Jaki kosmetyk kupiłaś ostatnio ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jaki kosmetyk kupiłaś ostatnio ?

Strony Poprzednia 1 6 7 8 9 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 267 do 304 z 331 ]

267

Odp: Jaki kosmetyk kupiłaś ostatnio ?

no wlasnie przekonuje sie do Nacomi. Oprocz czarnego mydla, ktore zachwalalam wyzej, kupilam tez glinke czerwona i ghassoul. Zamiast  kremu uzywam olejku z zywokostu, ktory sama zrobilam. (bogaty w alantoine) Ja w zasadzie tylko olejkow uzywam. Albo z dzikiej rozy, z pestek sliwek lub pestek malin czy z rokitnika,, ewentualnie tamanu. Maslo shea lub jojoba zamykaja moja olejkowa liste. Kremy, ktore robilam sobie sama, poszly od jakiegos czasu w odstawke.
Ja czarnuszke wcinam codziennie dla zdrowia - mam w mlynku ziarenka i miele bezposrednio albo na salatke albo na pomidora itp. Do wlosow uzywam naparu. Przerzucilam sie z kozieradki, ktora tak smierdzi, ze wstydze sie wyjsc z domu, bo mam wrazenie, ze moje wlosy jada tym "aromatem". Zreszta to nie wrazenie, bo maz mowi, ze smierdza. Zastanawiam sie, jak dziewczyny rozwiazuja ten problem. Ja nawet jak zrobie kompres dzien wczesniej na 2-3 godziny i umyje potem wlosy to nastepnego dnia i tak czuje ten smrodek, gdy potrzasam glowa. No nie idzie wytrzymac...

Doskonale wiadomo, że w nieskończonym wszechświecie wszystko, co możemy sobie wyobrazić, musi gdzieś istnieć.  T.Pratchett/Pyramids.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

268

Tez wlasnie polubilam oleje i na pewno jeszcze kiedys sprobuje innych. Dzialaja, no i na dlugo, a to najwazniejsze. Na twarz tego kremu do twarzy jak uzywam rano, to wtedy bardzo mala ilosc, bo wiadomo jak tu sa oleje to czasem sie twarz swieci i tu wtedy tu jest.  No ale dzialanie bardzo dobre. Maslo shea w sumie czesto daja w maslach do ciala i tez jest bardzo dobre. Olej z czarnuszki tez ma mocny zapach, ale przyzwyczailam sie. U nnie raczwj nie zostaje na wlosach, ale niektore tak jak piszesz pewnie zostaja.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

269

Ja do twarzy używam olejku z konopi potem podkład i nic się nie świeci smile

Do włosów olej kaktus i czosnek, ale nie śmierdzi wink

6-8.11.2013  serce mojego bąbelka przestało bić (10,5 t)
12.03.2016 smile
"Daj mi odwagę, abym się nie bała, lecz daj mi też pokorę abym nie była głupia"
Reklama

270

Ja ostatnio eksperymentuję z węglem aktywowanym. Naczytalam sie o nim tyle, ze nie moglam sie oprzec i musialam wyprobowac na sobie big_smile

|---------------|------>

271 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2016-12-20 23:47:38)

Czytałam że na wągry dobry, ale nie widziałam w żadnej drogerii w której byłam, chyba sama zrobię to dla Mojego, dla mnie to raczej kiepski pomysł, moja skóra jest potwornie wysuszona. Sprawdza się?

Ja kupiłam sobie jeszcze pyłek do hybryd kameleon, ładnie się mieni, odpicuje się na wigilię ;p
A kupiłam też olej jojoba dla Mojego na brodę.

Ostatnio na twarz zaczęłam stosować krem 30 % mocznika, trochę się bałam bo to spore stężenie, ale nawet się sprawdza, a niestety moja i tak sucha skóra w okresie zimowym ma dość, robią mi się zadziorki i brzydko to wygląda.

12.03.2016 smile
Reklama

272 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2016-12-21 00:22:21)

No u mnie po tym kremie do twarzy z olejkami swieci sie, ale jak uzyje bardzo mala ilosc, to jest blask lub nawet nie swieci sie. Chociaz pewnie podklad moze by to utrwalil, ze wygladaloby to dobrze, ale teraz nie uzywam. Ogolnie ma  cere mieszana i latwo zaczyna sie swiecic zwlaszcza na czole. No ale przy dzialaniu tego kremu nie przeszkadza mi to. No ae ogolnie jak krem ma sporo skladnikow odzywczych, to cera mi sie swieci, raz mniej raz mocniej, ale ma do tego tendencje. No ale i tak cera mi sie poprawila. Juz nie jest wysuszona, nie ma suchych miejsc, jest miekka.

Wisława Szymborska

273

Kupiłam ostatnio kwas azelainowy, askorbionowy i PEG-400 do domowych peelingów, do tego korund (domowa mikrodermabrazja smile) i czerwoną glinkę do maseczek.

[tu był nieregulaminowy link]

274

a slyszalyscie o maseczce z aspiryny? smile
Malpa - kiedys  zrobilam wcierke z czosnku. O matko i corko! Walilam chyba tydzien big_smile.  Jeszcze przy piatym myciu ulatnial sie ten zapaszek ze skalpu. A olejek jojoba jest przeswietny! Smaruje nim stopy, lokcie i dlonie. Skonczyl mi sie, musze zamowic.
Truskaweczka - oleju nie mialam, ale napar z czarnuszki nie smierdzi, bo czarnuszka w porownaniu do kozieradki to niczym chanel no5. Nie, no zle porownanie, bo no5 akurat mi niezbyt pachnie.
Ostatnio jeszcze kupilam sobie tzw. skarpetki zluszczajace. Naklada sie foliowe skarpety, wlewa do kazdej saszetke z kwasami i innymi cudami,  i siedzi sie w tym do 1,5 godziny.
Zluszczanie nastepuje po kilku dniach. Ja chyba po tygodniu zaczelam oblazic ze skory. Widok malo ciekawy, przyznaje. Dobrze, ze to nie lato i stopy schowane wink
Efekt koncowy dupy nie urywa. W zasadzie nie widze diametralnej roznicy. To samo osiagam przy pomocy pilingu, pumeksu i kremu przy codziennej pielegnacji

Doskonale wiadomo, że w nieskończonym wszechświecie wszystko, co możemy sobie wyobrazić, musi gdzieś istnieć.  T.Pratchett/Pyramids.

275

Ok rozumiem. Wierze, ze w porownaniu olej z czarnuszki raczej nie ma zlego zapachu, jest po prostu intensywny, ale sa gorsze. O tych skarpetach zluszczajacych slyszalam,nie probowalam, bo wlasnie duzo ludzi pisalo, ze praktycznie po kazdych efekt jest slaby, wiec pomyslalam, ze nie ma sensu kupowac. Ty teraz widze to potwierdzasz.

Wisława Szymborska

276

- nivea for men - żel pod prysznic dla meża
- Radical do włosów zniszczonych - szampon
- Revitacell kremoserum na dzień - biodermokosmetyk prezent dla teściowej na święta
- Revitacell kuracja do rzęs - mam tragedię ze swoimi i kupiłam sobie w prezencie świątecznym

277 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2016-12-22 20:58:00)

Truskaweczka, a gdzie ten olej kupujesz, zamawiasz w sieci czy można dostać w normalnym sklepie?
W temacie olejów... W marketach widzę oleje lniane stojące na półkach z innymi olejami. Potem ludzie kupują i narzekają, że gorzki. Bo jak w cieple stoi to taki właśnie jest.

278

Adi olejek jojoba mają w hebe jakby coś.
Z olejem lnianym to standardowa sytuacja, bezwartościowy, przegrzany, za stary.

Sprawdziłam pyłek do pazurków, tak mi się podoba efekt że kupiłam już drugi wink

Ten mój olejek do włosów jest indyjski ładnie pachnie smile Znaczy zależy co kto lubi, moja mama nie cierpi zapachów tych olejków, zwłaszcza jaśminowego który ja z kolei uwielbiam tongue

12.03.2016 smile

279

Olej kokosowy. Efektów jeszcze  nie znam.

280

ladyinblue napisał/a:

A ja kupiłam krem rozświetlający z vichy smile

I jak, dobrze się sprawdza? Zastanawiałam się, czy sobie nie kupić:)

a ja zamówiłam sobie właśnie volufiline, co by moich policzków było trochę "więcej".

281 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-12-27 11:54:52)

Ja kupiłam masę naturalnych i ekologicznych kosmetyków z tego sklepu [spam] smile Mają tam naprawdę fajne produkty, od których nie dostaję uczulenia, a moja skóra nie jest podrażniona. smile Polecam skorzystać z takich rzeczy osobom, które mają problemy skórne tego typu smile

[tu był niedozwolony link]

282

Tropikalny, kokosowy olejek do ciala, moj ulubiony specyfik do nawilzania! Nie jest mocno tlusty jak inne olejki i pozostawia na ciele piekny zapach.

283

pistacjowy żel pod prysznic z dove, baze pod cienie z golden rose oraz cień w kremie z bell

284

Ostatnio kupiłam olej kokosowy, olejek herbaciany i żele z Balei.

285

Żel do mycia twarzy z AA do cery wrazliwej....i szczerze mówiąc tragedia po 2 użyciach skora zaczela schodzic mi z twarzy płatami wrr

286

Ja ostatnio kupiłam podkład Catrice hd liquid, z którego jestem bardzo zadowolona, jedyny minus jest taki że wysusza skórę trochę... Oprócz tego kupiłam peeling i olejek witaminowy pod prysznic z bielendy, z serii Twoja pielęgnacja. Były na promocji, bardzo ładnie pachną, ujędrniają ciało

287

Kupiłam dziś płynną, matową pomadkę Inglot w kolorze nr 17 (w typie nude) i Super Power Mezo Serum z 5% retinolem, witaminą E i liposomami Q10 Bielendy. Jestem zresztą coraz większą fanką tej drugiej marki smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

288 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2017-01-12 10:34:08)

Bielenda ma świetne dwufazowe płyny do demakijażu.

12.03.2016 smile

289

Ostatnio zakupiłam sobie peeling kawowy Skin Team.
Długo zastanawiałam się czy kupić czy nie , ale namówily mnie kolezanki no i wyczytałam w sieci wiele pozytywnych opinii, a opis producenta no bajka. I co? I było warto ! . Peeling pieknie pachnie. Efekt moim zdaniem lepszy niż przy zrobieniu domowego peelingu. Oczywiscie ze mozna sobie samodzielnie zmieszać kawę z olejkami ale jest to również koszt, poza tym w moim przypadku kuchnia jest cała uwalona. Peeling w sam raz, dobrze zdziera naskórek Polecam również dla wrażliwej skóry, którą sama mam. Kupiłam wersje waniliową i zapach cudny.

290 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2017-01-13 09:50:20)

tylko jedno slowo drogeria [adres www usunięty]smile

Na forum nie reklamujemy sklepów i firm. / Mod. Anemonne

291

Regenerum do pękających pięt.Szału nie ma,pięty nadal mam z małymi pęknięciami.Pewnie dlatego,że tubeczka jest mikroskopijnej wielkości:)
Regenerum do paznokci-rewelka- w końcu pzanokcie mi się nie łamią.
Regenerum do rąk-dłonie gładziutkie.
Dermedic krem nawilżający do twarzy na dzień tolerans sensitive.Nadaje się nawet na narty a jest delikatny,skóra się nie lepi i nie błyszczy.Żdnych podrażnień.

Wszyscyśmy płazy w gwiazd kałuży.

292 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2017-01-13 11:58:08)

Jakiś czas temu kupiłam olej konopny, dziś użyłam go do zrobienia peelingu, kawa, cukier i olej, rewelacja nie wysusza gęby a skóra gładka jak pupcia niemowlaka wink
Standardowo kupiłam też suchy szampon do ciemnych włosów, włosy i tak myję góra co drugi dzień, ale z uwagi na to że szampon jest lekko barwiony świetnie zakrywa prześwity na czubku głowy. co prawda włosów nie mam wcale tak mało jak rozpuszczę wyglądam jak wiedźma, ale właśnie mam prześwity tylko na czubku głowy, a ten szampon rewelacyjnie je maskuje wink

12.03.2016 smile

293

przepraszam rzeczywiście
ja kupiłam farbe do wlosow marion i podkład Ingrid
polecam

294

Ostatnio sprawiłam sobie Żel micelarny do twarzy z Zaji ogórek, mięta i kaw PHA. Jest może mało wydajny, bo żeby dobrze zmył makijaż trzeba go troszkę użyć, ale mimo wszystko mój ulubiony. Kolejną rzeczą jest odżywka z Alterry z granatem. Mój numer jeden jeśli chodzi o odżywki. Od wczoraj zaczęłam testować szampon Babci Agafii przeciw wypadaniu włosów. Zobaczymy jak się sprawdzi.

295

zakupiłam na wyprzedaży w Ives Rocher wszystkie zapachy z zimowej kolekcji: znaczy się te słitaśne, słodkie mandarynki, gruszki, żurawiny - w formie żeli pod prysznic i mleczka do ciała. Boskie są smile

296

Widziałam tą promocję w Yves rocher ale nie wiem czy skorzystam. Sprawdzałam sobie składy tych balsamów i są średnie..... Poza tym w tym roku jest stosunkowo niewiele promocji.

Jeśli chodzi o mnie to wreszcie kupiłam sobie serum Richevon na twarz. Widzę u siebie pierwsze zmarszczki.No zobaczymy jak efekty smile

297

Ja ostatnio kupiłam podkład mineralny Anabelle (narazie tylko małe próbki po 8,50zł). Nawet się nie spodziewałam, że będzie taki fajny. Wystarczy niewielka ilość, żeby pokryć całą twarz, nieźle matuje, zakrywa drobne niedoskonałości i wygląda bardzo naturalnie na twarzy, także polecam smile.

298

Dziewczyny zastanawiam sie nad jakas maseczka oczyszczajaca do cery tradzikowej.. Oblukalam kilka tematów, wiem co dobre czy zle, ale zastanawia mnie jedno.. czy takie maseczki nie wysuszaja cery??

A z moich kosmetycznych podboi, to szukałam dobrej bazy pod cienie do powiek i znałazłam- Eyeshadow Primer z Golden Rose, super wydajna, łatwo się rozprowadza, mega utrwala makijaż i fajnie podbija kolor. Higieniczny aplikator - nie trzeba wsadzać palca do produktu, jak np.. W przypadku bazy Art. Deco ... i nie pojde przez nia z torbami wink

299

Czekoladowy żel pod prysznic z Ziajki <3

300

Wodę toaletową z Adidasa smile i krem BB Garnier smile

"Podziwiać należy wielkie czyny a nie wielkie słowa"

301

Serum na cellulit Vialise.
Od czegoś co nosi nazwę "serum" spodziewałabym się  mocniejszego działania i faktycznie jest lepssze od typowych balsamów. Wiedziałam,ze samo cellulitu mi nie usunie ale wspomagałam się ćwiczeniami. Zapach ładny, chociaz praktycznie niewyczuwalny. Ogolnie lubię perfumowane kosmetyki ale nie bedę się czepiała. . Opakowanie wygodne ( pompka) , fajna konsystencja, szybko się wchłania i łatwo aplikuje.
Cellulit jakiś tam mikroskopijny mam i dlatego się zdecydowałam na kupno,Pojawia się głównie wtedy gdy mniej się ruszam, no teraz jest prakyzcnie już niewidoczny.
Lekko napina skórę, lekko nawilża, sprawia że jest gładsza i nieco bardziej jędrna, ogólnie dobry zakup.

302

staramalenka86 napisał/a:

Czekoladowy żel pod prysznic z Ziajki <3

Ja mialam z palmolive i zapach dosyc szybko zaczal mi przeszkadzac, nie moglabym na codzien go stosowac hmm

Kremy bb!! Ktore polecacie?

Moj zakup- zestaw do brwi eyebrow styling kit, swietnie sie sprawdza, wszystko w ładnym opakowaniu i w przystepnej cenie. Polecam jak najbardziej!

303

serum bioliq, wróciłam do niego po niemałej przerwie wink Mam nadzieję że i teraz będę zadowolona z efektów

iść, ciągle iść, w stronę słońca...

304

patikokot02 napisał/a:

Dziewczyny zastanawiam sie nad jakas maseczka oczyszczajaca do cery tradzikowej.. Oblukalam kilka tematów, wiem co dobre czy zle, ale zastanawia mnie jedno.. czy takie maseczki nie wysuszaja cery??

A z moich kosmetycznych podboi, to szukałam dobrej bazy pod cienie do powiek i znałazłam- Eyeshadow Primer z Golden Rose, super wydajna, łatwo się rozprowadza, mega utrwala makijaż i fajnie podbija kolor. Higieniczny aplikator - nie trzeba wsadzać palca do produktu, jak np.. W przypadku bazy Art. Deco ... i nie pojde przez nia z torbami wink

Glinki. Najlepiej te naturalne. osobiscie najbardizej lubię glinkę bialą. Z dwóch powodów. Po pierwsze bardzo fajne oczyszcza skórę i nie ściąga jej tak bardzo jak niektóre inne glinki. Po drugie nie brudzi mi łazienki ( glinka czerwona to jakaś masakra, cala wannę mam po niej upaćkaną).
Możesz również sprawić sobie serum do twarzy sevolium. Jest to specjalnie serum na trądzik. Nie taki tani kosmetyk tak wiec nie jest aż tak popularny, za to działanie ma bardzo fajne, i często jest polecany przez dermatologów.

Posty [ 267 do 304 z 331 ]

Strony Poprzednia 1 6 7 8 9 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jaki kosmetyk kupiłaś ostatnio ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016