Codzienne pogaduszki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Codzienne pogaduszki

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 154 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 5,851 ]

77

Odp: Codzienne pogaduszki

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRKyZNOhgfStAasY7aWKss6ZPYS48PqBo5DvCOfiSvL33UkmkS3

Witam  serdecznie dziewczyny Kochane

Ciekawe byłyśmy Basiu jaką minę będziesz miała rankiem przy kawce jak znajdziesz te zmiany. Mogę tylko tyle powiedzieć że Wifcia przekonała mnie do tych zmian, pewno że Stokrotek nikt nie ma zamiaru zamykać , jak nie zechcecie tutaj zamieszkać to nie będziemy Was ganiać ale cieplutkie krzesełko na każdą z Was czeka.

Czytunia, nie ma się co zastanawiać, z naszej strony nie było żadnej złej woli, liczę na to ze jak Wifcia przyjdzie to Ci wytłumaczy racje jakie nią kierowały. Jak widzisz to Ona, Ja, Lucynka już dawno myślałyśmy jak poprawić frekwencję no i wymyśliłyśmy.
Gratuluję Ci Czytuniu nowego przybytku, tak myślałam że krówka sobie poradzi z cielaczkiem , nie pierwsze to jej dziecko a ona jest odważna i samodzielna.

Miłego dnia wszystkim dziewczynom życzę, drogę już znacie  wiec zawsze czekają tutaj Wasze miejsca.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

Witajcie Dziewczynki!
Przeczytałam wszystko od początku i zastanawiam się,czy się dołączyć.Założenie jest,żeby wszyscy się przyłączyli,ale jak widzę,nie wszyscy chcą.

"Nigdy nie walcz o przyjaźń. O fałszywą nie warto, o prawdziwą nie trzeba."

79 Ostatnio edytowany przez wifa (2015-01-16 12:07:48)

Witam Basie , Czytunię, Klaudynkę i Bulinkę

Bulinko
             pisz kochana jest potrzebna świeża krew.http://s18.rimg.info/e39450899e0f2c8023ea26ab83e884cd.gif
Za chwilkę napisze więcej.

Reklama

80

http://s19.rimg.info/5b31536f9c64b1a815c0a1fafaf1e94d.gif

Witam Cię bulinko big_smile

jak lubisz pogadać, pośmiać się i w miłym towarzystwie popisać to zapraszamy , przeszłyśmy ze Stokrotek ale nie zerwałyśmy kontaktu bo chcemy je wszystkie tutaj przeflancować, bardzo je kochamy i one wiedzą o tym. Zapraszamy Ciebie i baw się dobrze z nami. big_smile

81

Bulinko czym się przejmujesz dziewczyno, waga Cię niepokoi? a po co? zobacz na większe modelki... są piękne, oglądam je na wybiegu z przyjemnością podjadając smaczną czekoladkę. big_smile Jak się nie da czegoś zwalczyć to trzeba polubić big_smile

Reklama

82

Cześć Bulinko smile

bulinka_1969 napisał/a:

Założenie jest,żeby wszyscy się przyłączyli,ale jak widzę,nie wszyscy chcą.

Założenie jest takie (mam nadzieję Matki - Założycielki, że nic nie pochrzanię wink) żeby pisał tu kto chce.
Ludzie się trochę pozamykali w swoich kafejkach. Teraz jest szansa na mixt wink
A może są osoby, które chciałyby się do jakiejś kafejki dołączyć, ale tego nie robią, bo zobaczą 50 tysięcy wpisów lol albo jeszcze z innej przyczyny.

Jednym słowem, każdy mile widziany.
Jak dla mnie: im bardziej dowcipny  tym milej lol

83

Lucynko, nic dodać , nic ująć, real mnie teraz wzywa więc zajrzę tutaj póżniej smile

Miłego i słonecznego dnia wszystkim życzę, u mnie wiosna się uśmiecha. big_smile

84

luc napisał/a:

Jednym słowem, każdy mile widziany.
Jak dla mnie: im bardziej dowcipny  tym milej lol

Hejka Lucynko
               masz w 100 % rację.

85 Ostatnio edytowany przez wifa (2015-01-16 11:29:46)

Dzisiaj od rana odwiedziłam lekarza
i pewnie przez stres z tym związany nie mogłam spać.
Chyba , że założenie przez Klaudynkę
nowej kafejki wprowadziło mnie w taką nerwowość.http://www.postsmile.net/img/20/2023.gif

86

No to zostaję.Jak będę miała coś do powiedzenia,to powiem,a jak nie będę miała to też powiem.;)

Przyznam się szczerze,że dogodziłyście mi,bo ostatnio podczytywałam +50-tki,ale głupio mi było tak wejść w temat tak jakby nie u siebie.Oczywiście nie żebym się źle czuła w +40-stkach,ale w realu nie mam za dużo znajomych,to tutaj mogę mieć.

87 Ostatnio edytowany przez wifa (2015-01-16 11:59:42)

bulinka_1969 napisał/a:

No to zostaję.

Bilinko
             bardzo się cieszymy, ze podjęłaś taką decyzję.
Właśnie na takie dziewczyny czekamy.http://www.postsmile.net/img/20/2036.gif

88

Witajcie cieplutko wiosennie hmmm w styczniu, wszystkie znane mi i nie znane smile
Wifa mogłabyś  tak z rana miej o krwi troszeczkę hi hi hi big_smile
http://zdjecia.nurka.pl/images/chmurak.pl-pictures-35300a-zyczenia-na-dzien-dobry.jpg

Być może pójdę do piekła, ale co z tego przecież ja ciepło lubię.

89

Witaj Lajla
             dziewczyno i jak przeżyłaś badanie?http://www.postsmile.net/img/19/1967.gif
Zemdlałaś, czy cosik gorszego się stało?

90 Ostatnio edytowany przez Lajla076 (2015-01-16 12:24:11)

Ha, ha, ha, ha Wyszłam prawie o własnych siłach na nogach z waty... big_smile
Hmmm w sumie marzyłam żeby cofnąć się do czasów dzieciństwa i mam...w takich chwilach czuję się jak mała dziewczynka łaaaałł marzenia się spełniają big_smile

91

Lajla076 napisał/a:

Ha, ha, ha, ha Wyszłam prawie o własnych siłach na nogach z waty... big_smile

Widzisz nie taki straszny wilk, jak go malują.http://www.postsmile.net/img/20/2035.gif

92 Ostatnio edytowany przez Klaudyna59 (2015-01-16 12:58:17)

Witam Lajla big_smile wróciłam ze spaceru z piesiem i menem (mężem ) i pogoda jest typowo przedwiosenna, ludzie uciekają z domów do parku i spacerują wyglądając słońca. Coraz więcej widać ludzi na wózkach niepełnosprawnych, na szczęście skończyły się czasy gdy siedzieli w mieszkaniach, po prostu parki teraz żyją, dzieci maja swietny plac zabaw, pieski wybiegane a ludzie dotlenieni i wiewiórki dokarmiają.

93

...a ja się boje dentysty bu....

http://z1.demoty.pl/b9ed31a0f5e748317917296a0ade7bfaa46ffa3c/dentysta

94

Bulinko, a ja nie boję się dentysty -sadysty od kiedy korzystam ze znieczulenie komputerowego, nic nie boli , pełen luz. big_smile

95

Klaudyna masz racje z tą niepełnosprawnościa,ale są jeszcze wyjątki.Na szczęście to wyjątki.

96 Ostatnio edytowany przez Klaudyna59 (2015-01-16 13:11:28)

Myślę że wiem o czym bulinko piszesz, te wyjątki są na pewno w małych miejscowościach, u nas na szczęście widzi się starszych ludzi na  wózkach zawsze z opiekunką jak i dzieci a jak młoda osoba to ma towarzystwo kogoś młodego, nareszcie jest tak jak powinno być.

97 Ostatnio edytowany przez bulinka_1969 (2015-01-16 13:13:57)

Wiesz co najbardziej mnie martwi?Jak matka załatwia dziecku indywidualne nauczanie i taki dzieciak jest skazany na siedzenie w domu.To jest najgorsze,co matka moze chyba zrobić dziecku,zresztą sobie też.

98 Ostatnio edytowany przez wifa (2015-01-16 13:21:04)

Bulinko
             koleżanka mieszkająca na wsi kupiła swojemu piknemu po wylewie
skuter dla niepełnosprawnych.
Chłop ma taka radochę, jeździ po podwórku. smile
Poza tym nie jest już takim ciężarem dla niej, jak siedział w domu.

99 Ostatnio edytowany przez Klaudyna59 (2015-01-16 13:24:10)

Bulinko bo matka myśli ze chroni siebie i dziecko zamiast integrować dziecko z grupą, nie można odgrodzić się od ludzi bo wśród nich się żyje, ale na pewno matka miała złe doświadczenia stąd takie też złe decyzje. Ludzie ie rozumieją niepełnosprawości i wolą trzymać się z daleka , a to ie tak działa, gdyby matka nie zamykała się na ludzi w tym na życzliwe jej osoby to na pewno by podjęła inne decyzje, brakuje jej wsparcia.

100

Masz rację Klaudyno.Każdy ma swoje racje.Tylko po prostu jak widzę sytuacje,to mnie skręca.Mam znajomą,której córka jest na wózku.Jak zauważyłam ma lekkie opóźnienie w rozwoju,ale wiem,że mogłaby Ją uczyć zawodu,ale nie dziewczyna ma 18-ście lat i ma nauczanie indywidualne,a jeszcze ciągle zostawia Ją w gimnazjum po dwa lata w jednej klasie.Przecież dziewczyna mogłaby normalnie kiedyś pracować,a na dodatek teraz obracać się wśród rówieśników.

101

To prawda bulinko, masz rację, matka tej dziewczyny zapomina że nie będzie żyła wiecznie i powinna przygotować córkę do samodzielnego życia, u Nas w Kraju nie ma jeszcze tego luksusu jak za granicą ze są całe osiedla dla ludzi niepełnosprawnych z całą obsługą , mój kolega w Niemczech pracował na takim osiedlu, są tam pielęgniarki, lekarze, stolarze i ludzie zatrudnieni różnych zawodów , wszystko to co do codziennego życia jest potrzebne, ale może kiedyś u nas też tak będzie.

102

Jak to czytam,to tak jakbym w raju była.Normalnie aż niemożliwe.

103 Ostatnio edytowany przez Klaudyna59 (2015-01-16 13:53:33)

Ale prawdziwe big_smile U nas w Kraju grupa ludzi , tj. rodzice dzieci niepełnosprawnych kilka lat temu się skrzyknęli i postanowili też zbudować osiedle dla swoich dzieci ale jak to u nas, najpierw w tv były ochy i achy a póżniej zaczęto kłody pod nogi podkładać i rozbiło się o kasę. Nie wiem w końcu , co z tego wyszło ale jest cisza.

104

Kiedyś czytałam fora o mieszkaniu w Anglii matek z niepełnosprawnymi dziećmi i opiekuńczość państwa powala na kolana.
Wielu ludzi wyjechali tam z dziećmi żeby zapewnić im  godne życie.

105 Ostatnio edytowany przez bulinka_1969 (2015-01-16 14:13:24)

Widzisz,a mojej znajomej brat z żoną wrócili do Polski,bo urodziło Im się niepełnosprawne dziecko.Nie mogli tam doczekać się diagnozy.Natrafiali na różne przeszkody.Wrócili więc do Polski.
Tak trochę jestem w temacie,bo mam niepełnosprawna córeczkę sześciolatkę.Uczy się w klasie integracyjnej.Nam udało się pomóc naszemu dziecku do tego stopnia,że uczy się jak każde przeciętne dziecko i dzięki operacji chodzi lekko kulejąc.Wspomagana jest i rehabilitowana od trzeciego roku życie,kiedy to usłyszeliśmy diagnozę.Muszę dodać,ze to wszystko na kasę chorych.
Jeżdżę na turnusy i spotkania z fundacji,stąd ta znajomość środowiska.

106 Ostatnio edytowany przez wifa (2015-01-16 14:17:53)

bulinka_1969 napisał/a:

Nam udało się pomóc naszemu dziecku do tego stopnia,że uczy się jak każde przeciętne dziecko i dzięki operacji chodzi lekko kulejąc.

Bulinko
      U nas najgorzej zdiagnozować chorobę, bo jak jest to wiedzą, jak leczyć.

107 Ostatnio edytowany przez Klaudyna59 (2015-01-16 14:22:43)

Bulinko, to tylko się cieszyć że tak wiele Wam już się udało, dobrze że wcześniej zaczęliście rehabilitować, chociaż i tak dopiero zdiagnozowano córeczkę ok 3-go roku życia . Jeśli chodzi o dziecko to należy walczyc z całych sił i wszędzie dobijać się o pomoc, bo dziecko szybko rośnie i rodzice muszą przystosować go do warunków w jakich przyjdzie żyć. U nas też są różne ośrodki dla dzieci ale też dla dorosłych. W dużych miastach jest jednak lżej niż na wsiach lub w małych miejscowościach.
Bulimko, miło było mi z Toba porozmawiać ale teraz idę obiad zrobić i do miłego póżniej big_smile

108 Ostatnio edytowany przez Ba-Cha (2015-01-16 14:24:28)

hey kukam popołudniowo smile

o Bulinkę - znam z podczytywania smile
Lajle znam z Maruderów a reszta to stara gwardia    http://fotozrzut.pl/zdjecia/c7226cfd85.jpg

pozdrawiam ... smile 

Nie zmieniaj się ! ... to najlepszy komplement - jaki można usłyszeć od drugiej osoby .... 

109 Ostatnio edytowany przez wifa (2015-01-16 14:30:23)

Basiu
         dobrze, że przypomniałaś,
bo z tego wszystkiego zapomniałam jaki dzisiaj dzień.http://www.postsmile.net/img/20/2023.gif
Mam nadzieje,
że reszta naszych dziewczyn się przekona do "Codziennych pogaduszek"http://www.postsmile.net/img/19/1987.gif

110 Ostatnio edytowany przez bulinka_1969 (2015-01-16 14:39:09)

Klaudyna mnie też było miło,ale czas też temat zmienić,żeby było weselej.

Ba-Cha,to tak podczytywałaś jak i ja podczytuję ostatnio.

Weekend.....o tak,trochę dłużej pośpię i też mogę dłużej posiedzieć i lampeczkę winka wypić.

111

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQggRGZMhcssPJj9aMH4zOPF4QeNsH8Edkm1QAs9uTi4IQvuvK1QA

Popołudniowa sjesta trwa, Basia miło ze zajrzałaś , ja przypadkowo się dowiedziałam że kolęda była w czwartek ale spokojnie przebiegła bo nie zauważyłam. Miłego popołudnia dziewczynki. big_smile

112

Hej hej witam po południu smile
Basiu ja widzę, że tu same podglądaczki big_smile
Nie obijacie sie widzę smile
Wifa strasznyyy był niesamowicie ten wilk, i nadal za mną łazi ....
Klaudynko u mnie też dziś pięknie, słonecznie chyba zacznę chodzić kaczki dokarmiać.... na obiadek
Witam Bulinko
Pozdrawiam cieplutko

113

Lajla u mnie od rana zapowiadała się piękna wiosenna pogoda ale koło południa zrobiła się ponura jesień, ta pogoda jest jak sinusoida, ale  i tak już niedługo wiosna a wtedy już tylko dobrze. Lubię słońce, nie lubię tylko ponurych, zimnych i wietrznych dni.
Dostaję znaki że dziewczyny, podczytują ale co będzie dalej to ja nie wiem, od piszących zależy ten topik.

114 Ostatnio edytowany przez wifa (2015-01-16 17:16:15)

Klaudyna59 napisał/a:

Dostaję znaki że dziewczyny, podczytują ale co będzie dalej to ja nie wiem, od piszących zależy ten topik.

Klaudynko
              bądźmy dobrej myśli, ale masz rację najlepsza kafejka tonie,
jak nie ma piszących.

Dzisiaj mija 4 lata jak zaczęłam udzielać się w netkach.
Wiele zaznałam dobrego, ale i złe chwile się zdarzały.
Napijmy się szampana.

http://imgup.pl/di/CH3D/szam.jpg

Posty [ 77 do 114 z 5,851 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 154 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Codzienne pogaduszki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016