Jaki kosmetyk kupiłaś ostatnio ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jaki kosmetyk kupiłaś ostatnio ?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 9 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 330 ]

77

Odp: Jaki kosmetyk kupiłaś ostatnio ?

emulsja oczyszczająca do twarzy Alterra
maskara do rzęs Pump Up Lovely
krem do rąk Cztery Pory Roku (wersja zimowa)
zmywacz do paznokci Isana

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-11-04 20:07:55)

olejek do kapieli aromatherapy lawenda + eukaliptus spam, na promocji w Rossmanie smile

79

Ja wczoraj kupiłam krem neutrogena na zimę - lubię jego zapach:)

Reklama

80

Kupiłam maseczkę miodową do twarzy perfekty (jest genialna na Polską zimę) oraz krem do ciała Laura Colini.

81

żel pod prysznic Dove (pistacja+magnolia)
pomadka ochronna Nivea (miód+mleko)
krem do ciała Isana (wersja kakao+masło shea)

Reklama

82

Pomadkę w płynie z Essence smile

83

żel pod prysznic Lirene (wersja miodowy nektar)

84

W związku z promocją w drogeri Rossmann ( bierzesz dwa płacisz za jeden) zakupiłam dziś:
- tusz L'ORÉAL Volume Million Lashes So Couture - mój zdecydowany faworyt. Moje rzęsy są piękne gdy go używam),
- podkład L'ORÉAL Lumi Magique odcień  N3 pure linen - zakupiłam poraz pierwszy mam nadzieje, że będzie godny polecenia i wart swojej ceny (60zl),
- podkład RIMMEL STAY MATTE odcień 100 ivory, również poraz pierwsze skuszona opiniami z wizaz,
- puder RIMMEL STAY MATTE, odcień 005 silky beige, zakupiłam w parze do podkładu , opinie ma dobre 4/5 , powinien się sprawdzić,
- farbe do włosów Palette Ultrapopielaty blond ( tylko na odrost ) wink

25.03.2013 r. <3

85

Dodatkowo zakupiłam z Avon :
- odżywke do włosów bez spłukiwania migdały i awokado,
- odżywke do włosów drożdże i jajko,
- perfum 30 ml Little Black Dress,
- nawilżający spray ułatwiający rozczesywanie morela i masło shea.

25.03.2013 r. <3

86

odżywka do włosów Nivea Long Repair (keratyna + olejek babassu)

87

Kupiłam sobie ostatnio szary lakier z Golden Rose z serii rich color, to mój pierwszy w takim kolorze smile, super wygląda na paznokciach, z innych nabytków plyn do kąpieli oriflame o zapachu białej czekolady i malin

88

Rimmel STAY MATTE  podkład 201 classic beige,
Rimmel STAY MATTE puder 009 amber,
Lovely pomadka w kredce kolor jasny róż,
Lovely Magic Pen korektor rozświetlający pod oczy,
Max Factor pouder sypki Translucent.

25.03.2013 r. <3

89

maskę do włosów
https://lh4.googleusercontent.com/-LAoZban1L5M/VGn92jOovVI/AAAAAAAAGv0/KSdkm1s-550/s512/CAM02072.jpg
dziś testuję, ciekawa jestem efektu, kumpela bardzo ją chwaliła, więc zobaczymy smile

90

maseczkę do twarzy papaja purederm z hebe, zużyłam ostatnio, fajna maseczka, dobrze oczyściła twarz, pory były prawie niewidoczne i wygładzenie też było niezłe smile
oprócz tego krem melisa nawilżający urody, ale tu uważam, że średni jak na razie, poziom nawilżenia jest dla mnie średni, a nie mam wymagającej skóry, a niby intensywnie nawilżający. No, ale ok, na plus ładny zapach, dość łatwo się wchłania.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

91

- pomadka w kredce Lovely czerwona,
- paletka cieni nude Lovely

Mam zamiar sprawdzić czy faktycznie tak jak to zachwalają na You Tube tańsze kosmetyki nie zawsze znaczą gorsze wink

- zestaw Luxe z Avon. Perfum+ perfumetka + tusz.

25.03.2013 r. <3

92

Dzisiaj dezodorant w sztyfcie Lady Speed Stick, puder do brwi Golden rose (jestem go bardzo ciekawa bo wygląda ładnie a chciałabym lekko podkreślić brwi żeby nie wyglądały dziwnie ale naturalnie smile

93

Serię z Ziaji do skóry naczynkowej i parę rzeczy w ramach prmocji 1+1 w Rossmannie smile

94

szampon z różowego fructisa "gęste i zachwycające - po raz drugi (wpadła do mnie siostra na urlop, podpięła się i poszedł migiem tongue)
zmywacz do paznokci avon
krem do rąk evree

95

Kup sobie jeszcze do niego tę maskę głęboko odżywczą z tej samej serii. Jak współpracują efekt o niebo lepszy, a włosy mega długo pachną do tego. Fajny efekt, jak się ma cienkie włosy to jest widać jakby zagęszczenie, włosy stają się jakby grubsze.

96 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-11-25 11:54:25)

zakupiłam sobie mydełko w kostce spam, lubię mieć pod ręką kostkę zwykłego mydełka a to rzuciło mi się właśnie w oczy w rossmanie, mam to lawendowe, jest zrobione z naturalnych składników więc nie podrażnia skóry, ładnie pachnie a dłonie nie są wysuszone

97

Dziś kolejny puder, tym razem Paese.. Chyba muszę pomyśleć o szybkiej akcji denko big_smile

98

Też używam tego Paese, dla mnie ok smile

99 Ostatnio edytowany przez Koniusia (2014-11-28 08:35:35)

Pomadka avon odcień Terracotta.

25.03.2013 r. <3

100

biały jeleń - żel do higieny intymnej,
genialny do mycia twarzy dla wrażliwej skóry, skłonnej do podrażnień

jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda

101

kupilam olej ryzowy:) dziala fenomenalnie na wlosy i twarz i bardo zdrowo jest na nim smazyc wiec w sumie dziala pozytywnie na cale cialo:) wygooglujcie, poczytajcie, spróbujcie i dajcie znac jak wam sie sprawdzilo:)

102

Make up revolution rozświetlacz i paletka romantic smoked smile

103

Natychmiast po zauważeniu St.Moritz! nie wiedziałam, że można w Polsce dostać a zapasy z UK już mi się dawno skończyły. Nie znam lepszych samoopalaczy i scrubów w jednej serii, naprawdę. Wzięłam dla siebie i siostry na Mikołaja, na pewno się ucieszy. Znacie w ogóle tę markę? smile

http://ecx.images-amazon.com/images/I/51ScBO-EllL._SY355_.jpg

104

Ja się przyznaję bez bicia, że nie znam. Nie mogę korzystać z solarium, a dobry samoopalacz jest na wagę złota! Mają jakieś zestawy świąteczne? Ciekawe jak z rozprowadzaniem się i smugami oczywiście. Możesz coś więcej powiedzieć? Bo bardzo mnie zainteresowałaś big_smile

105

Balsam do ciała Lirene youngy 20+ z mango.

25.03.2013 r. <3

106

bibułki matujące na spróbę smile

107

Balsam Multi Modeling z Ziaji smile

Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła

108

Wczoraj szampon i odżywkę Elseve do włosów farbowanych smile

"Podziwiać należy wielkie czyny a nie wielkie słowa"

109

bluepearl napisał/a:

Natychmiast po zauważeniu St.Moritz! nie wiedziałam, że można w Polsce dostać a zapasy z UK już mi się dawno skończyły. Nie znam lepszych samoopalaczy i scrubów w jednej serii, naprawdę. Wzięłam dla siebie i siostry na Mikołaja, na pewno się ucieszy. Znacie w ogóle tę markę? smile

http://ecx.images-amazon.com/images/I/5 … SY355_.jpg

Ja po przeczytaniu Twojego postu własnie sobie czytam. Mnie w sumie bardziej jak zestawy świąteczne, no może poza sylwestrowym bo ten najbardziej wpadł w moje oko, ale bardziej interesuje mnie ta rękawica do rozprowadzania samoopalacza. Masz ją też czy zwyczajnie nakładasz a potem dokładnie myjesz ręce??

110

Ja ostatnio zrobiłam sobie prezent mikołajkowy i kupiłam krem do twarzy ze złotem Maroka z firmy BingoSpa. Jest na prawdę super to chyba najlepszy krem jaki miałam. I nareszcie natrafiłam na coś co wydaje się być na prawdę naturalnym kosmetykiem. Szkoda tylko, że przepłaciłam bo widzę, że teraz w bellmonde mają na niego promocję.

111

W ostatnich tygodniach trafiłam na dwa bardzo dobre kosmetyki, których wcześniej nie używałam.

Krem do twarzy VICHY LIFTACTIV SUPREME:  Poprawia wygląd skóry w krótkim czasie jeśli chodzi o elastyczność. Redukuje oznaki zmęczenia i spłyca zmarszczki. Konsystencja jest lekka, nie obciąża skóry mającej tendencję do przetłuszczania się.

Antyperspirant GARNIER NEO o formule suchego kremu. Chroni przed potem, nie podrażnia skóry, ani nie uczula. Aplikacja jest bardzo wygodna, skóra jest od razu sucha, nie trzeba czekać, można się od razu ubierać i nie brudzi ubrań.

112

żel pod prysznic Dove, szampon Pantene

113

- podkład Rimmel
- dwie maseczki na twarz tołpy

One day you will be mine...

114

mama2011 - rękawica świetnie chroni ręce i pozwala na równomierne i wydajne nałożenie samoopalacza. Będziesz zadowolona, ja jestem. smile

Posty [ 77 do 114 z 330 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 9 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jaki kosmetyk kupiłaś ostatnio ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016