Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 ]

1 Ostatnio edytowany przez laddyy21 (2009-10-03 06:35:26)

Temat: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

tak macie racje za duzo tutaj jest klamstw , niedomowien , ja juz mu po prostu nie ufam, nie chce sie za bardzo w to angazowac.
a jezeli chodzi o ta separacje -- to tak wyznal osobie za ktora ja sie niby podawalam, ze jest od 8 miesiecy w separacji, co pozniej jak ja sie przyznalalm ze to ja z ni pisze to sie wyparl tej separacji. ja po prostu sprobowalam nawiazac z nim kontakt jko inna osoba-- obca , bo wiedzialam ze przedemna moze miec opory -- bo zawsze stawalo na niczym. Ja go umiejetnie podeszlam wtedy , pisalismy o oszukiwaniu, o zagubieniu -- poruszylam chyba wrzaliwy wtedy temat ( on wtedy nie mial ze mna kontaktu bo ja go zostawilam 2 tygodnie temu)bo napisal wszystko co w nim siedzialo-- a jak dowiedzial sie ze to ja to go zamorowalo bo przez kilka minut nie wiedzial co mi odpisac.
Dla mnie ta separacja moze byc mozliwa--- bo 2 lata temu nie byl w stanie do mnie przyjechac raz w miesiacu, czy raz na 2 miesiace, czasami byly przezrwy pol roczne-- a w tym roku od wiosny i lata jest tu bardzo czesto-- jest w stanie znalezc dla mnie czas kilka razy w miesiacu--- wiec jednak cos sie ruszylo. i nie jest tak ze wpada nad ranem -- potrafi sie do mnie dostoswac , a jka widzi ze miedzy nami cos jest nie tak--to z miejsca  dzwoni i proponuje spotkanie aby to wyjasnic. nie wiem dziewczyny mam trudny orzech do zgryzienia;(

najgorsze jest to ze ja pokochalam-- jest dla mnie kims waznym. nie wiem co mam zrobic.

fenix: naprawde ci wspolczuje, wiesz ja naprawde bym nie chciala wlazic z butami w czyjes zycie, tak masz racje -- nie wiem co to jest szara codziennosc-- o wszytsko dbaja moi rodzice-- chociaz nie mialam w zyciu latwo, musialam sama o wszystko zadbac. tak boje sie pryzszlosci z tym facetem-- nawet nie wiesz jak bardzo-- powiem szczerze myslalam ze rune na ziemie jak napisal wtedy co z nim gadalam jako ktos inny ze jest w separacji-- zaczelam sie cala trzasc, jestem glupia -- bo caly czas ise ludzilam, ale bylam zaslepiona. ale facet z ktorym bylam zwiazana-- to typ faceta dominujacego-- ja jestem typem uleglym , po prostu dalam sie wychowac( jestem ulegla bo przez cale dziecinstwo moja matka rozkazywala, robilam co chciala).
tak zastanowie sie poki jestem mloda, nie chcialabym w przyszlosci zalowac. I chcialabym w prszylosci mojemu dziecku zapewnic spokoj i milosc.
zobacze jak to dalej sie potoczy. wiem jedno nie bede rezygnowala z nowych znajomosci-- chce miec znajomych.


jest mi teraz ciezko to pisac, nie wiem co sie z nim dzieje, jst mu glupio  ze mnie tylle czasu oszukiwal, nie wiem on wogole nie chce rozmawiac teraz o tych trudnych sprawach, jak zaczynam temat milczy, albo mowi o czym innym.
nie wiem jak powinnam z nim postepowac, jak powinnam sie teraz zachowac. czemu on tak postepuje: chowa glowe w piasek????? czy on nie widzi ze jest mi ciezko i siedze zaplakana w lozku, napisalam u ze muze sie nad soba zastanowic-- bo ja zwariuje== odpisal ze wszytsko jest ok i w takim razie odezwie sie w poniedzialek. zaluje ze probowalam poznac prawdy --za duzo bolow i nerwow to przynioslo, przynajmniej jak sie ludzilam to nie bolalo.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

kochana no sytuacja nie bardzo nie ma nic gorszego jak zaczynać od kłamstw,najpierw zaczął od wieku ściemniać teraz jak już sprawdziłaś przyznał sie do żony,wiesz powiem Ci tak pisząc takie rzeczy musisz się liczyć z różnymi opiniami,beda nagonki i wsparcia.Ja osobiście spotkałabym się nawet po to zeby dowiedzieć się czemu kłamał porozmawiać na spokojnie i tak zrobisz co serce dyktuje,a życie to nie bajka nie zawsze ma dobry koniec,spoktkaj się i zobacz co Ci serce mówi

3

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Oboje posunęliście się do obrzydliwych kłamstw. Ten związek opierał się (?) na obłudzie.

laddyy21, nie dorosłaś do związku. Za wszelką cenę próbowałaś wyciągnąć z niego prawdę. Ale dobrze na tym wyszłaś, wiesz na czym stoisz - przynajmniej mam taką nadzieję.

A on? Oszukiwał Cię przez 3 lata!!! Kiedy zyskałaś pełny obraz sytuacji - perfidnie wypierał się! I gwarantuję, że w takim razie będzie kłamać też później.

I ta różnica wieku, 13 lat dla Was to otchłań tak jak kilometry, które Was dzielą. Nie dość, że ciągle ma żonę to zawsze będzie ojcem - jesteś na to gotowa?

Podsumowując: według mnie ten związek nie ma szans. Po 1. on jest kłamcą, po 2. różnica wieku, po 3. odległość, po 4. jego stan cywilny, po 5. jego dziecko, po 7. nie dojrzałaś do życia na zasadzie partnerstwa

4 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-10-02 09:48:09)

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

slodka czarodziejka--- no wlasnie spotkalam sie z nim wczoraj,  pyatalm sie wczesnie czemu sciemnial z wiekiem na poczatku -- odpowiedzial ze glupio bylo mu sie przyznac ze jest 11 lat starszy, ale jezeli chodzi o wiek to sie przyznal bardzo szybko..
ja czulam ze jest cos nie tak , ale on na spotkaniach probowal robic dobra mine do zlej gry. dopiero jak myslal ze pisze z kims innym - obcym , mial odwage napisac co go dreczy, ja mysle ze on mial wtedy ciezkie chwile-- bo ja sie nie odzywalam do niego.
wiem jedno na takie tematy trzeba romawiac w 4 oczy bo smsy i gadu gadu to nie jest odpowiednie miejsce.

blanche-- tak masz racje przynajmniej wiem na czym stoje. miedzy nami jest 10 lat roznicy nie 13.
no wlasnie ja nie wiem co mam zrobic, nie wiem czy jestem na to gotowa. atak masz racje zawsze bedzie ojcem. ja mam wrazenie ze gdybym nie napierala to do dnia dzisiejsszego by sie nie przyznal.
tak tez nad tym myslalam -- wyparl sie tej separacji, ale jak znim wczoraj rozmawialam to wypowiada sie obojetnie o zonie, juz razem nie mieszkaja.

w pewnym sensie mam wyrzuty sumienia, bo moglam reagowac wczesniej-- ale bylam zaslepiona i chyba nie chcialam nawet w to wierzyc, zawsze to jakos usprawiedliwialam. szczerze bylam przygotowana na to  ze uslysze ze mieszka z zona i jest z nia. a ta akcja z ta cala separacja tylko pokzyzowala mi plany, bo nie wiem co robic. I naprawde on na spotkaniach neie pokazywal po sobie ze ma problemy-- dopiero ja z nim pisalam jako ktos obcy wyczulam to-- juz wiem dlaczego jak prowadzil auto wszystko go denerwowalo, to byly jakies symptomy:(

5

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Laddyy21 uważasz że jest szansa na związek który od poczatku jest budowany na kłamstwach?
Powiedział Ci że jest w separacji od 2 lat na gg że od 8 miesięcy, nawet nie wiesz jaka jest prawda 2 lata a 8 miesięcy to jest różnica.
Zresztą Wasz związek to żaden związek- spotykaliście się raz na miesiąc, skąd wiesz że tylko Ty jesteś jego "małolatą", może ma jeszcze inne.
Kurcze nie widzę tu żadnych szans na bycie razem. Tak naprawdę nic o nim nie wiesz, bo to co Ci mówił to ja bym sie teraz zastanowiła czy to aby napewno prawda.
Przykro mi ale ja bym nie potrafiła zaufać takiemu mężczyźnie,

6

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

A, przepraszam za pomyłkę w kwestii różnicy wieku smile

Zakochana kobieta często nie reaguje logicznie. Nie ma w tym nic dziwnego. Pewnie, że szkoda, że prawdę poznałaś dopiero po 3 latach, ale nie miałaś okazji spotykać się z nim na co dzień. Przez sam kontakt telefoniczny trudno wybadać sprawę.
Facet, który tak długo okłamuje kobietę i którą podobno kocha nie jest jej wart. Tym bardziej, że temat, który omijał to nie błahostka.

Tak na marginesie - nie pisz posta pod postem smile

7

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

pkt 10 regulaminu - "Nie pisz swoich postów jeden pod drugim - jeśli chcesz coś dopisać edytuj swój post. (...)"

8

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

blanche -- przepraszam 1 raz jestem na forum. dziekuje za zwrocenie uwagi, tak masz racje przez telefon jest trudno wybadac sprawe, a naprawde te spotkania byly na poczatku sporadyczne, moglam sie skapnac wczesniej;( tyle ludzi mi mowilo abym przejrzala na oczy:(
ale naprawde ostatnio sie zmienilo , teraz przyjezdza co 2 tygodnie--- nie ma problemu , latwo mu sie jest teraz dostosowac.

yostynka-- masz racje jest on budowany na klamstwie. podejrzewam ze napisal teraz 2 lata-- bo jest mu wstyd ze tyle czasu sciemnial, podejrzewam ze 8 miesiecy to jest prawdziwy czas-- bo on wtedy nie wiedzial ze pisze ze mna.
nie wiem co mam w tej sytuacji zrobic -- ja sie po prostu w nim zakochalam-- a jemu musi zalezec na mnie skoro jak znim zerwalam miesiac temu to codzinnie  przez 3 tygodnie wydzwanial do mnie po kilkadziesiat razy, zostawial wiadomosci na gg-- zebym ylko dala mu szanse, chyba jakby sie mna bawil to by sobie odpuscil i znalzl inna-- nie wiem dziewczyny-- to jest dziwna syttuacja-- po rpstu rece opadaja juz mi

9

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Wiesz co Laddy21 , a ja myślę że wcale nie jest mu wstyd że tak długo "ściemniał", ukrywał fakt że jest żonaty i w dodatku ma dziecko tak długo jak mu się udawało , ą że przez twoją dociekliwość prawda wyszła na jaw to udaje teraz wielką skruchę i mami cię opowiastkami ,że to wszystko z wielkiej miłości do ciebie. 3 lata w kłamstwie... to dużo za dużo , szkoda tracić czas na takiego faceta.

10

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji
lady in black napisał/a:

Wiesz co Laddy21 , a ja myślę że wcale nie jest mu wstyd że tak długo "ściemniał", ukrywał fakt że jest żonaty i w dodatku ma dziecko tak długo jak mu się udawało , ą że przez twoją dociekliwość prawda wyszła na jaw to udaje teraz wielką skruchę i mami cię opowiastkami ,że to wszystko z wielkiej miłości do ciebie. 3 lata w kłamstwie... to dużo za dużo , szkoda tracić czas na takiego faceta.

masz racje on chcial to ukrywac ta dlugo jak tylko sie da-- przez to ze zaczelam weszyc, skapnal sie ze ja i tak wiem jaka jest prawda -- to wolal sie przyznac.
Nie wiem czy on wogole mysli powaznie o mnie-- co ja powinnam zrobic aby dowiedziec sie czy jemu naprawde na mnie zalezy. moze powinnam postawic jakies ultimatum.???

11

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

ok dzwoni teraz i próbuje się z Tobą skontaktować- gdyby tak bardzo chciał mógłby przecież przyjechać?
a tak poza tym przecież ty nic o nim nie wiesz pewnie nie znasz adresu, nie znasz znajomych nie znasz rodziny. Facetowi gdyby zależało na kobiecie- byłby dumny że może ją przedstawić swoim najbliższym. jest w separacji więc chyba może.
nie czujesz do niego obrzydzenia że spotykał się z Tobą a potem wracał do żony do "normalnego" życia. wiesz dlaczego się rozeszli? nieee tu jest za dużo niedomówień.
Niechciałabym go poznać... bawi się Twoimi uczuciami, może teraz jak nie ma żony i okazało się że jest samotny to za wszelką cenę szuka towarzystwa...

12

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji
yostynka napisał/a:

ok dzwoni teraz i próbuje się z Tobą skontaktować- gdyby tak bardzo chciał mógłby przecież przyjechać?
a tak poza tym przecież ty nic o nim nie wiesz pewnie nie znasz adresu, nie znasz znajomych nie znasz rodziny. Facetowi gdyby zależało na kobiecie- byłby dumny że może ją przedstawić swoim najbliższym. jest w separacji więc chyba może.
nie czujesz do niego obrzydzenia że spotykał się z Tobą a potem wracał do żony do "normalnego" życia. wiesz dlaczego się rozeszli? nieee tu jest za dużo niedomówień.
Niechciałabym go poznać... bawi się Twoimi uczuciami, może teraz jak nie ma żony i okazało się że jest samotny to za wszelką cenę szuka towarzystwa...

tak dzwoni-- wczoraj do mnie przyjechal, chcial przedwczoraj wpasc- ale odmowilam. zlozyl mi wczoraj tez propozycje abysmy jeszcze wieczorkiem po 19 sie spotkali ale odmowilam.
no i spytal sie czy moglabym w przyszlym tygodniu wieczorkiem sie z nim potkac-- to twedy bysmy gdzies wyskoczyli.
masz racje nie znam jego znajomych, jego rodzicow tak samo-- nigdy nie rozmawialismy na ten temat.
a jezeli chodzi o to czemu sie rozstalto to napisal mi ze ja bylam glownym powodem rozstania( potem powiedzil ze nie powinien o tym mowic) , ze po prostu oddalil sie od zony a ona zorientowala sie ze ma kogos innego.

13

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Laddy21 jak facetowi zależy to kobieta to czuje , a ty masz wątpliwości więc coś musi być nie tak że pewności nie masz . Mogę ci doradzić żebyś nie próbowała już kolejnych intryg bo to do niczego konkretnego cię nie doprowadzi . Porozmawiaj z nim na spokojnie i zapytaj go wprost co do ciebie czuje czy wiąże z tobą plany na przyszłość itd. to chyba najkrótsza i najprostsza droga. Tylko czy jesteś w stanie mu znów zaufać?

14

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji
lady in black napisał/a:

Laddy21 jak facetowi zależy to kobieta to czuje , a ty masz wątpliwości więc coś musi być nie tak że pewności nie masz . Mogę ci doradzić żebyś nie próbowała już kolejnych intryg bo to do niczego konkretnego cię nie doprowadzi . Porozmawiaj z nim na spokojnie i zapytaj go wprost co do ciebie czuje czy wiąże z tobą plany na przyszłość itd. to chyba najkrótsza i najprostsza droga. Tylko czy jesteś w stanie mu znów zaufać?

no na poczatku czulam bardzo ze mu na mnie zalezy-- naprawde.
jednak za duzo bylo tych niedomowien. ja sie wielokrotnie go pytalam czy ma zone?? on caly czas zaprzeczal-- dopiero jak podeszlam go na gg jako inna osoba to sie przyznal-- jak to przeczytalam myslalm ze rune na ziemie, cala sie zaczelam trzasc z nerwow -- bylam w szoku dowiedzialam sie ze jest dziecko-- bardzo male( musilo sie uroszic niedawno przed naszym poznaniem). on sie przestraszyll ze ja wiem i wyparl sie. nie wiem o co mu chodzilo z e jest zagubiony?? nie mam pojecia.
jest mi wstyd, bo naprawwde nie chcaialam wchodzic z butami w czyjes zycie:(

15

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Wierzę że czujesz się oszukana i sporo cię to kosztuje tym bardziej że ty zaangażowałaś się w ten związek . Nie wiedziałaś że jest żonaty, ale teraz już wiesz i co dalej z tym zrobisz to już twoja sprawa powiem ci tylko że możesz zniszczyć życie nie tylko sobie , ale też jego żonie i dziecku, która być może o niczym nie wie. A z tą separacją to też może być kolejny kit nie sądzisz? Byłaś kiedyś u niego?

16

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Spokojnie, nie Twoja wina, że facet nie przyznał się do żony i dziecka.

Zaczynam wątpić w jego separację...

Ale ... Jednak to napiszę: Uważam, że on bawi się Tobą. Wygodnie jest mu przyjeżdżać do Ciebie, spotykać się z małolatą. Na związku z Tobą nic nie traci, bo nikt z jego otoczenia o tym nie wie. A Ciebie traktuje jak rarytas, jesteś młoda, niedoświadczona więc dla żonatego faceta wręcz nieosiągalna. Lepiej ogranicz, a najlepiej przerwij kontakty z tym bawidamkiem.

17 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-10-02 11:07:44)

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji
blanche napisał/a:

Spokojnie, nie Twoja wina, że facet nie przyznał się do żony i dziecka.

Zaczynam wątpić w jego separację...

Ale ... Jednak to napiszę: Uważam, że on bawi się Tobą. Wygodnie jest mu przyjeżdżać do Ciebie, spotykać się z małolatą. Na związku z Tobą nic nie traci, bo nikt z jego otoczenia o tym nie wie. A Ciebie traktuje jak rarytas, jesteś młoda, niedoświadczona więc dla żonatego faceta wręcz nieosiągalna. Lepiej ogranicz, a najlepiej przerwij kontakty z tym bawidamkiem.

a moze powinnam postawic mu jakies ultimatum?????po ktorym moglabym sie przekonac czy jemu tak naparawde na mnie zalezy???
jezeli nie bedzie chcial tego zrealizowac to po prostu zerwe , zniszcze karte, domowego telefonu juz nie mam, na gg go zablokuje.

lady in black napisał/a:

Wierzę że czujesz się oszukana i sporo cię to kosztuje tym bardziej że ty zaangażowałaś się w ten związek . Nie wiedziałaś że jest żonaty, ale teraz już wiesz i co dalej z tym zrobisz to już twoja sprawa powiem ci tylko że możesz zniszczyć życie nie tylko sobie , ale też jego żonie i dziecku, która być może o niczym nie wie. A z tą separacją to też może być kolejny kit nie sądzisz? Byłaś kiedyś u niego?

no wlasnie nie bylam nigdy u neiego w domu!!!!!! ---- bo po tej intrydze co sie przyznal ze jest w separacji a potem sie tego wyparl, ja mu napisalam ze pojade tam do jego miasta, namowie jeszcze kolezanke zeby ze mna pojechala-- przestraszyl sie i wogole nie oddzywal, probowal uciec z gg. wreszci e nie wytrzymal i przyznal sie do separacji : powiedzial o zonie , dziecku, a dzien wczesniej sie wypieral ich. przy tym zaznaczyl ze teraz moze  mi o wszystkim powiedziec tzn, o tej separacji bo juz nie bedziemy razem.
No wlanie szkoda mi jego zony i tego dziecka;( -- bylo mi ich wczoraj szkoda jak on mowil o tej zonie tak obojetnie:(cytuje: aaa zostawilem ja.
bo podobno  ja nie mowilam tego al e to jest typ aceta ktory lubi dominowac i on szuka kobiety uleglej-- normalna kobieta go nie kreci

ja podejrzewam ze on sie przyznal bo czul ze ja go zostawiw i nie mial nic juz do stracenia

18

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Po raz drugi zwracam Ci uwagę na punkt 10 regulaminu.

19

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Dziwię się, że jeszcze się zastanawiasz....

TEN FACET NIE JEST WART TWOJEGO CZASU!

Bardzo chcesz, żeby było tak pięknie jak dawniej. Ale czy będzie? Rozwodu nie ma, dziecko jest. A gdzie miejsce dla Ciebie? Gdzie pewność, że żony nie ma? Jak będziecie żyć na odległość? Jak poznasz, że znowu nie robi Cię w balona? Skąd wiesz czy nie pojawi się inna - młodsza i historia się powtórzy?

Nie próbuj kolejnych zagrywek, bo tym go na pewno zrazisz do siebie. Chociaż to może byłoby rozwiązanie i odpuściłabyś sobie ten chory układ?

20

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Laddy zostaw go , pomyśl chciałabyś takiego drania za męża? Czemu tak strasznie zależy ci na tym ,żeby wiedzieć czy jemu na tobie zależy , czy pomimo wszystko byłabyś skłonna być z nim?

21

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

oj czuję że chcesz jednak za wszelką cene coś z nim mieć wspólnego,
wybij to sobie z głowy, żadnych ultimatum!!! po prostu zapomnij o nim. niech wie że nie każdą małolatkę można zbajerować!!

22

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Ja bym nie zastanawiała się na Twoim miejscu. Nie ma co być z takim facetem. Co to za facet?? Kłamca i w dodatku zdradza. Rozwala swoją rodzinę, w dodatku z małym dzieckiem. Nie ma co w to brnąć. Przejrzyj na oczy koleżanko, bo i dla Ciebie się to źle skończy (tak mi się to widzi)

23

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji
yostynka napisał/a:

oj czuję że chcesz jednak za wszelką cenę coś z nim mieć wspólnego,

dziewczyny, przecież to sytuacja podobna do historii kochanek, które tu piszą, jak ich facet kocha, że nie spi z żoną, że żona go nie rozumie, że się nie dobrali,...itd. To ten sam schemat. I autorka wątku tak samo szuka wytłumaczenia, że wszytko jest OK. Bo chce w to wierzyć. Tamte dziewczyny też wierzą w to, co im faceci, zdradzający z nimi swoje zony, mówią.

Młoda, daj Ty sobie z nim spokój. Do dziś nie wiedziałabyś, kim jest, gdybyś go nie nakryła.
Zresztą i tak dalej próbował ci ściemniać. Teraz mówi, że separacja, a Ty w to wierzysz???

24

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Wiesz jak czytam twoje wypowiedzi to się zastanawiam czy to dla właśnie takiej kobiety mój mąż poświęcił naszego syna i 12lat życia.
Ale to akurat mało istotne, ważne jest co innego kochanka mojego męża wysłuchała że ja  jestem taka i taka i że jest ze mną w trakcie separacji a przez cały ich związek mąż ze mną sypiał chodził na imprezy i spędzał czas ja wiedziałam o tym że ma kochankę ale nie umiałam odejść . Teraz finał owszem mamy mieć separacje jeszcze nie było pierwszej rozprawy co do kochanki niestety jest jedną z wielu a właściwie była  bo teraz inna jest na pierwszym planie. Zastanów się czy chcesz kiedyś znaleźć się na miejscu takiej żony, zostać sama zraniona z małym dzieckiem bo on zakocha się ponownie. Może i ty podzielisz taki los facet zaczął od kłamstwa  żonę też okłamywał jaka masz gwarancje że z tobą tak nie będzie zakładam że ona też go kochała i że jeszcze nie znasz czym jest szara codzienność w której najlepsza kochanka musi posprzątać uprać ma mało czasu na zadbanie o swój wygląd gdzie trzeba myśleć o spłacie rat , rachunków i o zadbaniu o dzieci. A na sam koniec za swoją prace wkładaną w zbudowanie rodziny dostajesz nagrodę w postaci chcę rozwodu już cię nie kocham.
Czy mając to 21lat chcesz po 10 zastanawiać się co by było gdybyś podjęła inną decyzję pomyśl bo masz na to jeszcze czas.

25

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Popieram Fenix. Ma rację we wszystkim co pisze. Też odebrałabym Cię jako kochankę mojego byłego już męża......
Posłuchaj rad koleżanek z forum. Nie warto angażować się w związek z kłamcą, bo nigdy nie będziesz pewna jutra z takim człowiekiem.......nigdy nie będziesz wiedziała kiedy mówi prawdę a kiedy nie!!!

26 Ostatnio edytowany przez laddyy21 (2009-10-05 17:07:19)

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Dziewczyny posluchalam sie was dzisiaj pogonilam tego dziada:) wykrzyczalam mu co o nim sadze, jest dla mnie zwyklym smieciem.
Nie chcialabym miec za ojca moich dzieci faceta ktory zdradzal zone zaraz po urodzeniu dziecka, i wracal wtedy do zony jakby nigdy nic,  zwykly oszust. Jest tylu fajnych facetwo na swiecie, wolnych i napewno z ktoryms bede szczesliwa:) dzikuje wam slicznie za rady, gdyby nie to co tutaj przeczytala -- ukladalabym sobie z tym facetem zycie od nowa. I za kilka lat bym bardzo zalowala, bo on traktowal jak zabawke-- lalke , za kilka lat bym mu sie znudzila i by mnie zdradzal na lewo i prawo. pozdrawiam was:)

powiem wam tak wczoraj przejrzalam na oczy, chcialam mu wczesniej dac szanse, napisalam wczoraj smsa po 11 a on mi  odpisal zebym do niego nie pisala, ze odezwie sie jutro-- czyli dzisiaj. nic sie nie odzywalam, nagle przyszedl sms o 19 o tresci co u ciebie skarbie??? potem jak sie czujesz?? a przed 20 znowu na razie niepisz odezwe sie jutro-- jak to przeczytalam zlak mnie trafil i odp: ze moge wcale z nim nie pisac i tak bedzie najlepiej papa-- on oczywiscie napisal kotku jestem w domu z dzieckiem, zrozum mnie.
wtedy zrozumialam ze on mnie ukrywa, cos jest nie tak i nie warto tego ciagnac, dzisiaj glupkowi wszystko wygarnelam , ze nie zamierzam sobie z nim zniszczyc zycia i mam marzenia ktore daj mi sile i napewno bede szcesliwa. Wtedy naszlo mnie powiem szczerze obrzydzenie-- zrobilo mi sie szkoda tej zony i tego dziecka.
Teraz przynajmniej wiem ze nie ja bylam powodem rozstania-- ta zona nic o mnie nie wie-- najprawdopodobniej on cos przeskrobal i teraz moze proboje sie przyilic i wrocic w laski.  A moze wtedy jak z nim pisalalm jako inna ososba moze sciemnil ze jest w separacji -- a tak naprawde moze ta kobieta sobie sprawy z tego nie zdaje ze on takie rzeczy rozpowiada . nie obchodzi mnie on, nie chce sie z nim spotykac i dalej dawac sie wykorzystywac.
rozpoczynam zycie od nowa. dzikuje jeszczeraz za rady.

27 Ostatnio edytowany przez supersuckers (2009-10-05 16:59:54)

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Brawo!!

mnie zostawila po 1,5 rou.mieszka 100 merow dalej ma jakiegos fagasa.szkoda tylko ze nie ma odwagi mi tego powiedziec.bo bym wykrycza jej wszystko co mi lezy na sercu.;o)
ten swiat jest moj i ja sie nie poddam!!
pozdrwiam

28

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Laddyy21 - bardzo dobrze zrobiłaś! smile
Jestem z Ciebie dumna smile
Wprost rewelacyjnie do niego napisałaś! Przecież przy dziecku mógłby pisać swobodnie, więc jasne, że ukrywa znajomość z Tobą. W tym czasie prawdopodobnie był z żoną, z którą pewnie wcale nie jest w separacji. Niech spada!

29

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Gratuluje madrej decyzji. Gdyby mu zależalo to wiesz pokazałby Ci to.
Ja myśle podobnie tzn żona nic o Tobie nie wie, i że wcale nie jest w separacji. Zona pewnie nawet się nie domyśla, że jej mąż z kimś się spotyka- w końcu możesz pisać tylko wtedy kiedy on Ci na to pozwala! -czyli napewno gdy jej nie ma obok.
Bądź twarda i olej go!!!!

30

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Gratuluję mądrej decyzji. Teraz bądź silna i nie daj mu się zbałamucić. Niech spada na szczaw. A Tobie życzę dużo siły, wytrwałości i szczęścia smile

31 Ostatnio edytowany przez laddyy21 (2009-10-22 16:10:44)

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Moje drogie nie zaluje tej decyzji kopnelam go w 4 litery. Wczoraj zrobil mi awanture, pisal bez przerwy wlaz na gg, ja to olewalam, mam na gg ustawioone ze jestem jako niewidoczna i patrze wiadomosc od niego: dziewczyny gdybyscie wiedzialy co on tam wypisywal : gwarantuje wam ze wlosy  by wam stanely deba. delikatniejsze zwroty opisywaly ze  Zostalam wyzwana ood idiotek, kretynek , ze chce go zostawic, ze mam zjeb... zachowanie: dowiedzialam sie ze przeszkadza mu to ze jak ogladam cos w telewizji to sie smieje-- boze zebym nie mogla sie smiac, niedlugo nie tak bym sie na niego spojrzala i by awanture mi zrobil. Nie wiem czym to moglo byc spowodowane , dziewwczyny jestescie starsze opisze wam ta sytuacje: ogladalismy rozmowy w toku akurat temat byl o tym jak kobiety zdradzaja mezow-- ja sie chichotalam jak te babki opowiadaly jak przed mezami ukrywaly zdrade-- jego to wscieklo , jednak wyznal mi to wczoraj. Nie wiem czy go zona zdradzila i poszla do innego, wiem jedno ze na poczatku znajomosci opowiadal o jakiejs kolezance ktora zwiazala sie z kierowca autobusu, i chwalila ten zwiazek bo pzynajmniej ten nowy partner jej nie bije.
ja oczywiscie wczoraj na niego wsiadlam jak sie zachowuje, ze troche szacunku do mnie i ze e nie bedziemy juz rozmawiac.
On dostal jakiejs schizy : jeszcze bardziej na mnie : ze czemu nie dam sie wychowac mu na fajna dupe ze   nadal bede posmiewiskiem i wszystcy beda mieli ze mnie beke. potem , dalej wyzwiska, zwroty zamknij sie, masz byc grzeczna, jestes moja su... . masz byc grzeczna albo spierd......
Gdybym byla wtedy z nim to by sie na mnie z piesciami rzucil. On jest nienormalny , on nie ma skrupulow uderzyc kobiety. potem do mnie co chwila dzwonil, juz nie moglam wytrzymac i odebralam a on  jakby nigdy  nic co u ciebie slychac ? jak spedzilas dzien?? ja juz nie chcialam gadac i sie rozlanczylam, to znowu za moment  dzwoni telefon - ja odbieram a tam w tle jakis telewizor gra , nagle slysze jeki kobiety z filmu porno -- tak sie wkurzylam z e od razu zakonczylam rozmowe i rzucilam telefonem i napisalam mu na  ze jest okropny i chory.
on mi potem odpisal dobranoc i usmieszki wysylal.
ja mu napisalam smsa:  ze tak bylam kretynka bo zmarnowalam dla niego najpiekniejsze lata mojej mlodosci i obdarzylam zaufaniem i uczuciem, papa.
Nie oddzywal sie z 2 godziny o 23 znowu cos mu d glowy przyszlo bo wysal mi smsa wchodz na gg byla wtedy 23:15, ale ja to olalam i nie weszlam, dzisiaj cisza. pewnie teraz bedzie chcial odczekac. i za tydzien beda przeprosiny i skrucha.
wczoraj moj przyjacel do polnocy siedzial ze mna i rozmawial przez tel i uspokajl mnie bo chodzilam cala rozdygotana.
Ja tego nie pisalam ale on mnie wzial pod nogi, chcial zeby bylo tak jak on chce, robimy to co on chce, jemy to co on chce, uzaleznil mnie od siebie ja sie balam sprzeciwic ale przeczytalam wczoraj ksiazke : dlaczego mezczyzni kochaja zolzy i ona dala mi sile i powiedzialam sobie co taki dziad bedzie mn a pomiatal i wskoczylam na niego, on sie wsciekl, dostal furiii ,nie moze sie pogodzic z tym ze wymykam sie z jego rak.
Podejrzewam , bo troche juz go znam, ze on mi te sms w niedziele wysylal specjanie aby wytracic mnie z rownowagi, bo nigdy przedtem nie pisal zebym nie pisala w weekendy , zdarzalo nam sie nawet gadac na gg w weekendy.
Moze ta zona go kopnela w tylek, jak on takie cyrki odstawia, i to by tlumaczylo czemu sie tak wsciekl ze ja sie smialam i wtracalam uwagi  jak kobiety opowiadaly jak zdradzaja mezow.
Jedno jest ukladam sobie zycie na nowo bez niego, znajomy mi powiedzial ze jestem mloda po co mam sobie spierdzielic zycie, teraz jak sie tak zastanaiwam to co by bylo jakbym wyszaal za niego za maz, naplodzil by mi dzieci- j a sobie teraz nie moglam poradzic z jego zachowaniem i napadami zazdrosci to co by bylo pozniej?? zamknal by mnie w domu i trzymal krotko.
Mysl e nad zmiana numeru, ale chyba on juz sobie odpuscil jak myslicie????
Ja do niego juz nie pisze bo nie chce dupkowi dawac satysfakcji.  Myslicie ze on bedzie probowal abym do niego wrocila????

32

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

ale historia..........dobrze robisz, zmień numer i niech spada. Ułóż sobie życie z kimś normalnym, kto będzie Cię kochał i przede wszystkim szanował, zwłaszcza, że młodziutka jesteś i wszystko jeszcze przed Tobą. Trzymam kciuki.
Pozdrawiam serdecznie

33

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Hej, nie jestem kobietą, ale spodobało mi się to forum, więc pomyślałem, że się zarejestruję, żeby poznać trochę ten kobiecy punkt widzenia smile Bardzo ciekawie czyta się takie opowieści z życia wzięte, można się z nich dużo nauczyć o ludziach ale i o tym co nas samych spotyka..
Co do wątku, całkowicie popieram koleżanki, facet żyje w związku z kobietą, a Ty jesteś dla niego tylko pikantnym dodatkiem. Znajdź sobie jakiegoś porządnego chłopaka i lepiej zerwij z gościem jakiekolwiek kontakty, zablokuj go na gg i zmień numer telefonu. A jak będzie Cię napastował to zagroź, że skontaktujesz się z jego żoną i wszystko jej opowiesz, to na pewno podziała. Łatwo może nie będzie się od niego odzwyczaić, ale... na świecie jest wiele porządnych facetów i z którymś na pewno Ci się cudownie ułoży. Czego Ci szczerze życzę smile

34

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Chylę czoła!!! Dobra decyzja, wręcz idealna. Co za idiota-może chory, a przynajmniej tak się zachowuje. Szok!!!!
Na pewno żona w domu, a jemu się pikanteria i odskocznia urwała - i dostał szału. Nie odzywaj się do niego, to może odpuści Ale palant.... Powodzenia i trzymam kciuki - tylko się nie daj zbałamucić

35

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Skad ja to znam ehh...
Moj maz tez gadal swoim "pocieszycielkom" jaka to ja jestem nie dobra i, ze sie rozwodzi, aj nic o tym niewiedzialam, tylko one mnie usiwadomily, ze sie rozwodzimy smile
Nie daj sie!
Nie odzywaj sie wogole, kiedys napewno odpusci.
Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego smile

36

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

zmień numer dla Twojego świętego spokoju.

37

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Moje drogie dziekuje wam serdecznie za te wszystkie rady):) bardzo duzo mi pomogly, gdyby nie wasza pomoc nadal bym tkwila w tym toksycznym zwiazku i byla klebkiem nerwow, teraz patrze z radoscia w przyszlosc:) Poznalam kogos w swoim wieku , mamy wspolne zainteresowania, tematy do rozmow,studiujemy na tym samym kierunku,  mialyscie racje ze jak jest za duza roznica wieku to trudniej jest sie dogadac. Teraz to zrozumialam , moj kolega zaprosil mnie dzisiaj na spacer podlaczyl muzyke w komorce i zaprosil mnie do tanca --- bylam w szoku a jednoczesnie taka szczesliwa, malo sie nie poplakalam ale jednak udalo mi sie to ukryc:) powiedzialam mu ze jest szalony zeby na lesnej drodze proponowac taniec:):)
Jednak sa wyjatkowi faceci na tym swiecie ktorzy nie mysla jedynie rozporkiem:):)
A moj byly oczywiscie napisal do mnie dzisiaj  smsa abym wchodzila na gg ale zignorowalam to, od razu usunelam wiadomosc:) Nie chce byc juz z nim, on mnie nigdy nie kochal i teraz jak poznalam kogos innego zauwazylam to, zobaczylam jak zachowuje sie facet ktoremu tak naprawde zalezy:)
Bardzo sie ciesze ze to zakonczylam bo jak niedaj boze zrobil by mi dziecko to najprawdopodobniej zostalalabym na lodzie- sama z dzieckiem;/
Ale na szczescie w pore przejrzalam na oczy:)
Dziekuje jeszcze raz wam serdecznie i zycze milego wieczorku:) buziaki:*

38

Odp: Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Liwia ma racje... też tak myślę...

Posty [ 39 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jestem w szoku nie wiem co robić facet wyznal mi ze jest w separacji

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024