komedie romantyczne wszechczasów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » komedie romantyczne wszechczasów

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 64 ]

1

Temat: komedie romantyczne wszechczasów

Hej kobietki, zróbmy sobie ranking, najfajniejszych komedii romantycznych smile
Mój typ : Pretty Woman
Za co ? Za niesamowitą Julie Roberts smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: komedie romantyczne wszechczasów

Mój typ - Notting Hill,
też za Julię Roberts oraz tego niesamowitego przystojniaka co z nią gra, oraz oczywiście - tę fantastyczną dzielnicę Londynu w której oświadczyła mi się Moja Miłość ...

3

To właśnie miłość -ze względu na piękne piosenki mogłabym oglądać nonstop bez znudzenia:)

Reklama

4

moj typ "Igraszki losu" smile swietny film smile

5

Ja stawiam na "Kiedy Harry poznał Sally", "Francuski pocałunek" i "Bezsenność w Seatlle" wszystkie z Meg Ryan - moim zdaniem idealnie się sprawdza w tego typu filmach

"Nie ma przymusu religii. Prawość wyróżniła się od nieprawości. (K2:256)"

6

A co sądzicie na temat filmu "To właśnie miłość"? Bo ja mimo iż nienawidzę wręcz komedii romantycznych, to ten tytuł wyjątkowo przypadł mi do gustu. Może dlatego, że nie było w nim tyle "cukru" co w produkcjach amerykańskich.

7

ja jestem za Pretty woman, moj ulubiony, troche banalny... ale fajny:)

porąbana jak łajno w tartaku

8

"Pretty woman" to według mnie bardzo dobry film jednak z filmów o miłości to najbardziej zapadł mi w pamięci film pt. "If only" smile Bardzo piękny i wzruszający.

"A person can achieve everything by being simple and humble - Rig Veda"

9

Do końca życia będe się wzruszac na Dirty Dancing zakazana miłośc piękna muzyka i senne marzenie o takiej  miłości ehh
A gdy słysze finałową piosenke no cóż tylko brak teńczoncego partnera smile

10

Oo tak Feinix.. smile "Dirty Dancing" bije na głowę większość filmów o miłości smile Na samą myśl o tym filmie aż tańczyć się chce smile

"A person can achieve everything by being simple and humble - Rig Veda"

11

a nie był wymieniany "na pewno, być może".    dla mnie to jest film wszechczasów. smile

12

"To własnie milosc" - piekne. Uwielbiam ten film.
"Zakochana Złośnica" - cudo
"Crazy Beautyful" - swietne.

13

"Slodki Listopad" znam go chyba juz na pamiec a i tak sie poplacze jak go ogladam big_smile Bardzo polecam!

14 Ostatnio edytowany przez robaczek2105 (2009-05-12 09:33:07)

casablanca smile

ups pomyilo mi sie jesli chodzi o komedie:)
mi sie bardzo podoba film Zakochani...
smile

The starry skies above me and the moral law inside me

15

Lenka napisał/a:

"Zakochana Złośnica" - cudo

No właśnie będzie leciał w tą środę na polsacie godz 21.00, więc polecam smile

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

16

ja najbardziej lubię "e=mc2"(e równa się mc kwadrat:))
Jednak nie sposób nie zgodzić się z fenix. Film wszech czasów o miłości to zdecydowanie Dirty Dancing. Każdy zna a jak nie zna to przynajmniej kojarzy. I prawie każdemu kto ten film widział to się podoba...

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

17

"Zycie od kuchni"
smile

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

18

Jak dla mnie to najbardziej podobał mi się "Ps. Kocham Cię" smile świetna historia... smile

19

Dla mnie chyba "Pamiętnik"
Ryczałam za każdym razem podczas czytania książki i podczas filmu też. Choć trochę się różni od książki.

Regulamin forum - przeczytaj! <klik>
Jeśli masz pytania dotyczące forum,  skontaktuj się ze mną

20

ja też dopisuję do listy w wiekszości wasze typy. Jednak ostatnio jestem zakochana w filmie "Kate i Leopold"- szczególnie oglądam go żeby łypać okiem na Hugh Jackmana....

It's the little imperfections it's the sudden change in plans
When he misreads the directions and we're lost but holdin' hands
Yeah I live for little moments like that

21

Dla mnie najlepszy jest "szkoła uczuć" na końcu płakałam ale bardzo mi się podobał:)

22 Ostatnio edytowany przez noelle87 (2009-06-26 18:40:28)

teraz byłam w kinie na filmie "narzeczony mimo woli"... po prostu tak super film że uśmiałam się do łez.... komedia z dużą dawką humoru, na wysokim poziomie...romantyczna ale nie banalna.. bardzo ciekawy wątek miłosny. Bardzo dobre połaczenie komedi z miłością... smile  myślę że film trafia w gust każdemu ... polecam bardzo !

a jesli chodzi o filmy które zapamiętam na długo to z pewnością Pearl Harbor, Titanic, Pamietnik,Szkoła uczuć,  50 pierwszych randek, w rytmie hip-hopu.

Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga - skarbem."

23

Dirty Dancing   przebija wszystko!!!!
jeszcze uwielbiam - Dom Nad Jeziorem, Pearl Harbor  nie no bym zapomniala na drugim miejscu oczywiscie - Bridget Jones!!!!!!

24

Judith napisał/a:

ja też dopisuję do listy w wiekszości wasze typy. Jednak ostatnio jestem zakochana w filmie "Kate i Leopold"- szczególnie oglądam go żeby łypać okiem na Hugh Jackmana....

oj tak "kate i leopold" to mój ulubiony film ale jeszcze dopisuje do listy "bezseennoś w seatel" i wszystkie film z Meg Ryan smile z poskich "Lejdis" "Jeszcze raz" hmm i wiele wiele innych.

...::kochać i kochanym być to słowa dla których warto żyć::...

25

Uwielbiam filmy z Meg Ryan, Sandrą Bulock  i Goldie Hawn a pozatym kocham Dirty Dansing...... uwielbiam też  "Przemineło z wiatrem"
A z polskich "Lejdis"  a co myślicie o wielkim hicie jak na tamte lata "Seksmisja"

Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.
   Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się smile

26

Dla mnie jednymi z lepszych komedii romantycznych są:
"Igraszki losu" bardzo romantyczna i zabawna historia.
"Ps.Kocham Cię" po prostu super
i bardzo zabawna komedia "Duchy moich byłych"

A oczywiście klasyki takie jak "Pretty Women", "Notting Hill","Bezsenność w Seatlle"  czy "Dirty Dancing" to niedoścignione wzorce smile

27 Ostatnio edytowany przez TheBlackMoonLight (2010-01-16 20:05:38)

Uśmiałam sie na Norbicie ale podobały mi sie tez "Nawiedzona narzeczona" , "Sposób na tesciowa", "Ślubne wojny" swietne jak dla mnie smile

I "Dirty Dancing"

Mężczyznę można wykastrować jednym zdaniem: wolę byś był moim przyjacielem niż kochankiem.

28

MałaMi napisał/a:

"Slodki Listopad" znam go chyba juz na pamiec a i tak sie poplacze jak go ogladam big_smile Bardzo polecam!

Mimo, że nie znoszę komedii romantycznych - przede wszystkim za to, że schemat prawie zawsze jest podobny...
Ale ten film - super! Także się popłakałam na końcu...Charlize Therone i Keanu Reeves - stworzyli piękny duet filmowy...

Być jak płynąca rzeka...

29

Ja uwielbiam Dirty Dancing , Uwierz w Ducha, oczywiście Briget Jones, ale tez Ps.Kocham cię, lubię też bardzo stare filmy z Fredem Aster i Ginger Rogers, albo Katrin Hebburn, Filmy z Marliyn Monroe. Uwielbiam i to mój numer jeden o miłosne historie Wichrowe Wzgórza.    Sory jeśli popełniłam błędy literowe.

30

ja lubie "Pretty woman", " Cztery wesela i pogrzeb", Nigdy w zyciu" i jeszcze "Kogel mogel".

31 Ostatnio edytowany przez vivien (2010-01-31 16:04:20)

Z komedii romantycznych bardzo lubię "To właśnie miłość", jednak najlepszym filmem o miłości jest dla mnie "Słodki listopad" - cudo smile
Albo i nie... Właśnie przypomniałam sobie pewien tytuł "Między piekłem a niebem". Ktoś oglądał i pamięta? Przepiękny film...
I jeszcze "Zakochany bez pamięci". Trochę tego jest wink

32

helios napisał/a:

To właśnie miłość -ze względu na piękne piosenki mogłabym oglądać nonstop bez znudzenia:)

Zgadzam się całkowicie. Mój ulubiony film w tym gatunku. Odpowiednie dawki romatyzmu i sceny przy których można się popłakać ze smiechu. Już od jakiegoś czasu oglądam co rok jak zbliża się gwiazdka smile

33

"Dirty Dancing" nic nie przebije -- średnio oglądam raz na miesiąc smile a poza tym to "Uwierz w ducha", "P.S Kocham Cię" (chociaż wolę książkę) no i "Pretty Woman" oczywiście również... nic więcej na razie nie przychodzi mi do głowy smile

I've got the power!

34

Najlepszy The Holiday z C. Diaz i K. Winslet

35

Spacer w chmurach smile

Bo jest w piersi u człowieka taka dziwna moc
że z nadzieją słońca czeka choć na ziemi noc

36 Ostatnio edytowany przez rokosanka (2010-03-01 23:36:24)

Pretty Woman ( czyli wspolczesna wersja "kopciuszka" )
Szkoła uczuc ( Walk to remember - wyciska łzy, historia licealistki chorej na białaczke )
Jak stracic chlopaka w 10 dni ( lekka kamedia z Kate Hudson)
50 pierwszych randek ( czyli o magicznie silnej milosci mezczyzny do dziewczyny cierpiacej na amnezje)
PS I love you ( o milosci ktorej smierc nie rozlaczy)
Bezsennosc w Seatle ; Masz wiadomosc
Wichrowe Wzgorza - ( Gone with the wind - zdecydowanie polecam, ekranizacja słynnej powiesci o zyciu Scarlet)
Ja Ty i On ( Me you and dupree z Owenem Wilsonem)
Dziewczyna mojego kumpla
Dirty Dancing I i II
Szkoła uwodzenia (bardziej młodziezowy filmik z Ryanem Philipsem i Reese Witherspoon )
Sniadanie u Tiffaniego ( stary dobry kultowy wrecz romans )
Kobiety pragna bardziej ( dobra obsada m. in Jenifer Aniston, ogólnie przeboje kilku kobiet )
Uciekajaca panna młoda ( obsada z Pretty Woman, super film )
Holiday ( Cameron Diaz i Kate Winslet, fajna historia o zamianie miejsc, piekne krajobrazy Irlandii)
Titanic,
Uwierz w ducha,
Facet z ogłoszenia
Spacer po linie
Just like heaven ( piekna historia z Reese Witherspoon)
Music and lyrics ( Prosto w serce ; z Hugh Grantem i Drew Barrymore czyli milosc jako inspiracja)
Peggy Sue wyszla za maz ( rewelacyjny starszy film, swietna rola Nicolasa Cage jako macho )
Błękitna laguna ( film baaaardzo romantyczny)
Pakt ( Covenant - moze nie komedia ale fajny watek milosny lekko s-f ale dla mnie rewelacja)
She is all  that ( z Fredim Prinz Jr fajna komedia romanyczna dla mlodych )
Ona to on.
Słodki listopad
Córka prezydenta ( z Mandy Moore)
What a girl wants
Wyznania gejszy ( swietny film o zyciu gejsz i ich oddaniu , trwa ok 3 h, )

Z polskich filmow
Tylko mnie kochaj
Jeszcze raz
Nigdy nie mow nigdy

smile

Filmy lekkie i przyjemne. Takie typowo kobiece.

Przepraszam za bledy smile

Pozdrawiam

37

Ja jestem za Little Bit Of Heaven, płakałam jak bóbr, ale film świetny! Daję nam rok, też mnie rozbroiło smile

"Carry on my wayward son
There'll be peace when you are done
Lay your weary head to rest
Don't you cry no more.."

38

Agnie_szka napisał/a:

Ja jestem za Little Bit Of Heaven, płakałam jak bóbr, ale film świetny! Daję nam rok, też mnie rozbroiło smile

film super, ale nie romantyczna komedia to wyciskacz lez tak samo jako jesienna milosc ;(

Posty [ 1 do 38 z 64 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » komedie romantyczne wszechczasów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016