Moje zdrady (Netkafejka) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Moje zdrady (Netkafejka)

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 362 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 13,729 ]

77

Odp: Moje zdrady (Netkafejka)

Szesnastolatek z wózkiem dziecięcym po jakimś czasie przestał być sensacją w parku. Za to miałem coraz większe grono osób patrzących na mnie z sypatią. Antypatyczne były tylko samotne starsze panie, które musiały oczywiście wiedzieć lepiej i zakwalifikowały mnie do wąskiego wtedy grona młodych ojców, w niedwuznaczny sposób wyrażając swoje oburzenie. Nauczyłem się wtedy ignorować ludzi którzy są bezinteresownie źle nastawieni. Ich agresję neutralizowałem kładąc palec na ustach i teatralnym szeptem mówiłem: ?ciiiiii?.. dziecko spi...?
Brat spał zawsze wtedy gdy wózek jechał, to wymyśliłem sobie ?podstęp?: do poręczy wózka wiązałem jeden koniec paska, drugi trzymałem w lewym ręku i siedząc na ławce z książką w prawym, nogą odpychałem wózek, który odjeżdżał na długość paska, nim był przyciągany i tak tam i z powrotem jeździł wózek, a ja miałem sporo czasu na czytanie:-) Potem jeszcze na dwojgu wykorzystałem tą metodę.
Po wakacjach umiałem wszystko zrobić przy niemowlaku, poza karmieniem piersią? Ale do dziś bratu mówię ,że wykarmiłem go w taki sposób? smile

Pierwszy dzień w nowej szkole zaczął się od niespodzianek. Moja klasa połączona została ze zlikwidowana klasą o podobnym profilu w innej szkole, toteż zrobiło się nas prawie siedemdziesiąt sztuk. Nie było innego sposobu, jak podzielić nas na dwie grupy? Ann trafiła do pierwszej, ja do drugiej. Pierwsza grupa przychodziła na rano w pierwszym semestrze, a w drugim na popołudnie. Moja, druga odwrotnie, pierwszy semestr popołudnie, a w drugim na rano. Wspólnie nie mieliśmy żadnych zajęć. Znajomość i spotkania z Ann były sporadyczne. Poza tym ona miała coraz więcej koleżanek z grupy, a ja kolegów ze swojej. No i profil mojej klasy nieco się zmienił, bo doszły tematy tamtej, zlikwidowanej klasy, z instalacji, bardziej w kierunku technologii wody. Hydrologia, hydrobiologia,  hydrogeologia, hydrostatyka?  Nie było tylko hydroplanu? Do tego Pracownia Technologii Wody. Wszystko dzieliło jeszcze grupy na podgrupy...Chemia za to rozrosła się do chemii i analizy? Wszystkie tematy na podręcznikach akademickich i większość kadry nauczycielskiej z Politechniki?

Tu zrobię małą dygresję, bo czuję się zobowiązany wobec Aurory Borealis tego co i jak pisze, no i naszej dyskusji w wątku z metodą 34 kroków...
Końcówka pierwszej klasy przyniosła w którymś momencie jasność, kto przejdzie, a kto nie, do następnej klasy. Lekcje jeszcze się odbywały, ale tylko były to powtórki i nie miały już wpływu na wystawione oceny. Skoro był taki luz, to często z kolegą z ławki, pod blatem, grywaliśmy w szachy:-) On miał takie malutkie turystyczne plastikowe pudełko, z dziurkami, a figury miały kołeczki do wkładania w te dziurki. Nie dokończona partyjkę kontynuowaliśmy na matematyce? Matematyca to była straszna żyleta, ale miała tą zaletę, że doskonale potrafiła wytłumaczyć i wyegzekwować od nas wiedzę. Wieść gminna niosła, że jej absolwenci w 90% zdawali egzaminy na studia, toteż nikt nie miał do jej metod żadnych obiekcji? a to że czasami wysyłała nas do pegeeru żebyśmy raczej świnie na rowerach wozili a nie uczyli się matematyki miało często swoje uzasadnienie. No i stało się? zobaczyła nasze szachy.
- NO NIE!!! A ONI W SZCHY GRAJĄ!!! NA MATEMATYCE!! OBAJ MACIE POPRAWKĘ!!  A JAK NIE ZDACIE...
reszta grupy prawie chórem dokończyła
? to do pegeeru!!
I w ten oto sposób moje zamiłowanie do szachów prawie się skończyło? smile
Cały lipiec uczciwie przesiedziałem z podręcznikami do matmy, bo nie wiedziałem ile z tej wściekłości w niej zostanie do egzaminu poprawkowego.
Świadectwo odebrałem we wrześniu, w rubryce matematyka siedziało jak byk ? dobry?

Odsiew po pierwszym roku był duży i druga klasa nie była już dzielona?
Ann od początku drugiej klasy starała się mnie nie dostrzegać i unikać jakiegokolwiek kontaktu. Trochę to mnie bolało, ale ja też miałem już swoje grono kumpli, toteż nie zastanawiałem się co jest tego przyczyną. Zresztą inne dziewczyny też nie za bardzo chciały mieć ze mną kontakt. Potem okazało się, że jedna, która była z mojej podstawówki, ale z innej klasy, opowiedziała wszystkim o mojej znajomości z Terką i kim była Terka, a na dodatek ja nie kryłem się ze swoja już pasja fotografowania. Wydedukowały więc, że ja zajmuję się robieniem fotografii dla dorosłych i na pewno będę szukał ?modelek? Jak zwalczyć plotkę? Nie da się, plotka żyje własnym życiem? Co z tego, że ja się z tego mogłem śmiać, kiedy wszyscy święcie w to wierzyli, a koledzy z ówczesnej pierwszej grupy koniecznie chcieli takowe zobaczyć. Na nic tłumaczenie, że ja takich nie robię i nie mam? Znowu spotkałem się z sytuacją, że inni wiedzą lepiej...
Lody w naszej znajomości zostały przełamane na klasowym wyjeździe do Zakopanego, w ferie wielkanocne. Wycieczki, dyskoteki urządzane we własnym zakresie, wspólnie robione posiłki, wspólne ich spożywanie. Ze zdumieniem zorientowałem się, że ja w kwestii robót domowych wiem znacznie więcej niż koledzy, pokrojenie chleba i zrobienie kanapek w hurtowej ilości nie ma dla mnie problemów, a nawet gotowanie zup, czy obieranie ziemniaków, to nie jest czarna magia? Wszystko to dostrzegła i Ann. Zaczęła zgłaszać się na dyżury ze mną, a na dyskotekach nie wzbraniała się, w przeciwieństwie do innych koleżanek, żeby ze mną zatańczyć. Zaczęliśmy rozmawiać unikając pewnych, ?moich? tematów. Któregoś dnia wszedłem do kuchni, pomimo że to nie był mój dyżur i usłyszałem jej rozmowę z koleżanką w stylu, nic o nim nie wiesz, a jak cię skrzywdzi?
Nie wytrzymałem i powiedziałem, ze jest jedna której nigdy w życiu bym nie skrzywdził i ma imię Ann.  Ta druga może nadal się bać, jeśli tak chce, ale niech wie, że kłamie na mój temat nic o mnie nie wiedząc? Obie były czerwone...tylko chyba każda z innego powodu.
Wracaliśmy w wyjazdu autokarem, siedzieliśmy razem ze sobą i opowiedziałem Ann wszystko? no prawie? szczegół z mamą Terki pominąłem...  Od powrotu do szkoły znajomość nasza nabierała rozmachu. Razem chadzaliśmy na imprezy, jeśli jedno z nas zostało zaproszone, drugie szło jako osoba towarzysząca. Wspólne wyjścia do kina, koncert, czy na niedzielne spacery stawały się tradycją... Zaczęło się wzajemne szukanie pretekstów do spotkania.
Jeszcze przed końcem drugiej klasy poczułem, z każdym moim spojrzeniem na nią, z każdym jej słowem, w klatce piersiowej fruwające motyle? No u mnie tam, później dowiedziałem się, że w brzuchu, ale widać czakra serca ma u każdego swoją indywidualną lokalizację smile
Dzień po rozdaniu świadectw włóczyliśmy się nad Wisłą. Ann usiadła na ławce, ja stanąłem naprzeciwko niej i stało się coś niemożliwego. Chwilę patrzyliśmy sobie w oczy i oboje jednocześnie powiedzieliśmy ? kocham ciebie? W tym jednym momencie poczułem się, że lecę jak ptak, pod chmurami, że nic poza nią nie ma żadnej wartości. Pierwszy raz w życiu poczułem się naprawdę szczęśliwy.

"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los." 
Oscar Wilde
gg: 12848803
Malcolm Young ur. 6 stycznia 1953, zm. 18 listopada 2017
Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

Uuuuuuuuu
Starr, potrafisz poruszyć.

Najchętniej zakończyłabym w tym momencie czytanie Twojej historii, ale pewnie ciekawość zwycięży smile

79 Ostatnio edytowany przez aurora borealis (2015-03-21 23:38:07)

Pojaśniało...

Wszystko jest zalane światłem...

https://youtu.be/NGzs_dGFGM8?list=RDNGzs_dGFGM8

A z tej radości druga piosneczka w pakiecie, aby było romantycznie: https://youtu.be/O040xuq2FR0

No i doczekałam się kolejnego turnieju ;-)
Szach! Mat! i już po mnie...

Hetmanie, ja w tę perską grę, grywam jedynie teoretycznie, choć jestem córką szachowego maniaka ;-)))

Dzięki, Starr!

Reklama

80

aurora borealis napisał/a:
starr napisał/a:

Chyba wiem o co chcesz zapytać... Ani razu, do czasów obecnych nie korzystałem z płatnych usług seksualnych...

Tym razem pudło, Starr... Wybacz.
Kompletnie nie te rejestry i nie ta tonacja pytania ;-)

No to czekam jeszcze na to Twoje pytanie, tym razem cierpliwie...:)

"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los." 
Oscar Wilde

81

EXTRA_terrestrial napisał/a:
starr napisał/a:

/.../
Zaczynałem zabawką Certo KN, a potem fiedem(nie wiem jak tu się cyrylicę robi). Później dostałem kodaka, który robił kwadratowe negatywy 24x24. Teraz hołduje Nikonowi D70s... wiem, już leciwy sprzęt, ale nadal niezawodny...:)

No jeśli mówimy o Certo, to przed okresem "świadomym" czyli przez początek podstawówki używałem Drucha, a później za oszczędności kupiłem Smienę. Nawet mam uwiecznioną moją "Pierwszą" - "sam robiłem"  :-) . Druch był niesamowity - to była właściwie CAMERA OBSCURA. Robił na dużym formacie. Kilka zaległych filmów wywołała mi dopiero E-tka na studiach (po 8-10 latach od naświetlenia np.)  i jeszcze dało się z nich zrobić zdjęcia.
Fieda - trochę jak Zorka, ale miał zdaje się jeszcze miernik światła na obudowie, podobnie jak Zenit - mniej trzaba było myśleć co przyśpieszało robienie zdjęć.

A atmosfera ciemni fotograficznej jest taka trochę magiczna - te stopniowo wyłaniające się z nicości kształty w kuweci....
Szkoda, że to już nikomu nie potrzebne :-)

Po latach fascynacji cyfrowym zapisem dźwięku, wracają płyty winylowe do łask. Gramofony z wkładką magnetyczną zaczynają osiągać astronomiczne ceny... Już nie przeszkadza szum i trzaski. Nie ma co ukrywać, odbiór i dynamika dźwięku w sensie cicho -głośno, z zapisu analogowego nie ma sobie równych. Pewnie w którymś momencie wróci i fotografia analogowa. Na razie nie pozbywam się sprzętu...:)

Oscar Wilde
Reklama

82

starr napisał/a:

Po latach fascynacji cyfrowym zapisem dźwięku, wracają płyty winylowe do łask. Gramofony z wkładką magnetyczną zaczynają osiągać astronomiczne ceny... Już nie przeszkadza szum i trzaski. Nie ma co ukrywać, odbiór i dynamika dźwięku w sensie cicho -głośno, z zapisu analogowego nie ma sobie równych. Pewnie w którymś momencie wróci i fotografia analogowa. Na razie nie pozbywam się sprzętu...:)

Dinozaur... wink

U nas winyli więcej niż CD.

83

luc napisał/a:

/.../
Dinozaur... wink

Sami swoi, jak widzę... smile

Oscar Wilde

84

Przyszłość napisał/a:

Uuuuuuuuu

Najchętniej zakończyłabym w tym momencie czytanie Twojej historii, ale pewnie ciekawość zwycięży smile

Lubisz "dobre" zakończenia?:)

Oscar Wilde

85

starr napisał/a:
starr napisał/a:

Chyba wiem o co chcesz zapytać... Ani razu, do czasów obecnych nie korzystałem z płatnych usług seksualnych...

Tym razem pudło, Starr... Wybacz.
Kompletnie nie te rejestry i nie ta tonacja pytania ;-)

No to czekam jeszcze na to Twoje pytanie, tym razem cierpliwie...:)

Zadam, je. Oczywiście!

Tu i ówdzie widziałam na Forum Twoje wpisy. Być może moje przypuszczenia są mylne, ale odnoszę wrażenie, że Terka, była "wzmacniaczem" lub kreatorem Twoich bardzo pozytywnych cech, i gdyby nie jej istnienie, pewne dźwięki Twojej osobowości nie mogłyby brzmieć tak czysto. W tym kontekście proweniencja Terki, nie ma najmniejszego znaczenia.

Niebawem wszystko się odsłoni...

Ty tylko pisz... :-)))

86

starr napisał/a:

Bo paleontolodzy nie mają racji.

87

starr napisał/a:
luc napisał/a:

/.../
Dinozaur... wink

Rety! Gdzieś już o tym pisałam na Forum... całe moje dzieciństwo było wypełnione słuchaniem płyt na 33 obrotach. Miałam może 4-5 lat, gdy na pamięć znałam wszystkie piosenki Tercetu Egzotycznego, Trubadurów, Niebiesko-Czarnych, Mieczysława Fogga, SBB i wielu,wielu innych wykonawców. Chodziłam ja sobie po tym bożym świecie i śpiewałam: "Do Vera Cruuuuuuz, Vera Cruuuuz" nawet imitując z dziecięcym wdziękiem tylnojęzyczkowe "eł " ;-)))
https://youtu.be/57n-cacH30M

88 Ostatnio edytowany przez EXTRA_terrestrial (2015-03-22 01:31:59)

starr napisał/a:

/.../. Chwilę patrzyliśmy sobie w oczy i oboje jednocześnie powiedzieliśmy ? kocham ? /.../

Następny dzien jest już inny niż każdy poprzedni dzień życia. Pierwsza myśl po obudzeniu - kiedy budzisz się ze świadomością, że ktoś bez żadnej wątpliwości cię kocha...:-)
Te pierwsze dwie sekundy... RAZ- budzisz się ...DWA - JUŻ WIESZ że warto było się obudzić...

Czekasz na spotkanie, gdzieś daleko widzisz już jak nadchodzi - niby nic nie różni jej od innych - ale to właśnie ona a nie te tysiąc ludzi dała ci swoje uczucie. Niesamowie jest to wrażenie wyróżnienia jednej osoby w tłumie. Ławka w parku na której się siedziało kilka godzin - wtedy na samym początku... przez lata czuje się ciepło tego miejsca gdy je się mija. Każdy pomysł, każda myśl wydaje się niepełna jeśli się z nią nie podzieliłeś... Każde miejsce które znasz i lubisz musisz teraz dopełnić jej obecnością...Potem:

Między nami dalekie morza
grające w muszlach
Wypisane na korze
Wiersze i gusła
Między nami ciepłe blisko nocy
rozciągnięte na odległość dłoni
jestem w tobie - broczysz
oddechem szeptem skonał płomień
Między nami zawstydzenie
piekące pod powiekami
nie pozwól mi wrócić na ziemię
a tkliwość dłoni twoich niech chłodzi
Na czole mym znamię Kaina

Świtu się boję
między nami korytarz myśli łączący
sny kolorowe | |
Spójrz oto wita nas słońce |x2 |
Spójrz oto wita nas słońce |
wejdźmy w dzień nowy | x3 /Wojciech Bellon - gość wiedział o co biega/

Tak to mniej więcej wygląda...

89

Ławka w parku na której się siedziało kilka godzin - wtedy na samym początku... przez lata czuje się ciepło tego miejsca gdy je się mija.

Po co mi było tu dziś wchodzić? wink
Rozpraszacie mnie w pracy...

90

luc napisał/a:

Ławka w parku na której się siedziało kilka godzin - wtedy na samym początku... przez lata czuje się ciepło tego miejsca gdy je się mija.

Po co mi było tu dziś wchodzić? wink
Rozpraszacie mnie w pracy...

No to będziesz r  o  z  p  r  o  sz  o  n  a...  jak światło na Twojej twarzy.
Ładnie Ci z tym :-)

91 Ostatnio edytowany przez luc (2015-03-22 03:29:59)

No to będziesz r  o  z  p  r  o  sz  o  n  a...  jak światło na Twojej twarzy.
Ładnie Ci z tym :-)

Już jestem rozproszona wink
Ta ławka mnie teraz cały czas prześladuje.
A czy ładnie? Wolę teraz do lustra nie spoglądać wink
Lepiej się przejrzeć w czyichś oczach. W zakochanych zawsze ładnie wyglądamy.

92

starr napisał/a:
Przyszłość napisał/a:

Uuuuuuuuu

Lubisz "dobre" zakończenia?:)

Niekoniecznie zakończenie musi być w stylu "i żyli długo i szczęśliwie", chociaż jest wówczas przyjemniej smile

Tutuł wątku mówi sam za siebie, a jeśli ja już przy sielskich klimatach czuję się poruszona i łzy ocieram, to obawiam się, co poczuję, gdy zmieni się nastrój.

Czy Ciebie opisywanie przeżyć i przeszłych wydarzeń "przenosi" do emocji, które im towarzyszyły?

93

Przyszłość napisał/a:

/.../
Czy Ciebie opisywanie przeżyć i przeszłych wydarzeń "przenosi" do emocji, które im towarzyszyły?

To pisanie jest dla mnie formą uzupełnienia terapii, swoistym remanentem. Wyciągam tamte emocje z pawlacza, odkurzam i oceniam... Potem albo odkładam na bok, albo wkładam do ekologicznej torby z napisem: "utylizacja". Jeśli tego nie zrobię, starr(zdrętwienie) będzie nadal aktualne...

Oscar Wilde

94

:-) ja zaczynałam od Civic 1993r. :-) pozdrawiam.

Pisz pisz.

Antoś  - 7 VIII 2013 - czysta postać szczęścia smile
Aniela i Izabela - 11 VI 2015  smile

Spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud.

95

Zielony_Domek napisał/a:

Pisz pisz.

W 93 to ja popylałem jak szatan kredensem... na tyle tylko było mnie stać smile
Będzie jak zwykle... koło 23:00
Pozdrawiam

Oscar Wilde

96

hej hej!
niewiarygodnie nieprawdopodobne!! lub czytaj osobno... Niewiarygodne! Nieprawdopodobne!
pozdrawiam samotne kobiety smile

4279578 smile 4071360

97

starr napisał/a:
Zielony_Domek napisał/a:

Pisz pisz.

W 93 to ja popylałem jak szatan kredensem... na tyle tylko było mnie stać smile
Będzie jak zwykle... koło 23:00
Pozdrawiam

W '93 to ja miałam 11 lat. Wtedy wyprodukowali moje cudo :-) pozdrawiam

Antoś  - 7 VIII 2013 - czysta postać szczęścia smile
Aniela i Izabela - 11 VI 2015  smile

Spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud.

98 Ostatnio edytowany przez starr (2015-03-22 23:30:10)

Przez dwa lata rozstawaliśmy się tylko na czas snu. Dzień w szkole, potem obiad u mnie, albo u niej, nauka i wyjścia do kina, na spacery, na koncerty. Zaakceptowała ja nawet moja matka, chociaż zawsze coś krytycznego musiała wyszukać i powiedzieć. Na szczęście nie mówiła tych słów w jej obecności, ale wyglądało to czasami, że jest o moje uczucia zazdrosna. Byłem zakochany w niej, ona we mnie i poza sobą praktycznie nie widzieliśmy świata, co nie znaczy, że zamknęliśmy się tylko na nas i nie prowadziliśmy życia towarzyskiego. Poznałem wszystkich jej kolegów i koleżanki, a potem wszystkich z najbliższej rodziny. Była trochę zaskoczona tym, że ja nie mam przyjaciół, ale wytłumaczyłem jej w czym rzecz. Wcześniej nie chciała mi wierzyć w moje opowieści, ale kiedy wychodziliśmy ode mnie wieczorami, a musiałem odprowadzać ją na przystanek dla jej własnego bezpieczeństwa, często ?profesjonalistki? mówiły mi, albo ja im ?dobry wieczór?. Rotacja ich była dość znaczna i nie chciałem żeby jakaś nowa zaatakowała Ann, biorąc ją za nieznaną konkurencję.

Ann polubiła malucha i czasami to aż mu zazdrościłem? On pierwszy ściągnął jej stanik, a innym razem majtki? smile było to na basenie oczywiście, jak bawiła się z nim w brodziku... A szczytem było kiedy będąc już prawie czterolatkiem, bezceremonialnie wparował do mojego pokoju i od samego wejścia powiedział: ?Ann, pokaż mi swojego siusiaka!?

Moja rozbuchana seksualność została odkryta zaraz po rozpoczęciu trzeciej klasy. Ann przyszła rano do mnie, bo lekcje miały być tuż przed południem do szesnastej. Była przy ścieleniu łózka i nie dało się wszystkiego ukryć. Prześcieradło było poplamione. Poprosiła żebym jej powiedział co jest grane? W końcu powiedziałem o mamie Terki i o tym, jak teraz ze mną? Przeżyła to strasznie emocjonalnie i miała do mnie pretensję, że wcześniej jej o tym nie powiedziałem. No cóż, było to zanim ją poznałem i w zasadzie gdyby nie zmiana cyklu dalszej nauki, nigdy bym prawdopodobniej nie poznał. Po szkole szliśmy przez park i zapytała, czy naprawdę ją kocham ? potwierdziłem, potem czy kochał bym ją, gdyby na seks nie była jeszcze jakiś czas gotowa ? potwierdziłem. Powiedziała, że widziała, jak coś mnie męczy, że cieszy się, że byłem z nią szczery? w końcu, oraz że sama nie czuje się gotowa, ale postara się pomóc mi, tylko mam być z nią szczery. Tak zaczęliśmy kroczek po kroczku poznawać nasze ciała, nasze potrzeby i na mnie spoczęła rola rozbudzenia w niej seksualności. (szczegóły niech pozostaną w mojej pamięci, jako te przecudowne i jedyne...) 
Nasz pierwszy raz był w pierwszą rocznicę? Jak to pierwszy raz, fajerwerków nie było. Zrozumiałem, ale tą wiedzą się nie podzieliłem, że mama Terki mocno grała swoja rolę? Potem zrozumiałem, że jednak kiepsko jej to wychodziło? smile
Trzecia i czwarta klasa, oraz wakacje pomiędzy nimi to okres fruwających motyli? Potem przyszły wakacje, a po nich miała być już tylko krótsza, klasa maturalna.
Ann pojechała w lipcu nad morze z kuzynami, ja musiałem zostać w domu i zarobić na wakacje w sierpniu. Początkowo dostawałem codziennie list dłuższy niż to co do tej pory napisałem tu na forum? Ale po tygodniu, listy stawały się rzadsze, aż w końcu przyszła ?tylko? kartka. Ja odpisywałem tylko krótkimi zdaniami, że pracuję i ze kocham?
Wyjechaliśmy w sierpniu pod namiot, ale w kilka po wyjeździe, Ann zachorowała? Nerki są bardzo bolesne, więc po powrocie od lekarza, który zaaplikował jej bardzo silne leki przeciwbólowe, spakowałem nas i odwiozłem Ann do domu. Nie chciała żebym resztkę wakacji siedział w domu i kazała mi jechać samemu, a ona jak tylko dojdzie do zdrowia, dojedzie do mnie.
Z ciężkim sercem pojechałem sam. Znajomi byli nad Bugiem, to dojechałem do nich. Bardzo się zdziwili, że jestem sam. W dni mojego przyjazdu była dyskoteka i postanowiliśmy na nią pójść. Nie miałem za bardzo ochoty, bo jednak zacząłem tęsknić za Ann, ale coś w końcu we mnie się przełamało i poszedłem. Dłuższy czas bardziej podpierałem ścianę niż się bawiłem ale znajomi spotkali swoich innych znajomych i zabawa się rozkręciła. Wpadłem w oko jednej dziewczynie z tamtego grona. Starała się być coraz bliżej mnie. Zaprosiłem do tańca raz, potem drugi, drętwa rozmowa stała się z jej strony jakaś cieplejsza? Zapaliło mi się żółte światełko w głowie po raz pierwszy. Odprowadziłem Elę, bo tak miała na imię, do towarzystwa, a sam powiedziałem, że wracam do namiotu. Następnego dnia Ela rozpytywała o wszystko co mnie dotyczy, o czym natychmiast zostałem przez kumpli powiadomiony. Potem przyszła na kemping, gdzie stał mój namiot i zaproponowała spacer. Od razu zapowiedziałem jej, że nie ma co liczyć na więcej niż tylko spacer. Nawet nie dotknąłem jej ręki? szliśmy leśną ścieżką i gadaliśmy o bzdetach. Wróciliśmy i moje koleżeństwo patrzyło się na mnie jakoś podejrzliwie. Popukałem się w czoło i jak dla mnie cała sprawa się zakończyła. Natomiast do Ann, koledzy donieśli niepokojące wieści, jakoby jej starr i niejaka Ela poszli do lasu pewnie na seks po jednym wieczorze znajomości?  Znowu ktoś wiedział lepiej i znowu plotka?
Dostałem niepokojący list od Ann. Nie wiedziałem nic o tym liście, ale jego treść spowodowała, że spakowałem się i wróciłem do domu. Pierwsze nasze spotkanie i pierwsza nasza kłótnia, w której okazało się, ze będąc nad morzem Ann poznała chłopaka który całkiem poważnie podszedł do tej znajomości. Wyjaśniło się wszystko, ale w naszym związku pozostała rysa? Ann korespondowała sobie z tamtym chłopakiem. Co prawda dawała mi do czytania każdy list od i do niego, ale rysa chyba powiększała się z każdym takim listem. Ja Elę spotkałem koło swojego domu, okazało się że jedna z moich sąsiadek, to jej koleżanka ze szkoły? Chwilę pogadaliśmy, ale powiedziałem jej, że jestem nadal z Ann i nie zamierzam tego zmieniać.
Około listopada, przed szkołą przyszła do mnie Ann i oświadczyła: ?okres mi się spóźnia...? Było już tak kilka razy, ale za dosłownie moment było wszystko jak powinno. Zrobiłem rachunek sumienia i nijak nie znalazłem nic co by wskazywało na to, że zaniedbaliśmy antykoncepcji? Ann prowadziła zapiski i też nic nie znalazła co by wskazywało na wpadkę.
- ja idę do banku, a ty potem do lekarza?
- poczekajmy jeszcze? może dziś, ale jak nie będzie pojutrze to tak musimy zrobić?
Nie było pojutrze? Lekarz postawił diagnozę: trzeci tydzień?
Ann nie podzielała mojej radości. Na nic moje zapewnienia, że dam radę, pójdę jako robol... (wtedy pracownicy fizyczni zarabiali znacznie więcej od kadry). Ona pójdzie do wieczorowej, ja jej pomogę? Była nieugięta? Skrobanka?
Poszliśmy razem, po zabiegu Ann musiała odespać głupiego jasia, więc wziąłem ją do swojego domu. Ann spała a ja płakałem? Po raz pierwszy od wielu lat, pomimo że myślałem, że moje gruczoły łzowe wyschły...
Motylarnia zaczęła szybko zdychać?
Do studniówki jeszcze jakoś to się toczyło, ale zacząłem unikać seksu. Bałem się, miałem wyrzuty sumienia wobec tego dzieciaczka? Przecież pokochałem go zanim jeszcze zaczął wyglądać na ludzika? Zacząłem mieć dziwne sny? w jednym widziałem Ann, nagą, klęczącą, uśmiechnięta i wykonującą wahadłowe ruchy jakby ktoś zapinał ją od tyłu? reszta była jakaś zamazana...

Pod koniec kwietnia, kolega mieszkający w willi w miejscowości pod miastem urządził ostatnie, przedmaturalne przyjęcie. Poszliśmy, bo była zaproszona praktycznie cała klasa. Towarzystwo jakoś szybko zaczęło się wykruszać, ale Ann namówiła mnie żebyśmy jeszcze trochę zostali. Gospodarz zaproponował nam herbatę kolacje i nocleg. Poszli do kuchni, a ja siedziałem przed telewizorem. Wrócili z dwiema szklankami herbaty
- zabrakło wody, twoja będzie za chwilę?
- niech i tak będzie?
Do tamtego dnia wydawało mi się, że tą ostatnią, spóźnioną powinien gospodarz sobie przeznaczyć, ale nie wszyscy hołdowali takim zasadom.
Po kolacji poczułem dziwnie szybko postępujące zmęczenie i stwierdziłem, że chyba muszę iść spać. Poszedłem do łazienki na szybki prysznic, ale zmęczenie stawało się obezwładniające. Wróciłem jakoś do pokoju i pamiętam jeszcze, że Ann poszła ze mną przygotować łóżko. Powiedziała, że zaraz przyjdzie, ale ja padłem?
Obudził mnie pęcherz? W głowie kręciło mi się i mdliło mnie tak, że przez chwilę zastanawiałem się czy nie puścić pawia z klatki? Co ciekawe wcale nie piłem żadnego alkoholu? Poszedłem do łazienki zataczając się i podpierając o ściany. Powrót był tak samo sinusoidalny?
wszedłem do pokoju ale coś jakoś było inaczej? drzwi nie w tą stronę się otwierały? podparłem się ręką i niechcący trafiłem na włącznik - zapaliło się światło?.
Zobaczyłem łóżko stojące wprost drzwi na nim klęczącą uśmiechniętą Ann twarzą skierowaną do mnie. Jej piersi bujały się w rytm ruchów gospodarza klęczącego za nią? Szybko jej mina stała się przerażona?
- No kurva pięknie?
Wyszedłem i w świetle znalazłem do drzwi pokoju w którym spałem?
Tak zostałem zdradzony po raz pierwszy, tak naprawdę...

cdn...

Oscar Wilde

99

Nie wierzę Tobie! Nie tak winno być! Dlaczego? Boże.... Zanoszę sie płaczem i kręcę z niedowierzaniem glową... Nie tak... Nie tak...

Znamy siebie na tyle, na ile zostaliśmy sprawdzeni...

100 Ostatnio edytowany przez aurora borealis (2015-03-23 00:26:49)

Przeczytałam...
Pierwszą część w trybie błyskawicznym. Od słów: "Z ciężkim sercem pojechałem sam" w opóźnionym tempie i z trudem.

Dziś nie będzie muzycznej ilustracji do tego fragmentu Twej opowieści. Nie da się bowiem wyrazić cierpienia, zdmuchniętych jak świeczka marzeń, żadnym słowem, dźwiękiem ani obrazem. To Twoje życie, Starr.

Mogę sobie tylko wyobrazić, ile kosztuje Cię napisanie tego, co zapowiadałeś mi, podczas naszego szachowego pojedynku, jakiś czas temu. Bardzo czekałam na Twoją opowieść. Ona boli. Boli od początku i wiem też, że jeszcze będzie boleć, bo czytałam wszystkie Twoje posty. Jest rzeczą zrozumiałą, że to, co wymaga wysiłku od Ciebie podczas pisania, wymaga także wysiłku podczas czytania, więc nie dziwią mnie reakcje - nas czytających.

To, co mogę dziś zrobić, to posłać Ci Anioła.
Wysyłam więc Tobie mojego ulubionego Anioła  - Szemkela. Niebieskiego Włóczęgę. Jeśli jestem zdolna wierzyć w istnienie bytów niematerialnych, to jedynie Siódmy Anioł Szemkel jest zdolny we mnie wiarę tę obudzić. Tylko jemu ufam :-)

https://youtu.be/1UUYjd2rjsE?list=RD1UUYjd2rjsE
Jeśli zechcesz obejrzeć ten clip zobaczysz może coś zdumiewającego. Może rozpoznajezsz to miejsce, gdzie nakręcono  część zdjęć do niego? To Dolina Śmierci... W kontraście do przesłania tego tekstu, jest dla mnie w swej wymowie czymś niezwykłym.

Ile razy w życiu przychodzi nam w tej "Dolinie Śmierci" się znaleźć?

101

Starr - jesteś jak Hitchcock....

102

luc napisał/a:

Prawda? Zwykle nie czytuję historii z tego działu, a tym razem wciągnęłam się i czekam co będzie dalej smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

103

Olinka napisał/a:
luc napisał/a:

Prawda? Zwykle nie czytuję historii z tego działu, a tym razem wciągnęłam się i czekam co będzie dalej smile.

Ja też. Jeszcze żadna historia tutaj opisana tak mnie nie wciągnęła, aż mnie mroziło momentami. Czekam z niecierpliwością na wieczór i ciąg dalszy.. smile

104

Heh, chciałoby się "wejść w głowę" takiej osoby... Jak rozpoznać kogoś, kto potencjalnie jest zdolny do czegoś takiego? Kogoś, dla kogo kilka lat - można chyba tak powiedzieć - miłości do drugiej osoby nie stanowi najmniejszej przeszkody w przekreśleniu tego wszystkiego dla kilku minut przyjemności? A przy czym NIC wcześniej nie sygnalizuje skłonności do psychopatii, jakieś innej psychopatologii, ktora by to wyjaśniała. Wstrząsające jest tu dla mnie zestawienie: z jednej strony, coś absolutnie bezcennego - miłość dwojga młodych ludzi - wszystko to co dzieje się między nimi w sferze uczuciowej - a z drugiej strony widok takiej osoby yebiącej się na pieska z kimś z kim nawet wcześniej nie tworzyła żadnej relacji uczuciowej. Mi tu "mózg staje" i nie wie co robić.... Nie tego nie wyjaśnia oczywista tu: "młodość i głupota". To musi być jakiś rozpoznawalny, wbudowany w psychikę schemat niezależny od wieku.

Starr - czy znalazłęś jakieś rozwiązanie? Oczywiście nie odpowiadaj jeśli będzie "w następnych odcinkach".

105

myślę że każdy za nas interpretuje sobie działania innej osoby na swój sposób - np tu myślimy że Ann była taka niezmiernie zakochana i nie możemy pojąć dlaczego W ZWIĄZKU z tym zdradziła. Ale popełniamy błąd bo nie wiemy czy naprawdę była zakochana.  Ona ma swój świat w głowie którego nie znamy.  Oczywiście nie usprawiedliwiam jej ale z jej punktu widzenia sprawa mogła wyglądać zupełnie inaczej.  Niestety.  Dlatego tak mi zależy aby spotkać kobietę  która nie będzie miała problemów z wypowiadaniem tego co myśli.

106

Dzisiaj mnie nie będzie. Szykuje mi się burzliwa Rada Nadzorcza i analiza bilansu połączona z projektem sprawozdania, które pisałem równolegle ze swoją "niesamowitą historią". Jutro odpowiem na  komentarze i pewnie napiszę dalszy ciąg...

Oscar Wilde

107

starr napisał/a:

Dzisiaj mnie nie będzie. Szykuje mi się burzliwa Rada Nadzorcza i analiza bilansu połączona z projektem sprawozdania, które pisałem równolegle ze swoją "niesamowitą historią". Jutro odpowiem na  komentarze i pewnie napiszę dalszy ciąg...

Starr,

Wczorajszy zachód słońca wyglądał jak kadr nakręcony w sklepie dla niemowląt. Niebo było różowo-niebieskie. Zrobiłam nawet zdjęcie. Nic burzy nie zapowiadało?

Powodzenia! Dobrego dnia!
Będę siedzieć w poczekalni z numerem 413.

Po powrocie czeka na Ciebie spumante i równie dobrze schłodzona Macedonia. Zostawię Ci "działkę", bo dziś świętuję pierwszą rocznicę zalogowania się na Forum i wszystkich zapraszam na pyjama party ;-)))

Piotrze Introwertyku,

W ciągu mojej rocznej obecności w tej net-przestrzeni spotkałam tylko dwie Kobiety, które pasują do Twojego opisu. Szalenie bezpośrednie, otwarte, komunikatywne. Jest jednak znacząca różnica między nimi. Jedna mówi to, co myśli, a druga myśli to, co mówi. Skutek jest oczywiście wiadomy? ;-)

Pośpiewamy? ;-)))
https://youtu.be/Hpd85qcqGWU

108 Ostatnio edytowany przez Archerro (2015-03-23 17:03:08)

Olinka napisał/a:
luc napisał/a:

He, he...Mam tak samo.
Starr idealnie dzielisz tą opowieść na odcinki zostawiając mocne cliffhangery.
Jeszcze trochę, a przed kolejnym odcinkiem powinien pojawiać się spot: "Previously on Incredible Starr's Story ..."
Kurczę, potrafisz musnąć wrażliwe struny.

Pozdrawiam. wink

109

Piotrze Introwertyku,

W ciągu mojej rocznej obecności w tej net-przestrzeni spotkałam tylko dwie Kobiety, które pasują do Twojego opisu. Szalenie bezpośrednie, otwarte, komunikatywne. Jest jednak znacząca różnica między nimi. Jedna mówi to, co myśli, a druga myśli to, co mówi. Skutek jest oczywiście wiadomy? ;-)

No właśnie dla mnie niewiadomy.

110

Panowie, nie mogę was czytać. Bo mi żal. I czuję zazdrość.  Wy chyba nie jesteście reprezentatywną próbką populacji. Skąd się tacy bierzecie? smile

Serce ściska mi się gdy czytam o tym jak potrafi czuć mężczyzna. Bo wyobraźnia podsuwa obraz byłego zakochanego w innej...

Jestem?

111 Ostatnio edytowany przez Sponi (2015-03-23 14:53:52)

weronka44 napisał/a:

... I czuję zazdrość.  Wy chyba nie jesteście reprezentatywną próbką populacji. Skąd się tacy bierzecie? smile

Serce ściska mi się gdy czytam o tym jak potrafi czuć mężczyzna.

Nie jesteś odosobniona w tym co czujesz. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takimi przypadkami... By mężczyzna okazał cierpienie. Niebywałe...

Plejada mężczyzn na forum powiększa się. I cieszy moje zmysły.  Brakuje mi tu jeszcze do kompletu Kosmicznego... Mam jednak pewność, że zasiada wespół z nami co wieczór by wybrać się z Autorem wątku w podróż...

Starr... Będziemy czekać. Ja, mój miś i moje łzy... Liczę, że otrzesz je z moich policzków, bo chcę stamtąd wyjść- z tamtego domu... Nie widzieć tamtego obrazu ...

Znamy siebie na tyle, na ile zostaliśmy sprawdzeni...

112

Dziś myślałem o tym wątku. Niestety, byłem w samochodzie i w efekcie minąłem skręt w ulice z przychodnią gdzie chciałem wpaść.
No problem, pojechałem kawałek dalej i skręciłem w inną prowadzącą do celu, ale znowu zacząłem myśleć o tym wątku... no i niestety skręciłem odruchowo w lewo czyli do banku, gdzie często jeżdżę z tej ulicy. F*ck. Czytanie wątku Starra zwiększa mi ostatnio zużycie paliwa...

113

Dziś myślałem o tym wątku. Niestety, byłem w samochodzie i w efekcie minąłem skręt w ulice z przychodnią gdzie chciałem wpaść.
No problem, pojechałem kawałek dalej i skręciłem w inną prowadzącą do celu, ale znowu zacząłem myśleć o tym wątku... no i niestety skręciłem odruchowo w lewo czyli do banku, gdzie często jeżdżę z tej ulicy. F*ck. Czytanie wątku Starra zwiększa mi ostatnio zużycie paliwa...

Ciekawe dlaczego na niektóre wpisy od autorów na tym forum czekamy z niecierpliwością?
- Może dlatego, że jesteśmy ciekawi co u innych się dzieje?
- Czy może współczujemy tej osobie?
- A może po prostu jest tak ciekawie opisany wątek?
- Albo czujemy jakbyśmy czytali o sobie?

Takie pytania mi się nasunęły jak przeczytałam Twój post.
A tak na marginesie, to może na okres pisania przez Starra chodź pieszo,przynajmniej zaoszczędzisz na benzynie:)aczkolwiek nie wiem czy chodzenia pieszo też będzie bezpiecznie...

Ten wątek jest drugim, gdzie czekam z niecierpliwością na kolejny wpis autora.

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

114 Ostatnio edytowany przez Przyszłość (2015-03-24 18:28:17)

starr napisał/a:
Przyszłość napisał/a:

/.../

To pisanie jest dla mnie formą uzupełnienia terapii, swoistym remanentem. Wyciągam tamte emocje z pawlacza, odkurzam i oceniam... Potem albo odkładam na bok, albo wkładam do ekologicznej torby z napisem: "utylizacja". Jeśli tego nie zrobię, starr(zdrętwienie) będzie nadal aktualne...

Starr,
Potrzebowałam chwili żeby zastanowić się nad Twoimi słowami. Zastanawiłam się, czy MUSIMY, albo POWINNIŚMY, albo MOŻEMY, albo czy WARTO jakiekolwiek emocje ze swojego życia "utylizować".
Wierzysz w przeznaczenie i w to, że nic nie dzieje się przypadkiem?
Ja nie wiem, jakie jest moje przeznaczenie, ale może właśnie na tym polega cała zabawa, aby je odkryć, odgadnąć, czasami spróbować oszukać :-).
Może wydarzenia, które nas spotykają, a których nie rozumiemy mają nas gdzieś zaprowadzić? Może tylko nie widzimy jeszcze pełnego obrazu naszego przeznaczenia.
Może Ty właśnie poprzez spisywania tutaj swojej historii stajesz się obserwatorem swojego życia. Może to, że próbujesz je opisać, sprawia, że poszerzasz swoją świadomość, zaczynasz rozumieć leitmotivy swojego życia, dostrzegasz, co doprowadziło do czego i dlaczego tak się stało. Może dopiero teraz odrabiasz lekcje i dopiero dostrzegasz jak się potykałeś i upadałeś, albo jak kręciłeś się w miejscu kompletnie czegoś nieświadomy.
Tylko może zamiast "utylizacji" daj sobie przyzwolenie na własną bezsilność i zaakceptuj swoje zdrętwienie.

Posty [ 77 do 114 z 13,729 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 362 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Moje zdrady (Netkafejka)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016