warszawa - gdzie polecacie iść na małe co nieco w stolicy ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » warszawa - gdzie polecacie iść na małe co nieco w stolicy ?

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 78 ]

39

Odp: warszawa - gdzie polecacie iść na małe co nieco w stolicy ?
Karolcia_M napisał/a:

Jeśłi kochacie włoską kuchnei i jesteście w centrum - to Bordo jest obowiązkowe smile

Ale jeśli np. zapuścicie się na drugą stronę wisły w oklice Ratusza na tragówków, to znajduje się tam jak dla mnie najlepsza włoska knajpa Bella Napolii w jakiej cokolwiek kiedykolwiek jadła, prowadzona przez włoską rodzinę!
Atmosfera super, a jedzenie przepyszne zarówno pizze jaki i wszelkie makarony - POLECAM!
N

Zamierzam spróbować:) A od siebie polecam Tawernę Korsarz na Woli. Miejsce z klimatem, pyszna kuchnia, polecam szczególnie potrawę "Śmiały Harpunnik" - na prawdę pyyycha! A teraz widziałam na ich stronie że będą promocyjne, rodzinne niedziele i obiad za 15zł... ciekawe, trzeba sprawdzić co będą podawać:)

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

a próbowała któraś z was oryginalnej kuchni indyjskiej? Na Wilczej w centrum jest genialna knajpka - Ganesh. Chodzimy tam z ludzimi z pracy na lunch. Jedzenie wyśmienite i za dobre pieniądze:)

41

ja kiedyś byłam w ganeshu i było całkiem fajnie, mają fajny wystrój. Jak idziesz to polecam wybór z menu lunchowego jeśli na szybko, a jeśli z głównego menu to warto zakosztować baraniny i napojów na bazie jogurtu do ostrych potraw, są świetne!

Reklama

42

A ja polecam knajpke "U Szwejka" przy placu konstytucji. Klimatycznie, smacznie, nawet nie drogo. Jedyny minus to to, że mimo iz restauracja jest sporych rozmiarów, często (szczególnie) o późniejszych godzinach, trzeba sobie poczekac na wolne miejsce. Polecam szczególnie "grzane wino". Nie bywam za czesto w takich miejscach, dlatego fakt, że po zaplaceniu rachunku dostaje sie kieliszek jakiejś wódeczki o smaku malinowym (mniam) bardzo mi się spodobał;p

Możesz podciąć mi skrzydła. Nie są mi potrzebne by latać

43

kilka dni temu natrafiłam na dom smaków w intraco smile typowe domowe obiady, za 34,90 można jeść ile się chce. spoko opcja smile

Reklama

44

Same Fusy na Starówce. Pyszna herbata, pokaźny wybór, kawa jeszcze lepsza. Może lekko drogo, ale warto, bo klimatycznie i smakowicie smile

45

Antoninaa napisał/a:

99 Restaurant & Bar (Al. Jana Pawła II )

Potwierdzam!
Odkrylam ostatnio :-) Menu jest dosc drogie choc smak równowazy wydatek.
Warto natomiast wpasc na popolydniowe happy hours, my z kolezankami wlasnie tak wpadlysmy bo kóoras wyczytala o tych promocjach. Lokal okazla sie bardzo przytulny a do drinkow dostalysmy okulary he he.

W piatki jest muzyka na zywo.

46

Polecam Jeffsa w Galerii Mokotów - to restauracja amerykańska z niezłymi stekami i hamburgerami. Sporo miejsca, sympatyczny gwar, dobre drinki, miła obsługa. Może niezbyt dietetycznie, ale od czasu do czasu polecam na wieczór ze znajomymi

47

San Antonio ogród saski

48

Zapomniałam jeszcze o Non solo pizza przy Grójeckiej (koło Placu Narutowicza) - przepyszna pizza, wyborne makarony. Zawsze mają duży ruch - a to o czymś świadczy.

49

Moje nowe odkrycie - na Polinezyjskiej, na Ursynowie otworzyli Party Pizza.
Pisząc konkretnie - spróbujcie pizzy tureckie party, ewentualnie mafia party, a zrozumiecie o czym mówię ;-)

50

A jeśli na kawę w miłej scenerii to polecam "Pożegnanie z Afryką" na Freta.

51

aisoglam napisał/a:

A jeśli na kawę w miłej scenerii to polecam "Pożegnanie z Afryką" na Freta.

Uwielbiamto miejsce :-) niedaleko jest jeszcze bardzo klimatyczna belle epoque

52 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2012-05-21 20:59:23)

Podobno (bo sama nie byłam, ale mam zamiar) fajna jest kuchnia wegańska na Nowolipkach, dokładniej Aleja Jana Pawła 2, tam gdzie rząd restauracji itp, taki pawilon. Smakuje jak słyszałam nie tylko weganom.

Sama od siebie też mogę polecić Wedla, jak ktoś pisał. Tanio chyba to tam nie jest, ale można się napić przepysznej czekolady. Rozkosz dla podniebienia.

Ja bym jeszcze mogła polecić Kawiarnię Sowa--> ich jest mnóstwo, u mnie w mieście się pojawiła, byłam tu pierwszy raz i wszystko takie pyszne, że naprawdę .. smile i ceny przystępne, a nie jak w jakimś coffee heaven, gdzie płacisz chyba tylko za markę..

Jeżeli chodzi o kebab to polecam Amrit na Placu Wilsona. Ja nie przepadam za kebabem (mimo że mięsko i takie dania uwielbiam), lecz tutaj bardzo mi smakowało smile.

W Złotych Tarasach mogę też polecić nawet restaurację Thai Wok. Całkiem dobre jedzonko, choć przyznam ceny nie jakieś super tanie. No, ale czasem można się skusić smile.

Jeżeli chodzi np o pizzerie, to nie wymyślę nic oryginalnego, bo jestem wierna TelePizzy i taka pizza nawet cała duża nie była dla mnie problemem do zjedzenia, taka dobra dla mnie. No, ale może też być Dominium czy DaGrasso. Byłam też w innej pizzeri i nawet fajna, ale to nie te rejony akurat ;-). Podobno fajna też jest Domino's, ale droga...

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

53

Ja ostatnio zakochałam się w pizzy z DaGrasso. - Truskaweczka wyżej też o niej wspomina.
Kebab też Amrit - ale na Kondratowicza.

Truskaweczko, kawiarnia Sowa? W sensie że cukiernia Sowa - ta która ma te przepyszne torty? Bo ja ostatnio podczas wszystkich "tortowych" okazji jem właśnie tamtejsze torty. Nie należą do najtańszych - ale nigdy nie jadłam lepszych tortów. A i jeszcze jedno - kiedyś w ogóle nie lubiłam tortów. ;p

A gdzie na pierogi? Zapiecek oczywiście. Drogie (niestety) ale nieziemsko pyszne. smile Nawet babci mi tak nie smakują. ;p

A pod wieżą widokową przy kolumnie Zygmunta mają dobrą kiełbaskę w kawałkach na pajdzie chleba.

54 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2012-05-22 18:19:48)

No tak, choć ja na razie z Sowy jadłam tylko ciastka ;-) Ale torty na pewno też super.
A na Kondratowicza Amrit na pewno też super, ja napisałam na Pl. Wilsona, bo akurat tam byłam.
W Zapiecku nie wiem czy byłam, ale tak, podobno super. Oprócz tego jest sporo pierogarni i na pewno ma wzięcie ;-). Ja pierogi bardzo lubię. Ja dziś też wylukałam na Al. Jana Pawła naleśnikarnię, nazywa się "Och! naleśnikarnia", będę musiała wstąpić smile.

Wisława Szymborska

55

Znalazłam:
Słodki Grzech to cukiernia, w której oferujemy najlepsze wyroby Adama Sowy - ciasta, ciastka i ciasteczka, dzięki którym poczujesz prawdziwą rozkosz dobrego smaku.
Jak kupuję tort to na paragonie jest nazwa "Słodki grzech". - > czyli Cukiernia / Kawiarnia Sowa.
A z tortów polecam - z tych co pamiętam "tort królewski" (ostatnio jedzony w weekend smile )  "tort cookies", taki standard "tort węgierski" i "czarny las".

A naleśniki kiedyś jadłam w miejscu "Bastylia" ul. Mokotowska 17 - polecam te z nutellą, bananami i orzechami.

56

Nie wiem czy lubicie włoskie jedzenie, ale jesli tak to polecam Antich Cafe. Mozecie zjesc dobre owoce morza, ale i salatki i mięsiwa. Dla mnie to jedna z lepszych takich restauracji w mieście.

57

polecam lobby bar w sheratonie i marriocie, pizzeria domino's, na pierogi najlepiej do Babooshki smile super jedzenie jest na Nowym Swiecie w Fridzie oraz Bliklim. Z mezem zadowoleni bylismy z restauracji Gelslera U Kelnerow- tam polecamy krolika big_smile jest przepyszny. Na cos szybkiego warto wybrac sie na noodle w pudle wink

58

A może dobre pierogi w Zapiecku? Lokali do wyboru jest co najmniej kilka, a czas można spędzić przy dobrym polskim jedzeniu i w miłej atmosferze. Zawsze jest to ciekawa opcja.

59 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2013-05-27 21:07:54)

Ooo, Zapiecek..podobno świetne pierogi. Jeszcze nie jadłam, jakoś tak wyszłó, ale na pewno wstąpię.
Ja polecam jeszcze kawiarnię pop art coffee koło Dworca Centralnego, na ścianach Marylin Monroe np, ładnie kolorowo, ciekawe menu ;-) Może mogłoby niektóre rzeczy być trochę tańsze, ale warto. Ciekawy klimat, dobre jedzenie, kawa też.
Na posiedzenie przy piwku fajne jest np Frodo na Chmielnej (też blisko Centralnego). Ja czasem chodzę tam z chłopakiem, on np ogląda tam mecz, jedzenie też niczego sobie, mały bar, ale przytulny (jak w domu niemalże tongue).

Pizzerię Domino's też polubiłam. Jest droższa od innych sieciowych, ale uważam, że bardzo dobra. Polecam szczególnie Pepperoni.

Wisława Szymborska

60

truskaweczka19 idź idź i sprawdź. Ja polecam z te pierogi ze szpinakiem. Zresztą menu zapiecka jest na tyle duże, że coś wybierzesz. A w tej kawiarnii to nie byłam, ale w przyszłości może wstąpię:)

61

moze orient corner? maja swieze sushi, noodle, jakies zupy, salatki wink

62

Trattoria Rucola na Francuskiej - często tam zaglądam, bo mają pyszne jedzonko smile

63

Polecam C.K. Oberża lub Bordo na ul. Chmielnej

64

też polecam trattorię rucolę na francuskiej przy Pl. Przymierza, najlepsza pizza jaką do tej pory jadłam w Polsce, natomiast na kawę i coś słodkiego Zaraz wracam przy Paryskiej - świetny lokal, przemiła obsługa, sporo osób się tam przewija... ja wychodzę zawsze z założenia, że warto chodzić tam, gdzie są pozajmowane wszystkie stoliki, a te miejsca, które wymieniłam właśnie takie są big_smile Mieszkam bardzo blisko nich, więc często tam zaglądam, jak nie chce mi się samej gotować. Zaraz wracam to w ogóle świetne miejsce. W ogóle Saska Kępa jest cała cudowna <3

Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy

65

Ja też polecam to miejce

66

Już pisałam w tym wątku, ale byłam w Warszawie jeszcze od tego czasu np w dwóch fajnych lokalach, więc pozwolę sobie dopisać:

- Cafe Wielicka- jak w nazwie na ulicy Wielickiej, Mokotów, blisko metra Wierzbno. Byłam wczoraj z chłopakiem w ramach spóźnionych walentynek, których nie mieliśmy jak spędzić wcześniej. Lokal mały, taki jasny, ale mimo tego przytulny. Pani za kontuarem bardzo miła, wszystko robiła przy nas, kawa karmelowa pycha, mój facet koktajl truskawkowo bananowy- też rewelacja, wyrazisty smak, bardzo dobry, wspaniałe orzeźwienie i niebo dla podniebienia, tak samo mój koktajl, który potem wzięłam z maliną i truskawkami- pycha smile Ceny przystępne, wiadomo, zawsze mogłyby być nieco niższe, ale za taką jakość dla mnie dobre, kawa karmelowa duża 14,5 - w takiej kawiarni nie szkoda mi tyle na taką pyszną kawę, szkoda by mi za to np było w coffeheaven czy innym takim, gdzie dla mnie wszystko jest taki przeciętne, tutaj właśnie wręcz przeciwnie, pysznie, perełka kawiarniana dla mnie smile Croissant za to 4 zł, koktajle 13 zł- ale wszystko w dużych kubkach, koktajle chyba 300 ml, kawa 0,5 l, bo za 14,5 karmelowa jest duża właśnie 05,l smile  Zjadłam jeszcze croissanta masłanego- też super. Polecam i ja na pewno będę ten lokal jeszcze nie raz odwiedzać, mimo że nie jest w moim mieście i trochę km mam wink Mimo tego warto! smile

- Gang Leona pizzeria, ul Wałbrzyska w Warszawie, tam gdzie centrum handlowe Land. Faktycznie bardzo fajna pizzeria, malutka, więc często ciężko o miejsce, ale pizza tam jest świetna- taka podobna chyba do włoskiej, bo cienka, czuć, że wszystko świeże, pyszne, a nie takie jak to często w innych pizzeriach. Jest to też jakaś sieciówka ta pizzeria, ale taka na mniejszą skalę chyba, no i tutaj było naprawdę pyszne. Są też mecze, telebim na dworze, telewizor w środku, dlatego jak jest mecz i mój facet chce obejrzeć, to często tam. Piwko podobno te tańsze Kasztelan tam już nie takie super, ale jak chce się zaoszczędzić, to jest ok i żadnych sensacji mój facet po nim nie miał, więc to po prostu kwestia gustu czy Kasztelan komuś smakuje. Inne piwa też są, ale Kasztelan po prostu jest chyba najtańszy. Ceny są dobre, nie jest drogo. Fajne miejsce, polecam! smile

Na mecz, posiedzenie takie dobry też jest moim zdaniem pub Frodo na Chmielnej, tylko, że tutaj mój chłopak niepocieszony, bo jednak piwo nie jest za 6 zł czy jakoś tam jak tak, tylko trochę droższe, cen nie pamiętam dokładnie. Jedliśmy kiedyś też tam pizzę- nie jest zła, też nie rewelacja, ale taki poziom pubu, mnie to wystarczy na posiedzenie w pubie smile Miałam też szarlotkę z lodami- ona bardzo dobra smile Ogólnie menu mają całkiem niezłe, a atmosfera w środku też fajna, mało miejsca, ale tak fajnie dosyć, o ile nie ma bardzo głośnego towarzystwa- a coś takiego lubię, małe lokale, takie przytulne to coś dla mnie smile

Pewnie są jeszcze inne fajne lokale w Warszawie, ale na razie te mi zapadły w pamięć. Z sieciówek za to np lubię pizzerię Telepizzę, uważam, że niedroga, pamiętam, że dość często promocje, a naprawdę taka fajna smile Tak że z sieciówek ją lubię smile

Te lokale, które opisują też często mają pozajmowane stoliki jak psize marchewa91. No, ale oprócz Cafe Wielickiej, ale zauważyłam, że w przypadku tych mniejszych kawiarni tak często jest. Co nie znaczy, że są słabe, bo jak pisałam dla mnie Cafe Wielicka wyśmienita i sprawdziłam wcześniej opinie i opinie też ma dobre smile Myślę, że to bardziej kwestia tego, że dużo ludzii ciągnie do sieciówek coffeheaven itp, choć wcale to moim zdaniem nie lepsze tongue  Mnie za to do tych sieciówek i coffeheaven nie ciągnie, na kawie nie byłam, a na deserze lodowym w coffehaven i dla mnie kiepski, drogi- ja uwielbiam słodkości, więc naprawdę taki deser musi być słaby, żeby mi nie pasował. A i co do tych małych kawiarni, to w moim mieście np jest taka mała kawiarnia, wiem, że to nie wątek o moim mieście, ale o Warszawie, ale tak podaję ją jako przykład. To moja ulubiona kawiarnia, jest mała, a nie zawsze są ludzie, czasem bywało pusto. A jedzenie, kawy, koktajle- wszystko pyszne, wybór duży, więc naprawdę czasem nawet może i być pustka w lokalu, a jest świetny, tak np jest z tą kawiarnią smile Do tej pory nie znalazłam lepszej kawiarni, Cafe Wielicką po wczorajszym wypadzie też polubiłam, ale jednak kawiarnia w moim mieście jest od niej jeszcze lepsza smile

No, ale ona też, ta moja kawiarnia w mieście ulubiona ma opinie w Internecie i wiele osób  ją uwielbia tak samo jak ja, opinie ma bardzo wysokie. Tylko, że czasem mogły być pustki lub mniej ludzi, bo ja mieszkam w mieście ok 50 000 mieszkańców, teraz lokali jest już sporo, a jednak ludzie u nas jeszcze tak często nie wyskakują do kawiarni, pewnie jeszcze zapracowani, bo jeżdżą często do pracy do Warszawy. Tak że wielu z nich pewnie od razu po pracy wypije kawę czy coś w Warszawie, jak mają ochotę, a u nas w mieście jak jedzie to od razu do domu i nie wstępuje np już tu do miejscowej kawiarni. Myślę, że często tak może być i dlatego nie zawsze jest dużo ludzi. No, ale też się zdarza, że jest dużo ludzi i nie ma gdzie usiąść (lokal jest mały właśnie), to zwłaszcza wieczorami itp. Po południu jest różnie i właśnie często bywały pustki, ale mówię o takiej porze, to ciężko wymagać tłumów, jak większość ludzi w pracy i większość do tego w pracy pewnie w Warszawie, bo u mnie w mieście średnio z pracą, więc większość raczej pracuje myślę w Warszawie.

Powiem Wam jeszcze, że Trattoria Rucola brzmi super, mam ochotę na prawdziwą włoską pizzę, tam w gangu Leona jest podobna do prawdziwej myślę, więc jest świetna jak pisałam, no, ale to chyba jeszcze nie to, wiadomo, pizza tam bardzo dobra, ale raczej nie włoska, tylko podobna do niej i tyle smile Dlatego muszę odwiedzić Trattorię Rucolę koniecznie i spróbować tej prawdziwej włoskiej pizzy, jestem jej bardzo ciekawa wink Wiem i widzę, że jest nieco droższa niż zazwyczaj w pizzeriach, no ale za włoską pizzę to na pewno warto, więc wybiorę się do niej na pewno! smile

Wisława Szymborska

67

Byłam wczoraj na zakupach w Blue City i na poziomie +2 powstaje duża i przestronna część restauracyjna, bardzo ładnie urządzona w jasnych kolorach smile . Z restauracji otwierają np.  North Fish, gdzie można zjeść pyszne dania z ryb i owoców morza, Tacamole z meksykańską kuchnią. My zjedliśmy w Thai Wok smile A restauracji jest kilkanaście, więc jest w czym wybierać smile

68

Słyszałam o tym, ze w Blue City powstaje nowa część restauracyjna, tylko mi się wydaje, ze takie miejsca w ogole nie maja klimatu. Niestety:( zawsze duzo ludzi, głośno, nie przepadam. Ale oczywiście o gustach się nie dyskutuje. Ja preferuję fajne knajpki w Centrum, np. Secado. Super wystrój, podwieszane butelki, drewniane stoły i niebieskie kanapy. W dań szczególnie polecam tagliatelle z owocami morza. W centrum jest tez oryginalna knajpka- kawiarnia z ksiazkami. Niestety wypadła mi z głowy nazwa. Ktoś zna? smile

69

Nasze nowe miejsce- Fabryka Frytek, tam gdzie przystanek tramwajowy Nowolipki, zaraz blisko Kino Femina, al Jana Pawła !!. Fajne frytki, wiele rodzajów, my jedliśmy belgijskie, nie były rewelacja, ale też niezła. Fabryka Frytek jest też przy Politechnice na Waryńskiego, niby ta sama sieć, ale ma lepsze opinie, więc jak następnym razem będziemy chcieli iść na frytki to chyba tam smile Ja wiem, to żadna restauracja, ale jakby ktoś miał ochotę na różne rodzaje frytek, to myślę, że fajne miejsce, są frytki cienkie, te belgijskie i różne inne w fantazyjnych ułożeniach np sprężynki, jakieś uśmiechnięte buźki, oprócz tego są też burgery, napoje itp.

Ostatnio też byliśmy w Bella Napoli, no super, a jak na włoską pizzę, bo chyba to jest prawdziwie włoska, taka cienka z unikalnym smakiem mmm , to jak na to drogo nie jest, hawajska duża 27 zł chyba, jak dobrze pamiętam. Kiedyś tam już byliśmy, ale zapomniałam o tej pizzeri, wiadomo, jest cudowna ta pizza, ale ja miewam sklerozę, więc to dlatego hehe big_smile No taką włoską pizzę więc jadłam 2 razy i 2 razy tam na razie, tak to jadłam pizzę w zwykłych pizzeriach i takie też lubię, ale smak tej jest dla mnie wyjątkowy smile Było bardzo smacznie, palce lizać, polecam. Ciasto cieniutkie, świetnie zrobione, smak wyjątkowy jak pisałam, wprost nie do opisania, składniki bardzo dobre. To pizzeria na Targówku, na Bródnie, przy ul Kondratowicza 18, jak teraz spojrzałam lok. 22. Polecam, świetna, przepyszna włoska pizza. Zajrzałam i inne opinie o pizzeri też są świetne, więc cóż nie tylko mi tak smakuje, jest rewelacyjna, włoskie pizze faktycznie są przepyszne smile W środku trochę średni ten wystrój, może średnio klimatyczny akurat, ale ta pizza mi to całkowicie zrekompensowała, więc dla mnie to maleńki minus, ważniejsze, że super pizza smile Na pewno będę wracać do tego lokalu smile

W North Fish jadłam, jedna rzecz dla mnie była może być, ale nie pamiętam co to było, ale innym razem mi nie smakowało- chyba burger, miał też ości, czego się nie spodziewał, bo myślałam, że ta ryba w burgerze będzie filetem, bez ości. No i ogólnie mi wtedy nie smakowało. W Thai woku jadłam i nawet mi smakuje smile Jedyne zastrzeżenie, że czasem dla mnie te rzeczy takie trochę za tłuste, ale wiadomo jak to często jest w takich lokalach: niby kuchnia azjatycka, ale robią to jak w fast foodach, dodają dużo tłuszczu i wtedy to nie do końca jest taka lekka kuchnia azjatycka. No, ale ogólnie nawet ok jak dla mnie. No, ale zgadzam się, w sieciówkach w części restauracyjnej to za bardzo nie ma klimatu, więc jadam tak, ale nie mam wtedy przyjemności takiej, jak gdy jem w lokalu zwyczajnie.

Wisława Szymborska

70

Przychylę sie do tego co pisała Truskaweczka. Od niedawna moim ulubioną "jadłodajnią" jest Amrit Kebab. Nigdy nie przepadałam za kebsami, ale od pierwszej wizyty w Amricie dosłownie się zakochałam. Kebs z kurczakiem na okazanie legitki studenckiej 9zł i jest niesamowicie sycący. Pyszna surówka, dużo mięcha, kebab jest ciepły, 2 sosy do wyboru. Do tego widać, że mają wzięcie, ponieważ otworzyli nowy punk i kolejny w planach. Sieć kebabów nie jest częstym widokiem,a maja juz 5 punktów w stolicy.

Innym miejscem wartym odwiedzenia jest "Pizza przy Politechnice", pizza smaczna, sporo składników i w przystępnej cenie. Po pizzach z sieciówek zawsze boli mnie brzuch, po tej przy polibudzie nie.

Poza tym, dla smakoszy dobrej kawy polecam Cofeina Cafe. Smaczna kawa i inne aromatyczne napoje. Knajpka ma "domowy" klimat i jest częstym miejscem posiadówek studentów Politechniki. Na podryw przystojnego inzyniera z głowa na karku tylko tam;p

Z cafejek polecam również sieciówke GreenCoffe. Genialna kawa;p

71

SzaraMyszka20 napisał/a:

Przychylę sie do tego co pisała Truskaweczka. Od niedawna moim ulubioną "jadłodajnią" jest Amrit Kebab. Nigdy nie przepadałam za kebsami, ale od pierwszej wizyty w Amricie dosłownie się zakochałam. Kebs z kurczakiem na okazanie legitki studenckiej 9zł i jest niesamowicie sycący. Pyszna surówka, dużo mięcha, kebab jest ciepły, 2 sosy do wyboru. Do tego widać, że mają wzięcie, ponieważ otworzyli nowy punk i kolejny w planach. Sieć kebabów nie jest częstym widokiem,a maja juz 5 punktów w stolicy.

Innym miejscem wartym odwiedzenia jest "Pizza przy Politechnice", pizza smaczna, sporo składników i w przystępnej cenie. Po pizzach z sieciówek zawsze boli mnie brzuch, po tej przy polibudzie nie.

Poza tym, dla smakoszy dobrej kawy polecam Cofeina Cafe. Smaczna kawa i inne aromatyczne napoje. Knajpka ma "domowy" klimat i jest częstym miejscem posiadówek studentów Politechniki. Na podryw przystojnego inzyniera z głowa na karku tylko tam;p

Z cafejek polecam również sieciówke GreenCoffe. Genialna kawa;p

No ja też kiedyś kebabów nie lubiłam, ale od wizyty w Amricie mi posmakował wink Umieją tam zrobić. A zabrał mnie tam chłopak. Nic dziwnego zatem, że tam ciągle mają tłumy, przynajmniej tam gdzie byłam np na Wilsona, ale w innych raczej tak. Takie tłumy, że ciężko szpilkę wcisnąć tongue No, ale to kolejny znak, że jest bardzo dobre, dlatego ludzie tłumnie przychodzą. Wiadomo, wieczorem na pewno jest tam luźniej, ale właśnie wtedy jak byliśmy po południami, to dzikie tłumy big_smile

Ooo, tam nie byłam, ale chętnie wstąpię. W sumie chyba czytałam, że te kawiarnie fajne, więc na pewno się wybiorę smile

Wisława Szymborska

72

Na Grójeckiej też;D Zawsze mnie bawi, jak w okolicy godziny 13 podjeżdzają Panowie "erką" stawiają auto na awaryjnych i w swoich czerwonych strojach z napisem "pogotowie ratunkowe" grzecnzie zajmują kolejkę;D

73

SzaraMyszka20 napisał/a:

Na Grójeckiej też;D Zawsze mnie bawi, jak w okolicy godziny 13 podjeżdzają Panowie "erką" stawiają auto na awaryjnych i w swoich czerwonych strojach z napisem "pogotowie ratunkowe" grzecnzie zajmują kolejkę;D

No na pewno, parę tyhc Amritów jest smile Hehe, no ma wzięcie, ma tongue

Wisława Szymborska

74

Dziewczynki , fajnie jest wybrać się również pod Warszawę nad Jezioro Zegrzyńskie. Znajduje się tam bardzo fajny ośrodek rekreacyjny Promenada, który ostatnio odwiedzliśmy z mężem (była tak ładna pogoda, że szkoda było nie skorzystać) . Trochę wypoczęliśmy, pierwszy raz w życiu siedziałam na skuterze wodnym wink
Tak czy inaczej przechodząc do sedna to jedzonko jest tam pierwsza klasa ! Kuchnia polska ale z akcentami kuchni amerykańskiej z czego postanowiłam skorzystać. Jeszcze nigdy nie próbowałam takich dobrych burgerów. Ogólnie fajny obiekt - człowiek czuje się jak na dzikim zachodzie:
http://www.promenadacountry.pl/uploads/gallery/restauracje/country/img01.jpg

75

Jeśli będziecie chciały coś przekąsić na Nowym Świecie w Warszawie to polecam wybrać się do restauracji sushi Besuto. Obecnie najlepsze sushi w Warszawie.Pięknie podane oraz w dobrej cenie. Warto jest wstąpić tam na zestaw lunchowy.Są podawane w godzinach obiadowych od poniedziału i w cenie 30 zł ( ! ) można się naprawdę najeść.
Sama zwykle lubię również usiąśc sobie przy barze. Można tam wcinać sushi ze słynnych pływających łódeczek co ma swój urok. Dodatkowo macie wtedy 10% zniżki ( a hasło bar). Wystrój jest elegancki, zielono.

76

W maju ma być otwarta nowa galeria hit w nowym dworze mazowieckim, z tego co słyszałam jakieś restauracje i kawiarnie też mają być nawet lodziarnia:) Wiec będzie można też jakoś miło spędzić tam czas. Ja się nie mogę już doczekać co wybiorę się z siostrą na zakupy i na jakieś jedzonko:)

Posty [ 39 do 76 z 78 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » warszawa - gdzie polecacie iść na małe co nieco w stolicy ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016