Szukam kolezanki znajomosci przyjazni ze śląska :) Bielsko Biala okoli - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam kolezanki znajomosci przyjazni ze śląska :) Bielsko Biala okoli

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 49 z 49 ]

39

Odp: Szukam kolezanki znajomosci przyjazni ze śląska :) Bielsko Biala okoli

Cześć! Mam 32 lata. Jestem mamą 12 letniego synka. Pochodzę z Katowic. Nie mam żadnej bliższej koleżanki, czy przyjaciòłki i bardzo chcialabym to zmienić. Jeśli macie ochotę to piszcie

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Ja w Katowicach jestem codziennie , bo tam pracuję :-) Pisałam już tu wcześniej , ale zero odzewu :-(

41

Witam dziewczyny jeśli macie ochote na spotkanie i pogaduchy to piszcie

Reklama

42

chętnie poznam koleżanki z okolic Żywca smile

43

BlinkBlink napisał/a:

Ja w Katowicach jestem codziennie , bo tam pracuję :-) Pisałam już tu wcześniej , ale zero odzewu :-(

Cześć BlinkBlink smile

Jak się z Tobą można skontaktować?  Jakieś namiary na siebie ? Nie masz podanego e-maila w profilu.

Hej
Ja też szukam przyjaciółki z Bielska lub okolic, takiej do pogadania, wyjścia w góry, na siłownię itp. Mam 36 lat. Piszcie śmiało!

45

Witam. Mam 28 lat, również szukam koleżanki do pogadania, wyjścia na miasto, do knajpy itp.
Większość znajomości jakoś się rozpadła, koleżanki porozjeżdżały się w cztery strony świata, lub zwyczajnie nie mają czasu, a mnie brakuje babskich wyjść. Jestem z Bielska, ale również chętne poznam koleżanki  z całego Śląska. pozdrawiam smile

46

mój maill: kattia_88 malpa wp.pl

47

Hej.
Wiem,że Twój post ma ju dwa lata, ale może wciąż szukasz koleżanki na pogadanki( chyba będziemy miały dużo wspólnych tematów)
Jeśli masz ochotę, napisz.

48

Witam. Mam 37 lat, również szukam koleżanki/przyjaciółki do wspolnego spedzania czasu, wyjścia na kawkę. Świat tak sie poukładał, ze brak kobiecego towarzystwa( bez podtekstow) po prostu babskich spotkan. Jestem z Bielska. Jeśli jeszcze komuś brakuje kogoś bliskiego zapraszam do kontaktu. Magda

49

Hej czy temat dalej aktualny??:) Szukam kolezanki do wyjscia na kawe pogadanie zakupy jakies smile

Posty [ 39 do 49 z 49 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam kolezanki znajomosci przyjazni ze śląska :) Bielsko Biala okoli

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016