Gdzie kupować tanie leki, zioła? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 53 ]

1

Temat: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Poszukuję tanich aptek i punktów zielarskich  w Katowicach. Zastanawiałam się ostatnio czy nie spróbować przez internet, co o tym sądzicie? Kupowałyście już w taki sposób? Mam trochę obw co do bezpieczeństwa takich zakupów właśnie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Lucy Ja kupuje od dłuższego czasu w internetowej aptece dozie...i ejstem zadowolona.
Odbieram zakup następny dzień w swojej aptece smile
i ceny są milsze dla kieszeni smile
Nigdy nie miałam z ta apteką jakichkolwiek problemów

3

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

W Katowicach jest sporo tego typu sklepów ciekawy asortyment znajdziesz np. w sklepie zielarskim na dworcu tanich aptek też jest sporo szczególie w takic miejsach w których panuje ich duże zageszczenie smile  Dość drogo jest w aptece w Silesi.

4

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem przez internet, to ja Ci polecam zikoapteke, jest tam taka zakładka przeceny i na serio można znaleźć potrzebne leki czy zioła w niskich cenach, zresztą akurat w Katowicach mają też swoją stacjonarną aptekę. A tak ogólnie co do e-aptek, to też kiedyś miałam obawy przed kupowaniem kosmetyków czy leków przez interent, ale paczki są przecież robione w normalnych aptekach i po prostu dostarczane do domu, tak jak z artykułami spożywczymi. Zero obaw o jakość.

5

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Dzięki za wskazówki. Posprawdzam w takim razie te punkty co polecałyście i zobaczę.  Może masz rację fasola, że to są paczki jak z normalnych aptek, ale jakiś mam opór, że to jednak leki i nie wiadomo co się z tym tam dzieje.. Chociaż z drugiej strony takie punkty tez muszą być kontrolowane i jakoś sprawdzane. Teraz to jest taki okres, że mnóstwo osób nawiedza apteki, więc dostawa byłaby pewnie bardziej wygodna.

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Siemka. Właśnie szukam w necie informacji na temat tanich leków i trafiłam tu. Powiesz szczerze, że nawet przez myśl mi nie przeszły internetowe apteki. Ale skoro to sprawdzona rzecz to może warto spróbować. Jak to z nimi jest? Mają rzeczywiście niższe ceny? I jaki mają asortyment? Bo pewnie leków na receptę tam nie kupię.

7

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Droga Lucy, napisz jakie masz dokładnie wątpliwości a zaraz je rozwieję wink Regularnie korzystam z apteki internetowej i jestem zadowoloną klientką. Może nie każda jest godna zaufania, ale mi jak dotąd nic złego się nie przydarzyło i wszystko działa jak należy

8

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Też kupuję często zioła, najczęściej przez internet, bo jest trochę taniej i wybór mam większy niż w mojej małej aptece smile

9

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?
zielony_groszek napisał/a:

Siemka. Właśnie szukam w necie informacji na temat tanich leków i trafiłam tu. Powiesz szczerze, że nawet przez myśl mi nie przeszły internetowe apteki. Ale skoro to sprawdzona rzecz to może warto spróbować. Jak to z nimi jest? Mają rzeczywiście niższe ceny? I jaki mają asortyment? Bo pewnie leków na receptę tam nie kupię.

To zależy od apteki, musisz sprawdzić, gdzie co mają i jakie są ceny. To właśnie plus takich internetowych aptek, że bez wychodzenia z domu można porównać ceny nawet w kilkunastu miejscach.

10

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Rzeczywiście, kupowanie leków przez internet to wygodne rozwiązanie. Przede wszystkim ze względu na to, że można przejrzeć cały asortyment i wybrać to co najkorzystniejsze, a nie kupować to co wciśnie nam farmaceuta w okienku (zazwyczaj najdroższą opcję). Tylko zastanawiam się, czy takie zakupy są bezpieczne, czy takie apteki mają jakieś certyfikaty lub coś w tym stylu.

11

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Z doświadczenia wiem, że nie ma w tym nic niebezpiecznego. Tylko radziłabym wybierać duże sieciowe apteki, bo takie są bardziej wiarygodne, a często mają też korzystniejszą ofertę. Zico np. jest sporą sieciówką i oczywiście ma licencję

12

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Plusem e-aptek jest to, że możesz sprawdzić skład leków, np. ile ziół i jakich jest w tabletkach. Bo skąd taki wybór tabletek np. dziurawca????, w każdych inna zawartość składnika... uczyłam się o wartościach przyswajalnych i wg tego staram się wybierać leki.
Nie każde apteki podają skład leków, także miejcie to na względzie smile

13

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Wiadomo, że przy okienku w zwykłej aptece nie będziemy się bawić z farmaceutom w 'sto pytań do', a tak zamawiając w necie wszystko jest opisane, można spokojnie przeczytać, sprawdzić działanie składniku, którego się nie zna, itd. To właśnie w zakupach przez internet lubię najbardziej, a zaraz po tym, to że paczka jest dostarczana do drzwi i nie trzeba nigdzie łazić, żeby odebrać.

14

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Może to bezpodstawne obawy, ale np. wydaje mi się, że mogą być źle przechowywane leki, albo z krótką datą ważności, czy zniszczone opakowania. Tak naprawdę to nie wiem czemu smile Bo tak naprawdę to przecież nie mam pewności czy normalna apteka tez idealnie przechowuje produkty. Może to kwestia podejścia.

15

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Zacznijmy od tego, że oni przecież te leki muszą przechowywać w swoich aptekach stacjonarnych, gdzie na pewno mają warunki, ale inna sprawa, to że nie wszystkie leki muszą być trzymane w lodówce,a te które muszą to raczej te na recepte, których nie kupisz przez internet, więc jak dla mnie to po problemie... wink

16

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Lucy, mam wrażenie że na allegro też nic nie kupisz smile Bo zamawiając bluzkę założenie byłoby, że gdzieś jest rozdarta lub brudna smile  To kwestia zaufania wirtualnym sklepom. Myślę ze jakaś komisja nadzoru nad nimi tez jest:), a najlepszą komisją jest wypowiedź samych klientów. wystarczy korzystać ze sprawdzonych źródeł smile

17

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Pewnie macie rację, to kwestia zaufania. Na pewno jest to bardziej wygodna forma zakupów, bo przeważnie w aptece jest kilka osób w kolejce i nie ma czasu na jakieś bardziej szczegółowe pytania. Może spróbuję w takim razie tam gdzie polecacie. Ale jak coś będzie nie tak to zgłoszę zażalenie:)

18

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Ja ostatnio znalazłam lek dostępny na receptę w internecie i bez problemu mogłabym go zamówić, natomiast w "normalnej" aptece nie mogłam go dostać, bo nie miałam właśnie owej recepty. To jest zastanawiające.

19

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Zakup przez internet jest zwykłą umową kupna-sprzedaży masz przy tym takie sama prawa, jak przy kupowaniu w realnym sklepie. Zawsze możesz towar zwrócić lub złożyć reklamację. Myślę, że to przede wszystkim właśnie kwestia zaufania, tak jak pisała TonieTu.

20

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Małgorzatko, dlatego trzeba korzystać z aptek, które mają wyrobioną renomę. Bo to co napisałaś jest naprawdę podejrzane, chyba, że zmieniły się przepisy co do twojego leku <?> albo może to np. jakaś wersja z małą dawką leku, którą można kupić bez recepty <?> w ziko się z czymś takim nie spotkałam

21

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Tak na pewno nie powinno być. Małgorzatko, mam nadzieję, że nie kupiłaś tego leku, bo to faktycznie jest zastanawiające. To była internetowa apteka? Nie wydaje mi się, pewnie jakaś 'lewa' aukcja...

22

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Zajrzałam sobie na stronę tej zikoapteki, o której wspominaliście i wyczytałam, że posiada ona licencję. Poza tym ma stacjonarne punkty. Wydaje mi się, że są tao całkiem solidne argumenty przemawiające za wiarygodnością tej sieci. Przyznam również, że kusi mnie możliwość zbierania punktów i wymieniania ich na nagrody. smile

23

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

No ja tam miałam farta, że od razu trafiłam na e-aptekę, z którą wszystko jest ok. Jedyne rozwiązanie jakie widzę to sprawdzać licencję, ewentualnie pytać o zdanie użytkowników. Ja tam polecam Zikoaptekę.

24

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Zielony-groszku, jak nie sprawdzisz na własnej skórze, to nigdy się nie przekonasz. Do dzieła zatem tongue

25

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Złożyłam zamówienie, akurat mają duże promocje też na kosmetyki to się skusiłam na komplet krem pod oczy + na noc silnie nawilżający. Pracuję niestety w kilmatyzowanych pomieszczeniach i strasznie mi się przesusza cera, a do tego strefa T się świeci..:/  Ech no nic mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

26

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Heh, ja już też sprawdziłam tą promocję wink Jest na produkty biodermy, zaraz zaopatrze wszystkie babcie i ciocie w preznety z biodermy tongue W końcu trudno się oprzeć , kiedy drugi produkt kosztuje 1 grosz wink

27

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

O kurczaki! Ja już kupiłam wszystkie prezenty, szkoda że tak późno dowiaduję się o tej promocji na kosmetyki Biodermy sad
Ale może zrobie prezent samej sobie tongue

28 Ostatnio edytowany przez jan1975 (2010-03-29 13:05:27)

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Witam serdecznie - dotyczy zakupów ziół i preparatów ziołowych przez internet.  Ja znalazłem dość ciekawy serwis opisujący zioła   
Może to w czymś pomoże.

Pozdrawiam

29 Ostatnio edytowany przez Emilia (2010-07-07 17:08:47)

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Miejsc, gdzie możesz kupić zioła, czy tanie leki, jest bardzo dużo. Ale chyba najprościej w aptekach, czy sklepach zielarskich;) Wiecie, ja ostatnio przekonuję się do robienia zakupów przez internet. nawet znalazłam bardzo dobrze zaopatrzoną aptekę.

30

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Z moich doświadczeń wynika, że najtańsze leki są w sieciach super-pharm, ale najczęściej kupuje tam leki dermatologiczne i specjalistyczne kosmetyczne - te na pewno są tańsze. I wiem też, że mają bardzo tanie środki antykoncepcyjne.

31

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Ostatnio odwiedziłam sklep zielarski w swoim mieście. Nigdy nie kupowałam ziół, ale miałam dosyć łykania tabletek i pani ekspedientka poleciła mi kilka herbatek firmy Dary Natury. Po powrocie do domu odwiedziłam stronkę producenta tych herbatek ziołowych. Okazało się że jest znacznie taniej niż w stacjonarnym sklepie zielarskim i dużo większy wybór. Stosuję od kilku dni i nawet pomagają.  Polecam smile

32

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?
zielony_groszek napisał/a:

Siemka. Właśnie szukam w necie informacji na temat tanich leków i trafiłam tu. Powiesz szczerze, że nawet przez myśl mi nie przeszły internetowe apteki. Ale skoro to sprawdzona rzecz to może warto spróbować. Jak to z nimi jest? Mają rzeczywiście niższe ceny? I jaki mają asortyment? Bo pewnie leków na receptę tam nie kupię.

Ja od roku kupuję na * W sumie robiłam tam zakupy 6 razy. Zawsze na kwotę ok 200zł. Niedawno mąż poszedł do apteki pod moim blokiem i kupił to samo co ja przez internet w aptece gdańskiej. Zapłacił 52zł więcej!! nie muszę dalej mówić jak zareagował jak mu powiedziałam ile przepłacił.. No ale i na buty od niego wyciągnęłam smile
Naprawdę polecam tą aptekę. Nie zawiodłam się nigdy i moje koleżanki też. Oczywiście na receptę nie można kupować no ale to chyba oczywiste.

* tu znajdował się adres strony internetowej.

Posiadasz już notkę za spamowanie forum. Jeśli nie zaprzestaniesz, zostaniesz zbanowana. Nasz regulamin zabrania umieszczania linków do innych stron na forum.

Moderatorka Noelle

33

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

ja od pewnego czasu kupuje w aleleki - maja tanio i od ręki.

34

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Zobacz aptekę moclekow pl z powodzeniem sprzedają na allegro, właściwie to mają wszystko tańsze, nie wiem czemu. Ja kupuje tam magnez, Capivit i płyn do higieny intymnej.

35

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?
mala_misia napisał/a:

Zobacz aptekę moclekow pl z powodzeniem sprzedają na allegro, właściwie to mają wszystko tańsze, nie wiem czemu. Ja kupuje tam magnez, Capivit i płyn do higieny intymnej.

Potwierdzam, również tam kupuję. Wiele produktów mają taniej. Teraz na ich stronie można kupić magnez 30 kapsułek za 2zł. Dużo fajnych promocji.

36

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Ja jakiś czas temu korzystałam z aptek online, ale akurat u siebie w Łodzi mam pod ręką tanią aptekę za grosze w manufakturze. Nigdy wczesniej jakoś nie zaglądałam bo mówili że tam sama drożyzna jest, a jak się przejdzie to się okazuje, że jest parę punktów gdzie można zrobić taniej zakupy. Ja to przeważnie robię raz na miesiąc duże zakupy dla rodziny, wlącznie z rodzicami etc., więc idzie trochę pieniędzy, a oszczędzić wówczas można od groma kasy. Co mnie akurat w tej azg pasuje to to, że mają w ofercie na miejscu kosmetyki naturalne, ehhh cudowna sprawa, polecam spróbować takich kosmetyków, ale tych naprawdę naturalnych porządnych firm.

37

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

ja wiekszość leków i kosmetyków zamawiam w doz.pl Brdzo fajne promocje mają. Często też zaglądam do SuperPhfarm:)

38

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Akurat w kwestii takich klasycznych ziół to nie podpowiem, natomiast np. kosmetyki naturalne i leki w dobrej cenie to ja akurat kupuję w łódzkiej manufakturze, tam jest apteka za grosze i mają naprawdę dobre ceny, więc polecam.

39

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Ja też korzystam z płockiej apteki za grosze bo mąż pracuje niedaleko, więc zawsze go podsyłam tam, bo naprawdę różnice są takie czasem, że strach się bać i pytanie dlaczego niektórzy tak drogo sprzedają, albo kto tam kupuje. Ostatnio zafundowałam sobie np. inneov gęstość włosów - fajna sprawa, ale cena normalnie jest zaporowa bo nawet 160-170zł, a tak na promocji za niecałe 90zł dostałam. Takie różnice to nie w kij dmuchał, czasem nawet warto podjechać dalej na większe zakupy bo się po prostu opłaca.

40

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

skorzystajcie z wyszukiwarki aptek cenylekow. com. pl, łatwo porównacie ceny leków w poszczególnych aptekch

41

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Tanie leki w Warszawie można dostać w aptece przy Al. Jerozolimskich 113/115 - praktycznie w samym centrum. Można ta otrzymać kartę stałego klienta upoważniającą do 12% zniżki - praktycznie każdy może dostać taką kartę. Mają pełny asortyment - kosmetyki, zioła, produkty do domowego SPA i specjalistyczne opatrunki. Polecam!

42 Ostatnio edytowany przez apoteoza (2011-11-16 08:27:07)

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

spam

43

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?
fasola napisał/a:

Wiadomo, że przy okienku w zwykłej aptece nie będziemy się bawić z farmaceutom w 'sto pytań do', a tak zamawiając w necie wszystko jest opisane, można spokojnie przeczytać, sprawdzić działanie składniku, którego się nie zna, itd. To właśnie w zakupach przez internet lubię najbardziej, a zaraz po tym, to że paczka jest dostarczana do drzwi i nie trzeba nigdzie łazić, żeby odebrać.

dokładnie jestem takiego samego zdania :-D

44 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-10-23 18:53:02)

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Ja jeszcze dorzucę do tych aptek fajną aptekę, gdzie można tanio dostać zarówno leki jak i kosmetyki, suplementy diety (oczywiście tylko te bez recepty) - spam - podoba mi się kategoryzacja działów, jest czytelna i od razu wiadomo co na co stosować.

45

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

DOZ jest jedną z tańszych aptek (za tabletki ATY tam płace 18zł, a w innych wołali 28zł) i często mają promocje na dane produkty wink

46

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Słyszałam o tych aptekach. Ja robię tak, że po prostu szukam ofert w internecie, znajduje takie miejsce, gdzie ceny są najniższe i kupuję hurtowo. Czasem jest tak, że za jedną rzecz zapłacimy mniej, a za inną więcej. Trzeba więc zsumować i wybrać ogólnie najtańsze miejsce.

47

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

ja tak samo, robię zakupy w internetowych aptekach, teraz głównie w Waptece. kupuję on line nie tylko ze względu na oszczędność, ale też dlatego, że to po prostu dużo łatwiejsze - widzisz od razu co jest w promocji, wiesz na bieżąco ile kosztują zakupy, możesz porównać ceny w kilki aptekach w jednym momencie no i nie musisz wychodzić przy tym z domu:)

48

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Jeśli chodzi o leki to jestem ostrożna i wolę zamawiać w bardziej znanych aptekach, dotychczas wypróbowałam dom zdrowia i czasem wracam do nich bo wychodzi taniej niż u mnie w stacjonarnej.

49

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Tanie leki zazwyczaj kupuję w aptece w moim mieście. Mam jedną taką upatrzoną, chodzi o Kwiaty Polskie, mają szeroki asortyment, a dodatkowym plusem jest to, że jest ona teraz całodobowa. Mieszkam we Włocławku.

50

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Jeżeli akurat rozchodzi się o aptekę w Katowicach, to ja osobiście chodzę na ulicę 3-go Maja 33. Tobie też polecam tę aptekę - Apteka Zdrowit, bo po prostu jest dobrze wyposażona i wcale nie jest przesadnie drogo. Chociaż leki są zawsze drogie... Tak to już z tymi lekami jest.

51

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Przekonałam się do zakupów internetowych jakiś czas temu teraz internet to moje ulubione miejsce zakupów.

52 Ostatnio edytowany przez adus345 (2020-04-10 05:01:55)

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Słuchajcie, nie wiem czy wiecie ale jeśli chodzi o leki to ostatnio dowiedziałam się, że muszą one być przechowywane w odpowiednich pojemnikach, które natomiast to produkowane są w specjalnych fabrykach zajmujących się tylko i wyłącznie wytwarzaniem takich właśnie pojemników na leki. Wiedzieliście o tym?

53

Odp: Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Ja od lat kupuje w necie jest większy wybór i taniej. Poza tym zawsze można sobie na spokojnie porównać wszystkie suple i zioła a też nie ukrywajmy że są przypadłości o których nie koniecznie chcemy mówić Pani w okienku :-) Jedyne na co zwracam uwagę to żeby sklep był w miarę sprawdzony i miał np. stacjonarne punkty bo nie chciałbym kupić tego typu suplementów przechowywanych w niewłaściwych warunkach. Najczęściej kupuje na gemini.pl, https://netzdrowie.pl albo https://sfd.pl ale na SFD to inne suple bardziej białko ale też fakt że mają fajne omega 3 swoje i też widać że dużo marek własnych. Trzeba uważać na różne dziwne sklepy bo można się naciąć.

Posty [ 53 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Gdzie kupować tanie leki, zioła?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024