Jakich filmow nie lubicie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Jakich filmow nie lubicie?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 50 z 50 ]

39

Odp: Jakich filmow nie lubicie?

Nie trawię ckliwych romansów dla rozmarzonych singielek...
Ani też filmów kręconych w stylu Paranormal Activity albo Projekt X - masakra, nie da się na to patrzeć

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2016-06-23 19:39:58)

Ja np bardzo lubię horrory, ale akurat te kręcone z ręki bardziej mnie denerwują niż straszą. Wolę jednak zwykły styl kręcenia.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

41

Gangsterskich. Nudzą mnie potwornie.

Reklama

42

Nie lubię filmów o niczym, które swoją formą próbują udawać, że są ambitne i artystyczne.

43

nudnych i pozbawionych klimatu. Takich, które nie wywołują we mnie emocji i wzruszenia, ani mnie nie bawią. Ja oczekuję od kina magii i trochę innego wymiaru, albo rozrywki. Może przedstawiać banały ale w sposób który uderzy w jakieś moje czułe struny i mnie poruszy, oderwie od tu i teraz. Poruszają mnie najczęściej ludzkie dylematy prowokujące do refleksji na temat człowieczeństwa i o tym, co nam w duszy gra...

Doskonale wiadomo, że w nieskończonym wszechświecie wszystko, co możemy sobie wyobrazić, musi gdzieś istnieć.  T.Pratchett/Pyramids.
Reklama

44

To i ja dorzucę swoje trzy grosze...
Nie lubię komedii typu - Stary gdzie moja bryka,...
Nie lubię horrorów - typu Piła mechaniczna, Wiem kto mnie zabił - bo to komedia, lepiej się śmiać niż bać się.
Parodie też odpadają - jak Straszny film.
Nic co jest "tasiemcem", czyli telenowele każdego z krajów.
Wyjątkowo za PL kinem nie przepadam, szczególnie tym nowym, nie przemawia do mnie.

...people always leave...

45

nie lubię komedii i melodramatów, już lepiej jakieś męskie kino ze strzelaniem i prostytutkami big_smile

46

nie lubię westernów, sensacyjnych, science fiction, kryminalnych i polskich filmów, w których występują jakieś wulgarne słowa, przekleństwa

47

O zesz, a ja jestem w stanie obejrzeć wszystko. Przeżyłem nawet brazylijskie telenowele.

Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.

48

Nie znoszę komedii, pod każdą postacią, kiepskich filmideł polskich z czasów PRLu, PRLu bis też, są okropnie nagrane, żeby słyszeć dialogi, to trzeba telewizor nastawić na maksa siłę głosu?!  Z tamtych czasów na pewno TOPowe, to "Stawka

większa niż życie" oraz "Czterej pancerni i pies". Nie wiem dlaczego te filmy nie są pokolorowane do dziś i jeden dzień dłużej.

Lubię na zabój, jak leci Hollywoodzkie kino. Wszystko!! NA KOMPIE, NA TABLECIE, NA SMARTFONIE, NA TELEWIZORZE, W KINIE...

49

Science fiction !!

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.

50

Nie lubię pseudoartystycznych filmów, które udają, że są mega ambitne, a tak naprawdę opowiadają o niczym.

Posty [ 39 do 50 z 50 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Jakich filmow nie lubicie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016