Szukam kolezanki znajomosci przyjazni ze śląska :) Bielsko Biala okoli - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam kolezanki znajomosci przyjazni ze śląska :) Bielsko Biala okoli

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 61 z 61 ]

39

Odp: Szukam kolezanki znajomosci przyjazni ze śląska :) Bielsko Biala okoli

Cześć! Mam 32 lata. Jestem mamą 12 letniego synka. Pochodzę z Katowic. Nie mam żadnej bliższej koleżanki, czy przyjaciòłki i bardzo chcialabym to zmienić. Jeśli macie ochotę to piszcie

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Ja w Katowicach jestem codziennie , bo tam pracuję :-) Pisałam już tu wcześniej , ale zero odzewu :-(

41

Witam dziewczyny jeśli macie ochote na spotkanie i pogaduchy to piszcie

Reklama

42

chętnie poznam koleżanki z okolic Żywca smile

43

BlinkBlink napisał/a:

Ja w Katowicach jestem codziennie , bo tam pracuję :-) Pisałam już tu wcześniej , ale zero odzewu :-(

Cześć BlinkBlink smile

Jak się z Tobą można skontaktować?  Jakieś namiary na siebie ? Nie masz podanego e-maila w profilu.

Reklama

Hej
Ja też szukam przyjaciółki z Bielska lub okolic, takiej do pogadania, wyjścia w góry, na siłownię itp. Mam 36 lat. Piszcie śmiało!

45

Witam. Mam 28 lat, również szukam koleżanki do pogadania, wyjścia na miasto, do knajpy itp.
Większość znajomości jakoś się rozpadła, koleżanki porozjeżdżały się w cztery strony świata, lub zwyczajnie nie mają czasu, a mnie brakuje babskich wyjść. Jestem z Bielska, ale również chętne poznam koleżanki  z całego Śląska. pozdrawiam smile

46

mój maill: kattia_88 malpa wp.pl

47

Hej.
Wiem,że Twój post ma ju dwa lata, ale może wciąż szukasz koleżanki na pogadanki( chyba będziemy miały dużo wspólnych tematów)
Jeśli masz ochotę, napisz.

48

Witam. Mam 37 lat, również szukam koleżanki/przyjaciółki do wspolnego spedzania czasu, wyjścia na kawkę. Świat tak sie poukładał, ze brak kobiecego towarzystwa( bez podtekstow) po prostu babskich spotkan. Jestem z Bielska. Jeśli jeszcze komuś brakuje kogoś bliskiego zapraszam do kontaktu. Magda

49

Hej czy temat dalej aktualny??:) Szukam kolezanki do wyjscia na kawe pogadanie zakupy jakies smile

50

Hej

Jeśli nadal ktoś tu zagląda, to ja również szukam koleżanki.
Jestem z okolic Żywca, mam 28 lat.
ema446<małpka>wp.pl

51

Hej smile czy jest tu ktoś kto szuka koleżanki na wspólne wyjscia, wycieczki i w ogóle. Jeśli tak to chętnie się spotkam. Ja z okolic Bielska smile

52

Hej, hej!
Ja mam dokładnie tak samo. Mam bardzo dużo znajomych, ale zazwyczaj wygląda to tak, że jak spotykają się ze mną kiedy potrzebują pomocy. Kiedy ja jej potrzebuje jest problem. Wobec tego po moich ostatnich zawirowaniach życiowych bardzo ciężkich, niezbyt było na kogo liczyć. Wobec tego ptzeartosciowalam sobie to wszystko i z wiekdziscia zerwalam kontakt, bo lepiej mieć jedną zaufana osobę, niż tysiąc bezwartosciowych.
Co prawda mam kilka takich naprawdę cudownych osób, na których mogę polegać ale wszyscy mieszkają albo na drugim końcu kraju albo poza nim.
Jeżeli cię nie zanudzilam, nadal poszukujesz kontaktu to koniecznie napisz na priv, a na pewno sobie fajnie pogadamy jak to babavz baba potrafi najlepiej wink

Wsłuchaj się w te słowa i zapamiętaj je, następnie wstań i wykrzycz je temu, który  uczynił je tobie! Życie jest tylko jedno i albo je przeżyjesz godnie, albo przeminie w tle piekła bezpowrotnie. Zatem powstań-walcz-tańcz i ciesz się życiem! smile
https://m.youtube.com/watch?v=d9FnreOC5uY

53

Nusiek: Także, jeżeli tylko masz ochotę to jestem otwarta. Śmiało możesz się odezwać wink smile

Wsłuchaj się w te słowa i zapamiętaj je, następnie wstań i wykrzycz je temu, który  uczynił je tobie! Życie jest tylko jedno i albo je przeżyjesz godnie, albo przeminie w tle piekła bezpowrotnie. Zatem powstań-walcz-tańcz i ciesz się życiem! smile
https://m.youtube.com/watch?v=d9FnreOC5uY

54

Hej ja też szukam normalnej babskiej przyjaźni  .Mam 42 lata- rodzinkę ,jestem z Bielska. Ktoś ma ochotę pogadać,pośmiać się zapraszam .

55

Wciąż ktoś szuka ? Z miłą chęcią przejdę się z kimś na kawe. Ciacho . Możemy napić się wina oglądać film wyskoczyć na imprezę:) Patrycja 26 lat .

56

do mnie też można pisać z chęcią poznam nowe osoby :-)

57

Hej.
Szukam nowych osób do wspólnego spędzenia czasu jak kawa, spacer, siłownia, pójście w góry lub do kina, dyskotekę. Najlepiej z Bielska lub okolic.

58

Hej! Również chętnie poznam nowe osoby smile Jestem z Katowic, mam prawie 27 lat. dominissa3(małpa)gmail(kropka)com

59 Ostatnio edytowany przez bagietka12 (2017-10-30 20:18:59)

Ja także szukam koleżanki do wspólnego spędzania czasu (kino, spacery, zakupy, fitness). Mam 34 lata i 4 letnie dziecko.

60

Cześć, ja również szukam koleżanki do pogadania, spędzania miło czasu. Jestem z okolic Żywca

61

To i ja się dołączę choć jestem z Wrocławia lat za pare dni 30 smile i chętna do górskich wedrówek jak najbardziej smile

Posty [ 39 do 61 z 61 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam kolezanki znajomosci przyjazni ze śląska :) Bielsko Biala okoli

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016