Moje zdrady (Netkafejka) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Moje zdrady (Netkafejka)

Strony Poprzednia 1 359 360 361 362 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13,681 do 13,718 z 13,730 ]

13,681 Ostatnio edytowany przez Przyszłość (2017-11-11 17:59:19)

Odp: Moje zdrady (Netkafejka)

Cześć Wszystkim,

Excop napisał/a:

Warto było przewietrzyć jednak.
Witajcie, Szefie, Siostrzyczko i nowi znajomi. smile

No popatrzcie, starych znajomych to już nie przywita tongue
Foch wink

Informuję, że na Pomorzu mamy pierwszy śnieg.
Tak, że ten teges...zima straszy.

Poszukam odpowiedniej muzyki..

EDIT:
Może coś, co pasuje (ku mojemu niezadowoleniu) tu ostatnio:

Reklama
Zobacz podobne tematy :

13,682

Przyszłość napisał/a:

Cześć Wszystkim,

Excop napisał/a:

Warto było przewietrzyć jednak.
Witajcie, Szefie, Siostrzyczko i nowi znajomi. smile

No popatrzcie, starych znajomych to już nie przywita tongue
Foch wink

Informuję, że na Pomorzu mamy pierwszy śnieg.
Tak, że ten teges...zima straszy.

Poszukam odpowiedniej muzyki..

EDIT:
Może coś, co pasuje (ku mojemu niezadowoleniu) tu ostatnio:

Przyszłości kochana, znów faux pa popełniłem, jak z tymi statkami powietrznymi, jakiś czas temu?
Tym razem, nie!
Ciebie wzywać nie trzeba, bo uzupełnialiśmy się nawzajem, gdy zastój się był zrobił . smile

facet po przejściach

13,683

ołłł  nołłł! tylko nie śnieg!
Przyszłość weź temu śniegu nagadaj, żeby nie pchał się na południe ani o centymetr.

u mnie dziś taki piękny błękit się przebija przez chmurzyska deszczowe.
miejsca na DOBRO w niedzieli Wam życzę.

Kosmiczny dla Ciebie szczególnie wink

pstryk.

Reklama

13,684

Excop napisał/a:

Przyszłości kochana, znów faux pa popełniłem, jak z tymi statkami powietrznymi, jakiś czas temu?
Tym razem, nie!
Ciebie wzywać nie trzeba, bo uzupełnialiśmy się nawzajem, gdy zastój się był zrobił . smile

Pojawiam się i znikam niczym pamiętny Jóżek wink

13,685

O'kruszynka napisał/a:

Przyszłość weź temu śniegu nagadaj, żeby nie pchał się na południe ani o centymetr.

pstryk.

O'kruszynko,
Chwilę postraszyło śniegiem i przeminęło z wiatrem. Tutaj śnieżna zima zachodzi góra na tydzień w roku, podobnie jak lato big_smile

Pstryk smile

Reklama

13,686 Ostatnio edytowany przez aurora borealis (2017-11-14 23:41:57)

Dobry wieczór Paniom, Panom i Tobie Amando2 także ;- )

Odczuwając permanentnie (za wyjątkiem nieparzystych piątków ; - ) rozległy immobilizm duchowy i wpisując zamaszyście ołóweczkiem me jestestwo w  listopadowe o-pusto-szenie, wspomniałam słowa wieszcza, który zaanimował mnie tymiż słowy: "Dalej bryło z posad świata! Nowymi cię pchniemy tory".
Odczytałam je bardzo osobiście. Przyznaję, że ta „bryła” mocno mnie ubodła jako niewiastę, która w okresie jesienno- zimowym pozyskuje cenny dla organizmu magnez głównie wciągając czekoladę. (Jako usprawiedliwienie dodam, że jest to czekolada Ritter Sport, która ma mnie utrzymać w najlepszej kondycji ; -))) Wieszcz jednak wyraźnie wskazywał, iż po pierwsze mam ruszyć tą częścią ciała, która najbardziej „zbrylała” w procesie przyswajania magnezu… A po wtóre w swym zawołaniu, geniusz trzynastozgłoskowca, sugeruje korzystanie z transportu szynowego…

Wobec powyższego przejechałam się kilka razy w tę i nazad pociągami SKM i KM w kierunku Otwocka z ufną nadzieją na owo pchnięcie na nowe tory… ; -))) Oprócz zwyczajowego, obecnego od prehistorii PKP opóźnienia pociągów, wykryłam tylko obecność wtyczek do USB w wagonach. Jednak było to wyłącznie pchnięcie technologiczne, które rzecz jasna nie doporowadziło do zaspokojenia moich najgłębszych egzystencjalnych i duchowych potrzeb.

Podjęłam więc jak rękawicę pierwsze wyzwanie i wszczęłam zaciekłą walkę z moją zbryloną animą, którą ruszyłam z posad świata. W ciągu czterech dni obejrzałam w kinach trzy obrazy. Pragnę tylko nadmienić, że bardzo rzadko obcuję z X muzą. W zasadzie w ogóle nie z nią nie obcuję, gdyż nie lubię oglądać świata cudzymi oczyma. I tak, dwa z oglądanych przeze mnie filmów okazały się niewypałami, jeden zaś bardzo mnie zaciekawił. Był nim „Borg/ McEnroe. Między odwagą a szaleństwem”. Te dwa inne to: „Suburbicon” i „ The Square”. Przesłania tego ostatniego filmu, to w ogóle nie pojęłam moim misiowym rozumkiem, gdyż już samo śledzenie fabuły okazało się tak ogromnym wysiłkiem, że ponad dwie godziny seansu zniosłam tylko dlatego, iż wspierałam się prażonymi orzeszkami oraz sokiem z porzeczki, do których zakupu w ostatniej chwili przed seansem, najwyraźniej tchnął mnie instynkt samozachowawczy ; -)))

Może widzieliście już te obrazy i wytłumaczycie mi „co jest grane?” 

Pozdrawiam Was serdecznie z pola walki o lepsze jutro i trochę lepsze kino ; -)))
Polecam Waszej uwadze garść nutek mojego zachwytu: https://youtu.be/LRTozousQfo

13,687

Dzieńdobrywieczór! czołem! wszystkim widzialnym i niewidzialnym smile

Przyszłość napisał/a:
O'kruszynka napisał/a:

pstryk.

O'kruszynko,
Chwilę postraszyło śniegiem i przeminęło z wiatrem. Tutaj śnieżna zima zachodzi góra na tydzień w roku, podobnie jak lato big_smile

Pstryk smile

Jak domniemywam, w takim klimacie nie ma potrzeby wymiany opon na zimowe. Bo kto by się przejmował poślizgiem. Tydzień można pociagiem, autobusem, albo tramwajem... big_smile

aurora borealis napisał/a:

Dobry wieczór Paniom, Panom i Tobie Amando2 także ;- )

Odczuwając permanentnie (za wyjątkiem nieparzystych piątków ; - ) rozległy immobilizm duchowy i wpisując zamaszyście ołóweczkiem me jestestwo w  listopadowe o-pusto-szenie, wspomniałam słowa wieszcza, który zaanimował mnie tymiż słowy: "Dalej bryło z posad świata! Nowymi cię pchniemy tory".
Odczytałam je bardzo osobiście. Przyznaję, że ta „bryła” mocno mnie ubodła jako niewiastę, która w okresie jesienno- zimowym pozyskuje cenny dla organizmu magnez głównie wciągając czekoladę. (Jako usprawiedliwienie dodam, że jest to czekolada Ritter Sport, która ma mnie utrzymać w najlepszej kondycji ; -))) Wieszcz jednak wyraźnie wskazywał, iż po pierwsze mam ruszyć tą częścią ciała, która najbardziej „zbrylała” w procesie przyswajania magnezu… A po wtóre w swym zawołaniu, geniusz trzynastozgłoskowca, sugeruje korzystanie z transportu szynowego…

Wobec powyższego przejechałam się kilka razy w tę i nazad pociągami SKM i KM w kierunku Otwocka z ufną nadzieją na owo pchnięcie na nowe tory… ; -))) Oprócz zwyczajowego, obecnego od prehistorii PKP opóźnienia pociągów, wykryłam tylko obecność wtyczek do USB w wagonach. Jednak było to wyłącznie pchnięcie technologiczne, które rzecz jasna nie doporowadziło do zaspokojenia moich najgłębszych egzystencjalnych i duchowych potrzeb.

Podjęłam więc jak rękawicę pierwsze wyzwanie i wszczęłam zaciekłą walkę z moją zbryloną animą, którą ruszyłam z posad świata. W ciągu czterech dni obejrzałam w kinach trzy obrazy. Pragnę tylko nadmienić, że bardzo rzadko obcuję z X muzą. W zasadzie w ogóle nie z nią nie obcuję, gdyż nie lubię oglądać świata cudzymi oczyma. I tak, dwa z oglądanych przeze mnie filmów okazały się niewypałami, jeden zaś bardzo mnie zaciekawił. Był nim „Borg/ McEnroe. Między odwagą a szaleństwem”. Te dwa inne to: „Suburbicon” i „ The Square”. Przesłania tego ostatniego filmu, to w ogóle nie pojęłam moim misiowym rozumkiem, gdyż już samo śledzenie fabuły okazało się tak ogromnym wysiłkiem, że ponad dwie godziny seansu zniosłam tylko dlatego, iż wspierałam się prażonymi orzeszkami oraz sokiem z porzeczki, do których zakupu w ostatniej chwili przed seansem, najwyraźniej tchnął mnie instynkt samozachowawczy ; -)))

Może widzieliście już te obrazy i wytłumaczycie mi „co jest grane?” 

Pozdrawiam Was serdecznie z pola walki o lepsze jutro i trochę lepsze kino ; -)))
Polecam Waszej uwadze garść nutek mojego zachwytu: https://youtu.be/LRTozousQfo

Witaj Auroro smile
Amanda2 zniknęła... widać tylko tyle chciała nam przekazać...
Ostatnio w kinie byłem jakieś cirka about, siedem lat temu... Brak chęci oglądania świata innymi niż własne, oczyma jest tym, co i ja mogę uznać za wystarczający powód do pominięcia delektowania się wdziękami (lub nie) X muzy. Ostatnie wydarzenia w tej branży wreszcie pokazały, co jest po drugiej stronie kamery i ekranu...
Ale zaciekawiło mnie organoleptyczne zestawienie kakofonii smaków prażonych orzeszków. Były solone, czyż nie? i do tego słodko-kwaśny sok porzeczkowy. Może owa kakofonia spowodowała jednak odpływ skupienia z treści oglądanych obrazów, na inny aspekt? big_smile

Znowu wraca okres długich tras wyjazdów służbowych. Ruszyły prace w Łańcucie i mam tam regularnie bywać. Poza tym Szczecin w którym mam być raz w tygodniu i szykują się wyjazdy do Wrocławia...
Na wyjazd do Łańcuta wziąłem ze sobą muzykę w takich klimatach...
Nie! nie usnąłem w drodze big_smile

"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los." 
Oscar Wilde
gg: 12848803
Malcolm Young ur. 6 stycznia 1953, zm. 18 listopada 2017

13,688

Dobry wieczór. smile
Wreszcie, w umówiony piątek zjawiłeś się, Szefie.
Z Aurorą się mijam. Dzwoneczek i Przyszłość zaglądają.
Czas ożywić  to miejsce.

facet po przejściach

13,689

Excop napisał/a:

Dobry wieczór. smile
Wreszcie, w umówiony piątek zjawiłeś się, Szefie.
Z Aurorą się mijam. Dzwoneczek i Przyszłość zaglądają.
Czas ożywić  to miejsce.

Cześć Excop! smile
Ano byłem, przewietrzyłem, w kominku napaliłem, odkurzyłem stare fotografie...
Zastanawiam się nad słowami o ożywieniu tego miejsca...
Tytuł niejako wskazuje tematykę, chyba, że potraktujemy to na opak... Może już czas?
Niezdrady... Pierwsze co mi się kojarzy z nie-zdradami, to muzyka. Drugie, to fotografia.
Raczej trudno było by zrobić z wątku fotoblog, bo nie wiem jak wiele miejsca ma Netkobiety Sp. z o.o. na serwerach.
Może przymierzę się do opowieści w odcinkach, tym razem pod roboczym tytułem "moje muzyczne niezdrady" z ilustracją z YT?
Albo, bo przecież tu było masa linków do wspaniałej muzyki, coś w rodzaju szafy grającej?
Nie powspominał byś? big_smile

"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los." 
Oscar Wilde

13,690 Ostatnio edytowany przez Przyszłość (2017-11-16 16:21:57)

Dzień Dobry smile

starr napisał/a:

Jak domniemywam, w takim klimacie nie ma potrzeby wymiany opon na zimowe. Bo kto by się przejmował poślizgiem. Tydzień można pociagiem, autobusem, albo tramwajem... big_smile

Hahaha big_smile Możnaby tak postąpić ku rozpaczy producentów i lokalnych "zmieniaczy" ogumienia, gdyby nie fakt, że od czasu do czasu trzeba gdzieś w Polskę ruszyć wink. Nawet jak do taty jadę, to po drodze klimat zmieniam na górzysty, z perłą Szymbarskich Wzgórz na czele big_smile

Aurora, nie widziałam żadnego z filmów, które oglądalaś, chociaż lubię kino. Ostatnio przebodźcowałam się na "Botoksie" i podrżałam na "Snowmanie". Do oglądnięcia obu jakoś specjalnie nie zachęcam, ale też nie żałuję poświęconego im czasu.
Za to polecić mogę serial "Mindhunter" jeśli ktoś z Was buszuje na Netflixie. Film mnie zainspirował.

13,691

Dobrej nocy.

13,692

Dzieńdobrywieczór! czołem! wszystkim widzialnym i niewidzialnym smile

O'kruszynka napisał/a:

Dobrej nocy.

Nie ma tak uwielbianego przez wszystkich - "pstryk"?
Jak Lista Trójki?

Oscar Wilde

13,693 Ostatnio edytowany przez random.further (2017-11-18 15:38:46)

starr napisał/a:

Niezdrady... Pierwsze co mi się kojarzy z nie-zdradami, to muzyka. Drugie, to fotografia.
Może przymierzę się do opowieści w odcinkach, tym razem pod roboczym tytułem "moje muzyczne niezdrady" z ilustracją z YT?

smile dzień dobry
zatrzymane chwile... a pomysł na pewno znajdzie odbiorców
a to dorzutka :

13,694

Witajcie, pozdrawiam ciepło i serdecznie.
Dziś straciliśmy część muzycznej historii, odszedł Malcolm Young...
www youtube com/watch?v=etAIpkdhU9Q
Pozdrawiam z góry smile

13,695 Ostatnio edytowany przez starr (2017-11-18 23:38:31)

maruk napisał/a:

Witajcie, pozdrawiam ciepło i serdecznie.
Dziś straciliśmy część muzycznej historii, odszedł Malcolm Young...
www youtube com/watch?v=etAIpkdhU9Q
Pozdrawiam z góry smile

To bardzo smutna wiadomość sad....

--------------------------------------------
Dzisiaj w AntyRadiu

Oscar Wilde

13,696

Dzisiaj mija dwadzieścia lat od śmierci Michale Hutchence'a, wokalisty Inxs...
Kto ich dzisiaj pamięta? a przecież bez Inxs nie było swego czasu udanej imprezki...

Oscar Wilde

13,697

Piątek... cisza...
Pstryk.

13,698

smile smile smile ciut podkręcam na głosniej i cały czas to samo słychać...

13,699

Dobry wieczór. smile

luc napisał/a:

Piątek... cisza...
Pstryk.

Siostrzyczko, więcej optymizmu! .:)
Kilka dni mnie nie było. Wyrzucało mnie z Sieci, gdy wchodziłem na Netkobiety.pl. Wirus chyba jakiś zalągł się w moim aparaciku. smile

facet po przejściach

13,700

luc napisał/a:

Piątek... cisza...
Pstryk.

Ano cisza była. Po powrocie ze Szczecina, mając tysiąc przeszoferowanych kilometrów tylko miałem ochotę na spanie.
Jesień... smile
I jak wczoraj zauważyłem, moja sygnaturka nabrała politycznego wydźwięku... big_smile

Oscar Wilde

13,701

Witaj Starr.
Co do piątku, to jesteś usprawiedliwiony wink

starr napisał/a:

I jak wczoraj zauważyłem, moja sygnaturka nabrała politycznego wydźwięku... big_smile

Prawda smile

13,702

luc napisał/a:

Witaj Starr.

starr napisał/a:

Prawda smile

Przychód z licytacji ma być przeznaczony na bardzo szlachetny cel w Krakowie. Zwierzaki pewnie się o tym nie dowiedzą, ale może przezimują z lepszą michą... I nikt nie powie, że to polityczna korupcja...

Oscar Wilde

13,703

Dobry wieczór!
Nieco późnawo, ale zawsze. Witam wszystkich. Którzy zajrzą. Zwłaszcza tych, którzy się wysilą, by coś wystukać na klawiaturze. wink

starr napisał/a:
luc napisał/a:

Witaj Starr.

starr napisał/a:

Prawda smile

Przychód z licytacji ma być przeznaczony na bardzo szlachetny cel w Krakowie. Zwierzaki pewnie się o tym nie dowiedzą, ale może przezimują z lepszą michą... I nikt nie powie, że to polityczna korupcja...

Polityczna korupcja to to nie jest, ale bliżej Prezesa są inne, równie potrzebujące ośrodki.
Kamińskiego, byłego spin doktora Jarosław się pozbył.
Zostali inni, ci skruszeni, ale równie skuteczni. smile
Bo Kraków, to Wawel. A Wawel, to Krypta. Itd... smile
Witaj, Siostrzyczko. Cześć, Szefie. smile

facet po przejściach

13,704

pstryk.
winter is coming. nał.

13,705 Ostatnio edytowany przez Excop (2017-12-03 20:29:39)

O'kruszynka napisał/a:

pstryk.
winter is coming. nał.

Zima tegoroczna może sprawić psikusa. Taka jej rola w sumie. smile
Przypomniałaś mi "Status Quo"  i ich "In The Army now!"
Witaj, Dzwoneczku. smile

facet po przejściach

13,706

Dzieńdobrywieczórcześć i czołem wszystkim widocznym i niewidocznym smile

O'kruszynka napisał/a:

pstryk.
winter is coming. nał.

Mówisz, Masz... big_smile

Excop napisał/a:
O'kruszynka napisał/a:

pstryk.
winter is coming. nał.

Witaj, Dzwoneczku. smile

Też chętnie sobie przypomnę... smile

Oscar Wilde

13,707

starr napisał/a:

Dzieńdobrywieczórcześć i czołem wszystkim widocznym i niewidocznym smile

O'kruszynka napisał/a:

pstryk.
winter is coming. nał.

Mówisz, Masz... big_smile

Excop napisał/a:
O'kruszynka napisał/a:

pstryk.
winter is coming. nał.

Witaj, Dzwoneczku. smile

Też chętnie sobie przypomnę... smile

Witaj, Gospodarzu miły.
"Status Quo" z tym "przerywnikiem" na bębnach, podobnie, jak "T.Rex" w "Dzieciach rewolucji", zawsze przyprawiają mnie o dreszcze. Z rozkoszy słuchania kompozycji, w której perkusje lub inne "kotły", nie są tylko "metronomem", a czynią z utworu coś, czego nie sposób zapomnieć. smile

facet po przejściach

13,708

Excop napisał/a:

/.../
Witaj, Gospodarzu miły.
"Status Quo" z tym "przerywnikiem" na bębnach, podobnie, jak "T.Rex" w "Dzieciach rewolucji", zawsze przyprawiają mnie o dreszcze. Z rozkoszy słuchania kompozycji, w której perkusje lub inne "kotły", nie są tylko "metronomem", a czynią z utworu coś, czego nie sposób zapomnieć. smile

Na razie mam nietypowowego bębniarza smile no może poza Collinsem...

Oscar Wilde

13,709

starr napisał/a:
Excop napisał/a:

/.../
Witaj, Gospodarzu miły.

Na razie mam nietypowowego bębniarza smile no może poza Collinsem...

Niestety, nie wyświetla mi się.
Co do Collinsa, to "In The Air Tonight" miałeś na myśli zapewne? smile

facet po przejściach

13,710

Excop napisał/a:

/.../

Jak się nie wyświetla to sam link: https://www.youtube.com/watch?v=S9MeTn1i72g

Oscar Wilde

13,711

Excop napisał/a:

/.../

To jedna z niewielu bardziej interesujących kompozycji.
Collinsa bardziej lubiłem z okresu Genesis... grał na bębnach i dawał głos...
https://www.youtube.com/watch?v=EeZRdd_1b4g

Oscar Wilde

13,712

POOF!!!!

nie było mnie tu wieki!

Słuchajcie, mieliście rację! DA SIĘ wygrzebać nawet z takiego szamba, w jakim ja się znalazłam! HA! ŻYJĘ!

Wyzdrowiałam, można powiedzieć, że całkiem! I wciąż twierdzę, że to dzięki Wam!

To co, jest okazja, trzeba opić! Mam flachę! wink))))

ciasto pieniądz.

13,713

panibaronowa napisał/a:

POOF!!!!

nie było mnie tu wieki!

Wszelki duch Pana Boga chwali!
Przetarłam ekran czy dobrze widzę.
Jakem niepijąca (prawie) - polewoj smile

13,714

panibaronowa napisał/a:

POOF!!!!

nie było mnie tu wieki!

Słuchajcie, mieliście rację! DA SIĘ wygrzebać nawet z takiego szamba, w jakim ja się znalazłam! HA! ŻYJĘ!

Bój się Boga, Arystokratko!
Już dawno przestałem wierzyć w cuda, a tu - proszę.
Witaj Baronowo!
Cieszę się, że kto mógł i potrafił, z naszego, coraz szerszego grona, wsparł Cię.
Powiedz, co u Twojej latorośli. Chyba, od jakiegoś czasu już, wspina się na meble i zagląda do pralki automatycznej. I naśladuje w mowie to, co słyszy? Jak moja córka, na ten przykład, gdy miała tyle samo? smile
A wypić, to zawsze można. Tyle, że ja, tylko wodę. Byle zimna była. smile

facet po przejściach

13,715

Polewom ino gibko!

Kochani, lata lecą jak oszalałe! Latorośl ma już ponad trzy lata. Gada wszystko, ma ogromne poczucie humoru i cały czas dowcipkujemy i się śmiejemy smile
Jest cudownym dzieckiem, nawet dziś wpadła na pomysł, że będzie spała w swoim łóżku, co mnie przeogromnie cieszy, nie będę się już budzić z czyjąś piętą w nerce. Tresuje psa, który jest jej wielkości, ale kocha ją nad życie i się jej słucha.

Ściskam wszystkich mocno, będę tu wpadać częściej smile

ciasto pieniądz.

13,716 Ostatnio edytowany przez starr (2017-12-06 21:52:55)

panibaronowa napisał/a:

POOF!!!!

nie było mnie tu wieki!

Nie da się ukryć smile ostatnio rok temu... Zjawiasz się niczym Święty Mikołaj... big_smile

panibaronowa napisał/a:

To że żyjesz, to nie mieliśmy wątpliwości i cieszymy się Twoją wizytą. Opowiadaj, co słychać w arystokratycznym Świecie smile

panibaronowa napisał/a:

Nie no, całą pracę wykonałaś sama... my tylko pokazaliśmy w którym kierunku trzeba...

panibaronowa napisał/a:

Jasne, co prawda jutro jam driwer, ale z takiej okazji to nie ma sprawy, polewaj!! big_smile

panibaronowa napisał/a:

Polewom ino gibko!

Kochani, lata lecą jak oszalałe! Latorośl ma już ponad trzy lata. Gada wszystko, ma ogromne poczucie humoru i cały czas dowcipkujemy i się śmiejemy smile
Jest cudownym dzieckiem, nawet dziś wpadła na pomysł, że będzie spała w swoim łóżku, co mnie przeogromnie cieszy, nie będę się już budzić z czyjąś piętą w nerce. Tresuje psa, który jest jej wielkości, ale kocha ją nad życie i się jej słucha.

Ściskam wszystkich mocno, będę tu wpadać częściej smile

My też ściskamy Ciebie, i Bobasię...

Buziaki dla was!

Oscar Wilde

13,717

https://www.youtube.com/watch?v=jhdFe3evXpk

ja to tylko dziś tu zostawię dla Was...

ciasto pieniądz.

13,718

panibaronowa napisał/a:

https://www.youtube.com/watch?v=jhdFe3evXpk

ja to tylko dziś tu zostawię dla Was...

Piękne wyrazy tego wszystkiego, co nam chcesz powiedzieć, Baronowo. W imieniu własnym i tych naszych wspólnych znajomych, dziękuję.
"Dire streits" akurat nie lubię. Bo - podobnie, jak "Depeche Mode", ich muzyka przyprawia mnie o ból głowy. Poważnie mówię!
Ale ta ballada na cześć towarzyszy broni, to coś naprawdę pięknego. Stonowany wokal i dyskretne zawodzenie gitary. Piękne. smile

facet po przejściach

Posty [ 13,681 do 13,718 z 13,730 ]

Strony Poprzednia 1 359 360 361 362 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Moje zdrady (Netkafejka)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016