warszawa - gdzie polecacie iść na małe co nieco w stolicy ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » warszawa - gdzie polecacie iść na małe co nieco w stolicy ?

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 78 ]

1

Temat: warszawa - gdzie polecacie iść na małe co nieco w stolicy ?

Ostatnio zauważyłam ,ze chodzę w  wawie ciągle do tych samych knajpek i już mi się to znudziło. Jakie fajne miejsca możecie polecić, żeby miło spędzić wieczór ze znajomymi ?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: warszawa - gdzie polecacie iść na małe co nieco w stolicy ?

Polecam Villa Moldowa, na Ostrobramskiej, obok Promenady z kuchnią mołdawską, mnie bardzo przypadła do gustu, szczególnie roladki z opiekanej cukinii, suszonych pomidorków i sera, mniam mniam:)

3

ja wczoraj na przykład byłam z koleżankami w kawiarence Jacobsa w Galerii Mokotów  - polecam smile

Reklama

4

uwielbiam wszystkie pijalnie czekolady a szczególnie tą na szpitalnej to tak na wypad z kolegą w tygodni,
jesli chce cos zjesc to polecam dwie restauracje:
indyjska Maharaja - marszałkowska
turecka Lokanta - nowogrodzka

egoistki zyją dłużej

5

A boo - kuchnia włoska, z prawdziwym włochem w kuchni -ul. karmelicka
Eteria - jeszcze nie sprawdzałam, ale mam taki plan, recenzje ma dobre -ul. dzika (chyba)
Wook- kuchnia chińska - przy mariocie
Drukarnia - przy politechnice

własna kuchnia big_smile

dam radę
Reklama

6

Ja z kolei polecam San Lorenzo, to włoska restauracja przy al. Jana Pawła II. Wg mnie to bardzo specyficzne miejsce z kilku względów-Aranżacja wnętrza- czysto, elegancko, ba ekskluzywnie i kulturalnie bo otaczają tam nas antyki i obrazy, a także malowidła na ścianie. Muzyka-Mimo iż uwielbiam włoską muzykę moja ocena jest obiektywna, bo i inni to potwierdzili-w klimacie restauracji, delikatna i przyjemna dla ucha. Obsługa-szczera i uśmiechnięta, spełni nawet indywidualne "widzimisie". Prestiż- przyznam, że chyba nigdzie indziej tylu celebrytów spotkać nie można; zresztą właściciele dumnie eksponują w lokalu ich zdjęcia.  Podobnie jeśli chodzi o nagrody i wyróżnienia. Jedzenie-dobre i w przyzwoitej ilości oraz cenie,bo jak na warszawskie realia takiego poziomu to naprawdę przyjemność na którą można sobie pozwolić.  Sami pieką tu chleb i przygotowują wszystkie "makaronowe" podstawy dań, co z pewnością podnosi walory smakowe. Warto tam pójść samemu i się przekonać.

7

Zgadzam się z Madzix, San Lorenzo jest wspaniałym lokalem. Zresztą ostatnio dostali jakieś prestiżowe wyróżnienie na skalę miedzynarodową smile Można zaszaleć i skosztować ośmiorniczek albo bardziej zachowawczo-zabójczych ravioli smile

8

The Mexican - w Warszawie w dwóch lokalizacjach - Foksal i Podwale. Fajny klimat zarówno na obiadek jak i wieczorną imprezkę ze znajomymi smile Wczoraj sprawdzone smile

9 Ostatnio edytowany przez La Que Sabe (2010-04-12 20:52:10)

Hard Rock Cafe - na steka i trochę rocka smile

Niedaleko Mariotta i teatru Roma ("Zemsta Nietoperza" smile a potem -"Lokanta" ul. Nowogrodzka, turecka super klimacik i jedzonko,

i jeszcze wloska koło teatru Bajka, kurcze normalnie mają świeże frutti di mare smile

W Złotych Tarasach, zaraz obok kina - polecam japońską - można przed lub po kinie smile,

Al Goria, ul. Trzech Krzyży wielki szyk, małe porcje, drogo ale za to artystycznie:)

"Człowiek, który ma serce, niczego nie może stracić, gdziekolwiek by się znalazł" H.Murakami

10

Polecam wszystkim restaurację Green Patio na Nowogrodzkiej w Warszawie. Można dobrze i zdrowo zjeść. Fajne, zaciszne miejsce w centrum Warszawy.

11

Antich Caffe (są dwa, jeden na Kabatach - wygodny dojazd metrem, drugi w centrum handlowym Skorosze, przy Alejach). Super jedzenie i strasznie fajna atmosfera, żeby posiedzieć, pogadać, napić się wina (dobre mają). Kuchnia włoska, a właściwie toskańska.Bardzo przyjmne miejsce...

12

Weszłam sobie na ich stronke.
Czy moze ktoś jadł te włoskie kopytka?
Jak one smakuja? Bo wygladaja pysznie...

13

gnocchi -są pyszne ! na pewno warto spróbować ich w wykonaniu profesjonalisty

dam radę

14

No własnie , z tego co widze na fotce wygladają równie apetyczne.
ja to w ogole kocham dania z makaronami,jakbym mogla to jadłabym bez przerwy.
Ale nie kazdy potrafi tak dobrać składniki i przyprawy zeby własnie uraczyć gości.
Ale te kopyta spróbuje...

15

ja polecam Podwale na starym mieście obok The Mexican. Bardzo dużo miejsca, bardzo dużo jedzenia, bardzo swojskiego i bardzo dobrego! nie jest drogo, obsługa bardzo miła i mają pyszne piwo korzenne smile

drogę wytycza się idąc....

16

Do kategorii fajnych miejsc rzeczywiście można zaliczy San Lorenzo, większośc powodów dlaczego, została wymieniona. To doskonałe miejsce aby posiedziec w miłej atmosferze i zjeśc coś naprawdę dobrego. I to prawie jak wypad kulturalny, nie tylko żywieniowy tongue

"żyj godnie i pozwól żyć innym "

17 Ostatnio edytowany przez Antoninaa (2010-06-28 11:17:13)

99 Restaurant & Bar (Al. Jana Pawła II )
Delicja (Krakowskie Przedmieście)
Rubikon (Mokotów, ul. Wróbla)
The Olive (hotel Sheraton)
Restauracja Pod Gigantami (Al. Ujazdowskie)
Lemongrass Oriental (Al. Ujazdowskie)
Boathouse (Saska Kępa, Wał Miedzeszyński)
Dom Polski (Saska Kępa, Francuska)
Villa Nuova (Wilanów, Stanisława Kostki Potockiego)
Belvedere (Łazienki Królewskie,Agrykoli)
Amber Room (Al. Ujazdowskie)
La Rotisserie (hotel Mamaison Le Regina, Kościelna)
Cava (Nowy Świat)
Confashion Cocktail (Moliera)
SomePlace Else (hotelu Sheraton )

18

Oh, ja zdecydowanie mogę polecić moją ukochaną knajpkę Nova Vera Italia na Żytniej. Mieszkam tuż obok i z moim lubym chodzimy do niej średnio raz w tygodniu a czasem i częściej. Właścicielami są dwaj przemili włosi - a jeden z nich codziennie wieczorem gra na swoim elektrycznym pianinie i śpiewa włoskie piosenki smile
Jedzenie oczywiście jest wspaniałe - wszystkie klasyczne, włoskie dania + inne, bardziej wykwintne smile

Oprócz tego zdecydowanie Mandala na ul. Emilii Plater (bliżej Wspólnej czy Koszykowej). Hinduskie jedzenie z najwyższej półki, ogromne dania (co najmniej na 2 osoby jedno a może być i na 3) i nad knajpą mój ukochany klub, gdzie dużo alternatywnej muzyki przeróżnej i kupa znajomych smile

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

19

Widzę, że symaptyków włoskiej kuchni jest wielu-nie dziwię się, sama ją uwielbiam. I wspomniane już San Lorenzo faktycznie takową serwuje i to w najlepszym wydaniu. Tu bynajmniej miałam okazje jej skosztowac. Wizytę wspominam miło, dobrą kuchnię dopełnia miła muzyka i zapach pieczonego chleba, który kojarzy mi się z sielskim dzieciństwem...

20

Polecam restauracje Vapiano  i na piciu lemona smile

21

sprawdź sobie na spam , sa recenzje praktycznie wszystkoch miejsc w warszawie

22

Ja polecam Folk Gospoda smile okolice Grzybowskiej. Swojskie jedzenie, świetna obsługa.
Do San Lorenzo wybieram się i wybieram smile

23

Ja strasznie lubię włoskie i ostatnio to najczęściej chodzę do Antich Caffe na Kabatach. Kameralny lokal i bardzo pyszna kuchnia a do tego rozsądne ceny. Radzę spróbować wina z beczki - bardzo zacne i poza makaronami dobre mają bardzo owoce morza, ośmiorniczki, mule, krewetki.

24

Oj juz to czuje-pyszny makaron i do tego winko....hmmm rewelacja.Moze w wekend sie skusze.

25

Widze, ze wiekszosc z Was preferuje kuchnie wloska, co mnie nie dziwi, bo jest pelna afrodyzjakow, a wiec w sam raz na romantyczny wypad ;D. co do wspomnianego San Lorenzo, to rzeczywiscie knajpka ta ma fajny klimat, ale mysle ze jej poziom mocno obnizyl sie w ostatnich latach, do tego czas oczekiwania jest niemilosiernie dlugi. Obecnie chyba najlepsza wloska jest Mela Verde, gdzie szefem tez jest Wloch, a swoj poziom utrzymuja od lat. szczegolnie imponujaco przedstawia sie tam wybor pizz, do ktorych mam permanentnie slabosc ;P

"Przyjaźń podwaja radość, a o połowę zmniejsza przykrości."

26

Nie byłam jeszcze w mela verde, ale na ich stronie menu wygląda obiecująco, ciekawa jestem czy mają dobrą pizzę. to prawda, że san lorenzo to juz nie ta sama restauracja co parę lat temu. może warto przetrzeć nowe szlaki wink

"bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno..."

27

Ostatnio robiłam właśnie w mela verde kurs pizzerski ;D i rzeczywiście mają dobrego kucharza, nauczylam sie kilku fajnych przepisów m.in gnocchi -pychotka!

28

Szkoła Tańca Riviera !
Karnawałowy Maraton Zumby- 3 godziny rewelacyjnej zabawy, podczas której można zadbać o kondycję i spalić zbędne kalorie.

Program:
I set - 16:00 - 16:45
II set - 17:00 - 17:45
III set - 18:00 - 18:45

Dodatkowo: pokazy taneczne, makijaże, losowanie nagród, masaże i wiele wiele innych...

Maraton poprowadzą:

? Joanna Wesołowska- instruktorka salsy i certyfikowana instruktorka Zumby, na co dzień ucząca w Szkole Tańca Riviera.

? Michał Kurpet- certyfikowany instruktor Zumby, prowadzi również zajęcia: jazz, videoclip dance, salsa.
? Justyna Tomala- instruktorka salsy i certyfikowana instruktorka Zumby, na co dzień ucząca w Szkole Tańca Riviera.
Cena: 50 zł
tel 604 75 60 30
lub u Instruktorów Zumby!
zapraszamy na naszego facebooka szukaj: SzkolatancaRiviera

29

Ależ ktoś tu sie napocil z tą reklamą mela coś tam, fuj. Na male co nieco najprosciej trafić w samtym centrum. Miasto kipi od barów, knajpek i restauracji, dla smakoszy i dla tych mniej wybrednych. Trzeba próbowac i przecierać szlaki. Najpierw określic: Polska, Wlochy, Francja czy może niezmęczony, tlusty kebab w budzie z ulicy.

30

olive.tree napisał/a:

Nie byłam jeszcze w mela verde, ale na ich stronie menu wygląda obiecująco, ciekawa jestem czy mają dobrą pizzę. to prawda, że san lorenzo to juz nie ta sama restauracja co parę lat temu. może warto przetrzeć nowe szlaki wink

A ja się nie zgadzam. Byłam tam ostatnio - czarne tagliolini z ośmiorniczkami zabarwiane atramentem z kałamarnic było boskie. Do tego lampka różowego Cipresetto Antinori... mmm:) Lubię to miejsce bo zawsze jedzenie jest wyśmienite, jest gustownie urządzone, przestronne a obsługa jest zawsze uprzejma i dba o gości - jednym słowem klasa. Na pewno niebawem znowu tam zawitam.

31

No widzicie - a ja też kiedy byłam jakiś czas temu w Warszawie - zastanawiałam się gdzie można fajnie zjeść i nie wiedziałam gdzie pójść - chcociaż na szczęście na Krakowskim przedmieściu udało się znaleźć fajne miejsce smile Ale teraz wyszukałam też stronkę pogodzinach.pl i jak widzę ma ogromną bazę wszelkiego rodzaju restauracji, kawiarni, pubów etc. Następnym razem lepiej się przygotuję wink

32

ja mam kilka ulubionych miejsc gdzie chodzimy na lunch albo wieczorami posiedzieć przy piwie smile
dla smakoszy kuchni włoskiej mogę polecić restaurację Azzurro która mieści się w Blue City, fajny przytulny wystrój i pyszne dania smile

Ja polecam Blue Cactus na Zajączkowskiej - taka latynoamerykańska kuchnia smile

34

Polecam Pijalnie Czekolady Wedla:D świetna czeko i spory wybór, najlepiej smakuje wieczorkiem na patio smile mmm...

Wszystko czego potrzebuję przychodzi we właściwym czasie.

35

vinnga napisał/a:

The Mexican - w Warszawie w dwóch lokalizacjach - Foksal i Podwale. Fajny klimat zarówno na obiadek jak i wieczorną imprezkę ze znajomymi smile Wczoraj sprawdzone smile

Ja nie byłam ale mój mąż był i poleca. smile Mówi, że świetny zarówno klimat, jak i jedzenie. A był na Foksalu.

Oprócz tego, coś klasycznego czyli - Pizzeria Bella Napoli na Kondratowicza - tutaj trochę ciasno, ale klimatycznie, właściciele witają i pytają czy smakuje - Włosi oczywiście. smile

prokurator_szacka napisał/a:

Ja polecam Blue Cactus na Zajączkowskiej - taka latynoamerykańska kuchnia smile

Też dobre miejsce - i tutaj np naleśniki smile

No i jeszcze Wedel - to swoją drogą

a jak ktoś lubi lody to Grycan - pyszne desery lodowe smile

36

Jeśłi kochacie włoską kuchnei i jesteście w centrum - to Bordo jest obowiązkowe smile

Ale jeśli np. zapuścicie się na drugą stronę wisły w oklice Ratusza na tragówków, to znajduje się tam jak dla mnie najlepsza włoska knajpa Bella Napolii w jakiej cokolwiek kiedykolwiek jadła, prowadzona przez włoską rodzinę!
Atmosfera super, a jedzenie przepyszne zarówno pizze jaki i wszelkie makarony - POLECAM!
N

37

Karolcia_M napisał/a:

Bella Napolii w jakiej cokolwiek kiedykolwiek jadła, prowadzona przez włoską rodzinę!
Atmosfera super, a jedzenie przepyszne zarówno pizze jaki i wszelkie makarony - POLECAM!
N

Ja też wyżej napisałam o tym miejscu. smile

38

niki_82 napisał/a:
Karolcia_M napisał/a:

Bella Napolii w jakiej cokolwiek kiedykolwiek jadła, prowadzona przez włoską rodzinę!
N

Ja też wyżej napisałam o tym miejscu. smile

Faktycznie smile ale to miejsce naprawdę godne polecenia więc można się dublować smile wink smile
Ja osobiście je uwielbiam, jest to miejsce z duszą i klimatem, a przede wszytskm pysznym jedzonkiem!
Normalnie nie wiem czy dziś po pracy tam nie zajrzę bo jak pisze o tym to aż mi ślinka cieknie smile łasuch ;D

Posty [ 1 do 38 z 78 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » warszawa - gdzie polecacie iść na małe co nieco w stolicy ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016