potrzebna pomoc na lek dla dziecka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » potrzebna pomoc na lek dla dziecka

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 52 z 52 ]

39

Odp: potrzebna pomoc na lek dla dziecka

Z tego co znalazłam w internecie mat to firma produkująca bieliznę, nie znalazłam sklepu o tej nazwie. Możesz wysłać linka w prywatnej wiadomości? (Na forum jest to zabronione)

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

od  wczoraj nie zaglądałam nie miałam dostępu do neta  a i trochę spałam to tych zawirowaniach

41

Ślimaczyca napisał/a:

Z tego co znalazłam w internecie mat to firma produkująca bieliznę, nie znalazłam sklepu o tej nazwie. Możesz wysłać linka w prywatnej wiadomości? (Na forum jest to zabronione)

witam wpisz mat ostrołęka rajstopki bielizna

Reklama

42

Pią tek smutny dla mnie ten trzeci kwietnia dwa lata jak nie zyje mój ojcieć,

43

Swięta święta i po świętach czas wracać do swoich codziennych zmartwien i trosk

Reklama

44

Dopadł mnie dziś ciężki dzień

45

moniagorecka czy nie możesz sobie załążyc jakiegoś watku w którym będziesz mogła się wyżalić i otrzymać moze jakieś wsparcie?

46

moniagorecka napisał/a:

koszmarny dzien po wizycie pana komornika ,wieczór ból głowy ,co robić dalej czy będzie mnie jeszcze nękał,a  będzie napewno  jest wieczór nie myślę co bedzie dalej jutro nowy dzien może będzie lepiej..

Nękał? A ja dotąd żyłam w przekonaniu, że komornik ściąga niespłacone długi... Wiesz, jak ktoś weźmie pieniądze i nie odda... :> A to się takie działanie nękaniem nazywa, ech...

Tysiąc razy mówiłam ludziom, że jestem miła. Krzyczałam, groziłam, biłam... Bez skutku. Nikt mi nie wierzy.

47

nieznasz całej sytuacji a bardzo prosto mnie oceniła  szkoda .

48

gojka102 napisał/a:
lucys74 napisał/a:

potrzebuje pomocy finansowej, nie jestem w stanie dostać kredytu, ponieważ zarabiam grosze, a chcę rozwinać własną firmę, może są ludzie dobrej woli którzy chcieli by mi pomóc

Może w takim razie przerzuć się na inną pracę,skoro własny biznes przynosi marne pieniądze?
Naprawdę,trzeba mieć tupet by prosić obcych ludzi o kasę na rozwinięcie firmy :0

mater trzeba mieć tupet prosząc o kasę na rozwinięcie firmy!

49

lucys74 napisał/a:

jest mi przykro i żałuję że w ogóle tu napisałam ,nie lubię jak ktoś się ze mnie wyśmiewa ponieważ ja nigdy tego nie robię, był moment w moim życiu że też mogłam pomóc ludziom, ale nigdy nie wiadomo komu się kiedy noga  powinie...

było pomysleć zanim napisałaś!
ja rozumiem jak ktoś pisze że potrzebuje na leki,ubranka,żywność ale nie na biznes

50

moniagorecka napisał/a:

koszmarny dzien po wizycie pana komornika ,wieczór ból głowy ,co robić dalej czy będzie mnie jeszcze nękał,a  będzie napewno  jest wieczór nie myślę co bedzie dalej jutro nowy dzien może będzie lepiej..

współczuje bardzo,komornik da ci spokój ale dług nie spłacony będzie się ciągnął za tobą latami,nie ulega przedawnieniu
możesz miec spokój przez 10 lat,2 dni przed przyjdzie upomnienie i dalej dług się zwieksza
wyszły jakieś nowe ustawy,ale to się załatwia przez sąd,musisz o tym poczytać

51

Komornik nie nęka, tylko wykonuje swoją pracę.
Ty wykonaj swój obowiązek i pospłacaj długi.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

52

Lucys nie przewidzisz komu pierwszemu może powinąć się noga.

Posty [ 39 do 52 z 52 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » potrzebna pomoc na lek dla dziecka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018