potrzebna pomoc na lek dla dziecka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » potrzebna pomoc na lek dla dziecka

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 52 ]

Temat: potrzebna pomoc na lek dla dziecka

witam potrzebuje pomocy finansowej lub aby ktoś wykupił lek dla mojej 4miesięcznej córki która ma straszna wysypke na ciele i dziś lekarz przepisał nam krem który nie mało kosztuje a ma on pomoc na pewno , zwracam się z tym tu bo nie mam naprawę skąd wziąć na to pieniążków jest nam ciężko. bardzo proszę o rozpatrzenie mojej prosby

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: potrzebna pomoc na lek dla dziecka

A co to za krem-lek, jak objętość  i ile kosztuje?

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3

ok 70zł a nazywa się Infecto Scab 5%

Reklama

4

Czy wiesz że to lek na świerzb? Wiesz co masz robić żeby się go pozbyć, czy lekarz tylko przepisał maść i nic Wam nie powiedział?

5

Ale na swierzb mozna dostac tez tansze srodzki płyn cena ok 20 zl .
A to musi sie leczyc cała rodzina

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2015-03-05 00:46:25)

No właśnie dlatego pytam bo jeśli lekarz wypisał lek na "wysypkę" a problemem faktycznie jest świerzb to żadna super maść nie pomoże jeśli smarowane będzie tylko dziecko, jeśli nie wypierze się wszystkich ubrań i to wręcz wygotuje, albo upierze z dodatkiem odpowiedniego środka, do tego dezynfekcja tego co najczęściej się dotyka, gotowanie pościeli itd.

Tylko czy lekarz to powiedział? Czy zrobił jakieś badania?

7

Małpa69 napisał/a:

No właśnie dlatego pytam bo jeśli lekarz wypisał lek na "wysypkę" a problemem faktycznie jest świerzb to żadna super maść nie pomoże jeśli smarowane będzie tylko dziecko, jeśli nie wypierze się wszystkich ubrań i to wręcz wygotuje, albo upierze z dodatkiem odpowiedniego środka, do tego dezynfekcja tego co najczęściej się dotyka, gotowanie pościela itd.

Tylko czy lekarz to powiedział? Czy zrobił jakieś badania?

Dokładnie. Pytałam dziś w aptece. To nie jest lekarstwo na "wysypkę" tylko specjalistyczny lek na pasożyta, zapisywany na receptę przy którym trzeba zachować szczególne środki ostrożności stosując niemowlęciu.
I aby był skutek  musi to stosować cała rodzina, potrzeba kilka tubek w zależności od ilości domowników, po 14 dniach trzeba powtórzyć. I właśnie dezynfekcja domu, gotowanie ubrań, pościeli.

Kari, czy macie świerzba czy lekarz się pomylił? bo ten lek nie ma, nie powinien mieć innego zastosowania. Nie może być lekiem na wysypkę u  maleńkiego dziecka.

8

A swierzb jest zarazliwi , wiec tez mogla przyniesc go dorosła osoba do domu .
I trzeba wszystko dokładnie wyprac . Mysle nawt , ze ten srodek w płynie na swierzb jest skuteczniejszy ,
trzeba zachowac ostroznosc aby nie roznoscic go dlej

9

elzbieta47 napisał/a:

A swierzb jest zarazliwi , wiec tez mogla przyniesc go dorosła osoba do domu .
I trzeba wszystko dokładnie wyprac . Mysle nawt , ze ten srodek w płynie na swierzb jest skuteczniejszy ,
trzeba zachowac ostroznosc aby nie roznoscic go dlej

To więcej niż pewne, że świerzb przyniósł ktoś z domowników, nie tylko dorośli ale np. również starsze rodzeństwo tego maleństwa 4 miesięcznego mogło przynieść do domu i zaraził niemowlaka. Na pewno oprócz tego niemowlęcia ktoś w domu to ma, zakażone są sprzęty, meble, pościele...
Zdarza się, i trzeba jak najszybciej działać aby temu maleńkiemu pomóc.

10

tak  trzeba teraz działac i to szybko
  mama powinna w tym kierunku szybko leczyc wszystkich domownikow .

w naszej szkole tez kilka lat temu panowal swierzb , wiec zdaza sie w spoleczenstwie .
tak jak teraz panuje wszawica , moje dzieciaki sa przerazone bo codziennie musze sprawdzac głowy ,

11

no hej tak lekarka wykryła swiezba źle to napisałam w poscie . przepisała tą masc bo ma być ona najskuteczniejszą wiem że będe musiała wszystko gotować a co z meblami zrobić mam ?

12

To samo dezynfekcja, są specjalne spreje, można też octem lub innym preparatem, ale nie ma gwarancji, że mebel nie oberwie, Ty również i ewentualni inni domownicy musicie się leczyć.

13

wystarczy przemyc . najwiecej pasozyta jest tam , na ubraniach recznikach czy pocieli łozko . z lozek trzeba wyprac wszystko koldry poduszki wywietrzyc a kanapypoodkurzac . swierzb nie zyje poza człowiekiem bo musi miec zywiciela .
Polecałabym plyn , bo na te masi to nie jestem az taka pewna .
zapewne jet to masc robiona a one u nas wszystkie leki robione kosztuja 8 zl .

14

właśnie że nie jest ona robiona pytałam w aptece to mi 65zł powiedziały . a ten płyn co to za płyn?.  Jeszcze jak by któras z mam miała niepotrzebne zabawki czy też pampersy lub kaszki chętnie przyjmę pomoc .

15

Płyn na świerzb to Crotamiton ale nie powinno się stosować go u dzieci poniżej 1 roku, a maść robiona jest z siarką strąconą na smalcu. Może przejdź się do lekarza i powiedz że nie stać cię na tak drogi lek i przepisze coś tańszego.

16

Na swierzb      płyn novoscabin

17

potrzebuje pomocy finansowej, nie jestem w stanie dostać kredytu, ponieważ zarabiam grosze, a chcę rozwinać własną firmę, może są ludzie dobrej woli którzy chcieli by mi pomóc

18

lucys74 napisał/a:

potrzebuje pomocy finansowej, nie jestem w stanie dostać kredytu, ponieważ zarabiam grosze, a chcę rozwinać własną firmę, może są ludzie dobrej woli którzy chcieli by mi pomóc

Może w takim razie przerzuć się na inną pracę,skoro własny biznes przynosi marne pieniądze?
Naprawdę,trzeba mieć tupet by prosić obcych ludzi o kasę na rozwinięcie firmy :0

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

19

może nie tak ujęłam, to co chciałam napisać, ale nie spodziewałam się ataku z drugiej strony, widać "przyjaciółko" nie miałaś nigdy problemów, piszesz tylko po to żeby dokuczyć komuś ,zastanów się,  pewnie siedzisz w pracy, dobrze zarabiasz i kpisz z potrzebujących, obyś nigdy nie musiała prosić, trzeba umieć wysłuchać drugiego człowieka, poznać a potem ocenić...

20

Tak,Lucy,siedzę w pracy,na stanowisku i w firmie,na którą sama zapracowałam.
Nie kpię z potrzebujących,tylko im pomagam.Pomagam paru osobom z tego forum więc jak nie masz bladego pojęcia to nic o mnie nie pisz.
Nikt tu zapewne nie weźmie Cię za osobę potrzebującą bo potrzebujesz wyciągnać kasę od obcych ludzi na swój biznes.Wybacz,ale chyba to Ty nie masz pojęcia kim jest osoba potrzebująca.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.

21

jest mi przykro i żałuję że w ogóle tu napisałam ,nie lubię jak ktoś się ze mnie wyśmiewa ponieważ ja nigdy tego nie robię, był moment w moim życiu że też mogłam pomóc ludziom, ale nigdy nie wiadomo komu się kiedy noga  powinie...

22

lucys74 napisał/a:

jest mi przykro i żałuję że w ogóle tu napisałam ,nie lubię jak ktoś się ze mnie wyśmiewa ponieważ ja nigdy tego nie robię, był moment w moim życiu że też mogłam pomóc ludziom, ale nigdy nie wiadomo komu się kiedy noga  powinie...

Ja też żałuję, że tu napisałaś, bo zmarnowałaś czas paru osobom, które w tym czasie mogły pomóc komuś naprawdę potrzebującemu.

Zrozum, że założenie i rozwinięcie własnej firmy to NIE JEST nic pierwszej potrzeby.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

23

lucys74 napisał/a:

A ile potrzebujesz tej pomocy w złotówkach?

...nie da się uratować całego świata sad,
dlatego muszę sobie tłumaczyć, że takie jest życie smile,
bo bym rady nie dała, żeby wytrzymać to wszystko...
- cytat z wypowiedzi MIGI z wątku "Azyl dla marudzących inaczej".

24 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2015-03-20 23:09:21)

lucys74 napisał/a:

A kto,konkretnie się tu z Ciebie wyśmiewał?
Ja napisałam,że uważam,że masz tupet.
Może powinnaś się zastanowić zanim napiszesz-czy prośbą o pomoc w dołożeniu do Twej firmy jest czymś tak bardzo niezbędnym,bez czego nie potrafisz żyć.
Po drugie-może zwróć się z pomocą do sponsora, przedsiębiorcy,który z istnienia Twej firmy miałby korzyść-na przykład zobowiążesz się,że przez jakiś czas Twoja firma będzie wykonywała dla niego usługi za darmo.
Po trzecie- zastanów się czy Ci firma potrzebna skoro tak cienko przędziesz.
Po czwarte- o jakiej sumie na wsparcie Twej firmy piszesz?

25

witam, jestem tu pierwszy raz nigdy nikogo nie prosiłam o pomoc jestem matką dwóch synów  nawet dzieci nie pomogły mi przed odebraniem sobie życia gdyby nie mąż nie było by mnie tutaj wpadłam w pętlę kredytową z której jest ciężko wyjść staram się ale przerasta mnie to dotego  w marcu zostałam okradziona  jak przypomnę sobie jak toś chodzi po moim domu i grzebie w moich rzeczach nie wspomnę o wizytach komornika i opierwszej licytacji ,cięzko z tego wybrnąć ,wstaje  rano bo muszę ,myslałm   ze juz trochę bedzie lepiej zaczełm prowadzić sklep coś  drgneło,trochę było mi na duszy lepiej  i co z tego odezwały się stare sprawy za chwilę mogę nic nie mieć komornik mnie znowu dopadnie prowadzę sklep internetowy z bielizną ,i stacjonarny,............

26

w piszcie mat pooglądajcie sobie

27

jutro przykry dzień komornik

28

koszmarny dzien po wizycie pana komornika ,wieczór ból głowy ,co robić dalej czy będzie mnie jeszcze nękał,a  będzie napewno  jest wieczór nie myślę co bedzie dalej jutro nowy dzien może będzie lepiej..

29

czwartek...pustka w głowie metlik co robić dalej nie mam siły wstać z łóżka bo i poco i tak mi wszystko zabierze.....

30

rano nie chcę mi się stać  mętlik w głowie po co i tak mi wszystko zabierze

31

A czego właściwie oczekujesz?Ze ktoś spłaci Twoje długi?

32

napewno nikt  za mnie tego nie spłaci tylko byłam z tym sama  nie byłas w takiej sytuacji więc nie wiesz jak to jest nikomu nie życze takiej sytuacji pewnie niewiesz jak

33

Ja nie byłam i nie wiem jak to jest mieć długi.Tylko dalej nie wiem jakiej pomocy oczekujesz?

34

nigdy nie myślałam że tak mi się noga powinie

35

prowadzę sklep internetowy  mat z bielizną piżamy rajstopy wpiszcie mat pooglądajcie kupcie coś może jak zacznę sprzedawać

36

nigdy nie prosiłam nikogo opomoc staram sie pomagac ludziom jak mogę wiem jakie są czasy

37

dobrze że ktoś wogóle chce zemną pogadać

38

ile można uciekac nie da sie tak dłuzej żyć

Posty [ 1 do 38 z 52 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » potrzebna pomoc na lek dla dziecka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności