co na obiad z piersi kurczaka? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » co na obiad z piersi kurczaka?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 79 z 79 ]

66

Odp: co na obiad z piersi kurczaka?
bluepearl napisał/a:

Tak, złoty kurczak i mięta - najlepiej świeża, ale jak nie ma to może być torebka ekspresówki od biedy. smile

Kurczę, brzmi ciekawie, będę musiała spróbować zrobić.

Zobacz podobne tematy :

67

Odp: co na obiad z piersi kurczaka?

Chętnie spróbuję kurczaka pieczonego tak na szybko. Zazwyczaj robię marynaty i trochę trwa zanim kurczaka można wrzucić do piekarnika. Ta przy prawa Knorr realnie tak się nazywa do złotego kurczaka?

68

Odp: co na obiad z piersi kurczaka?

Ja kocham dobrze przyprawiony kurczak na griilu a do tego surówka z warzyw.

69

Odp: co na obiad z piersi kurczaka?

U mnie ostatnio króluje kurczak marynowany w sosie sojowym smile. Na kilka godzin przed przyrządzeniem marynuję kurczaka w sosie sojowym, z ziołami typowymi dla kuchni azjatyckiej. Potem obsmażany jest na patelni i już reszta dowolna smile. Kurczak smakuje pieczeniowo dzięki takiej marynacie smile

70

Odp: co na obiad z piersi kurczaka?

Pierś kroję w kostkę
Obtaczam w carry
Smażę
Gotuję makaron ryżowy
Podlewam sosem sojowym

Takie mega szybkie danie.Bardzo proste.

71

Odp: co na obiad z piersi kurczaka?

Uwielbiam curry z kurczakiem ;D albo ze szpinakiem!! Często jecie kurczaka? Nie jest on zbyt zdrowy dlatego pytam, jakie macie podejście do tego

72

Odp: co na obiad z piersi kurczaka?
kmarina33 napisał/a:

Często jecie kurczaka? Nie jest on zbyt zdrowy dlatego pytam, jakie macie podejście do tego

Jeśli wybierzesz mięso, które nie jest nafaszerowane antybiotykami, zwierzę karmione jest naturalną, zdrową karmą, czyli najlepiej, by był to tzw. chów wolnowybiegowy, a do tego przebadane, to jak najbardziej można zaliczyć je do zdrowej żywności. Jest chude, lekkostrawne, ma sporo cennego białka i innych wartości odżywczych. Oczywiście ważna jest także obróbka, jakiej poddaje się je podczas przygotowania.
Ja w każdym razie preferuję właśnie białe mięso - kurczaka, indyka i ryby.

73

Odp: co na obiad z piersi kurczaka?

makaron ze szpinakiem, fetą, kurczakiem i suszonymi pomodorami smile

74

Odp: co na obiad z piersi kurczaka?

Natnij piersi i włóż w nie ser, zioła i np. suszone pomidory albo świeże pomidory. Dopraw mieso, zapiecz je w piekarniku. Możesz zrobic sos beszamelowy do tego.

75

Odp: co na obiad z piersi kurczaka?

Polecam przepisy ze strony dobrydrob.pl. Znajdziecie w zakładce Przepisy. Nasz ulubiony to na Kurczaka z grzybami w cieście a’la wellington z jabłkowym chutneyem z chili. Mega...

76

Odp: co na obiad z piersi kurczaka?

moje ulubione danie to tradycyjny kotlet z piersi kurczaka

77

Odp: co na obiad z piersi kurczaka?

Polecam pierś kurczaka po toskańsku z kwestii smaku. Szybkie danie i mega smaczne!

78

Odp: co na obiad z piersi kurczaka?

ja uwielbiam klasyka smile kotlety z piersi kurczaka

79

Odp: co na obiad z piersi kurczaka?

Teściowie przywieźli nam z wakacji melasę z granata, więc wczoraj wypróbowałam przepis na fesenjan, na który ich zaprosiliśmy. Wyszło pysznie, więc polecam.
Przepis znajdziecie wpisując w przeglądarkę „Fesenjan Persian Pomegranate Chicken”

Posty [ 66 do 79 z 79 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » co na obiad z piersi kurczaka?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024