porwana w bialy dzien i PRAWIE sprzedana!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » porwana w bialy dzien i PRAWIE sprzedana!!

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 153 do 159 z 159 ]

153

Odp: porwana w bialy dzien i PRAWIE sprzedana!!

Pewnie tak... mogę mieć tylko nadzieję, że to pytanie miało w ogóle jakiś sens. Przynajmniej dla niektórych z nich...

Reklama
Zobacz podobne tematy :

154

Nawiazujac do tematu, polecam obejzenie filmu ''Cleveland Abduction'' opartego na faktach.

155

Anna1980 czy mogłabyś Nam zdradzić w jakim mieście doszło do tej całej tragedii? Jeśli dla bezpieczeństwa wolisz nie pisać o tym to zrozumiem. I chciałabym również Tobie podziękować za to, że podzieliłaś się tą historią. Uświadomiła mi ona wiele rzeczy i otworzyła oczy na pewne sprawy. Trzymaj się dzielnie i życzę Tobie dużo siły.

Reklama

156

Chcialam przypomnieć moją historię bo zaczęły się wakacje i tak Was proszę byscie wszystkie były B. czujne!!

157

Jak Twoje samopoczucie ? Czy koszmar stał się już trochę bardziej mglisty ?

Reklama

158

I znów wakacje. Proszę abyście uwazaly i były czujne. Nie ufaly zbyt szybko...

159 Ostatnio edytowany przez Summerka (2018-05-20 22:59:29)

Anna1980 napisał/a:

Są wakacje, jeździmy, zawieramy nowe znajomości, pracujemy, mamy mężów i dzieci i grubo po 30. Wprawdzie ciągle jesteśmy zadbane i ladne ale wydaje nam sie ze problem porwań nas w tym wieku nie dotyczy bo kto i po co by nas chcial? Otóż ostrzegam Was wszystkie niewazne czy mamy 17 czy 40 lat. Wazne jest to jak wyglądamy! Tylko to liczy sie dla ludzi którzy NAMI są gotowi handlować!!

Niedawno był  przypadek nieudanej próby  porwania 10-latki na przejściu dla pieszych. Nigdy bym w to nie uwierzyła.

Posty [ 153 do 159 z 159 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » porwana w bialy dzien i PRAWIE sprzedana!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018