Jaki kosmetyk kupiłaś ostatnio ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jaki kosmetyk kupiłaś ostatnio ?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 10 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 344 ]

39

Odp: Jaki kosmetyk kupiłaś ostatnio ?

A ja ostatnio kupiłam sobie waciki KOSMETYCZNE, ale to też się liczy, prawda? xD

Nad światem nie może być dwóch niebios.
tumblr
Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

- płyn micelarny Mixa
- serum nawadniające do twarzy Dermedic
- maseczki z Ziai (antystresowa i nawilżająca) - saszetki

41

- odżywkę do włosów Garnier goodbye damage
- maseczkę dermask l' biotica oczyszczającą do twarzy
- peeling do twarzy Himalaya Herbals z neem

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska
Reklama

42

lakier do paznokci z koloramy
kolejną maseczkę z serii spa z avonu

iść, ciągle iść, w stronę słońca...

43

Kupiłam drugie opakowanie płynu micelarnego Mixa - wersja z pompką
Jeden mam od tygodnia w użyciu i jest znakomity, gdy więc zobaczyłam ten kosmetyk w promocyjnej cenie, ponowiłam zakup.

Reklama

44

Dove pod prysznic i zmywacz do paznokci smile

45

KatCa napisał/a:

Też kupiłam wczoraj ten żel pod prysznic o zapachu waniliowym! Uwielbiam ten żel, skóra jest po nim taka gładziutka!

Żyj tak, żeby innym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz.

46

płyn do higieny intymnej AA
zmywacz do paznokci Cien (z Lidla)

47

zuziak napisał/a:
KatCa napisał/a:

Też kupiłam wczoraj ten żel pod prysznic o zapachu waniliowym! Uwielbiam ten żel, skóra jest po nim taka gładziutka!

Uwielbiam wszystkie Dove, szampony też. Mają taki przyjemny zapach smile

48

krem BB Maybelline (wersja 'pure')

49

bluepearl, ja mam ten peeling, świetny jest, więc nie zastanawiaj się dłużej, tylko kup wink Ma fajny zapach, lekko cytrusowy, herbaciany, czuć pieprz, ale całkiem przyjemnie (w nosie nie drapie wink), a ściera delikatnie, ale skutecznie. Stosuj go 1-2 razy w tygodniu, a od ponad miesiąca mam ciągle to samo opakowanie, więc jest całkiem wydajny. Ja akurat go bardzo lubię i polecam smile

A co kupiłam ostatnio? Dzisiaj zmywacz do paznokci i płyn micelarny.

50

Kupiłam balsam z peelingiem, jedwab do ciała z tej nowej serii eveline olejek arganowy i wanilia. Całkiem fajne, ze złotymi drobinkami, aczkolwiek zapach wanilii nie jest zbyt intensywny jak np w kosmetykach od ives rocher sad a ja kocham wanilię jeść, wąchać i takie tam wink

51

tusz do rzęs Pump Up Lovely (uwielbiam!) - to moje trzecie opakowanie
żel pod prysznic Isana, tym razem wybrałam wersję z proteinami mlecznymi
chusteczki do higieny intymnej Facelle
chusteczki nawilżające Babydream - wykorzystuję je do wszystkiego, są idealne do torebki

52

Posłuchałam podpowiedzi koleżanki z forum i dokupiłam sobie scrub SMOOTHING z Phenome. Bardzo fajnie uzupełnia się z innymi kosmetykami z tej linii. Dzięki za podpowiedź, bo jestem naprawdę zadowolona. smile

53

szampon do włosów prztłuszczających się z green pharmacy
tusz do rzęs z manhatanu
lakier 60s z rimmela

54

Peeling z Kolastyny smile

55

emulsja do oczyszczania twarzy Alterra
antyperspirant w kulce Dove
pomadka Babylips (wersja cherry me)

56

Kupiłam pomadkę Isana fruit gloss malina i opuncja - fajna i przepięknie pachnie, jak mamba malinowa oraz wazelina różana flos lek, też super, dobrze chroni, bardzo fajnie pachnie, nawilża nie spektakularnie, ale jak dla mnie przyzwoicie, całkiem dobrze, na co dzień wystarczy mi generalnie wink

Wisława Szymborska

57

Kupiłam:
>Serum vichy idealia, bo chcę poprawić koloryt, jędrność i nawilżenie skóry na twarzy;
>Balsam cetaphil, bo dobrze nawilża, bez chemii;
>Tusz do rzęs 2000 calorii, bo go uwielbiam.

58

Lucyme napisał/a:

Kupiłam:
>Serum vichy idealia, bo chcę poprawić koloryt, jędrność i nawilżenie skóry na twarzy;
>Balsam cetaphil, bo dobrze nawilża, bez chemii;
>Tusz do rzęs 2000 calorii, bo go uwielbiam.

używam wszystkich trzech które wymieniłaś smile
1. Serum - lubię lekką jego konsystencję i faktycznie poprawia wygląd skóry.
2. Cetaphil - mam mega wrażliwą skórę i bardzo mi się sprawdza. Zero podrażnień
3. Tusz- lubię go z dwóch powodów (jakość i cena) smile

59

-Jedwab do włosów firmy Joanna-włosy mi się przetłuszczają elektryzują się jak wściekłe a w dodatku zaczęłam zapuszczać.Z jedwabiem przynajmniej się tak nie elektryzują...
-Mydło oliwkowe Palmolive w płynie

60 Ostatnio edytowany przez malaczarna11 (2014-10-09 21:47:10)

Ja ostatnio kupiłam odżywkę do paznokci cc magic nails 10 w 1 z bielendy. Poleciła mi ją koleżanka, mam nadzieję że się sprawdzi ;-)

61

Saga81 napisał/a:

Dziewczyny,

chciałabym, żebyśmy w tym wątku dzieliły się naszymi kosmetycznymi zakupami smile
Zapraszam!

Moja kosmetyczka powiększyła się ostatnio o suchy szampon Batiste (wersja blush) i kulkę antyperspiracyjną Nivea (dry comfort+).

mozesz cos napisac o tym szamponie? sama sie przymierzalam do kupna, czasem spiesze sie do pracy z rana,  a wlosy, nie tyle co sa tluste, tylko nie moge ich za chiny ludowe ulozyc w jakikolwiek ludzki sposob hmm

62

Suche szampony Batiste serdecznie polecam. Towarzyszą mi od kilku miesięcy. Zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym sprawdzają się świetnie. Nie zawsze chce się myć włosy rano, wolę dłużej pospać. A Batiste odświeża mi fryzurę i dodaje trochę objętości. Plusem są też zapachy. Bardzo lubię wersję Blush i Tropical. Ale wybór jest znacznie większy, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ja koneicznie muszę kupić dwie butelki, bo aktualnie nie mam żadnego sad

Wcześniej miałam suchy szampon z Dove I Isany - nie byłam zadowolona. Batiste, moim zdaniem, jest najlepszy.

63

Żel pod prysznic Luksji, witaminowy. Fajne, praktyczne zamknięcie butelki, za to plus..bo niektóre firmy robia takie, że można sobie paznokcie połamać. Poza tym boski zapach mango. Uwielbiam! Unosi się jeszcze dłuugo w łazience smile No i cena, bardzo zachęcająca.

64

Żel oczyszczający do twarzy Delia i płyn micelarny również tej firmy. Co do Batiste również polecam, ja kupiłam na zapas na promocji w Biedronce w lipcu smile

It's only right
That I should go
And find myself
Before I go and ruin someone else...

65

- krem do stóp extra soft eveline - świetny, używam tydzień i jest dużo lepiej, a skóra dużo gładsza, a mam z nią duże problemy, nadal są gdzieniegdzie twardsze miejsca mimo pumeksu i tego kremu, ale z każdym dniem coraz mniej. A skóra miękka już mocno, a z każdym dniem coraz bardziej i nawilżona, czuć to wink Chyba nawet krem lepszy niż fuss wohl, tamten też super, ale ten widzę, że jeszcze mocniejsze efekty. Więcej mocznika w końcu, super smile
- pomadka do ust isana z maliną i opuncją - nie tak dobra jak "siostra" intensywnie nawilżająca, ale nadal dobra, nawilża nieźle, nadaje lekki kolor, usta wyglądają ładnie. Do tego pachnie gumą mambą malinową moim zdaniem, więc dla mnie obłędna!
- wazelina kosmetyczna do ust różana flos lek - no dużo mam tych mazideł teraz do ust, ale skusiłam się. Ładny zapach, taki ostry dość różany, ale dla mnie przyjemny smile Jak posmaruję nim usta, to nadal czuję ten aromat, jest to świetne. Nadaje chyba trochę połysku, nawilża nie jakoś bardzo mocno, ale na co dzień ok, usta są gładsze, miększe smile Dobrze zabezpiecza faktycznie przed czynnikami atmosferycznymi, czuję to na dworze. A na ustach trzyma się długo, nie zjada się po chwili.

Wisława Szymborska

66

Miniaturkowy żel i szampon gliss kur:)

67

- tonik nawilżająco-oczyszczający Lirene (ulubiony z drogeryjnej półki)
- żel pod prysznic Palmolive (wersja kakao+olej makadamia)
- krem do twarzy na dzień Alterra (olej winogronowy+biała herbata)
- krem do twarzy na noc Alterra (olej winogronowy+biała herbata)
- krem do rąk Cztery Pory Roku z aloesem (wersja mini, do torebki)

68

Pastę do głębokiego oczyszczania z Ziaji smile

69

Saga81 napisał/a:

Suche szampony Batiste serdecznie polecam. Towarzyszą mi od kilku miesięcy. Zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym sprawdzają się świetnie. Nie zawsze chce się myć włosy rano, wolę dłużej pospać. A Batiste odświeża mi fryzurę i dodaje trochę objętości. Plusem są też zapachy. Bardzo lubię wersję Blush i Tropical. Ale wybór jest znacznie większy, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ja koneicznie muszę kupić dwie butelki, bo aktualnie nie mam żadnego sad

Wcześniej miałam suchy szampon z Dove I Isany - nie byłam zadowolona. Batiste, moim zdaniem, jest najlepszy.

no moje wlosy nie przetluszczaja sie  zbyt czesto, ale czasem myję i tak rano bo zwyczajnie nie moge ich okiełznać hmm a zimą nie usmiecha mi sie myc rano wlosy i wychodzic na dwór hmm a czy ten szampon nie wysusza wlosow? nie robi sie siano? to jest jak spray czy plyn? ma konsystencje normalnego szamponu?
apropo watku, zakupilam w zeszlym tygodniu bielendowy argan face oil na promocji w rosmanie smile

70

Płyn bluberry muffin, odprężająca kąpiel w obłędnym zapachu smile

71

Też kupiłam płyn z tej serii big_smile

72

Skorzystałam z promocji na perfumy w SuperPharm i kupiłam:

Eternity Moment Calvin Klein (edp 50ml)
Deep Red Hugo Boss (edp 30ml)

73

Korzystając z promocji w naturze nabyłam 2 pudry rozświetlające smile

74

a ja kupiłam w rosmanie olejek do masażu z migdałów i papaji

75 Ostatnio edytowany przez Saga81 (2014-10-29 14:35:53)

suchy szampon Isana
masełko do ust Nivea (wersja wanilia+macadamia)
pomadka rumiankowa Alterra
płyn micelarny Garnier
pasta do oczyszczania twarzy Ziaja (liście manuka)

76

Krem pod oczy Vichy Idealia - mój ulubiony, bo mi się skończył.
Olejek Arganowy z Maroka.
Czarną kredkę do oczu, Astor.

Posty [ 39 do 76 z 344 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 10 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jaki kosmetyk kupiłaś ostatnio ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016