK napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Chyba nie jest Ci obce "3xZ"?:)

Nie jest. Zwracam honor. Wy macie już prawo takich pierdół nie pamiętać big_smile

.

23

Odp: -CH3
LunaPARK napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Tajemnicza? Przecież ona wszystkie karty odkrywa na wstępie;]. Inna sprawa, że to tylko forum i równie dobrze możemy być kimś zupełnie innym poza internetem.

Ech, Burzowy, jak widzisz "tajemniczą kobietę"?

Ta zróżnicowana nomenklatura nas gubi hmm

Hahahaha, mam rozumieć, że poza internetem jestem głupia, niekobieca i nieporządna??? lol Sztucznie emanuję kobiecością w necie big_smile?

Nie jesteś tajemnicza nananana

Tajemniczy to jest... Metyl big_smile

@Martainn Jak fajnie big_smile nigdy nie będę miał dziecka;]

24 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2015-08-25 21:50:11)

Odp: -CH3
LunaPARK napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Chyba nie jest Ci obce "3xZ"?:)

Nie jest. Zwracam honor. Wy macie już prawo takich pierdół nie pamiętać big_smile

.

25

Odp: -CH3
Krejzolka82 napisał/a:
LunaPARK napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Chyba nie jest Ci obce "3xZ"?:)

Nie jest. Zwracam honor. Wy macie już prawo takich pierdół nie pamiętać big_smile

Aleś teraz "pojechała po bandzie"! Nie dość, że wytknęłaś wiek to jeszcze to, że nie kumaci:)

To właśnie, że tacy kumaci, że wiecie co z pamięci wyrzucić i zostawiacie najważniejsze, najprzydatniejsze info big_smile
Ja jeszcze nie nabyłam takiej mądrości życiowej big_smile

26

Odp: -CH3
Burzowy napisał/a:
LunaPARK napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Tajemnicza? Przecież ona wszystkie karty odkrywa na wstępie;]. Inna sprawa, że to tylko forum i równie dobrze możemy być kimś zupełnie innym poza internetem.

Ech, Burzowy, jak widzisz "tajemniczą kobietę"?

Ta zróżnicowana nomenklatura nas gubi hmm

Hahahaha, mam rozumieć, że poza internetem jestem głupia, niekobieca i nieporządna??? lol Sztucznie emanuję kobiecością w necie big_smile?

Nie jesteś tajemnicza nananana

Dawaj def to pogadamy. Ty masz tak szalone, że nic mnie nie zdziwi big_smile

27

Odp: -CH3

Krejzolka przy małej mięknę totalnie:) Żona się śmieje, że ja taki wielki wizualnie, a ona jak moje przedramię. Ale staram się być bardzo delikatny. Współczuję tylko jej przyszłym adoratorom:)

28

Odp: -CH3
Burzowy napisał/a:

Tajemniczy to jest... Metyl big_smile

@Martainn Jak fajnie big_smile nigdy nie będę miał dziecka;]


Przyznaj się Burzowy chciałbyś zgłębić tajemnice Metyla , co?


A co do dzieci, nigdy nie pisz ani nie mów "nigdy":)

29

Odp: -CH3
Martainn napisał/a:

Krejzolka przy małej mięknę totalnie:) Żona się śmieje, że ja taki wielki wizualnie, a ona jak moje przedramię. Ale staram się być bardzo delikatny. Współczuję tylko jej przyszłym adoratorom:)

Hahahahaha, typowy Tatuś <3

30

Odp: -CH3
Martainn napisał/a:

Krejzolka przy małej mięknę totalnie:) Żona się śmieje, że ja taki wielki wizualnie, a ona jak moje przedramię. Ale staram się być bardzo delikatny. Współczuję tylko jej przyszłym adoratorom:)


Cieszę się, że już macie na świecie to Wasze Szczęście!!!:))))))

Ja już też  współczuję tym adoratorom:)

31

Odp: -CH3

No jak tylko któryś ją skrzywdzi to jajca ukręcę przy samej szyi:D

32

Odp: -CH3
Martainn napisał/a:

No jak tylko któryś ją skrzywdzi to jajca ukręcę przy samej szyi:D


Oni nawet nie będą mieli szans, żeby Ją skrzywdzić bo Tatuś żadnego nie dopuści do Córeczki!:)

33

Odp: -CH3

Też prawda:) Żaden lump się koło niej kręcił nie będzie:)

34

Odp: -CH3
LunaPARK napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

Nie jest. Zwracam honor. Wy macie już prawo takich pierdół nie pamiętać big_smile

Aleś teraz "pojechała po bandzie"! Nie dość, że wytknęłaś wiek to jeszcze to, że nie kumaci:)

To właśnie, że tacy kumaci, że wiecie co z pamięci wyrzucić i zostawiacie najważniejsze, najprzydatniejsze info big_smile
Ja jeszcze nie nabyłam takiej mądrości życiowej big_smile

Wybroniłaś się Młoda:)

35

Odp: -CH3
Martainn napisał/a:

Krejzolka przy małej mięknę totalnie:) Żona się śmieje, że ja taki wielki wizualnie, a ona jak moje przedramię. Ale staram się być bardzo delikatny. Współczuję tylko jej przyszłym adoratorom:)

Jak przyjdzie z chłopakiem do domu to Ty zawsze krótki rękaw i będzie wszystko grało:P.

@Luna

Ty definicjo jedna. Tajemnicza kobieta nie została dotychczas przez nikogo poznana. Nie ma definicji, przykro mi. Zacznij może pisać po chińsku

@Krejzolka82

No k***a, że tak ;]

36

Odp: -CH3
Burzowy napisał/a:

@Luna

Ty definicjo jedna. Tajemnicza kobieta nie została dotychczas przez nikogo poznana. Nie ma definicji, przykro mi. Zacznij może pisać po chińsku

Wtedy będę "tajemnicza"? Hahahaha, Burzowy nic dziwnego, że się nie rozumiemy lol. Pojadę do Chin tam dla każdego będę tajemnicza big_smile

37

Odp: -CH3

Zaraz zaraz, a to niby czemu Metyl jest tajemniczy, a ja nie??? Rozumiem, że od nas jako od tej lepszej płci wymaga się więcej, ale wiesz ... big_smile

38

Odp: -CH3

Luna serio. Ciebie dość łatwo zaszufladkować. Ale pozytywnie. Nie martw się:)

39

Odp: -CH3

Dobra, jako, że przez LunaPARK zaczęła się toczyć na chwilę rozmowa o wiek, to zapytam Cię Burzowy ile Ty masz lat?  LunaPARK i Martainn nie ukrywają, tak jak to robisz Ty:)

40

Odp: -CH3

Bo ja jestem tajemniczy, a nie jak "jakaś" Luna;]

41

Odp: -CH3

Pojechał teraz:P

42

Odp: -CH3
Burzowy napisał/a:

Bo ja jestem tajemniczy, a nie jak "jakaś" Luna;]


Taaaaa... .

43

Odp: -CH3

Pfff, jeden ukrywa wiek i adres, drugi spostrzeżenia... Nie mi oceniać który jest bardziej tajemniczy smile

44

Odp: -CH3
Martainn napisał/a:

Luna serio. Ciebie dość łatwo zaszufladkować. Ale pozytywnie. Nie martw się:)

I tak mi przykro sad

45

Odp: -CH3
LunaPARK napisał/a:
Martainn napisał/a:

Luna serio. Ciebie dość łatwo zaszufladkować. Ale pozytywnie. Nie martw się:)

I tak mi przykro sad

Ej no przepraszam. Zaszufladkować to złe słowo. Raczej hm.... poznać kim jesteś. Fajną, pozytywnie zakręconą i bardzo miła dziewczyną. Reszty nie oceniam, bo Ciebie nie widziałem:)

46

Odp: -CH3

Przecież Luna wali w tych postach bezpośrednio jaka jest bez żadnego kręcenia, przecież tu nie ma co się zastanawiać.

@Krejzolka82 Spoko lubię i starsze, i młodsze. Mój wiek do niczego potrzebny.

47

Odp: -CH3
Martainn napisał/a:
LunaPARK napisał/a:
Martainn napisał/a:

Luna serio. Ciebie dość łatwo zaszufladkować. Ale pozytywnie. Nie martw się:)

I tak mi przykro sad

Ej no przepraszam. Zaszufladkować to złe słowo. Raczej hm.... poznać kim jesteś. Fajną, pozytywnie zakręconą i bardzo miła dziewczyną. Reszty nie oceniam, bo Ciebie nie widziałem:)

Minusy ekstrawertyka hmm. Co zrobić i tak się będę upierać, że jestem lekko tajemnicza big_smile

48

Odp: -CH3
LunaPARK napisał/a:
Martainn napisał/a:

Luna serio. Ciebie dość łatwo zaszufladkować. Ale pozytywnie. Nie martw się:)

I tak mi przykro sad


No co Ty, Dziewczyno, toż Martainn   Ci napisał komplement, no może nie taki stricte komplement, ale napisał pozytywnie.
Ciesz się Kobiecino:)

49 Ostatnio edytowany przez Iceni (2015-08-25 22:19:41)

Odp: -CH3

Oooo... ale widzę, że Gwiazda na szczęście odziedziczyla po Mamusi urode

tongue big_smile big_smile

50

Odp: -CH3
Burzowy napisał/a:

Przecież Luna wali w tych postach bezpośrednio jaka jest bez żadnego kręcenia, przecież tu nie ma co się zastanawiać.

Może udaję??? Wiesz Burzowy, ktoś pisal, że w necie możemy być tylko kim chcemy big_smile

Moze to tylko pozory i ułuda big_smile

51

Odp: -CH3
Burzowy napisał/a:

Przecież Luna wali w tych postach bezpośrednio jaka jest bez żadnego kręcenia, przecież tu nie ma co się zastanawiać.

@Krejzolka82 Spoko lubię i starsze, i młodsze. Mój wiek do niczego potrzebny.

Po prostu jestem ciekawa z jaką Młodzieżą ja piszę!

52 Ostatnio edytowany przez Martainn (2015-08-25 22:21:16)

Odp: -CH3
Iceni napisał/a:

Oooo... ale widzę, że Gwiazda na szczęście odziedziczyla po Mamusi urode

tongue big_smile big_smile

Sama prawda:D Na szczęście po mamusi:)

53

Odp: -CH3
LunaPARK napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Przecież Luna wali w tych postach bezpośrednio jaka jest bez żadnego kręcenia, przecież tu nie ma co się zastanawiać.

Może udaję??? Wiesz Burzowy, ktoś pisal, że w necie możemy być tylko kim chcemy big_smile

Moze to tylko pozory i ułuda big_smile

No to nie jesteś tajemnicza albo masz jakieś rozdwojenie jaźni, wybieraj:P

@Krejzolka82 Żadna młodzież, stary dziad jestem

54 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2015-08-25 22:32:47)

Odp: -CH3
Burzowy napisał/a:
LunaPARK napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Przecież Luna wali w tych postach bezpośrednio jaka jest bez żadnego kręcenia, przecież tu nie ma co się zastanawiać.

Może udaję??? Wiesz Burzowy, ktoś pisal, że w necie możemy być tylko kim chcemy big_smile

Moze to tylko pozory i ułuda big_smile

No to nie jesteś tajemnicza albo masz jakieś rozdwojenie jaźni, wybieraj:P

@Krejzolka82 Żadna młodzież, stary dziad jestem

No jak  stary dziad, napisałeś, że wolisz i starsze ( to zapewne chodziło o kobiety w moim wieku) i młodsze (to zapewne chodziło o kobiety w wieku LunaPARK ).

Ty, kurcze "idąc" Twoim tokiem myślenia to ja jestem kobieta "w kwiecie wieku" smile

55

Odp: -CH3
Burzowy napisał/a:
LunaPARK napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Przecież Luna wali w tych postach bezpośrednio jaka jest bez żadnego kręcenia, przecież tu nie ma co się zastanawiać.

Może udaję??? Wiesz Burzowy, ktoś pisal, że w necie możemy być tylko kim chcemy big_smile

Moze to tylko pozory i ułuda big_smile

No to nie jesteś tajemnicza albo masz jakieś rozdwojenie jaźni, wybieraj:P

Eeee, Burzowy nie ograniczaj tak swoich horyzontów myślowych!!!
Moze jestem 70letnią babą, która w necie sie dowartościowuje??? Albo sprytną oszustką, która wyłudza od mężczyzn tajne dane big_smile?

56

Odp: -CH3
Krejzolka82 napisał/a:
Burzowy napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

Może udaję??? Wiesz Burzowy, ktoś pisal, że w necie możemy być tylko kim chcemy big_smile

Moze to tylko pozory i ułuda big_smile

No to nie jesteś tajemnicza albo masz jakieś rozdwojenie jaźni, wybieraj:P

@Krejzolka82 Żadna młodzież, stary dziad jestem

No jak  stary dziad, napisałeś, że wolisz i starsze ( to zapewne chodziło o kobiety w moim wieku) i młodsze (to zapewne chodziło o kobiety w wieku LunaPARK ).

On i tak zmetylowany już big_smile. Pożytku z niego nie będzie wink

57

Odp: -CH3
LunaPARK napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
Burzowy napisał/a:

No to nie jesteś tajemnicza albo masz jakieś rozdwojenie jaźni, wybieraj:P

@Krejzolka82 Żadna młodzież, stary dziad jestem

No jak  stary dziad, napisałeś, że wolisz i starsze ( to zapewne chodziło o kobiety w moim wieku) i młodsze (to zapewne chodziło o kobiety w wieku LunaPARK ).

On i tak zmetylowany już big_smile. Pożytku z niego nie będzie wink

Ty, fakt!!!!!!!

58 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2015-08-25 22:38:45)

Odp: -CH3
Krejzolka82 napisał/a:
Burzowy napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

Może udaję??? Wiesz Burzowy, ktoś pisal, że w necie możemy być tylko kim chcemy big_smile

Moze to tylko pozory i ułuda big_smile

No to nie jesteś tajemnicza albo masz jakieś rozdwojenie jaźni, wybieraj:P

@Krejzolka82 Żadna młodzież, stary dziad jestem

No jak  stary dziad, napisałeś, że wolisz i starsze ( to zapewne chodziło o kobiety w moim wieku) i młodsze (to zapewne chodziło o kobiety w wieku LunaPARK ).

Ty, kurcze "idąc" Twoim tokiem myślenia to ja jestem kobieta "w kwiecie wieku" smile

No niech Ci będzie, że jestem między Wami wiekowo. Zadowolona;]? 33 świetny wiek, piękne kobiety.

Luna napisał/a:

Moze jestem 70letnią babą, która w necie sie dowartościowuje??? Albo sprytną oszustką, która wyłudza od mężczyzn tajne dane big_smile?

Myślę, że nie. Trafiłem!?

I odczepcie się ode mnie i Metyla... w tej relacji jest jeszcze miejsce na kąt rozwarty:P.

59

Odp: -CH3
Burzowy napisał/a:
Luna napisał/a:

Moze jestem 70letnią babą, która w necie sie dowartościowuje??? Albo sprytną oszustką, która wyłudza od mężczyzn tajne dane big_smile?

Myślę, że nie. Trafiłem!?

Udaję tajemniczą. Nie odpowiem hmm

60

Odp: -CH3
Burzowy napisał/a:

I odczepcie się ode mnie i Metyla... w tej relacji jest jeszcze miejsce na kąt rozwarty:P.

Nie ograniczaj swojej wyobraźni, Kotek. Dacie radę we dwóch big_smile

61

Odp: -CH3

Właśnie... UDAJESZ

1:0

62

Odp: -CH3
Burzowy napisał/a:

Właśnie... UDAJESZ

1:0

To sarkazm big_smile

Chcesz definicję big_smile ?

63

Odp: -CH3

Yyyy, eee... patrzcie jak ładnie ee... świeci słońce:P?

Spadaj, teraz jeszcze więcej o Tobie wiemy.

64

Odp: -CH3
Burzowy napisał/a:

Spadaj, teraz jeszcze więcej o Tobie wiemy.

Nic nie wiesz. Tylko jeszcze o tym nie wiesz lol

65 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2015-08-25 22:50:51)

Odp: -CH3
Burzowy napisał/a:

No niech Ci będzie, że jestem między Wami wiekowo. Zadowolona;]? 33 świetny wiek, piękne kobiety.

I odczepcie się ode mnie i Metyla... w tej relacji jest jeszcze miejsce na kąt rozwarty:P.

Tyle to i ja wiem, że jesteś wiekowo między mną a  LunaPARK , nie potrzebnie traciłeś "tusz" w klawiaturze  pisząc tą wiadomość:)

Niezadowolona.

Zgadzam się z Tobą 33 świetny wiek i piękne kobiety:)

Oczywiście, że się nie odczepimy, przynajmniej ja, ponieważ zostałam "odtrącona" i muszę swoją frustrację przelać na ekran laptopa tongue

Posty [ 1 do 65 z 1,108 ]

Strony 1 2 3 18 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024