Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 1,806 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 68,599 ]

77

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
Celia napisał/a:
Celia napisał/a:

Postanowiłam znowu tu na chwilę wdepnąć, bo aż krew mnie zalewa po tym, co czytam. yikes
Jest coś takiego jak zona, lecz tą zoną nie jest "stara" kafejka 30+, którą od wczoraj namiętnie obgadujecie. To jest celem tego wątku? To ciekawe. hmm Ludzie ok. 30 roku życia siedzą i marudzą jak baby pod kościołem. Czy aż tak się nudzicie?!
Zak, wg Ciebie tam były tylko przepisy na herbatkę? Do jakiego poziomu usiłujesz zepchnąć netkafejkę30+? Ja tam piszę od kilku miesięcy i na pewno szczytem moich możliwości nie jest rozdrabnianie się nad herbatkami. Komentarze od użytkownika, który posty przejrzał tylko pobieżnie są nie fair.
Nancymw, Ty chyba nie zapomniałaś, kto pierwszy wyciągnął do Ciebie rękę? Pamiętam, co pisałaś na początku, ale Ty również przypomnij sobie, że dziewczyny też Cię zapewniały, że jesteś mile widziana, że Twoje obawy są bezpodstawne itd. Natomiast teraz to, co piszesz powyżej (post nr54) znowu pokaże innym forumowiczom, że tam jest "tragicznie". Mam nadzieję, że nie opuściłaś tamtej kafejki na stałe.
Dziewczyny, musicie zrozumieć, ze nikt nie siedzi przed kompem 24 godziny na dobę. Pisałam o tym ostatnio, więc nie możemy mieć do siebie pretensji, ze ktoś pisze mniej, widocznie nie ma na to czasu - z Internetu się korzysta, a nie  nim żyje.
Greta, nie jest tak, jak piszesz. Dobrze wiesz, że ostatnio bardzo się o Ciebie martwiłyśmy, czekałyśmy aż wrócisz itd. Jeśli tego nie zauważyłaś, poczytaj wcześniejsze wpisy.
Roxana, mam nadzieję, że nie obraziłaś się na amen na kafejkę. Nie wnikam w to, co opisujesz, ale chyba nieco już się poznałyśmy - my oraz Dziewczyny. Czekam tam na Ciebie, jak zajrzysz, bardzo się ucieszę.
I jeszcze mała sugestia, czy tak trudno  było wymyślić inną nazwę dla tej kafejki, bez "trzydziestolatek" w tytule? Jak już ma być, to niech będzie, skoro jest zapotrzebowanie, ale w jakim celu pokazywać takie ewidentne podziały??

edycja: Roxana, nikt się Tobą wcześniej nie interesował??????????????
Wiesz co, nie mam już słów, kompletnie...
sad

Przepraszam ,źle sformułowałam zdanie , nie chodziło o ciebie Celio , bo ty mi zawsze poświęcałaś dużo uwagi ,dziewczyny też nie powiem , chodzi o coś innego nie chcę o tym pisać .

Nic nie zadowoli tych, których niewiele też nie zadowala.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

Rafik napisał/a:
Don Pedro napisał/a:

Witajcie smile Mam propozycję: oddzielmy grubą krechą to co było i nie wracajmy w tym wątku do tamtych spraw. Sam wprawdzie tu się wywnętrzniłem ale nie chcę żeby ten wątek stał się miejscem wylewania żali. Tu ma być pogodnie, bez waśni i sympatycznie, zgadza się? smile

Zatem wszystkiego dobrego w piątek 13-ego smile

Podpisuję się pod tym obiema rękami !!! wink;);)

Też się podpisuję , nie mam zamiaru już nic pisać o przeszłości.

79 Ostatnio edytowany przez Ansja (2009-11-13 15:46:16)

alter ego - masz bardzo dużą wiedzę jak na osobę, która jest tak krótko i ma zaledwie 4 posty ..

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."
Reklama

80

alter ego - no comments kolego(?), szczególnie w piątek 13-ego tongue

81

też się zastanawiałam nad tym co pisze Ansja

Reklama

82

Cześć wszystkim. I buziole dla pań smile W piątek 13 właśnie miałem pecha, ale i szczęście. Bobym 2 wypłaty za darmo pracował smile Podobno zbiera mi się w pracy, a jak nazbiera to mnie nie ma. Ale tak to dzisiaj jestem sam, jak często ostatnio i piszę 2 rozdział mojej książki. Jak już będę sławny to polecę na Hawaje i nie wróce:)

Tak silny, a jednak tak słaby. Tak wesoły, a jednak tak smutny. Tak otoczony ludźmi a jednak tak samotny sad

83

Dobry wieczór smile
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawno nie odwiedzalam forum...wczoraj weszłam i myslałam, że coś pomyliłam....zmany o 180 stopni....ale jest brdzo sympatycznie...Więc chyba mogę się przyłączyć???? Co>>????

?Czasami świat ma tyle wad?.?

84

salomeo nawet nie pytaj pewnie że możesz .

85 Ostatnio edytowany przez salomea (2009-11-13 19:23:29)

Miło mi....stęsknilam, się za wieczorami na forum...naprawde...Wczoraj próbowalam cos napisac ale mi komputer szwankował...
Może mój wiek nie przekroczył 30 tongue ale w takim towarzystwie czuję się najlepiej big_smile

86

Hej Salomeo, u mnie jest podobnie z tym wiekiem, ale zaglądam to tu to tam po troszeczku smile

Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość.

87

nancymw napisał/a:

Hej Salomeo, u mnie jest podobnie z tym wiekiem, ale zaglądam to tu to tam po troszeczku smile

Wiem nancymw....i dlatego czuje w Tobie sprzymierzeńca...i przyjazną duszę...mam nadzieje ze nie tylko w tobie ja znajdę jeszcze...
A powiedz Kochana co tam u ciebie bo dawno nie rozmawiałyśmy...zaglądałam czasem na forum m.in z myśla o Tobie ale nigdy nikogo nie mogłam zastać a nie lubie monologów...

88

jestem jeszcze ja smile

Tak silny, a jednak tak słaby. Tak wesoły, a jednak tak smutny. Tak otoczony ludźmi a jednak tak samotny sad

89

salomea napisał/a:
nancymw napisał/a:

Wiem nancymw....i dlatego czuje w Tobie sprzymierzeńca...i przyjazną duszę...mam nadzieje ze nie tylko w tobie ja znajdę jeszcze...
A powiedz Kochana co tam u ciebie bo dawno nie rozmawiałyśmy...zaglądałam czasem na forum m.in z myśla o Tobie ale nigdy nikogo nie mogłam zastać a nie lubie monologów...

Dziękuję bardzo że tak mówisz, to bardzo miłe i podtrzymujące po części na duchu smile
synek chory ZNOWU a super poszukiwania jakie dziś miałam opisałam w 35+ i nie chce mi się już powielać posta, bo nawet nie mam na to nerwów, padam dziś z nóg przez to wszystko.

Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość.

90 Ostatnio edytowany przez Greta (2009-11-19 13:37:45)

sad

91

Życzę zdrowia twojemu synkowi. Sam byłem chorowity i to podobno horror był. Jakiś chorowity, i jak 39 stopni, to panika. i do szpitala. Bo drgawki. czytałem o poszukiwaniach, ten kraj, chory jest jednak. Ale twój chłopak to twój skarb

92

zak3 napisał/a:

jestem jeszcze ja smile

Hej big_smile

93

nancymw napisał/a:
salomea napisał/a:
nancymw napisał/a:

Dziękuję bardzo że tak mówisz, to bardzo miłe i podtrzymujące po części na duchu smile
synek chory ZNOWU a super poszukiwania jakie dziś miałam opisałam w 35+ i nie chce mi się już powielać posta, bo nawet nie mam na to nerwów, padam dziś z nóg przez to wszystko.

Ach czytałam...czytałam...dopiero sie odnajduję na forum....jak pisalam wcześniej...dawno tu mnie nie bylo...Cieszę się, że taki tu ruch...

94 Ostatnio edytowany przez Greta (2009-11-19 13:38:11)

sad

95

dobry wieczór

jest tu kto?

...prawie wszystko co Nas dziś otacza, było kiedyś czyimś marzeniem...

96 Ostatnio edytowany przez Greta (2009-11-13 22:57:37)

No i macie co chciałyście mamy nową kafejkę 35+A ja was  pożegnam .Do jutra miłej nocy.

97 Ostatnio edytowany przez alter ego (2009-11-14 00:47:11)

Ansja napisał/a:

alter ego - masz bardzo dużą wiedzę jak na osobę, która jest tak krótko i ma zaledwie 4 posty ..

Ansju,znam także niektóre i dla Ciebie ważne fakty. Historie poznania chłopaka, chorobę Twojego taty. Nie sądzę, by wiele osób potrafiło je przytoczyć.....Dziś przeczytałem na jakimś wątku bardzo mądry cytat...."nie ten kto się z Tobą śmieje
lecz ten kto z Tobą płacze jest Twoim przyjacielem"...

pozdrawiam

98

uuu.....i zak3 został zbanowany a kafejka 30+ zamknięta sad nie wiem co myśleć a tym bardziej nie wiem gdzie odnaleźć teraz te kilka fajnych dziewczyn które tam były. Mam nadzieję że się odezwą......

a teraz życzę wszystkim spokojnej nocy i kolorowych snów!
Dobranoc

99

Coś takiego. Nowa kafeja.
Pomyślę nad tym wszystkim

Gdy człowiek będzie miał wszystko
Bogowie będą musieli umierać...

100

Witam wszystkich w sobotni poranek !
Widzę ,że mamy nową kafejkę , mam nadzieję że nie prywatną, bo większość z nas jak zauważyłam za czymś takim nie przepada.

Mam prośbę do Oliwki ,jak znajdziesz chwilkę czasu to może do nas dołączysz, oczywiście wiem , że czas nie zawsze pozwala na przebywanie przed kompem , ale jak znajdziesz chwilkę to wpadnij do nas Oliwko!
Ja dzisiaj jadę do szkoły , jak na razie szkoła to moje ulubione miejsce , o ile nie mam zajęć z matmy i z angielskiego .
Życzę wszystkim udanego weekendu !

101

Roxsana czy ty dołączyłaś do "elfow"

102

zuzia napisał/a:

Dostałam  zaproszenie do elfów, miałam już dosyć tamtej kafejki i praw  które w niej rządziły , ale teraz już stąd nie ucieknę . Zuzia daj mi swoje gg bo tamten numer mi się zapodział , oczywiście jeśli tylko chcesz?

103 Ostatnio edytowany przez Roxana (2009-11-15 07:09:51)

Coś tutaj pusto , ale rozumiem w końcu mamy weekend , są lepsze sposoby spędzania czasu niż siedzenie przed kompem.
Muszę się pochwalić ,że zdałam biologię na 4 !

Właśnie przeczytałam post , z którego wynika że piszę bez sensu , z góry przepraszam .

104

Witma wszystkich 30 i po:)) jestem nowiutka tutaj, i jeszcze nie wiem jak to wszystko pracuje. Narazie nadrabiam w czytaniu i npewno odezwe sie do was. Jak narazie buziaczki dla wszystkich.

Zyj pelnia zycia bez wzgledu na to ...ile dano ci czasu.

105

Witaj martunia  zaglądaj jak najbardziej i jak najczęściej .;)

106

Witam Was wszystkie bardzo serdecznie i cieszę, się, że nas coraz więcej. Dajmy sobie czas - na poznanie się itd smile Mój pierwszy post w netkafejce był o snach ... ,że po 30 ma się bardziej znaczące. JA bardzo interesuję się snami i ich interpretacją.  Często jak coś mi się śni  zapisuje taki sen. Zauważyłam też, że jeżeli muszę coś zrobić, coś rozwiązać i nie wiem jak - wystarczy ,że pomyślę o tym przed snem i  często odpowiedz lub rozwiązanie mi się przyśnią. Sny i ich interpretacja mnie bardzo fascynują. A jak jest u Was ? I jaki był Wasz najważniejszy sen do tej pory ? Mnie kiedyś przyśniła się śmierć kogoś bliskiego. widziałam pogrzeb itd. Ta osoba - starsza ciocia - byłą zdrowa jak rybka. Ale za rok niestety mój sen się spełnił. Okazało się, że ma raka i tak jak widziałam pogrzeb we śnie, tak potem przeżyłam go w rzeczywistości ...

107

Pola ja miałam chyba jeden taki znaczący sen który pamiętam - na dzień przed zdawanie egzaminu na prawo jazdy przyśniły mi się liczby 3 i 9, zresztą obie bardzo znaczące w dacie moich urodzin (w dacie są same trójki a po zsumowaniu wychodzi 9). Sam sen wyglądał tak że była czarna przestrzeń i pojawiły się takie duże liczby, jedna po drugiej. Gdy się obudziłam dziwne mi się to wydawało bo nigdy wczesniej takie sny mi się nie przytrafiały. Szybko o wszystkim zapomniałam, pojechałam na egzamin i tam został wylosowany na manewrówce zestaw nr 3 o punktualnie o godzinie 9.00 wsiadałam do samochodu by jechać na miasto.
Oczywiście wtedy zdałam smile
Natychmiast przypomniał mi się ten sen. To było 8 lat temu, ale pamiętam do dziś, jakby to było wczoraj.

108

zuzia napisał/a:

a o co chodzi z tymi elfami?? bo chyba się nie orientuję, nigdzie w tytułach wątków nie zauważyłam...
czy bywalcy tej kafejki to elfy? mógłby mi to ktoś bliżej wyjaśnić....

109

Moja mama wierzyła w sny, pamiętam, że zawsze miała sennik. coś z tego przeszło na mnie. Trzeba być otwartym i wrażliwym, to śnisz i czasem to zrozumiesz. Myślę, że wszystko o czym myślimy, istnieje w pewnej rzeczywistości. Każda myśl, trafia do czegoś co nazywam - wielkim workiem. Zbiorem myśli wszystkich ludzi. Nasze myśli kreują sytuacje, przyciągają zdarzenia i osoby. Można nawet nauczyć się tylko myśląc zmieniać siebie. Swój wizerunek, przyzwyczajenia, być optymistą. Wszystko... Poza tym sny są przedłużeniem naszych rozważań, pragnień, sytuacji. Jestem pewny, że to co ci się śni, może się wydarzyć. Po prostu za pomocą snu kreuje się rzeczywistość. To troszkę skomplikowane, co piszę, ale mogę później wyjaśnić. Słynny facet, pisał, "pomyśl przed snem, zapomnij o tym - jutro się zdarzy"

Jestem świetnym facetem smile
Przystojny, wykształcony, elegancki i wrażliwy - to właśnie ja.
Lubię pomarańcze, fiołki i romantyczną muzykę.
Obecnie nie mam dziewczyny

110

Witam wszystkich**)       

Miło że ktoś zajmuje się SNAMI bo ja właśnie potrzebuje interpretacji mojego dzisiejszego snu.Może Pola34 albo, Zak33 ze swą mamą mi wyjaśnią . Tuz nad ranem mi się śniło -byliśmy na tyłach jakiś budynków ,dojście do jeziora kawalątek wody a potem czciny  ,obok zaorane pole ale bardzo nawodnione (bagno) -ale wiem ze było zaorane miało takie bruzdy jak na polach nieraz widać -wtem pies skoczył do wody i przyniósł w zębach dużą rybę ok 0,5m (mam wrażenie ze był to sum)po czym pobiegł jeszcze po drugą ,lecz pobiegł od strony tego pola i słyszałam -w tym moim śnie-jak biegnie po dnie tego jeziora tup tup tup tup i coraz ciszej tup....tup....tup aż zobaczyłam ze  przy tym  polu od strony wody pojawia się coś pod ziemią a to był mój pies z jeszcze większą rybą ale z braku tchu nie mógł się wydostać na powierzchnie ,a ryba uciekła do wody,stojąc parę metrów od niego zrzuciłam klapki i pobiegłam w jego stronę aby uratować mu życie i udało się spojrzał na mnie oczami  ......i się obudziłam

Pamiętam to wszystko bardzo dokładnie wiec proszę o opisanie znaczenia mego snu   TU lub na moje GG 15666871   Pozdrawiam   **) majka

Tak Tak nie zostawię Was-niech tam 39+VAT  **)

111

http://i34.tinypic.com/2lwm7wn.jpg Dobrej nocy.

112

majka40 napisał/a:

Witam wszystkich**)       

Miło że ktoś zajmuje się SNAMI bo ja właśnie potrzebuje interpretacji mojego dzisiejszego snu.Może Pola34 albo, Zak33 ze swą mamą mi wyjaśnią . Tuz nad ranem mi się śniło -byliśmy na tyłach jakiś budynków ,dojście do jeziora kawalątek wody a potem czciny  ,obok zaorane pole ale bardzo nawodnione (bagno) -ale wiem ze było zaorane miało takie bruzdy jak na polach nieraz widać -wtem pies skoczył do wody i przyniósł w zębach dużą rybę ok 0,5m (mam wrażenie ze był to sum)po czym pobiegł jeszcze po drugą ,lecz pobiegł od strony tego pola i słyszałam -w tym moim śnie-jak biegnie po dnie tego jeziora tup tup tup tup i coraz ciszej tup....tup....tup aż zobaczyłam ze  przy tym  polu od strony wody pojawia się coś pod ziemią a to był mój pies z jeszcze większą rybą ale z braku tchu nie mógł się wydostać na powierzchnie ,a ryba uciekła do wody,stojąc parę metrów od niego zrzuciłam klapki i pobiegłam w jego stronę aby uratować mu życie i udało się spojrzał na mnie oczami  ......i się obudziłam

Pamiętam to wszystko bardzo dokładnie wiec proszę o opisanie znaczenia mego snu   TU lub na moje GG 15666871   Pozdrawiam   **) majka

Bardzo ciekawy sen smile Zastanowię się i jutro wieczorkiem dam ci znak smile

113

Pola34 napisał/a:
majka40 napisał/a:

Witam wszystkich**)       

Bardzo ciekawy sen smile Zastanowię się i jutro wieczorkiem dam ci znak smile

Pola34 dzieki za rozpatrzenie   hihi   juz sie nie moge doczekac .Pozdrawiam

Tak Tak nie zostawię Was-niech tam 39+VAT  **)

114

witam was wszystkie . SEN to odbicie naszych przeżyć , marzeń , pragnień, lęku . to coś co odbija rzeczywistość ,czasem jest proroczy .
moja mama twierdziła że sen który przyśni się nad ranem jest najbardziej rzeczywisty.Ja osobiście nie jestem  zabobonna ,choć wieże w przeznaczenie i siłę przyciągania .CZŁOWIEK WŁASNYMI MYŚLAMI I PRAGNIENIAMI MOŻE PRZY CIĄGNĄC DO SIEBIE RZECZY DOBRE I ZŁE.

Posty [ 77 do 114 z 68,599 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 1,806 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016