Czy wasi faceci golą miejsca intymne? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#77 2011-07-25 09:05:08

Medel
Przyjaciółka Forum

Re: Czy wasi faceci golą miejsca intymne?

truskaweczka19 napisał:

Mika09 napisał:

Nóg moj nie goli, bo az tak bujnego owlosienie nie ma big_smile ale pachy i miejsca intymne goli, bo lepiej sie z tym czuje i jest bardziej higienicznie.  Brwi sobie reguluje, tzn ja mu to robię, a on mi. Klaty nie goli, choć włosów trochę ma, ale mi i jemu to nie przeszkadza.

Rozumiem, a dla mnie golenie nóg jest po prostu niemęskie, dlatego ja się cieszę, że jest tam owłosiony i to bujnie smile
Jak pisałam, ogólnie lubię jak facet jest zarośnięty, nie musi nawet golić pach i mój rzadko to robi.

Mika napisała, że jej facet nóg NIE goli!

yoghurt007 napisał:

Jak czytam Wasze wypowiedzi o facetach regulujących brwi, golących nogi, pachy, klaty itp to mam mieszane uczucia. Z jednej strony szczerze mnie to rozbawia, bo podobnie jak NieInteresujSie nie jestem w stanie wyobrazić sobie takiego chłopca robiącego remont czy wykonującego cięższe - typowo męskie - zadania. Z drugiej strony wiem jaka jest moda i jak Polacy ślepo ciągną za zachodem w niemal każdej dziedzinie życia i trochę zaczynam się czuć jak zacofany troglodyta....choć mówiąc szczerze....jest mi z tym dobrze.

Dla mnie golenie pach i miejsc intymnych jest standardem, zarówno u kobiety jak i mężczyzny ze względów chigienicznych przedewszystkim, choc estetycznych tez, a nie podążaniem ślepo za zachodem. Kobiety tez gola nogi, wąsiki,depiluja brwi, a niektóre nawet golą ręce choc nie ma to żadnego innego celu jak zwykła estetyka, a stał się to już  nawet obowiązek i wymagaja tego równiez męzczyźni.   
Ja jakoś nie widze problemu w tym i bynajmniej jak dla mnie nie odejmuje to facetowi ani troche męskości gdy ma ogoloną pachę, a nie świeci buszem, a podczas upału jeszcze spoconym. Golenie nóg, rąk czy depilowanie brwi u faceta uważam juz za przesade i niemęskie.

#78 2011-07-25 09:57:42

Anemonne
Moderator

Jak dla mnie to po prostu nieogolona moszna jest odpychająca i nieapetyczna, tak jak nieogolone nogi u kobiet. Na łonie niech sobie nawet facet hoduje busz, ale włochatych jajek nie cierpię dotykać... wink

#79 2011-07-25 11:31:25

busiu
100% Netkobieta

No, mój ostatnio dał się skusić na golenie pach, tam na dole też przycina, goli, jest zadowolony. Jest... milej. Jestem zaskoczona, bo wcześniej też byłam przeciwniczką golenia czegokolwiek u facetów, bo to "niemęskie". Dupa tam! Jak ja muszę pozbawiać się prawie wszystkich włosiaków, to i jemu korona z głowy nie spadnie!

Nogi, klata, ręce i brwi to troszeczkę przesada (no, chyba że komuś tworzy się "monobrew" albo zarasta jak niedźwiedź na zimę!).

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

#80 2011-07-25 12:41:09

yoghurt007
net-facet

shedir, co innego ogarnięcie 'buszu', jakieś tam regularne przycinanie, aby było i higienicznie i estetycznie, a co innego regularne golenie maszynką na zero.....

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

#81 2011-07-25 12:51:25

Medel
Przyjaciółka Forum

Dla mnie to chyba nie jest żaden problem. Mój m jak bierze prysznic to poprostu przy okazji pachy przejedzie maszynka. Zajmuje to może 3 sekundy. Szybko i łatwo.

#82 2011-07-25 14:27:23

Karolcia_20
Woman In Red

Chłopak mój goli miejsca intymne głównie dla mnie, no bo chyba by mi przeszkadzały w seksie oralnym. Pod pachami goli się jak już zarasta całkiem;) A reszty nie goli.. Według uznania, o gustach się nie dyskutuje ja np. lubię jak facet jest owłosiony klata brzuch, wtedy jest dla mnie taki męski tongue

50 Cent ft. Jeremih - 5 senses

#83 2011-07-25 16:40:21

toczka
Wróżka Bajuszka

Moj byly podcinal sobie wloski, czasami golil, ale nigdy nie bylo to dla mnie istotne. Raz sie zacial na jajeczku i mowil ze piecze :d a ile bylo krwi ... hmm dla mnie owlosienie w tych miejscach jest meskie smile bardziej bym wolala gdyby moj facet golil pachy. I dla higieny i dla estetyki.

#84 2011-07-25 18:42:02

Selene1
Przyjaciółka Forum

No tak mój facet NIE goli nóg, bo włosów tam dużo nie ma:) zresztą nawet jakby miał to by nie golił, bo dziwnie by to wyglądalo. Pachy to dla mnie i jego standard. Miejsc intymnych nie musi golic, bo mi to osobiscie nie przeszkadza, ale skoro on sam chce, to ok. Brwi reguluje tak o, ma ładne ale wg niego trzeba i tak je usuwać tongue i rzeczywiście reguluje mu,ale troszczeczke i w sumie nawet różnicy nie widać.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

#85 2011-07-25 20:00:43

truskaweczka19
100% Netkobieta

shedir napisał:

truskaweczka19 napisał:

Mika09 napisał:

Nóg moj nie goli, bo az tak bujnego owlosienie nie ma big_smile ale pachy i miejsca intymne goli, bo lepiej sie z tym czuje i jest bardziej higienicznie.  Brwi sobie reguluje, tzn ja mu to robię, a on mi. Klaty nie goli, choć włosów trochę ma, ale mi i jemu to nie przeszkadza.

Rozumiem, a dla mnie golenie nóg jest po prostu niemęskie, dlatego ja się cieszę, że jest tam owłosiony i to bujnie smile
Jak pisałam, ogólnie lubię jak facet jest zarośnięty, nie musi nawet golić pach i mój rzadko to robi.

Mika napisała, że jej facet nóg NIE goli!

yoghurt007 napisał:

Jak czytam Wasze wypowiedzi o facetach regulujących brwi, golących nogi, pachy, klaty itp to mam mieszane uczucia. Z jednej strony szczerze mnie to rozbawia, bo podobnie jak NieInteresujSie nie jestem w stanie wyobrazić sobie takiego chłopca robiącego remont czy wykonującego cięższe - typowo męskie - zadania. Z drugiej strony wiem jaka jest moda i jak Polacy ślepo ciągną za zachodem w niemal każdej dziedzinie życia i trochę zaczynam się czuć jak zacofany troglodyta....choć mówiąc szczerze....jest mi z tym dobrze.

Dla mnie golenie pach i miejsc intymnych jest standardem, zarówno u kobiety jak i mężczyzny ze względów chigienicznych przedewszystkim, choc estetycznych tez, a nie podążaniem ślepo za zachodem. Kobiety tez gola nogi, wąsiki,depiluja brwi, a niektóre nawet golą ręce choc nie ma to żadnego innego celu jak zwykła estetyka, a stał się to już  nawet obowiązek i wymagaja tego równiez męzczyźni.   
Ja jakoś nie widze problemu w tym i bynajmniej jak dla mnie nie odejmuje to facetowi ani troche męskości gdy ma ogoloną pachę, a nie świeci buszem, a podczas upału jeszcze spoconym. Golenie nóg, rąk czy depilowanie brwi u faceta uważam juz za przesade i niemęskie.

Wiem, że tak napisała, ale ja napisałam od siebie, że dla mnie golenie nóg jest niemęskie , nawet jak są bardzo owłosione , lecz oczywiście każdy może mieć inne zdanie smile

Mój facet na szczęście nie liczy, bym goliła ręce i trochę mnie to śmieszy, nie da się być idealnie gładkim, bynajmniej ja bym nie chciała. Włosów na rękach mam raczej jak kązdy, żadnego buszu smile

Chociaż jak pisałam kiedyś, kiedyś nie goliłam się wmiejscach intymnych i facet nie narzekał, choć to była przesada.. taki busz.. teraz golę zawsze , lecz nie na zero i on tez czasem, lecz mi obnojętne smile

Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-07-25 20:03:07)

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#86 2011-07-27 11:11:19

tommy88
Netchłopak

Mika, Twój men sobie brwi reguluje?Lekka przesada, jak dla mnie.

Jeśli chodzi o golenie pach i miejsc intymnych, to osobiście nie słyszałem ze strony kobiet, że
jest to niemęskie.Poza tym, jeśli facet uprawia regularnie jakiś sport, to sam doceni golenie(ja doceniłem).Lecz zgodzę się z moimi przedmówcami, że golenie rąk, nóg, klaty, (no niestety ja na klacie,nawet pół włosa nie mam, a szkoda)jest niemęskie.Tego nawet nie musi kobieta mówić, bo to jest oczywista oczywistość.

Shedir powiedz,co Ty jako kobieta robisz 1,5h na siłowni???

Moja miłość smile=>http://www.youtube.com/watch?v=4OAXrE5uFqc
                      http://www.youtube.com/watch?v=iQsR_KeQt2M

#87 2011-07-27 11:26:43

Nie moja wina
Dobry Duszek Forum

Mój mąż się goli sam z siebie zaczął nawet big_smile
Wg mnie facet golacy nogi, wyrywający brwi to lekka przesada.

"Olej każdy dylemat jest zbędny. Posiadasz cel, nie wiesz którędy iść? Ja Ci powiem, tędy"
KCK;**** Moje Słonko ;*

#88 2011-07-27 11:36:32

NieInteresujSie
Net-facet

Post niezwiązany z tematem wątku

Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-07-27 13:12:56)

najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem.

#89 2011-07-27 12:13:42

Medel
Przyjaciółka Forum

tommy88 napisał:

Shedir powiedz,co Ty jako kobieta robisz 1,5h na siłowni???

Trenuje smile . Nie ćwicze tak jak większośc kobiet na siłowni wink nie mam z tym nic wspólnego. Ide na siłownie tylko ćwiczyć mięśnie i odpocząc psychicznie. A że lubie atletyczne sylwetki i mięśnie sama tez je posiadam i ćwicze. Zależy kiedy jestem na siłowni i w jakich odstępach czasowych. Jak jestem co drugi dzień to robie obwodowo  nogi, ręce, plecy, brzuch, klatka a jak jestem codziennie to dziele i robie partiami i wtedy trenin zajmuje mi mniej czasu ale godzine napewno. Cwicze powiedzmy "jak facet" tylko mniejszymi cięzarami, tak lubie i wtedy mam najlepsze efekty. Hantle, sztangi, maszyny, ławki. Nie lubie obijania i lanserki. Orbitreki omijam z daleka bo dla mnie to pic na wodę, biegam dwa razy w tygodniu na kickboxingu.

#90 2011-07-27 12:51:36

tommy88
Netchłopak

Rozumiem, bo myślałem, że tyle czasu zajmuje Ci trening aerobowy, większość Pań taki wykonuje, co jest bez sensu, bo można to zrobić poza siłownią bez płacenia za karnet.

Więc, jak tutaj nie golić pach?Toż to prawie obowiązek w sporcie.

Ostatnio edytowany przez tommy88 (2011-07-27 12:52:04)

Moja miłość smile=>http://www.youtube.com/watch?v=4OAXrE5uFqc
                      http://www.youtube.com/watch?v=iQsR_KeQt2M

#91 2011-07-27 12:55:10

Medel
Przyjaciółka Forum

Nieee ja nie ćwicze aerobów ani fitnesów ani nic w tym stylu. Zanudza mnie to.
Pachy to obowiązek!!

#92 2011-07-27 12:57:19

NieInteresujSie
Net-facet

moze kiedys sam sprobuje i faktycznie bedzie wygodniej, ale mowienie o tym jako o obowiazku jest delikatnie mowiac nietrafione wink obowiazek to wedlug mnie bardzo powaznie slowo ;p

Ostatnio edytowany przez NieInteresujSie (2011-07-27 13:03:08)

najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem.

#93 2011-07-30 00:10:44

Małe_Wredne
Słodka Czarodziejka

Goli, goli! Tak lepiej wink.

#94 2011-07-30 02:19:52

Kyntia
Przyjaciółka Forum

Nie wyobrażam sobie faceta z gołymi jajami...

Playboy jakiś czy jak? do rozkładówki ma iśc?

A to ze włosa będę miała między zebami to dla mnie tak normalna sprawa jak to, że kiedy głaszcze mnie po włosach na głowie parę wyjdzie i zawieruszy się gdzieś miedzy palcami.

Dla mnie liczy się higiena. Męzczyzna który myje się codziennie + obowiązkowo przed seksem....mmm...  po cholendre sie golić?
Czytam kobiety i piszą: dla mojej przyjemnosci?
Jakiej? Hmmm?
Metroseksulani faceci absolutnie mnie nie interesują.

Ludzie dzielą się na: tych chorych psychicznie i tych jeszcze nie zbadanych.

#95 2011-07-30 16:24:16

gabi7
Zaglądam tu coraz częściej

Mój goli pachy,za moją namową dawno temu,teraz już mu o tym nie mówie ,roib to sam.Dół delikatnie przycina ,co to za facet bez owłosienia ,lubie te jego parę włosków na klacie.Dba też o paznokietki muszą być czyste i zadbane ,bo jak sam mówi brudnymi nie mógłby mnie dotykać w miejscach intymnych.Ostatnio na siłowni widziałam faceta z ogolonymi łydkami-ni pies ni wydra.

Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-07-30 16:58:57)

#96 2011-07-31 08:19:52

lubieto
Dobry Duszek Forum

Mój facet zawsze goli się pod pachami i tam na dole też na zero jak ja smile Nie wyobrażam sobie faceta z owłosionymi pachami i jajami. Na klacie i na  brzuszku włoski zawsze zostawia bo chollernie mi się to podoba smile

. Alejki wspomnień.

#97 2011-07-31 21:56:15

Osa_71
Niewinne początki

Bardzo się cieszę czytając, że większość Waszych Panów (jak również Panowie obecni na tym forum) usuwa włosy pod pachami. Co jak co, ale włosy w tym miejscu odbieram jako wyjątkowo nieestetyczne, bez względu na płeć. Na szczęście ja też nie miałam większych problemów z przekonaniem  męża do tego, regularnie usuwa. gorzej z tymi drugimi włosami, do tego nie jest już taki chętny, ale kiedy poproszę a przy tym pomogę... przeważnie mi się udaje.
Natomiast usuwanie facetowi innych włosków, z rąk, nóg, czy korekta brwi – to uważam za przesadę. Mieszane uczucia mam natomiast do golenia klatki piersiowej. Kilka razy mojemu wygoliłam, sama nie wiem, jak jest lepiej. Chyba jednak wolę, gdy jest wygolony. Ale na razie za bardzo nie nalegam.

#98 2011-07-31 22:32:52

gossip_girl
Słodka Czarodziejka

Uważam, że golenie pach u faceta to żaden obowiązek tongue. Ja tam wolę jak ma tam jakieś włosy, takie mi się to męskie wydaje tongue. Natomiast jeśli chodzi o miejsca intymne, to wizualnie wolę ogolone klejnoty i przyciętą resztę, ale niestety mam wtedy wiele podrażnień, więc właściwie mój men się tam goli całkiem.
Brwi to sama miałabym ochotę mu wyregulować, ale tylko pośrodku, bo wygląda jakby mu się w jedną zrastały wink. Ale to że mnie korci to nie znaczy, że uznałabym za normalne jakby kiedyś wziął moją pensetę i zaczął je wyrywać wink.Golenie klaty, rąk i nóg uważam za przesadę (chociaż nie lubię włosów na klacie). Bez przesady, facet to facet - gdzieś sobie musi zostawić jakieś owłosienie wink

Ostatnio edytowany przez gossip_girl (2011-07-31 22:38:19)

#99 2011-08-01 12:21:50

Bullinka
Redaktor Działu Prawo i Psychologia

Moj facet pod tym wzgledem jest ok.
Na jajkach nie ma wielu klaczkow i sa one bardzo delikatne. Reszte sobie przycina.

Mial moment zastanawiania sie nad wlosami pod pachami, ale chwilowo jakos temat umarl. Byc moze dlatego, iz uwazam, ze to on musi sam tego chciec a i nie ma ich tam jakos duzo.

Klaty i nog wolalabym aby nie golil, gdyz odrastajace wlosy sa twardsze. Poza tym na nogach rowniez ma bardzo mieciutki zarost a na klacie niemal nic, z czego sie ciesze, bo nie lubie wtulac sie w kudly.

Uwazam, ze kazdy facet musi sam zdecydowac co i jak bardzo chce golic, przycinac itd, bo tylko on wie czego potrzebuje. Milo jak zrobi cos ze wzgledu na swoja kobiete-tak jak moj na tekst, ze podczas fajnych, milych chwil wlosy wlaza mi do nosa... smile Wtedy powiedzial, ze sie ogoli. Na moje tlumaczenie, ze pozniej strasznie swedzi powiedzial, ze sprobuje... i od tej pory tylko przystrzyga smile

I'm so lonely, broken angel... Polamano mi skrzydla i odebrano z klawiatury polskie znaki diakrytyczne...

#100 2011-08-03 12:53:06

ElizaSch
Zbanowany

ojojoj.. ale się porobiło.. golący się faceci w miejscach intymnych.. ooo fuj! kiedyś nawet miałam przyjemność zobaczyć takiego gładkiego pana.. i powiem Wam, że cała ochota na seks, którą miałam przeszła mi w momencie. Włosy są męskie - po pierwsze, a po drugie naturalne. Oczywiście rozumiem, że każdy może mieć inne zdanie na ten temat, zresztą jak to mówią o gustach się nie dyskutuje wink

#101 2011-08-04 13:50:32

lukacjanka
O krok od uzależnienia

małżeństwo 78_80 napisał:

żona

Ja nie lubię jak moje kochanie się tam goli, dziwnie to dla mnie wygląda.
Taki ogolony na dole facet nie jest dla mnie sexowny.

Popieram nie wyobrażam sobie tego...

#102 2011-08-04 18:08:28

aluna
Zbanowany

Ja np. wolę jak facet się nie goli, wtedy emanuje wręcz swoją męskością. Lubię też czarnych facetów, owłosionych - na rękach, pod pachami, na brzuchu, niżej też smile Podsumowując kilka moich miłości - żaden z nich się nie golił. Miałam w swoim życiu jeden przelotny flirt z jednym facetem i on się golił. Nie wiem jaka to jest różnica w trakcie stosunku, bo się z nim nie kochałam, ale wydaje mi się, że nie jest to jakaś kolosalna różnica. Pamiętam tylko, że wyglądało to ohydnie - fuj.
Tak jak już wcześniej "mówiłam" - Owłosiony facet emanuje swoją męskością! smile

Ps. Ja się depiluję, ale ja nie muszę emanować męskością wink A poza tym nie wypadałoby mi się nie golić. Co do kobiet, uważam, że ogolone są naprawdę sexy, czego nie mogę powiedzieć o facetach smile

Ostatnio edytowany przez aluna (2011-08-04 18:12:24)

#103 2011-08-04 19:45:20

Shanty
Przyjaciółka Forum

pachy-ujdzie, 'na południe', zero jakoś tak za mało, gąszczucha za dużo.
w sumie zależy, mam kumpla istna małpa, włosy wszędzie i to czarne, kudłate to i kręcone-taka jego uroda smile
sam mówi, że musi to ogarnąć smile
ja osobiście przymierzam się do laserowej depilacji nóg, raz na zawsze się tego pozbędę.

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

#104 2011-08-04 19:47:39

truskaweczka19
100% Netkobieta

Hehe, ja też bym chciała zrobić sobie laserek, bo niestety na nogach mam bujne owłosienie przez sprawy hormonalne :]

Wisława Szymborska

#105 2011-08-05 11:48:24

rozjasniacz
Wróżka Bajuszka

Nie goli. Jak mu mówię, żeby zgolił dzunglę, to w odpowiedzi dostaję-kup mi drapak.

" Więc spleć palce z moimi palcami i chodź, prowadź i daj się prowadzić "

#106 2011-08-06 16:36:03

:)Karolala
Przyjaciółka Forum

Goli wtedy kiedy go o to poprosze nie jest to jakis wiekszy problem

#107 2011-08-09 22:28:21

Ącka
Do zakochania jeden krok

Ja nie lubię ogolonych facetów, natomiast dość mocno podcięte włosy nożyczkami, są świetne smile

#108 2011-08-10 15:56:21

mi
Dobry Duszek Forum

A mój goli sam z siebie - pod pachami i tam niżej też smile Jeśli mamy jakiś 'szalony tydzień' to nawet codziennie. Może to dziwne, ale sam polecił mi bardzo dobre maszynki, które nie wywołują podrażnień smile Moim zdaniem to bardzo higieniczne i jeśli on nie protestuje - to ja też nie będę, bo nie lubię wybierać włosów z buzi tongue

♥ Poproszę o pudełko z zapachami jego ciała, smakiem jego ust i kolorem jego myśli  ♥ (29.o5.11) ♥
♥ Zaręczona z Misiem ! ♥ (11.o6.2013) ♥

#109 2011-08-10 16:07:37

Selene1
Przyjaciółka Forum

rozjasniacz napisał:

Nie goli. Jak mu mówię, żeby zgolił dzunglę, to w odpowiedzi dostaję-kup mi drapak.

lol

Mój goli się sam dla siebie, ja nie muszę mu o tym przypominać:) jak dla mnie, to może nie golic miejsc intymnych, mi to tam nie przeszkadza, ale skoro chce to ok. No i zazwyczaj przycina sobie, bo rzadko kiedy zgoli na zero, jak ja tongue

Oj tez by mi się przydała depilacja laserowa, ale ten ból .... i pieniądze. Na razie mecze sie depilatorem, ból tez jest, ale jakos trzeba wytrzymacm choc ostatnio zgrzeszylam i zgolilam normalną maszynka i muszę Wam powiedzieć, że jak wczesniej wloski rosły tak na 2-3 dzien, takl terz mija 4 dzien i włosków nie widac tongue wiec moze depilator pomogł i nie beda teraz tak szybko odrastac:)

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

#110 2011-08-10 17:09:27

Roszpunka
Cioteczka Dobra Rada

Mój mąż zawsze nieco przystrzygał, ale jak tak sobie tu poczytałam... Dziś poproszę, żeby sie ogolił wink

Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej osób.
                                      - Oscar Wilde

#111 2011-08-13 13:50:53

basia20
Dobry Duszek Forum

Witam
Mój kiedyś raz sobie ogolił z ciekawości jak zareaguje , wyglądało to dosyć smiesznie jak dla mnie , gdyby nie wielkość to pomyślała bym że to niemowle . To oczywiście żarty . Poprosiłam go że dlamnie jest lepiej z owłosieniem może i powinno być przystrzyżone . Lubię go głaskać po owłosieniu w trakcie pieszczot oralnych . Zresztą on jest doś bujnie owłosiony i na podbrzuszu. Ja to co innego golę ze względu na higienę ale też nie całkiem zostawiam paseczek

#112 2011-08-13 20:22:11

nala_24
Wkręcam się coraz bardziej

mój mąż raz ogolił, na początku naszego związku, ale wyglądał dziwnie, a poza tym strasznie drapał, więc poprosiłam żeby tego więcej nie robił. Podoba mi się taki jak jest.

#113 2011-08-13 22:07:43

marteczka
Wróżka Bajuszka

A mój przyszły mąż się nie goli:/ raz spróbował i najwyrażniej mu się nie spodobało ku mojemu rozczarowaniu. Ale spróbuję jeszcze nad tym popracować wink

Operacja wyrwania serca przeprowadzona w normalnych warunkach jest całkowicie bezbolesna.
Trwa od dwóch do trzech minut. Zostaje po tym blizna, zwana również świętym spokojem.
-Agnieszka Osiecka-

#114 2011-08-14 23:16:17

truskaweczka19
100% Netkobieta

A dzisiaj Mój Facet cały się ogolił i ostatecznie przekonałam się, że tak jak pisałam zdecydowanie wolę jak jest zarośnięty lub trochę ogolony lecz nie cały wink

Wisława Szymborska

Stopka forum